Keresés

Részletes keresés

Antisystem Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21666
Előzmény: loding (21663)
messzehordó mordeháj Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21665

Ha a két únió (EU és az orosz vám-) Ukrajna romjain egyesülni óhajtana, a megfelelő címer nem okozhat gondot:

 

Antisystem Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21664

 

"A subtitle blunder on Channel 4 mistakenly translated Russian foreign minister Sergey Lavrov’s name to ‘so gay lover of’ during a live television broadcast."

 

:)))

 

ÜdV

Előzmény: loding (21663)
loding Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21663

:-) honnan tudod hogy nő ?

láttad már a képét ? :-)))))

Előzmény: Antisystem (21661)
El Qradi Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21662

"Turcsinovék közben feloszlatják az elit 25. légi szállítású dandárt, ezzel kvázi beismerik, hogy tényleg átálltak."

 

Ez az ukrán nyerő stratégia.

Odaküldenek egy egységet, az meg harc helyett feloszlik vagy átáll.

Még pár ilyen húzás, és csak a puccsista baseball-ütős hordák maradnak,

aztán azok mennek "rendet csinálni". Azokat meg jól pofánvágják,

és elfogyott az ukrán haderő.

A haderő nélküli országot meg szépen protektorásuként az oroszok

fogják védeni, harc nélkül megszerezve az egész országot.

Előzmény: Platon (21647)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21661

Szerinted a Kerry felesége nem féltékeny még a Lavrovra ? 

:)))

 

ÜdV

 

Előzmény: loding (21658)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21660

TótaW az TótaW... ennyi:)))  - esetleg Worluk...

 

ÜdV

 

 

Előzmény: Törölt nick (21654)
loding Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21659

:-DDD miért nem mentek Jaltára :-) az stílusosabb lett volna

Előzmény: loding (21658)
loding Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21658

az RT szerint ott van a Lavrov és a Carry, későbbre várját az EU és az ukrán küldöttséget

Előzmény: Antisystem (21657)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21657

ukrán-orosz-EU-USA megbeszélésnek kell lennie ma.

 

ÜdV

Előzmény: loding (21655)
finom_rakottkrumpli Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21656

Ez a nyugat felé orientálódás csak szavakban történt.

Előzmény: Törölt nick (21642)
loding Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21655

azok kik?

Előzmény: Antisystem (21652)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21654

Szegény tótawé már a külpolitikát is érti.

Nem lehet könnyű neki, magával.

loding Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21653

:-) ez olyan mint a különféle vallasokban a papok/rabbi/molla öltözete :-)

oszt azt  ellenörzi vki hogy mizujság van ?

 

:-DD

 

... ugye minden áru, a fogyasztási cikkektől az energián át, a filozófiai nézetek, és a vallás is ;-)

Előzmény: pert2 (21640)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21652

Nem tudja valaki véletlenül, hogy hánykor ülnek össze a "négyhatalmak"???

 

ÜdV

Antisystem Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21651

Eddig gondolkadtam rajta hogy nyitok benne szamlat, tiszta hazafiassagbol....Most mar eszembe se jut.

OFF: Ez esetben köszönd meg Csányiéknak, hogy időben léptek:) Ha elolvasod a mindenféle bankos érdekvédelmi fórumokat, ma Magyarországon az extrém sport és a mazochizmus között félúton szerepel az OTP-s bankszámla:)))

 

ÜdV

Előzmény: Grigorij Sandorovics (21650)
Grigorij Sandorovics Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21650

Eddig gondolkadtam rajta hogy nyitok benne szamlat, tiszta hazafiassagbol.

Most mar eszembe se jut.

De a McDonalds-ot is kidobtam az eletembol, az utobbi idoben mar igy is elegem volt belole, annyira leszarodott a minosege, de a Krimi demars utan - visszlat :))

 

Nehogy ezek azert azt gondoljak, hogy nem az ugyfelek penzebol elnek, politikai bekepzeleseikkel magukat lekelik meg.

Előzmény: perkelto (21635)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21649

Na, ezek után esélye nem lesz Putyinnak...:)))

 

ÜdV

Előzmény: perkelto (21635)
Platon Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21648

A Ukrainian soldier interviewed by RIA Novosti in Slavyansk said the troops were told they are being sent against “Russian invaders who have taken the local population hostage and are waging war at us,”and that they must “free Donbas from occupants.” 

“This morning, we started our attack, but the picture we saw in Kramatorsk turned out to be completely different. We saw in front of us a crowd of locals, mostly adults, women and men. They explained to us that there are no occupants here and there is no one to fight. Instead, they gave us food and talked to us,” the soldier was quoted as saying. 

He added that the troops vowed “not to follow orders to shoot at these people.” Some soldiers chose to take the side of the locals, some decided to stay “neutral.” They are now “waiting what comes next.”

Platon Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21647

Itt is leteszi a fegyvert pár Ukrán katona.

 

 

Turcsinovék közben feloszlatják az elit 25. légi szállítású dandárt, ezzel kvázi beismerik, hogy tényleg átálltak.

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21646

Aktuálisan a kávéfőzők és porszivók teljesitmény-szabályozása váltja meg az EU-t.

Előzmény: messzehordó mordeháj (21641)
Platon Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21645

Ami komolyabb egyenruha látszik a videokon az Berkutos.

A maradék meg szedett vedett militaryshopos történet.

 

Akik meg viselik, azok nem katonák, és láthatóan kiképzésük se nagyon van. 

 

Amúgy a Maidanon nem nagyon zavartak senkit az egyenruhások, még akkor sem ha angolul beszéltek, ment a forradalmazás.

 

Előzmény: Cs_ (21628)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21644

 

A fő kockázat azonban az, hogy a tapasztalatok alapján a politika képes gazdaságilag irracionális irányt venni, különösen akkor, ha a szuverenitás, a biztonság vagy a nemzeti büszkeség a tét - fogalmaznak szerdai tanulmányukban a Goldman Sachs londoni elemzői.

 

Vagyis az ukránok tavaly novemberi puccsa gazdaságilag irracionális volt?

 

Másrészt elfelejtik,hogy a globalizáció elérte azt a fázisát,amikor az egyéneknek/államoknak egyre kevesebb haszonnal jár,és átbillen azon a ponton ,amikor a globalizáció már csak a nemzetek fölötti óriáscégeknek jelent jót,de az államoknak/polgároknak nem.

Előzmény: messzehordó mordeháj (21637)
A810 Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21643

Zseniális! 5*

Előzmény: messzehordó mordeháj (21639)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21642

1.,Az oroszoknál demokrácia van, le lehet váltani putyint az emberek többségének szavazatával.

2.,Ukrajnának a gondja az,hogy folyamatosan nyugat felé orientálódott 24 évig, és ez lett belőle.

Előzmény: Tzp (21607)
messzehordó mordeháj Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21641

Ha a gázfüggés miatt nem is mer nagyon ugrálni az EU az oroszok ellen, azért pótcselekvésekkel el-elszórakoztat bennünket, mint most a nylonzacskók elleni hadművelet, amely szervesen illeszkedik abba a puzzleba, amelyet olyan stratégiai jelentőségű fordulópontok fémjeleznek, mint az uborkák dőlésszöge, a tyúkketrecek szabályozása, a malacok lelki békéjét, s jellemfejlődésének útját egyengető intézkedések egész sorozata (mesemondás, játék, nem ehet moslékot, stb.), az akácok elleni elszánt küzdelem, mely kivívta a méhészek osztatlan rajongását.

Előzmény: messzehordó mordeháj (21637)
pert2 Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21640

Régebben az egyenruhaboltban lehetett egyenruhát venni, nyilván most is így van. A jogosultságot azt ellenőrizték, de hogy mire használják azt már nem. Nyilván ukrán egyenruhákat is könnyen be tudtak volna szerezni, de akkor könnyen összetéveszthetőek lennének az igazi ukrán katonákkal.

Előzmény: Cs_ (21628)
messzehordó mordeháj Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21639

Az összeesküvéselméletet nem elemzem, mert sok irdatlan marhaság lát napvilágot manapság, amelyekhez érdemben hozzá se lehet szólni. Ez kb. olyan, hogy valaki kijelenti, hogy a Föld lapos, és ezt kell elfogadni, mert ez a hivatalos álláspont. Ami a hivatalos állásponttal ellentétes, azt meg se hallgatjuk.

Inkább azzal foglalkoznék egy kicsit, miért lapos a Föld hivatalosan, és miért ragaszkodnak ehhez sokan körömszakadtáig.
USA és NATO jelenleg egyetlen másik birodalmat lát, amely képes neki ellenállni (Kínáról megfeledkeznek, ami még nagyon sokba fog kerülni, de legyen az ő bajuk).
Ezért jó nagy pénzeket és nagyon sok időt fordítottak arra, hogy a másik birodalom körül mindenhol káoszt szitsanak, amelynek oroszellenes övezetté kellett volna alakulnia.
De hiába zúdított rakétatüzet alvó városra Saakashvili, hiába vették át Ukrajnában a nácik a hatalmat, a modell nem működik.
At elköltött dollár és eurómilliárdokért viszont valakinek felelnie kell.
Ők maguk nem akarnak - akkor keressünk bűnbakot. Ó, meg is van! Mi mindent jól csináltunk, csak az oroszok csalnak a játékban. Ez AXIÓMA, vagyis nincs szükség bizonyításra. A Föld lapos, és kész.
Oroszország mellesleg jogilag teljesen tisztán járt el, ami nem mondható el nyugati barátainkról, de ez ellentmond a lapos Föld tézisének, tehát elvetjük.
Ha meg mégse lapos, ki fogja elmagyarázni az adófizetőknek, miért költöttek pénzt pl. Ukrajna destabilizálására? Tehát lapos, és kész!
Vityáról annyit, hogy nem szeretem. De mivel nem gyártok lapos Föld elméleteket, el kell ismernem, hogy mindig is pragmatikus volt. Most a lehető legjobbat teszi, amit tud - bölcsen hallgat. Mert a Föld laposságának tilos ellentmondani, de megerősíteni azt szintén veszélyes - az Orosz Birodalom erejét kár alábecsülni. Akik eddig megtették, mind elbuktak.
Ennyi. A cikk írójának viszont gratulálok - letette a voksát amellett, hogy a Föld lapos. Mint engedelmes szolgának illik is.

 

Icewind Solo kommentje

Előzmény: produc (21638)
produc Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21638

Nemzeti szuverenitásról nem is hallott. Hiszen ez az üzlet része: a biztosítás, hogy kap egy lovat az országért az a hazaáruló, akinek ez megéri. Vagy néhány zászlóalj azonosítószám nélküli aktivistát.

 

http://hvg.hu/w/20140417_Forgolodnak_a_tokes_birodalmak

Előzmény: Ellenörző Kód (21629)
messzehordó mordeháj Creative Commons License 2014.04.17 0 0 21637

Békén hagyja az orosz gázt a Nyugat

 

A Goldman Sachs (GS) bankcsoport londoni befektetési részlegének szakelemzői az ukrajnai válság lehetséges gazdasági következményeiről összeállított átfogó tanulmányukban kiemelték, hogy az orosz energiahordozó-export folyamatossága Oroszországnak, az Európai Uniónak, sőt az átszűrődő potenciális növekedési és inflációs hatások miatt az Egyesült Államoknak is fontos.

 

A fő kockázat azonban az, hogy a tapasztalatok alapján a politika képes gazdaságilag irracionális irányt venni, különösen akkor, ha a szuverenitás, a biztonság vagy a nemzeti büszkeség a tét - fogalmaznak szerdai tanulmányukban a Goldman Sachs londoni elemzői.

 

 

Más nagy londoni házak megítélése szerint ugyanakkor az orosz gazdaság sokkal sebezhetőbb lenne a keményebb nyugati szankcióktól, mint azt sokan gondolnák.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!