Keresés

Részletes keresés

ligustrum Creative Commons License 2007.04.03 0 0 158

Szia Jenny,

 

Kiváncsian várom milyen lett a szemöldököd!

Rendbe jött már?

Előzmény: MissJenny (156)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.03.30 0 0 157
Ok! Köszönöm szépen és várlak! Szia!
Előzmény: myrtill82 (154)
MissJenny Creative Commons License 2007.03.29 0 0 156

Már utána is néztem a lézernek, láttam lelki szemeim elött, hogy úgy nézek ki mint egy boszorkány a fekete szö.-mel és mehetek lézerezésre :)))

Azt hiszem kicsit túlaggódtam a dolgot.

 

A felesleges festék - ahogy mondtad - már le is jött. Már csak seb van rajta.

Annyira viszket, nehéz megállni hogy ne nyúljak hozzá, de tudom nem szabad és krémezgetem szorgosan!

 

A formával semmi baj nincs. Megvárom amíg teljesen rendbejön, aztán eldöntöm kell e sötétíteni vagy sem. Igen, az árban benne van, szóval nem leszek a saját pénzem ellensége :)

 

A szálacskákra én is kiváncsi vagyok :) Még várom őket :)

 

 

Előzmény: ligustrum (155)
ligustrum Creative Commons License 2007.03.28 0 0 155

Azért nem ilyen könnyű elhalványítani egy tetoválást :-). Azt lézerkezelésnek hívják, és jóval többe kerül mint egy csomag vatta meg víz :-)...

Jenny, végigmész azokon a lépcsőkön amit egy nem kellően tájékoztatott vendég átél. (Sokszor még egy kellően tájékoztatott is :-))

 

először: 

"Jajj!!! Túl sötét mit csináljak?"

(Semmit, az említett otthoni ápoláson kívül. A festék pár nap alatt kilökődik a bőr természetes reakciója miatt.)

 

pár nap után:

"Jujj, most mégis inkább halvány lett, mi történt? Lemostam?"

(Dehogy! Mindig egy kicsit inkább halványabbra csináljuk mint sötétebbre. Ezért van a korrekciós kezelés. Ott lehet tökéletesíteni ha igény van rá. Sötétíteni ugyanis könnyebb mint világosítani!)

 

Szerintem menj vissza korrekcióra oda, ahol eredetileg voltál. Ha csak az a baj, hogy világos, de a formával elégedett vagy, sötétíteni könnyedén fognak rajta. És különben is kifizetted az árát, nyugodtan kérheted, hogy menjenek át rajta még párszor.

(Azért a szálacskákra kíváncsi vagyok! Tájékoztass majd ha megjelennek!)

üdv.

 

Előzmény: MissJenny (153)
myrtill82 Creative Commons License 2007.03.28 0 0 154
Ugy néz ki végre lesz rendes munkám,amint öszegyülik a rávaló,bejelentkezek nálad!
Ildikó nagyon ajánlot:))))
Előzmény: Tiffany2006 (149)
MissJenny Creative Commons License 2007.03.28 0 0 153

Ajaj. Akkor lehet, hogy a saját hülyeségem miatt lett halvány a tetoválás :( többet nem tisztítom le vattával.

Még annyit szerettem volna kérdezni, hogy korrekcióra lehet menni máshova is? Sokan ajánlottátok ezt a Long-Time-Liner módszert. Mivel nekem nem ezzel csinálták, ne keverjem a kettőt és menjek vissza oda ahol csinálták először?

Előzmény: Tiffany2006 (152)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.03.28 0 0 152
Szia!

Még azt akartam neked írni, hogy vizes vattával semmiképpen ne mosogasd, mert a víz kimoshatja a festéket, csak krémezni szabad!!
Előzmény: MissJenny (151)
MissJenny Creative Commons License 2007.03.28 0 0 151

Sziasztok!

Kezd leesni a seb róla, már látom a saját szö.met. Igazatok volt, nem kellett volna annyira túlparáznom a dolgot! Sokat világosodott, sőt :) Kell is korrigálni mert nem mindenhol "fogta be" a festék. Szálakat még ugyan mindig nem látok, de most már türelmes vagyok, hogy látom nem maradt boszi szö.öm!

Előzmény: Tiffany2006 (150)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.03.28 0 0 150
Szia!

Az én vendegeimnek nagy számban a jobb szemöldöke sokkal érzékenyebb, szinte senkinek nem egyforma a két szemöldök érzete. Azért ha meggyógyult a szemöldököd megírhatnád milyen lett, nagyon kiváncsi vagyok. Remélem szép lesz! Minden jót neked!
Előzmény: MissJenny (148)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.03.28 0 0 149
Szia!

Igen én járok Tatábányára, április 14-én megyek legközelebb.
Előzmény: myrtill82 (147)
MissJenny Creative Commons License 2007.03.27 0 0 148

Oké, nem fogok aggódni :)

Kicsit megijedtem, de már látom én is a változást.

Most már nem is húzódik annyira, de még sebes.

A korrigálással várni fogok, ahogy tanácsoltad. Szerintem csak nyár után fogom ha lesz rá szükség, mert nem akarom havonta szadizni a bőröm + a napfénytől is védeni kell, most meg már jön a jó idő (remélem).

Nem gond persze ha nem értetek egyet, nem állt szándékomban "veszekedést" szítani köztetek!

Az létezhet hogy a két szö. nem egyforma? Olyan szempontból, hogy az egyik sokkal érzékenyebb volt a tetoválás alatt  és jobban is vérzett mint a másik. Furi :)

 

 

 

Előzmény: ligustrum (146)
myrtill82 Creative Commons License 2007.03.27 0 0 147
Tiffany!ugye te emlitetted hogy jársz Tatabányára is?(kicsit kavarognak bennem a nevek)
Előzmény: Tiffany2006 (144)
ligustrum Creative Commons License 2007.03.27 0 0 146

Örülök, hogy már látod a színbeli javulást! Én néhány dologban nem értek egyet Tiffanyval, de nem vagyunk egyformák! Szerintem ne kapkodd el a korrigálását a szemöldöködnek, mindenképp várd meg a teljes gyógyulást! A Long-Time -Liner technikánál a felesleges festékréteg 3-4nap alatt kopik le, és kb 2hét alatt "épül be "a bőrbe a festék teljesen, tehát eddigre éri el az eredeti színét. Ez alatt az idő alatt nem javasolt a szolárium, szauna, uszoda!

Én azt gondolom,hogy biztos szálazott szö.t kaptál, ha azt kértél, de mivel szépen szálazott szö.nél a szálak közel helyezkednek el egymáshoz, (így természetesebb hatása van) most még egybefüggőnek látod! Szóval, ne aggódj!

 

Üdv.: L.

MissJenny Creative Commons License 2007.03.27 0 0 145

Köszönöm a tanácsokat, nagyon segítőkészek vagytok !!!

Most nem tudom mi lesz, egyikőtök azt írta hogy "lesznek benne szálak" csaka fölös festék takartja a másik pedig azt hogy nem :)

Akkor várok, mást nem tehetek. De ha én szálasat kértem, és még rá is kérdeztem hogy ugye kis szálakat tetoválunk a meglévő szö.köm közé és azt mondta hogy IGEN, csak nem tett másképp. Vagy az én bőrömmel van a baj?

Olvastam IPL lézerről, amivel szintén lehet halványítani rajta v teljesen kiszedni. Erről tudtok vmit?

Igen, már én is kezdem látni hogy halványodik, amikor reggel meg est letisztítom nedves vattával látom rajta a barna festéket. Mikor "kopik" ez le a fölös festék teljesen?

Köszönöm még1x a válaszotokat, sokat segített.

Lehet hogy rossz helyre mentem tetováltatni, de mivel nem volt ismerőseim között olyan akitől kérhettem volna tanácsot, így a neten keresgéltem. Ezt a fórumot is későn találtam :(

 

Előzmény: Tiffany2006 (144)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.03.26 0 0 144
Szia!

Ne haragudj, hogy ezt kell írjam, de szerintem ha most nem látod a szálakat, akkor később sem fogod, valószínű, hogy egybefüggően lett tetoválva, mert annak úgy kéne már most látszódni. Én már nagyon sok ilyet csináltam, de nem volt egybefüggő 1 percig sem. A szin még halványodni fog, hiszen most nyilt seb az egész, ha leesik a varr és a bőröd ránő a festékre, kb. 20-30 %-ot is halványodhat, az attól függ mennyire vastag ill. vékony a bőröd és a bőr szinétől is függ. Ha nagyon fehér bőrű vagy akkor erősebb maradhat, de semmiképpen nem lesz ilyen éles szin, jóval tompább lesz. Halványítani pedig úgy kell, ha túl sötétnek tartod, hogy világosabb szinnel menjen át a korrekciókor az talán segít, attól függ milyen fajta festékkel csinálta. Szivesen segítek, ha nem jutsz dűlőre vele. erga56@freemail.hu
Előzmény: MissJenny (142)
ligustrum Creative Commons License 2007.03.26 0 0 143

Hát, sajnálom, hogy nem kaptál kellő tájékoztatást! (Igazán fontos lett volna!)

Én azt javaslom,hogy amíg nem jön rendbe a tetoválásod, tehát nem gyógyul meg teljesen, ne gondolkodj semmiféle  korrekciós kezelésen!

Én fehérítéssel szoktam javítani az elrontott  tetoválásokat, de ez ennél az egy mondatnál kicsit bonyolultabb.

Ha szálazott szö.t kértél, biztosan azt is kaptál, csak (feltételezem) még nem látszik a felesleges festékréteg miatt.

Ha tudok még segíteni,szívesen válaszolok a kérdéseidre!

 

Üdv.:L.

Előzmény: MissJenny (142)
MissJenny Creative Commons License 2007.03.26 0 0 142

Köszönöm a válaszodat!

Milyen technikával lehet halványítani rajta?

Még sebes, tehát nem gyógyult meg teljesen, tudom még 1-,1,5 hét, de sötétnek tűnik. Bár amikor óvatosan mosom le esténként vattával, akkor látom rajta  a barna festéket (vagy a körömvirág krémet?).

Sajnos a technikát nem tudom :(

Még annyi kérdésem lenne, hogy szálas módszert kértem, ami számomra annyit jelentett hogy kis szálakat tetovál a meglévő szemöldököm közé ami természetessé teszi.

Nos, nem látok szálakat csak egybefüggő az egész. A seb miatt nem látom még, és később fog csak "kirajzolódni"?

Bocsi, ha hülyeségeket kérdezek, de nem értek hozzá. A kozmetikus pedig csak annyit mondott hogy kenegesem és 6 hét múlva menjek vissza hozzá.

 

Előzmény: ligustrum (141)
ligustrum Creative Commons License 2007.03.26 0 0 141

Én Long-Time-Liner módszerrel dolgozom, ez valóban 3-5év alatt folyamatosan halványodik, és nem foltosodik! Nem tudom a te szö. milyen technikával készült, de ha a kozmetikusod 10évet mondott, akkor biztosan nem ezzel! :-(

De ne keseredj el, mert az idő múlásával világosodni fog, és halványítani is lehet rajta, ha így nem szereted!

Addig kenegesd a tetovált felületet amíg érzed, hogy húzódik. (naponta többször is)

 

Üdv.: Ligustrum

Előzmény: MissJenny (140)
MissJenny Creative Commons License 2007.03.26 0 0 140

Tényleg 10 évig benne marad a tetoválás? A lány aki tetoválta, ezt mondta.

Máshol azt olvastam hogy max 5 év.

MissJenny Creative Commons License 2007.03.24 0 0 139

Sziasztok.

 

Hamarabb mentem, ma délelött. Most kicsit húzódik. A kozmetikus mondta hogy kenegessem körömvirág krémmel. Csak azt felejtettem el megkérdezni hogy hány napig kell kenegetni (?). Most nagyon sötét és egybefüggő, de mondta hogy nem lesz ez ilyen és világosodni is fog (sötét barnával festett). Olyan érzés mintha össze lenne ragadv a szemöldök szőröm. Gondolom a vér ill. a krém hatására.

Tudtok valamit tanácsolni a gyorsabb gyógyulás érdekében ?!?!

6 hét múlva kell visszamennem korrekcióra ha szükség lesz rá.

Köszönöm!

Tiffany2006 Creative Commons License 2007.03.22 0 0 138
Szia!

Az egész szemöldököt is lehet olyanra tetoválni, hogy ne egy fekete vonalnak tűnjön, ilyen a szálkásító tetoválás, nem egybefüggő, hanem vonalakat húzúnk sűrűn egymás mellé, teljesen természetes hatása van. A szin mindig a bőr, haj és a szemöldökszőr szinétől függ, ahhoz kell kiválasztani. Feketével viszont egyáltalán nem ajánlom a szemöldököt tetoválni, van egészen sötét barna, mintha fekete lenne. Ha van még kérdésed elérsz az erga56@freemail.hu címen.
Előzmény: MissJenny (137)
MissJenny Creative Commons License 2007.03.22 0 0 137

A sima sűrítéstől nem fog így kinézni ugye? Már messziről látni hogy mű és olyan az egész mint egy fekete vonal. Ez csak azoknál fordul elő akik az egész szemöldüküket tetováltatják?

 

Köszi :)

MissJenny Creative Commons License 2007.03.22 0 0 136

Sziasztok.

 

Jővőhéten megyek szemöldök sűrítésre. Mivel van saját szemöldököm így csak ott szeretnék tetováltatni ahol hiányos. Így nem lesz csúnya?

 

Járt itt már vki? :

http://ayurveda.co.hu/index.php

 

Válaszotokat köszönöm előre is :)

Jenny

ligustrum Creative Commons License 2007.03.22 0 0 135

Több szalonban is dolgozom, most, hogy babázom főleg a XIII. kerületben találsz meg. Ha érdekel , hívj fel vagy írj egy e-mailt, megadom a szalon nevét, címét, honlapját stb.Szívesen válaszolok minden kérdésre is. Telefonon bővebben tudunk beszéni mint itt a fórumon.

üdv. L.

Előzmény: Hajni08 (133)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.03.22 0 0 134
Szia Hajni!

Ha gondolod én is tudok neked segíteni, én Budapesten a XXI. ker.ben dolgozom és bővebb felvilágosítást és képeket is tudok küldeni, ha írsz nekem az erga56@freemail.hu email címre.
Előzmény: Hajni08 (133)
Hajni08 Creative Commons License 2007.03.21 0 0 133
Köszi megnéztem a honlapod csak a címet nem találtam rajta.
Megtudod adni a címed, hogy hol dolgozol?
ligustrum Creative Commons License 2007.03.19 0 0 132

Szia Hajni!

 

Igen, megtalálsz a www.kozmetikaitetovalas.hu -n

 

Üdv.: L.

Előzmény: Hajni08 (131)
Hajni08 Creative Commons License 2007.03.19 0 0 131
Köszi szépen a választ.
Te hol dolgozol? Fenn vagy a neten?
Előzmény: ligustrum (130)
ligustrum Creative Commons License 2007.03.18 0 0 130

Szia Hajni

 

Lehet tetováltatni. A festék eleve nagyrészt a hámrétegbe jut, ahonnan nem szívódik fel, és így természetesen az anyatejbe sem kerülhet. A long-time tetoválás nem is vérzik. Az irha réteget, ahonnan a festék esetleg már felszívódhatna mi nem érjük el a tűvel. És persze a festékek is orvosilag teszteltek, egyébként semmi negatív élettani hatásuk nincs.

(Szoptatós kismamaként is és szakmailag is alátámaszthatom :-))

 

L.

Előzmény: Hajni08 (129)
Hajni08 Creative Commons License 2007.03.18 0 0 129
Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni, hogy szoptatás alatt lehet-e tetováltatni a szemöldököt?

Köszi előre is a választ.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!