Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21290

A KGB-és biztosan örül neki, hogy ismét divatba jött a szovjet Magyarországon. A gazdaság törvényszerűségeinek számára azonban ezek a dolgok érdektelenek.

Előzmény: Antisystem (21289)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21289

A németek máris cumit nyújtottak a KGB főnöknek, és olcsóbban szállítják a gázt Ukrajnának.  Ha ez bejön nekik, auf wiedersehen szovjet gázmonopólium. 

Hahaha... Európa kénytelen-kelletlen megkajálta Putyinék cumiját...  és fizet Ukrajna helyett, méghozzá előre... ügyes, nagyon ügyes....:))))

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (21287)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21288

SBU charges Russian bank with financing terrorism in Ukraine

 

Ja, ezt ismerjük hazai példából is:

emlékeztetőül: http://index.hu/belfold/terror0415/

http://ujszo.com/cimkek/kulfold/2004/04/14/megsem-terveztek-merenyletet-kacav-ellen-budapesten

 

Mert ugye muszáj volt valamit villantani, amikor az azóta munkatársnője megerőszakolásáért és több női beosztottjának szexuális zaklatásáért  hétéves börtönbüntetését töltő Kacav még miniszterelnökként Budapesten járt...

 

Ennyit a terrorizmus támogatásáról....

 

ÜdV

Előzmény: perkelto (21285)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21287

Muris dolog a túl értékelt posztszovjet gazdaság erejéről firkázni. Még nagyon messze van az, az annyira utált usákokétól. A technológiai fejlettségük pedig köszönő viszonyban sincsenek egymással. Nem, nem...nem a szovjetek előnyére. Ezermilliárdok száguldottak ki pillanatok alatt az ukrajnai agresszió miatt,  gyengítve a gazdaságukat. A németek máris cumit nyújtottak a KGB főnöknek, és olcsóbban szállítják a gázt Ukrajnának. Ha ez bejön nekik, auf wiedersehen szovjet gázmonopólium.  Az pedig alaposan pofán baßßa ugyan csak a gazdaságukat. Ebből a balhéból a szovjetek csak vesztesen jöhetnek ki.

Előzmény: messzehordó mordeháj (21286)
messzehordó mordeháj Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21286

John Kerry gazdasági és politikai szankciókkal fenyegeti Oroszországot, amire az oroszok is lépésekkel válaszolnak. A Rubel már most is folyamatos támadás alatt van és gyengül, amire újabb válaszlépések várhatóak "keletről".....
Vagyis  KERESKEDELMI HÁBORÚ van kialakulóban.....
Tehát, akárhogy szeretnék is az amerikaiak pénzügyi eszközökkel zsarolni Oroszországot és Putyint, – könnyen a visszájára sülhet el a dolog, – mert mint kiderült; voltaképpen Amerikának nincsen saját pénze. – És nagy valószínűséggel, – egyszerűen csak el akarta lopni az oroszok Amerikában különféle számlákon tartott pénzeszközeit, – azzal az indokkal, hogy segíteni akar Ukrajnának.

perkelto Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21285

Orosz bank ukrajnai kirendeltségén keresztül finanszírozták a kelet-ukrajnai terrorizmust. Napi 200-500 dollárt fizettek a terroristáknak.

 

 

SBU charges Russian bank with financing terrorism in Ukraine

    The Security Service of Ukraine (SBU) has launched proceedings against a Russian bank due to financing of terrorism in Ukraine, the SBU press center has reported.

     

    "Criminal proceedings have been launched against officials of a Russian bank, which is funding terrorists, who are

     operating in the eastern regions of Ukraine under the slogans of pro-Russian separatism," the press center said.

    SBU said that in March-April this year, the bank's central office in Kyiv funded the organizers of terrorist groups whose members "committed violence against citizens, pogroms, arson, destruction of property, seizure of government buildings, resisted representatives of the authorities and law enforcement agencies with the use of weapons." On April 6 activists of such groups occupied the building of the SBU office in Luhansk region where they seized weapons and ammunition.

     

    "In order to finance terrorist groups the officials of this banking institution organized in March-April the transfer of UAH 45 million from non-cash to cash. The bank transfers every day from $200 to $500 to the payment cards issued to the members of terrorist groups, thus actually providing financial support to them and helping them prepare for committing terrorist attacks on Ukrainian territory," SBU said.

     

    Criminal proceedings have been launched under Part 3, Article 258-5 (financing of terrorism) of the Criminal Code of Ukraine.

    Antisystem Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21284

    Az angolszász országokban tanított " Citizenship " órát próbáltam magyarra fordítani.

    http://www.mozaik.info.hu/Homepage/Mozaportal/MPcont.php?bid=MS-2663

     

    ÜdV

    Előzmény: Törölt nick (21280)
    Antisystem Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21283

    Nézd, ebben igazad is lenne HA - szóval a helyzet az, hogy az euro-atlanti civilizáció már lassan mindenhol kooptálta magába a neokon elmebajt, ami a demokráciát pusztán az elitek közötti választás lehetőségével azonosítja, szóval arra szűkíti, hogy hány kib. párt neve szerepel egy szavazólapon x évente. Közben meg a saját állampolgárait ugyanúgy lehallgatja mint a külföldieket, a saját állampolgárait ugyanúgy DNS-tömegtesztnek zsarolja alá, mint a külföldieket, a saját állampolgárait ugyanúgy jogfosztja (lásd hazaffyas törvények USA és exportált klónjai), stb.... mint a  külföldieket - ez rég nem demokrácia, hanem annak eltorzult és kifordult pénz-, és fogyasztás-központú szörnyszülött utánérzete. 

     

    Hidd el kérlek, nem ok nélkül írtam, hogy egyre jobban rühellem, hogy közöm van ahhoz, amit manapság euro-atlanti civilizációnak neveznek...

     

    És mielőtt bárki egzotikus helyeket kezdene ajánlgatni: én itt ITTHON vagyok, az atlantizmus meg a neokon agybaj viszont nincs otthon. A tények kedvéért.

     

    ÜdV

    Előzmény: Törölt nick (21281)
    sunstr. Creative Commons License 2014.04.16 0 0 21282

    "Mit értesz elkergetek alatt?"

    Erőszakkal eltávolítja a nép.

    "Nem kap a választáson többséget?Akkor miért ne indulhatna a következő választáson ismét?"

    Mondjuk elvileg indulhat, de miért is Bajnai került elő?:-) Már nem vállalták.

    "Vagy pár magyar hadúr hajtóvadászatot indít ellene,és el kell hagynia az országot,miközben a mesterlövészekkel feltüzelt tömeg elfoglalja a parlamentet?Ez utóbbi mennyiben is demokratikus?"

    A feltüzelt tömeg hogy lenne demokratikus? És nem azért mert feltüzelt, hanem mert az államnak kell demokratikusnak lenni.:D

    "Az angolszász országokban tanított " Citizenship " órát próbáltam magyarra fordítani."

    Ja így már értem.

    Előzmény: Törölt nick (21280)
    Törölt nick Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21281

    Ez nem  "euroatlanti civilizáció" betegség.

     

    Az emberek gyakran elfelejtik,hogy egy állam belső politikai berendezkedése lehet demokratikus,diktatórikus vagy bármilyen,de ez nem ad bármilyen garanciát arra,hogy az adott állam külső viselkedése és kapcsolatai bármilyen szinten tiszteletben tartják/támogatják egy másik ország polgárainak demokratikus jogait.

     

    Vagyis pl. az amerikai /orosz/szaudi/iráni külpolitika nagyjából ugyanaz,az adott ország érdekeit szolgálni , függetlenül a felhasznált eszközöktől.

    Előzmény: Antisystem (21279)
    Törölt nick Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21280


    Mondok egy jobb hasonlatot:-)
    Az öszödi beszéd után 2006-ban elkergeti a nép Gyurcsányt, akkor az nem egy személynek szól hanem az egész pártnak. A régiók pártja indul a választásokon! Az mszp is indult volna, de Gyurcsány nélkül. Az attól még szabad választás.

     

    No, ezt nem igazán értem.

    Mit értesz elkergetek alatt?

    Nem kap a választáson többséget?Akkor miért ne indulhatna a következő választáson ismét?Vagy pár magyar hadúr hajtóvadászatot indít ellene,és el kell hagynia az országot,miközben a mesterlövészekkel feltüzelt tömeg elfoglalja a parlamentet?Ez utóbbi mennyiben is demokratikus?

     

    Egy jogállamban a választhatóság jogától kizárólag bíróság foszthat meg valakit.

     

     


    Állampolgártan az meg mi?:D Marxista tantárgy a moszkvai suliba?

     

    Az angolszász országokban tanított " Citizenship " órát próbáltam magyarra fordítani.

    Előzmény: sunstr. (21270)
    Antisystem Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21279

    Róla beszélsz?

    Megverték az egyik ukrán elnökjelöltet

    A Régiók Pártjának jelöltjét, Oleg Carevet egy tévészereplés után támadták meg, majd a rendőrségre hurcolták. Tovább »

    forrás: Index.hu

     

    Őszintén szólva egyre jobban rühellem, hogy közöm van ahhoz, amit manapság euro-atlanti civilizációnak neveznek...

     

    ÜdV

    Előzmény: sunstr. (21275)
    sunstr. Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21278

    "De ez nem valtoztat azon, hogy ijen korulmenyek kozott lehetetlen valasztasokat tartani."

     

    Szerintem meg éppen Ukrajna stabilitása szempontjából kell hogy megtartsák a választásokat. Moszkva felöl most sebezhető az állam, hogy ideiglenes kormány van csupán. Remélhetőleg a belügy helyreállítja a rendet addig.

     

    Előzmény: Grigorij Sandorovics (21276)
    sunstr. Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21277

    " Ebbol azt vonom ki, hogy te is......"

     

    Az nem csak igen téves,hanem árt a világnak ha ti kivontok valamit valamiből (vagy valakiből).

     

     

    Előzmény: Grigorij Sandorovics (21274)
    Grigorij Sandorovics Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21276

    Tevedsz. Koran pontozgatsz. Nezz inkabb utana, Carev nem partjelolt.

    De ez nem valtoztat azon, hogy ijen korulmenyek kozott lehetetlen valasztasokat tartani.

    Timosenko asszony most eppen azon ugykodik hogy ne legyenek most valasztasok - erzi - hogy nincs eseje.

    Előzmény: sunstr. (21275)
    sunstr. Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21275

    Carev a régiók pártjának elnökjelöltje. Van elnökjelöltjük! És nem befolyásolja Carev esélyeit egyáltalán hogy ő nem Janukovics, mert aki rá szavazott volna akkor az most Carevre szavaz.

    PONT

     

     

     

    Előzmény: Platon (21272)
    Grigorij Sandorovics Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21274

    Ertelmes topictarsnak nezel ki, ha a nezetedet nem is ismerem el.

    De ha masoknak adsz jotanacsokat, akkor fogadjal el tolem - magadnak.

    Ez a viccnek szant kimondasod - "Marxista tantargy a moszkvai suliba?" eloszor is minimum 2 hibat rejt magaban - s foleg a mondandoja... Ebbol azt vonom ki, hogy te is "ne olvass tobb szelsoseges mediat mert karos" :)) 

    Előzmény: sunstr. (21273)
    sunstr. Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21273

    "Szavazhatsz a párt jelöltjére, meg a hazafias népfront jelöltjére. Teljesen szabadon, nem vagy börötnben. Az országot meg Kádár János vezeti, így is úgy is."

     

    Szerintem ne olvass több szélsőséges médiát mert káros!

    Te nagyon keversz valamit.

     

    Előzmény: Platon (21263)
    Platon Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21272

    Te nem tudom hol élsz, de mifelénk elnökválasztáson természetes személyek indulnak nem pártok. Ha az elnökjelöltet bezárják nem fog nyerni a pártja.

     

     

    Előzmény: sunstr. (21270)
    Grigorij Sandorovics Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21271

    Per pillanat csak a Kijevi bohoc haverjaid hisztiznek.

    Es mi tudhatsz te a KGB modszerekrol?

    Ja, Google okoska...

     

    ui ne valaszolj - ki vagy kapcsolva reg, veletlenul neztem be frocsogesedbe :))

    Előzmény: Törölt nick (21269)
    sunstr. Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21270

    "Aha,tehát ha pl. Obamát a választások előtt házi őrizetbe vágják,és kitiltják a választásokról akkor az még egy szabad amerikai választás lesz,mert azokat akik rászavaztak volna nem börtönözték be?"

    Mondok egy jobb hasonlatot:-)
    Az öszödi beszéd után 2006-ban elkergeti a nép Gyurcsányt, akkor az nem egy személynek szól hanem az egész pártnak. A régiók pártja indul a választásokon! Az mszp is indult volna, de Gyurcsány nélkül. Az attól még szabad választás.

    "Hol tanultál te történelmet/ állatpolgártant?A náci Németországban?"

    Állampolgártan az meg mi?:D Marxista tantárgy a moszkvai suliba?

     

    Előzmény: Törölt nick (21262)
    Törölt nick Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21269

    Aha... és röhögés nélkül kibírta. KGB-és módszerekkel lázadást szít aztán hisztizik. 

    Előzmény: messzehordó mordeháj (21268)
    messzehordó mordeháj Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21268

    Putyin a terrorellenes akció elítélését várja az ENSZ-től

     

    Az orosz államfő azt várja az ENSZ-től, hogy a világszervezet ítélje el a kijevi hatalom szerinte alkotmányellenes kelet-ukrajnai lépéseit - közölte Vlagyimir Putyin telefonon Ban Ki Mun ENSZ-főtitkárral kedden.

    A Kreml sajtószolgálatának közleménye szerint az orosz államfő kezdeményezte a hívást, amelynek során Putyin "a kijevi hatalom által az ország keleti részében kezdeményezett fegyveres művelet miatt Ukrajnában kiéleződött válsághelyzetet" vitatta meg Ban Ki Munnal. 
         
    Az orosz elnök egyebek között azt hangsúlyozta, hogy Moszkva az ENSZ-től és a nemzetközi közösségtől is azt várja el, hogy "határozottan ítélje el ezeket az alkotmányellenes cselekedeteket".

    Becses Bryganti Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21267

    Reagáltam olvtársra,.

    Előzmény: Törölt nick (21266)
    Törölt nick Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21266

    ?

    Mi köze van ennek Ukrajnához?

     

    Előzmény: Becses Bryganti (21264)
    Becses Bryganti Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21265

    Nem értem.

    Előzmény: Platon (21263)
    Becses Bryganti Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21264

    Mint Bush,ő is megsértette az amerikai alkotmányt,de az LB1szavazatalátengedte.Miért vágták volna börtönbe? Felbiztatására Kanada,vagy Mexikó megtámadta őket?

    Előzmény: Törölt nick (21262)
    Platon Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21263

    Ennyire nem lehetsz lassú. :)

     

    A milliók nincsenek börtönben.

     

    Szabadon szavazhatnak a puccsisták jelöltjeire. Mert a többi börtönben stb. van.

     

    Nem érted?

     

    Szavazhatsz a párt jelöltjére, meg a hazafias népfront jelöltjére. Teljesen szabadon, nem vagy börötnben. Az országot meg Kádár János vezeti, így is úgy is.

     

    Most már érted???

    Előzmény: sunstr. (21257)
    Törölt nick Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21262

    Aha,tehát ha pl. Obamát a választások előtt házi őrizetbe vágják,és kitiltják a választásokról akkor az még egy szabad amerikai választás lesz,mert azokat akik rászavaztak volna nem börtönözték be?

     

    Hol tanultál te történelmet/ állatpolgártant?A náci Németországban?

    Előzmény: sunstr. (21257)
    A812 Creative Commons License 2014.04.15 0 0 21261

    Le vagy maradva. Az a régi, de itt az új: http://www.youtube.com/watch?v=gQTAVzRtqxA

    Előzmény: Becses Bryganti (21260)

    Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!