Keresés

Részletes keresés

TonyBrasco Creative Commons License 2020.12.01 -1 0 2503

Az a baj, hogy olyan nőies alkati jegyei vannak a röfinek, hogy azt bármilyen tömésekkel, trükkökkel sem tudnák eltakarni , ha az egy férfi lenne.

Előzmény: zöldtulipán (2502)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.12.01 -1 6 2502

Ezt most csak így itt hagyom sokkolásképp :D :D

A Röfi Puskás Peti ..... :o :D

 

Egyeztetem sorban a nyomokat, de eddig stimmelnek.  Szerepelt népszerű sorozatban (Jóban-rosszban) a Made in Hungáriában (Limbó-hintó), a József és a színes szélesvásznú álomkabátban (Egyiptom), képernyőn van régóta, a beszédhangját is ismerjük műsorvezetőként, vezetett lánycsapatot az X-faktorban, a 3 mondatból nem a divatshow, meg a férfimagazin az igaz, hanem hogy válogatott sportolóként odafigyel az étrendjére (színészválogatott), imádja a természetet... Olyan ütőkártyám is van, hogy ő Dél-Afrika jószolgálati nagykövete: https://www.youtube.com/watch?v=G6Tc4qr1leE

 

Időben is stimmel, amikor ő zsűrizett, akkor még Claudia volt a Röfi, a következő adástól akár éppen be is ugorhatott a helyére Puskás, ha már úgyis ott volt... ;) Úgyis mindenki belelátta már őt mindenféle jelmezekbe, hát Röfi 2-ként legalább meglepő! :D :D

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.11.30 0 2 2501

Nem, nem utálom Manuelt, csak egyszerűen nem tartom semminek és senkinek.

Egy alapvetően nem túl tehetséges, alulművelt figura, akinek az arcáról nekem a lángos és az izzadságszag ugrik be.

 

Az X óta nem mutatott semmi olyat, ami elismerésre méltó lenne.

Előzmény: Ilhilla (2463)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.30 -1 0 2500

Na jó, akkor én is torpedozom, nem csekkoltam az összes nyomot, folyamatban van, de ha már Fésűs Nelly szóba került Röfire, benyögöm Koós Rékát.. hátha.. most már egy adás van hátra, hátha...  :)

szévike Creative Commons License 2020.11.30 -1 0 2499

Igazad van. Tévedtem.

Előzmény: zöldtulipán (2498)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.30 -1 0 2498

Fésűs Nellyék Istenes Bencéékkel voltak egy Nyerő párosban, és nem Gáspárékkal. De ez még indokolhatná is Bence megdöbbenését...(voltak viták Bence, és Nelly férje között)

Előzmény: szévike (2497)
szévike Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2497

Ha belegondolok a faktor szerintem kiesik ott nem volt olyan korú női szereplő.

A karantérműsorokat nem láttam, de az emlitett lányok is fiatalabbak.

Marad a Nyerő Páros és Nelly 

Előzmény: Ilhilla (2496)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.30 -4 0 2496

https://rtl.hu/rtlklub/alarcosenekes/elozetes-gaspar-laci-szerelmes-level-rofi

 

Ezt a levelet már a fináléban írja a Röfi. Meg kell nézni, kik szerepeltek az utóbbi időben Gáspár lacival együtt

- az X faktorban (zsűritag, műsorvezető, versenyző),

- a karantén alatt leadott két műsorban (Dér Heni, Sztarenki Dóra, Szabó Zsófi),

- a Nyerő páros sem volt túl régen, esetleg abban a műsorban. 

 

Már csak az a kérdés: kire illenek a nyomok? :-)

szévike Creative Commons License 2020.11.30 -1 0 2495

Nov 1-én irja a blikk, hogy Curtis eltünt és Nelly virusos.  Ez a TV2

Clau viszont már októberben lebetegedett és megvolt a csere. Ez az RTL

 

Tehát nekem nem jön össze, hogy Nelly először a sztárban sztárból kiesik, de

tudja, hogy majd a végén még egy-két adásba be fogják hivni.

Közben elvállal egy beugrást az RTL-be és virusos lesz, de közben folyamatosan

dolgozik?

 

Nem tudom, már belekavarodtam. Abbahagyom a böngészést és majd vasárnap

meg fogok lepődni.

/egyébként meg érdekes volt nyomozgatni,kérdezősködni a google barátomtól.

Előzmény: Ilhilla (2494)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.30 -4 0 2494

https://www.mmonline.hu/cikk/egyetlen-tervezett-musor-sem-marad-el-az-rtl-nel/

 

A cikk november 13-i, ebben azt írják, az Álarcos énekes forgatását korábban már befejezték, lehetett ez akár Nelly megbetegedése előtt is. 

 

A legtöbb nyom -eddig- Nellyre a legjellemzőbb!

Előzmény: Ilhilla (2493)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.30 -4 0 2493

https://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/fesus-nelly-koronavirus-karanten-atveszeles/tb2y3el

 

Már csak az a kérdés, mikor fejezték be az álarcos forgatásait. 

Előzmény: Ilhilla (2492)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.30 -4 0 2492

Tudom, hogy illik Fésűs Nellire, tegnap a műsor előtt ezt a nyomok alapján próbáltam is megindokolni. Nelli esetében csak az nem világos: valóban volt-e és mikor volt koronavírusos, belefért-e a döntő felvételében is, avagy nem.

 

Majd utána nézek. 

Előzmény: szévike (2486)
szévike Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2491

Nagykövet Ónodi Eszternél duplán is előjön: MOL Új Európa Alapítvány jószolgálati nagykövete,

valamint a Solanie kozmetikumok szépségnagykövete.

 

 

 

Mazsola0070 Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2490

"Tegnap a másik műsorban sem "durrantottak" nagyot Stohl, Demcsák az ő kutyájuk kölke"

 

Ez így van, írtam is a másik műsor topicjában, viszont ott azért ott volt "durranásnak" Pataky az Eddából.

Előzmény: Ilhilla (2462)
szévike Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2489

Durranásnak durranás, de ez megint a fantáziátlanság lenne. Mégegyszer? Más nincs?

Ötletnek ötlet, de nem akkora, hogy ez legyen az évad nagy dobása.

 

A parfümillatot emlegetik sokan, ami Nikire utal, de az uj Röfi azt mondta, hogy amikor felvette, már akkor érezte a maszkban a finom illatot. Talán Claudiáé? Kérdezte. Tehát nem róla került bele, már benne volt.

Előzmény: Mlle. Grenelle (2487)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2488

Igen, őt írtuk már korábban is lehetséges Röfi 2-nek. Viszont őt már a nyomozók is emlegették, mint ötletet, akkor mire ez a nagy megdöbbenésük? 

Előzmény: Mlle. Grenelle (2487)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2487

A nagy durranás az lenne, ha Gallusz Nikolett lenne a Disznó Röfi! 🙂😛

 

szévike Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2486

Viszont, a felsorolásodból még Fésüs Nellyre is illik ez-az:  pl a Divák elnevezésű lánycsapat Ladinek 

Judittal és Détár Enikővel.

Csillogás-villogás: Moulin Rouge divaság.

18 év alattiak: Dzsungel könyve előadás Bagira szerepe, innen már csak egy lépés, hogy Geszti akár meg is dicsérhette az éneklését.

Előzmény: Ilhilla (2472)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2485

egy távoli kontinens nagykövete volt, amikor nem énekesi/szinészi/modell karrierjét csinálta...

Előzmény: Ilhilla (2472)
szévike Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2484

Valóban nem kellett volna engedély, ha Ramóna egy celeb lenne a sorból a csatornáknál.

Akkor szerződhetne valamelyik műsorra itt is-ott is.

 

De Rami az RTL-nél is és a TV-2-nél is szerződésben levő műsorvezetőként dolgozott/dolgozik.

Előzmény: derek (2480)
szévike Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2483

A Röfi csere valamikor október legelején volt, addig Claudia volt a jelmezben, ott volt a váltás az uj Röfire. A Dancing a tv-2-n október 10-én indult Ramónával élőben.

Nem hiszem, hogy az rtl annyira celebszegény lenne, hogy nem tudott volna mást kitalálni.

 

Ahogy Ramóna távozását kommentálták, ugy tünik nem sok papirzsepit sirtak tele utána, nemhogy

még tovább foglalkoztassák és a döntőig juttassák. 

Előzmény: derek (2480)
szévike Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2482

Keresgélek Ónodi Eszter után:

 

Lánycsapat: Swing cimű filmben Csákányi Eszter-Törőcsik Franciska-Ónodi Eszter egy haknizó lánycsapattal járja az országot.

 

Sikeres sorozat: Valami Amerika   és   Aranyélet

 

nézelődöm tovább

Előzmény: Ilhilla (2472)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2481

Molnár Áron "Nem akarok félni"

 

Meg ebbe is, az elejébe... ez az ember mozgásbuzi, az hagyján hogy mindene a sport, de mint valami duracellnyuszi végtelenített elemmel, mindenhova bringával, bootcamp edzés, szabadtéri sajátsúlyos edzések, kosárlabda, foci, futás, maraton, minden kutyafasza.....

Előzmény: TonyBrasco (2478)
derek Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2480

Miért kellene engedély? Amikor a műsort felvették még az RTLnél dolgozott. Még a Dancing... kezdete előtt is vezette a Reggelit. Simán lehetne ő.

Előzmény: szévike (2468)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2479

Én pénzt merek tenni Molnár Áronra, már gondoltam hogy be kellene indítani fogadást rá.

Előzmény: Salvor2 (2471)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2478

Molnár Áron és a sport | ENSPORT

 

Néz bele ebbe, megérted... 

Előzmény: Ilhilla (2474)
schanc Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2477

+1: az első kisfilmjeiben állandóan valami űrhajót emlegetett

 

Ez a durva a Röfiben, hogy az első két évadban a leghosszabb rejtőzködő, akit nem tudunk kitalálni. OK, hogy két adással kevesebbet láttunk belőle, de tavaly 9 jelmeznél volt legalább egy találatuk a nyomozóknak, idén a Dínó + szinte a top 7 (mert a Banánnál tuti bemondják Dávidot, a Zebránál meg szerintem Adél visszaugrik Áronhoz, ahogy most Manuelre), de a Röfinél szerintem a közelében sincsenek. És mi is eléggé tapogatózunk.

 

Ez a két dolog, hogy a limbóhintóra kelt (tehát 40 körüli lesz?) és hogy Bence szívecskés emojit küldött neki, valahogy nekem annyira két különálló dolog... Ki fog vajon ebből kisülni?

Előzmény: Ilhilla (2472)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2476

Ne a mafla, félnótás Matyi szerepből indulj ki! :D Én pont azért merem biztosan mondani, mert több darabban is láttam színházban, ő tényleg ilyen mozgékony, és sokoldalú. (pld. ezt a "fejenállós" break mozdulatot, amit tegnap bedobott, csinálja Biffként Az ügynök halálában is :) )

De vasárnap kiderül! ;)

Előzmény: Ilhilla (2474)
GPS Creative Commons License 2020.11.30 -1 0 2475

 

Én Molnár Áront kizárólag a Mi kis falunk sorozatban láttam, de ott is csak az előzetesekben.

 

Ha Noir-ként nem hagyja abba a pofázást  - még láthatod előzetesben. :-)))

.

Előzmény: Ilhilla (2474)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.30 -3 0 2474

Én Molnár Áront kizárólag a Mi kis falunk sorozatban láttam, de ott is csak az előzetesekben. El nem tudom képzelni, hogy ilyen mozgékony, ilyen sokoldalú személy lenne. Hiába néztem meg róla videókat, akkor sem látom az álarc mögé a személyét! 

Akkor lepődnék meg, ha valóban ő lenne a Zebra! :-)

Előzmény: zöldtulipán (2473)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!