Keresés

Részletes keresés

futoz Creative Commons License 2005.05.21 0 0 182
Sztem ,ide akkor is a bugyi a  megoldás.Milyen géped van?
Előzmény: Törölt nick (181)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.20 0 0 181
Ááá, dehogy Pádis-fennsík, Szlovák-paradicsom. Vagy a jövő hétvégén (remélhetőleg) Hargita. Egyszer is elég megmászni, nemhogy kétszer :-)))
Szendrő Szabolcs biztos tudna ilyen ügyekben jó tanácsokkal szolgálni (elég magas helyeken szokott fotózni), de alig találtam tőle és róla az interneten bármit is.
Előzmény: hsoma (180)
hsoma Creative Commons License 2005.05.20 0 0 180
nem kell ilyen extremitásokat kitűzni magunk elé:))
Előzmény: futoz (179)
futoz Creative Commons License 2005.05.20 0 0 179
Jó vicc,kétszer bejárni a kéktúra utvonalat.
Előzmény: hsoma (178)
hsoma Creative Commons License 2005.05.20 0 0 178
bejárod a terepet egyik nap, és a másikon meg visszajössz csak fotóscuccal:))
Előzmény: Törölt nick (175)
futoz Creative Commons License 2005.05.20 0 0 177
aha persze.
Előzmény: zorko (174)
futoz Creative Commons License 2005.05.20 0 0 176
ezen én is törpöltem és arra gondoltam,hogy valami ráhúzható tokot csinálok és nyakban a gép,vagy az állványon.
Előzmény: Törölt nick (175)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.20 0 0 175
Nekem olyan gondom van, amire igazából még ötletem sincs. Ugyanis túrán egy rendes túrahátizsák mellett még övtáskát sem tudsz hordani a hátizsák derékhevedere miatt, hanem csak a Toploader típusokat. Az viszont nem igazán teszi kényelmessé a mozgást. Ha pedig beteszed a hátizsákba a gépet, akkor sokáig tart újra és újra elővenni. Igazából nem tudom, mi lenne rá a jó megoldás...
Előzmény: futoz (171)
zorko Creative Commons License 2005.05.19 0 0 174

Ha kigondolnék / lerajzolnék egy táskát, esetleg meg lehetne nézni, hogy mennyiből tudnád előállítani... Miccólsz?

Z. 

Előzmény: futoz (169)
newyorknewyork Creative Commons License 2005.05.14 0 0 173
A shrinkle-t. ebay sikerult megcsipni "eleg olcson" De szerintem ez a meret elegendo hacsak nem akarsz magaddal vinni 5 obi-nal meg 2 gepnel.Bar itt abelso terelvalasztokmar egy kis atrendezest igenyelnek....
udvz:)
Előzmény: Szeder (160)
zorko Creative Commons License 2005.05.13 0 0 172

Nem ismerek nagyon sok táskát, de szerintem is lenne fantázia a dologban.

1. Ha olcsón lehetne kihozni, szerintem sokan vennének. (Én mindenesetre...:)

2. meg lehetne csinálni olyan elrendezéseket, amiket a gyártók nem találtak még ki, vagy amit csak a drága kategóriában kínálnak.

 - Nekem pl. nagyon praktikusnak tűnt a nagy Samsonite táskánál, hogy a fedele ellenkezőleg nyílik, és hogy hátizsákká is alakítható. (Az előbbit gondolkodás nélkül választanám, az utóbbi mondjuk tesztelendő, hogy annak is jó-e...))

- zippzározással átalakíthatóság, több részesség, felrakható-levehető részek (pl. levehető külön rész a nem fotós cuccoknak)

- nagy táskában kistáska... (Ha csak kevesebb cucc kell, lenne egy kivehető rész, ami táskaként is müxik.)

- vagy hátha össze lehetne hozni a különböző gyári tatyókból az előnyöket.

 

De persze a minőség sokat számít, nem tudom meg lehet-e csinálni olcsón és egyúttal jó minőségben...

 

Üdv, Z.

Előzmény: futoz (171)
futoz Creative Commons License 2005.05.08 0 0 171

ok megpróbáljuk.

Előzmény: Törölt nick (170)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.08 0 0 170
A haszonkulcsukat nem ismerem. Az áraikat igen, az el is szomorít. Az egyediség az mindenképpen vonzó lehet. Azt hiszem, hogy egy-két próbadarabról kellene képeket csinálni, aztán ezt feltenni az oldaladra, illetve reklámozni velük magadat itt a fórumokon. Nem hiszem, hogy ebből fogsz repülőt venni, de szerintem lenne érdeklődés.
Előzmény: futoz (169)
futoz Creative Commons License 2005.05.08 0 0 169
Talán hogy minden táska egyedi.És a nagy gyárak irreálissan magas haszonnal dolgoznak(vagy a kereskedők).
Előzmény: Törölt nick (168)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.08 0 0 168
Ez egy érdekes kérdés. Érdeklődés biztos lenne. Kérdés, hogy kis szériában milyen előnyöket tudsz nyújtani a nagy sorozatban gyártott, olcsón készített termékekkel szemben. Valami olyan egyedi előnyt kell nyújtanod, amit azok a táskák nem tudnak.
Előzmény: futoz (164)
tommmmas Creative Commons License 2005.05.08 0 0 167

én nem nagyon szoktam forumozni, csak ha vmi égetően fontos kérdésem van, így nem tudom h van-e az edigitalnak rosszhíre vagy sincs...

 

nekem idáig felemás a tapasztalatom, ha elmegyek a boltba és ott veszek akkor jó, most netről rendeltem és hááááááááát...

szóval kiváncsi lettem volna, ha én nem irok nekik méleket, hogy hol tart az egész akkor mi történik--->állitólag kedden meg lesz a táska! úgy hogy happy vaok...jah április 12én rendeltem meg..

 

tamás

 

Előzmény: madgie (162)
KTTech Creative Commons License 2005.05.08 0 0 166
Nekem most volt egy rossz tapasztalatom a LowePro-val...

1 éve vettem egy Nowa2AW-t. Napi használatban van a cucc (melóhelyre is viszem magammal, minden nap). A zipzár varrása (ami odafogja a fogakat az anyaghoz) felvállt, elkopott. Maga a zipzár tökéletesen működik, csak van pár fog, ami nincs jelenleg kapcsolatban a táska anyagával...
Mondom, ez anyaghiba. Irány a Studioline (mint hivatalos importőr, és ők a garanciális szerviz is). Közölték velem, hogy erre az egy hibára nem vonatkozik a garancia, de bármi másra igen.

Adtak egy tanácsot, hol érdemes kicseréltetnem az egész zipzárt...
Szóval ennyit a 10/100 év vagy élettartam garanciáról...
Előzmény: madgie (162)
optikus Creative Commons License 2005.05.08 0 0 165

Igen mivel eleg elvarazsolt tatykoik vannak (fotos szemmel nezve) ezert nem art kiprobalni. En is ugy vettem az enyem, hogy beleprobaltam a cuccot. Ami a legnagyobb elonye, hogy egyaltalan nem nez ki fotostaskanak, egy sima mezei valtaska (kivulrol). Belul meg jo minosegu fotos kiosztasu mint mas tatyok, szivacsozott, osztott, tepozaras, stb. Hatranyuk, hogy a formajuk miatt kialakulnak olyan rekeszek amik nem annyira praktikusak, pl. a szelen haromszogletu, oda nem fer obi, csak kiegeszitok.

Van 1 loweprom (Nova-4 AW), ez is jo, csak hat messzirol leri rola mi van benne.

Előzmény: fisherhu (163)
futoz Creative Commons License 2005.05.08 0 0 164

egy kis reklám,illetve igény felmérés.

Mivel nekem varrodám van(futtext.fw.hu) és lehetőségem is táska varrásra ezért gondolkozom azon hogy nekiállunk igény szerint tatyókat,hátizsákokat varni.Ha a minta darab elkészül a képét felteszem.Addig is várom a véleményeket,igényeket ,mitöl jó a tatyó stb..

Köszi és bocs .

 

mekelek@citromail.hu

fisherhu Creative Commons License 2005.05.08 0 0 163
Ausztriában láttam és majdnem vettem is egyet, de az elrendezése nem volt szimpatikus. Persze mennyivel jobb lenne, ha itthon lehetne válogatni közöttük, esetleg belepróbálni a holmikat, nem pedig egy idegen oszágban azon agyalni, hogy az ember megkockáztassa-e, hogy esetleg ráfázik.
Maradtam a Löwe-nél és nem bántam meg. Most egy oldaltáska kellene, mert a régit kinőttem :)
Előzmény: optikus (161)
madgie Creative Commons License 2005.05.07 0 0 162

3 nap alatt megjött a tatyóm. Igazából nem is tudom, minek "köszönheti" rossz hírét az extreme digital itt a fórumon. Eddig nekem mindent rendesen küldtek, sőt volt olyan, hogy március 15-re jött cucc tőlük (bár ez inkább a futárnak köszönhető).

Eddig csak Samsonite-om volt, "kicsit" jobb a Lowepro...

Előzmény: tommmmas (156)
optikus Creative Commons License 2005.05.07 0 0 161
Soxor volt mar tema, nekem is van egy crumplerem. Sajnos mo-on gyakorlatilag beszerezhetetlen, mert a hivatalos importore nem hozza mar a fotostatyokat csak a laptoptaskakat. Ezert csak annyi van amennyit maradt abbol amit anno behoztak es teritettek (palvolgyi,optiform), mar csak fosbarna es tarsai....
Előzmény: newyorknewyork (159)
Szeder Creative Commons License 2005.05.07 0 0 160
Konkrétan melyik típust választottad?
Előzmény: newyorknewyork (159)
newyorknewyork Creative Commons License 2005.05.07 0 0 159
Nem tudom otthon mennyire ismert, de tudom ajanlani az ausztral "CRUMPLER" markat.
Nagyon massziv taskak, 5-s design es nem sir le rola, hogy egy tobbszaz ezres felszereles ficereg benne.
a hivatalos website egy "kicsit erdekesre sikerult" ugyhogy inkabb csak a Google be gepeld be aztan a talalatok kozul tallozgass ha erdekel.

Egy hatizsakra szantam ra magam amibe belefer a 10D egy akar 400as objektivvel egy 35mm-es gep a fennmarado fakkokban pedig a szendvicsek.... :))))

Arban eleg huzos, de megfogtam a loweprot az egyik kezemben ezt meg a masikban, egybol nem volt kerdes.....

a legjobbakat
z:)
tommmmas Creative Commons License 2005.05.04 0 0 158

na a lényeg árgarancia van...szóval korrektek és az olcsóbbikat kell fizetni ha rendelés közben változna az ár...

 

löwepro-t nem érdemes amúgy tőlük venni ha bp-i vagy ,mer elmész egy boltba és lehet rögtön kapni, ugyanennyiért...tsak én rower plus aw hátimákot akarok és az nem volt sehol, aztán megrendeltem tölük...és lassan lesz is ...

 

tamás

 

madgie Creative Commons License 2005.05.04 0 0 157
Hmm. Az jó. Én is rendeltem tőlük Lowepro táskát a héten. Legalább felkészültem :)
Előzmény: tommmmas (154)
tommmmas Creative Commons License 2005.05.04 0 0 156
van visszaigazolásom, benne van mennyiért, nincs benne h árváltozás jogát fenntartják..tegnap irtam nekik mélt hogy akkor hogy is van ez? .. ma gondolom válaszolnak majd....
optikus Creative Commons License 2005.05.03 0 0 155
Van visszaigazolasod? Ha igen es benne van az ar akkor annyiert (persze lehet olyan is, hogy ra van irva, hogy az arvaltozas jogat fentartjak). Masreszt mi van ha nem adjak oda annyiert, mesz perelni? Nem hiszem, max nem mesz oda tobbet...
Előzmény: tommmmas (154)
tommmmas Creative Commons License 2005.05.03 0 0 154

Edigital.hu -n rendeltem több mint egy hónapja egy löwepro táskát...most lett hirtelen, csak az ára is emelkedett...meik árat kell kicsengessem érte? amikor megrendeltem vagy az aktuálisat?

 

kitsit sem tartom korrektnek ezt az eljárást, mer külön nem írtak erről egy szót sem...ha tudom akkor meg rég megvettem volna németországban...vagy máshol...

 

tamás

 

SzGyuri Creative Commons License 2005.04.19 0 0 153
Még annyit hozzátennék a dologhoz, hogy most láttam használtan hírdetve az indexen 10e jó HUF-ért. Ennyit tutira megér!
Előzmény: SzGyuri (147)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!