Keresés

Részletes keresés

.psp Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20761

Utolsó m( érts : 10 km/H val többet bir a gép ). persze lóf&szt ment jobban, ugyan annyival ment, de legalább hitt benne.

Előzmény: .psp (20757)
habatortan Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20760

Tudod jol hogy csak a média játéka

 

Te mit értessz az alatt hogy teljesítménynövekedés ?

Előzmény: Biovadász (20756)
Biovadász Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20759
Itt meg egy "menjünkszegedre" teszt:

http://belsoseg.blog.hu/2008/02/26/fogyasztascsokkento_tabletta_1_sz_kontrolljarmu
barollo Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20758
Félreértesz... Nekem közöm nincs az ilyen csodaszerekhez. De ha mégse használ semmit meg kivan mutatva, akkor légyszi gyere menjünkel rendőrségre, tegyük eléjük a honalot és jelentsük már fel őket, hogy ez kamu parasztvakítás lehúzás, emberek kisemmizése...
Szívesen elmegyek vele...!!!
Előzmény: Biovadász (20753)
.psp Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20757

Kicsit az 1987 es korszakomra emlékeztet amikor megvettük a haverokkal a zsir uj ETZ 250 eseket, aztán, a társaságból Zoli haverom mindig valami szart öntött a benzinhez, hol kerozint, hol riciust, hol, lakkbenzint, meg a jó ég tudja mit, mondván <STR. persze lóf&szt ment jobban, ugyan annyival ment, de legalább hitt benne.

 

Azóta is szállóige a régi motoroshaverjaimnál mikor valami placebo szemetet látunk, hogy" ettől tizzel  jobban megy ...."   Na nekik való a csodalötyi.

 

"Attól meg 5 -tel (értsd 5 literrel ) kevesebbet eszik :-)"

Előzmény: .psp (20754)
Biovadász Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20756

Idéznék:


"A német Auto Bild magazin lassan 15 éve tett egy ígéretet az üzemanyag-fogyasztást csökkentő berendezések gyártóinak: aki olyan termékkel jelentkezik, amely kiállja a próbát, és legalább 20 százalékos spórolást tesz lehetővé, azonnal az újság címlapjára kerül. Nagy szó, hiszen az autós magazin 29 országban jelenik meg, ezért hatalmas reklámot jelentene a csodakütyü kitalálóinak. De mint a mesékben, eddig itt sem akadt jelentkező, aki kiállta volna a próbát.

Két éve az amerikai „szuperfóliát” küldte padlóra az Auto Bild és a Drezdai Műszaki Főiskola professzora, Norbert Brückner. A tankra ragasztott eszköz a mérések végére csúnyán leszerepelt, valójában az égvilágon semmilyen változást nem eredményezett. Mindenesetre dicséretes, hogy a gyártók bevállalták a hivatalos vizsgát, ami jól bizonyítja, hogy hittek a fólia csodatévő képességében. A termékforgalmazók többsége azonban nem kockáztat. Hirdetésekkel, állítólagos mérési eredményekkel, fantomintézetek által kiállított bizonyítványokkal szédítik a vásárlókat. Az Auto Bild ezért döntött úgy, hogy kéretlenül is próbára tesz néhányat a berendezések közül. A végeredmény magáért beszél: fogyasztáscsökkenésnek nyoma sincs, noha az ígért teljesítménynövekedés néhány esetben megvalósult.

A gyártók ilyenkor a vásárlók rossz vezetési stílusával érvelnek. Pedig ha a fogyasztáscsökkentő szerkezetek csak kímélő üzemben érnek valamit, akkor felesleges a használatuk. Aki megfontoltan vezet, mindenféle eszközzel 15 százalékos megtakarítást érhet el, s ehhez a csadakütyük semmit sem tesznek hozzá."

 

 

 

No akkor hajrá, tessék beküldeni a csodalötyit és a csodatablettát. :)

habatortan Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20755

Nem meghamisitotta hanem nem adta ki,csak azt irta hogy hokuspokus,ennyi.Utánna meg odairta hogy ha sporolni akarnak akkor tankoljanak az ADAC kártyával

Én ere figyeltem fel,ezért kiprobáltam és jol éreztem a disznoságot

Ezért mondtam hogy probálja ki mindenki mielött itélkezne

Hogy segitsek kiprobálni ajánlottam az utat hegyeshalom szeged többször

De ha valakinek van teszt padja akkor biztos azon is müködni fog mind a két mérés,ez engem is érdekelne,fizetem a benzint meg a gulyásra valot ha veszitetek ha nem

Azt elhiszem de azt hogy lemérték és nem hozott semmit azt nem,mert csak irja sehol semmi bizonyiték

Ha nekem hozott és hoz akkor mindenkinek kell hozzon

Nem arol volt szo hogy iratkozz be vagy vegyél tölem

Hanem arol hogy müködik nekem

Neked csak akkor fog müköpdni ha kiprobálod

Előzmény: Biovadász (20753)
.psp Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20754

"Ja de már tudjuk a választ, Próbapados Józsit befenyítette az olajmaffia, ezért meghamisította a mérési eredményeket :))"

 

Na ettől gurultam :-)))))))))))))))))))))))))))))

 

Meg leitatták aloevera lötyivel..

 

A Spurinak legalább vannak mérőpados eredményei......

Előzmény: Biovadász (20753)
Biovadász Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20753
Én ezt tudom, csak szeretném hallani a fénylőarcú kollegák véleményét, hogy miért csak a "mennyünkszegedre" teszteken van fogyasztáscsökkenés, amíg a független próbapados és egyetemi teszteken csak pofáraesés van. :)

Ja de már tudjuk a választ, Próbapados Józsit befenyítette az olajmaffia, ezért meghamisította a mérési eredményeket :))
Előzmény: .psp (20752)
.psp Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20752

Nem budapest-hegyeshalmozni kell időjárás, terhelés valamint sebesség különbségekkel (sose tudod kétszer ugyanazt produkálni, még ha nagyon akarod akkor se), hanem felcsapni a próbapadra és azonos sebességfokozatban, azonos fordulatszámon ellenőrizni hogy valóban mennyit is ér.
Az ilyen teszteken mindegyik csodaszer elvérzett, mivel nem volt meg a felhasználó szándékos vagy tudatalatti takarékos vezetési stílusra váltása.

 

Megtörtént több helyen is , ADAC, Discoveri , Totalcar, ugye  egyik se müszaki analfabéta társaság és NULLA eltérés kimutatható adalékkal meg anélkül.

 

 

Ezért nem plakátoznak :-)

Előzmény: Biovadász (20677)
Biovadász Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20751
????

Te most meg miről beszélsz? :))
Előzmény: barollo (20748)
Biovadász Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20750
És ez a magyarázat arra, hogy független próbapados teszteken nem sikerült fogyasztáscsökkenést kimutatni?
Mert azt ne tessék elfelejteni, hogy nem kevés hazai és külföldi autós és nem autós műsor megtette már ezt.

Elhiszem én neked hogy fel lehet találni ezt a csodaszert, de akkor a cég miért nem lobogtatja az egyértelmű teszteredményeket?

Nézd meg a honlapjukat. Csak két ilyen "mennyünkszegedre" tipusú teszt van benne ami a fogyasztáscsökkenésről szól, a probapados részben valamiért nem emlegetik a fogyasztást.
Mennyünkszegedre tesztet meg én is tudok csinálni tabletta nélkül ugyanazzal az üzemanyaggal 4.8 és 6 literes fogyasztással is, úgy hogy még csak nem nagypapásan kezdek el vezetni, csak egy kicsit ésszel.

Az egyetem által végzett tesztben - amit itt egy oldallal korábban említettek - szintén nincs szó fogyasztáscsökkenésről. Vajon miért nem?
Előzmény: barollo (20746)
habatortan Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20749
Hát mivel hogy okos tanult inteligens ember vagy el se kelett volna kezd
Előzmény: Otto Normalverbraucher (20745)
barollo Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20748
Pont Te is magad alá beszélsz, hogy ezt most kamu. Tehát akkor neked is a 40 évvel ezelőtti fogyasztás a maihoz képest kamu... Mert ezt mondod, hiába magyarázod tovább.
Itt minden kamu kamu és kamu...
Előzmény: Biovadász (20740)
habatortan Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20747

Az enyémet nem mert a gyerek nem tudott semmiröl,egyböl oda ment hogy kicsuszott a kipufogobol vagy mi történt,nem hitt a szemének,kétszer is kinyomatta a cetlit

Ez egy élmény,én sem hittem de meggyözödtem rola saját magam

Előzmény: Otto Normalverbraucher (20744)
barollo Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20746
Meg lehet nézni, hogy kb. 30-40 éve mennyi volt az autók fogyasztása és károsanyag kibocsátása. Tehát napjaink 145g/km CO2 kibocsátása a 30-40 évvel ezelőttihez képest egy hatalmas kamu meg parasztvakítás. Sokaknak az itt leírtak alapján van rá esély, hogy az.


Szerintem ezt olvasd el. Én nem azt mondtam, hogy az nem változik, hanem, hogy változik.
Minden változik és pont ez a lényeg! Nem hinni kell bent.
Puszira lehet etetni dolgokat. Én, azt nem hiszem el, hogy nincs olyan autó, ami ugyanolyan, mint a mostani, de nem benzinnel megy.
Lehet Te se hiszed, pedig biztos van.

Felhoznám a Lexus hybridet:
Nem luxusként hozhatták be, hogy tegyünk 4 aksit a 4 kerékre, amíg pörög a benzin, addig tölti az aksit, ha full, akkor elindul és azzal megyünk nem benzinnel. Pont ez az érdekes benne, hogy a benzin még mindig ott van! Míg olaj van benzin is lesz! Az olaj a legnagyobb profitú dolog a mai világban...
Előzmény: Biovadász (20738)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20745
Asszem, lassan befejezem a lóval sakkozást. :-)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20744
és mi van, ha a műszaki vizsgást befenyítette a motormaffia? :-DDDDDDDDD
Előzmény: habatortan (20741)
habatortan Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20743

Nem azt mondtam nem hiszek

Hinnék ha ott lennék és látnám az igazságot

Mivel hogy nincs lehetöségem igy kiprobálom magam,nem pontos de kb,15 literes csöforditást pedig magamnak nem fogok csinálni az biztos mert ha igy lenne akkor ki se probálnám,minek?

Előzmény: Biovadász (20740)
habatortan Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20742
Most ezzel azt akarod mondani hogy saját magadnak sem hiszel?
Előzmény: Otto Normalverbraucher (20737)
habatortan Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20741
A müszaki vizsgán
Előzmény: Otto Normalverbraucher (20736)
Biovadász Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20740
Azért nem hiszel a próbapados mérésben, mert az ottani eredmény teljesen összehasonlítható, míg a két "menjünkszegedre" nem? :)
Előzmény: habatortan (20734)
habatortan Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20739

Szia

 

Nem is gondoltam volna hogy még járnak ide normális emberek is :))

Valahogy igy van ahogy mondod,ezért mondtam probálják ki,

De már az is baj:)

Ezek csak veszekedni szeretnek,belekötni fübe fába

Ezt meg kell szokni

 

Előzmény: barollo (20731)
Biovadász Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20738
én nem spekulálgatni akarok, hogy "mi lenne ha"...
(amúgy te tényleg úgy gondolod, hogy az amit most tankolsz az 100 éve nem változott?)

kocsit fel a próbapadra, külső tartályba 10 lityó benzin, adott fordulatszámon adalékkal és anélkül mennyit meg. Ez megismételve párszor hogy hiteles legyen a mérés és ennyi az egész, nem lehet belekötni semilyen külső körülménybe, meg hogy mekkora szórással lehet tankolni.

Ha ez így tényleg működne, akkor a csodaszergyártók már lobogtatnák a teszteredményeket.

Az hogy nem jött ki nekik ilyen eredmény, annak nem az az oka, hogy a gyártónak nincs pénze egy xaros próbapados mérésre se az, hogy Próbapados Józsit megfenyegette az olajmaffia... :)
Előzmény: barollo (20731)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20737

Ezzel is csak a szemellenződet mutogatod.

 

Vannak elfogadott tesztelési módszerek, megfelelő körülményekkel, paraméterekkel.

Minden más otthoni rántáskészítés....

Előzmény: habatortan (20735)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20736
Azt azért elárulhatnád, hogyan ellenőrizted a motor szennyeződésének csökkenését.... :-DDDDD
Előzmény: habatortan (20734)
habatortan Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20735

Pont eröl van szo hogy nem akarok hazudni és becsapni mind ti

Ezért ajánlottam fel hogy probáljuk ki,ne másra halgass hanem magad gyözödj meg

Előzmény: Otto Normalverbraucher (20729)
habatortan Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20734

Én nem hiszek ezekben a 100% padokban meg mit tudom miben

Tehát kiprobálom és meggyözödöm saját magam

Meg is tettem,tankonkent minimum 100 km jön ki pluszban és a szenyezödés csökkenti

 

Gondolom te sem a padon kocsikázol hanem az uton

A másik meg az hogy ebben a kizsákmányolo rendszerben nem hiszek senkinek,ezért probáltam ki

Nálam már nem mennek ezek a média meséi,azt mondanak amit fizetnek nekik

Előzmény: Biovadász (20728)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20733

Minden ilyen gagyiárus jön a paranoiával meg hasonló baromságokkal...

Lehet az lábkinövesztő csodaszer, vagy akármi más....

 

Vagy jönnek azzal, hogy a saját (!!) független laboratóriumuk/bevizsgálóintézetük eredményét mutogatják.

 

szánalmas.hu

:-)

Előzmény: Biovadász (20728)
cumpika Creative Commons License 2009.03.19 0 0 20732
Szájalni lehet, én meg tartom az 5000-et is.
Előzmény: habatortan (20730)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!