Keresés

Részletes keresés

kacagogerlek1 Creative Commons License 2013.12.08 0 0 3081

Sziasztok ki válalkozik kötözésre,hogy+kötözzem,és a száját  is le ragasszam ?

 

hölgyek előnybeen.

 

Sziasztok.

Tapegagfan Creative Commons License 2013.12.08 0 0 3080

Üdv.

 

Lenne is gyorsan egy kérdésem.

Említetted hogy vettél Duct tape szerű ragasztót. Mit értesz a "szerűn" ? Duct tape vagy valami más?

Csak azért kérdezem mert minden új érdekel. Nem nagyon van olyan tapasz amit még ne próbáltam volna ki ;)

 

Ui.: a gyűjtemény egy része ;)

 

Előzmény: justtape (3078)
A.Schindler Creative Commons License 2013.12.06 0 0 3079

Annak idején a Nyugati környékén volt egy Police shop nevű üzlet, ahol tisztességes bilincset lehetett venni, nem azt a kínai játékot, amit a szex shopokban árulnak itthon.

Sajnos nem tudom, hogy megvan-e még, de az biztos, hogy neten lehet Németországból, Hollandiából rendelni, rengeteg féle létezik, olyan 10-15000 Ft közötti áron vannak az egyszerűbbek, (euróban fizetendő, persze) de még azok is fényévnyire vannak minőségben és megbízhatóságban a szexshoppostól.



justtape Creative Commons License 2013.12.06 0 0 3078

Ritkulnak az üzenetek..ejj-ejj :) 
Pezsdítsük fel valamivel a témát..

Mostanában újra akadtak kötözős élményeim. Sikerült venni 20méteres kötelet, csináltam belőle pár darabos kötél-szettet. Egész jó.. :) Megfelelő a gúzshoz, a sima kötözéshez, szék-ágy kötözéshez.

Találtam egy nagyobb barkácsboltban duct tape szerű ragasztószallagot, fekete és szürke színben volt, kb 50-100méteres lehetet..2ezer Ft..szintén megvettem, a feketét.De gyorsan fogy, legközelebb a szürkét fogom.

Mit is írjak még..sok mindent tudnék, de talán kérdezzetek, ha van kedvetek, úgy könnyebb, mint sem hogy magamtól jöjjenek az ötletek :))

ManFromEarth Creative Commons License 2013.10.31 0 0 3077

Köszönöm a tippeket, legközelebb kipróbálom a kötélhorkos megoldást. Beszereztem egy csuklómandzsettát, de elég gyenge anyagnak tűnik, simán le tudnám tépni... ráadásul vékony csuklóra túl nagy. Meglátjuk élesben milyen, bokára még jó lehet.

 

A nyugatinál lévő boltot ismerem, de nincs nagy választék ezen a téren, inkább netről rendeltem a mandzsettát is.

rainy day woman Creative Commons License 2013.10.26 0 0 3076

Mandzsetták jól működnek, a csatolós és a tépőzáras változat is. Használhatsz ragasztószalagot, kábelkötözőt, derékszíjat is. Előkészíthetsz kötélhurkot, amit egy mozdulattal a helyére teszel és meghúzol. Felteheted a biztonsági pöckös bilincset gyorsan és ellenállhatatlanul :), aztán kiválthatod ráérősen a megpiszkálhatatlan kötözéssel.

 

Hasonlít rám a barátnőd abban, hogy nekem is jobban tetszik ez a "muszáj" hangulat, és ha tovább is érvényes a hasonlóság, akkor kipróbálhatod, hogy a fizikai erőfölény mellett hogyan hat a barátnődnél a parancsolás, esetleg fenyegetés. Akkor aztán úgy bogozol, ahogy neked jólesik, ő meg megvárja :) Ő vezetett be az izgalmakba, de alighanem szeretni fogja, ha innentől átveszed az irányítást, végül is valami ilyesmiről szól ez (ha a finom kikötözéstől, a "love bondage" hangulattól távolodunk).

Előzmény: ManFromEarth (3074)
leirei Creative Commons License 2013.10.26 0 0 3075
Egyszer találtam egy szexshopot, ahol pöcöktelen bilincs volt. Èn is direkt erre mentem, hogy ne lehessen kiszabadulni belőle. :-) a Nyugati és az Oktogon között rémlik, de nem vagyok biztos benne. Árban is elfogadható volt.
Előzmény: ManFromEarth (3074)
ManFromEarth Creative Commons License 2013.10.26 0 0 3074

üdv!
Segítségért, ötletekért fordulnék a tapasztalt fórumtársakhoz. Barátnőm nagyon odavan a kötözős játékokért, pár hónapja ő vezetett be ezekbe az izgalmakba és bevallom én is nagyon élvezem. DE! kifejezettem ellenáll, nem hagyja hogy finoman kikötözzem, arra vágyik hogy férfiúi erőmmel "visszaélve" tegyem tehetetlenné :) amit nem is olyan egyszerű kivitelezni némi kötéllel miközben azt sem szeretném hogy bármi baja essen. Szóval olyan megoldást keresek ami könnyen felcsatolható ÉS az áldozat nem tudja egy egyszerű mozdulattal kioldani (játékbilincsek kizárva a biztonsági pöcök miatt, de persze nem baj ha egy kis ügyeskedéssel kioldható, ha próbálkozik észreveszem :) ). Jelenleg a csukló és bokamandzsettákon gondolkodom, ezekkel valakinek tapasztalat? Egyéb ötlet?

justtape Creative Commons License 2013.10.25 0 0 3073

Nagy a csend..valaki beszélgetni ?! :) 

mimi29 Creative Commons License 2013.10.03 0 0 3072

sztok!!

 

Új vagyok eben a megkötözősdiben ezért szeretnék segítséget kérni de úgy hogy én kötözök meg valakit de csak ragasztóval. Magamról csak annyit hogy egy 25 éves heteró férfi keresné erre a női párját: eEsetleg ha valaki jelenkezzne azt privátban megbeszéljük. :D

roburka Creative Commons License 2013.10.01 0 0 3071

Én letörtem azt a nyitópöcköt, és teljesen síkba reszeltem. De ha biztosra akarsz menni, lereszeled a szegecseket amik összefogják, és kiszeded komplett az egész nyitópöcköt. Utána meg a szegecsek helyén3as csavarral összecsavarozod a két felet.

 

Előzmény: DT4ever92 (3070)
DT4ever92 Creative Commons License 2013.10.01 0 0 3070


Hopp, a kép valamiért kimaradt :D

Előzmény: DT4ever92 (3069)
DT4ever92 Creative Commons License 2013.09.26 0 0 3069

Ilyen bilincseket hogy lehet átalakítani úgy, hogy csak kulccsal lehessen nyitni? Van ez a kis biztonsági kapcsoló, csak relatíve nagy, így könnyen lehet szabadulni belőle :D

justtape Creative Commons License 2013.05.09 0 0 3052

A történetnek van valóságalapja vagy teljes mértékben kitalált ?

Előzmény: valakiakitnemismersz (3051)
valakiakitnemismersz Creative Commons License 2013.05.09 0 0 3051
Egyszer mikor bementem a hálóba... Nos láttam egy lányt összekötözve, a száját betapasztva. A férjem épp a nyakát simogatta.
- Te meg mit csinálsz?!- teljesen ledöbbentem.
- Sajnálom édes de veled ilyet nem lehetett játszani. Tudom, hogy béna kifogás.. - Mivel rég ismertem már Petit, tudtam, hogy nem csalt meg. A nő teljesrn fel volt öltözve. Úgy döntöttem megmutatom Petinek, hogy nekem is van ehhez érzékem. Lassan odamentem hozzá, hátulról befogtam a száját. A kezem alatt éreztem ahogy elmosolyodik. Közben a megkötözött nö "hmmm"-ögésekkel adta tudtunkra, hogy már szeretne kiszabadulni. Nem vettem figyelembe. Az ágyon pont volt volt két zoknim, fogtam és benyomtam Peti szájába jó erősen.
- Ez a büntetésed- súgtam a fülébe, miközben levettem a sálam és bekötöttem vele a száját, nehogy kiessenek a zoknik. Aztán fogtam egy kötelet amivel gondolom a nőt kötözte meg, csak maradt még belőle. Szorosan körbetekertem hátul a csuklóit. Ezek után egy újabb kötéllel a bokáit is. Majd rátekertem a nyakára a maradék egyik felét a másikat hozzákötöttem az ágy lánához.
- Szegénykém, így felállni sem tudsz...- a válasz egy tompa nyögés volt a zokni és a sál alól. Mikor megpróbált más pózt felvenni, a kötél a nyakán fojtogatni kezdte, így egy-két másodperces fuldoklás és fészkelődés után inkább visszafeküdt az eredeti pózba. Közben én kioldoztam a nőt és elküldtem. Aztán lefeküdzltem aludni, had bűnhődjön egy ideig felizgulva.
Ziptiefan Creative Commons License 2013.05.04 0 0 3050
Értem a félelmedet. De probléma pont az olcsókkal van. Annak pedig, hogy mindkét zár egyszerre beragadjon minimális az esélye. Én két komoly rendőrségit is régóta használók és még nemtörtént semmi. Nem javasolnám a bovli játékokat. Hirtelen ennyi! Bb
Előzmény: duct (3048)
Sanyaa. Creative Commons License 2013.05.04 0 0 3049

Eladó 3db Samsung digitális kamera.Használt,de makulátlan állapotúak!Olyanok mint az ujjak!(Házi videó készítéshez ideális megoldás)Éjjel is nagyon jó képet ad!(persze minimális fény kell hozzá)Képet szívesen küldök.Illetve minden kérdésre válaszolok!Pontos típus : Samsung SCB-2001   Goggle-ba rá lehet keresni :)Beszerelésben is tudok segíteni!Az ára pedig megegezés kérdése.Darabonként is eladó!Csere esetleg érdekelhet!

 

 

email: sanyaa0007@gmail.com

 

duct Creative Commons License 2013.05.03 0 0 3048

Köszi, gondolkodom...

Igazából nem tudom milyen kellene. A pluss bevonató játékbilincsnél komolyabb ,de egy "igazi" nem biztos ,hogy kell. Ha valami "probléma" támadna ,azért le szeretném vágni egy erősebb fogóval,fűrészlappal....

Előzmény: Ziptiefan (3046)
justtape Creative Commons License 2013.05.02 0 0 3047

Hm, jó árban van a kötél, fogok rendelni :) Köszii!

Előzmény: Ziptiefan (3046)
Ziptiefan Creative Commons License 2013.05.01 0 0 3046

Duct, és Justtape, mindkettőtöknek javaslonám az e-bayt, 10 méteres bondage kötél van körülbelül 6 fontért, még sima láncos, de komoly rendőrségi bilincs 13 font környékén.

A Kötél kinából jön, az szerintem mehet MO ra is ugyanannyiért, a bilincs az itt helyi vétel volt. Nemtudom, hogy mennyiért postázzák külföldre.

http://www.ebay.co.uk/itm/POLICE-HANDCUFFS-SOLID-STEEL-2-GENUINE-Police-Keys-rrp-19-99-Free-Post-BNIB-/190724174741?pt=Adult_Fancy_Dress_UK&hash=item2c680bf395

 

Meg is van, bárhová elküldik. :)

Kötélből pedig

http://www.ebay.co.uk/itm/SOFT-BLACK-COTTON-JAPANESE-STYLE-BONDAGE-ROPE-10-METRES-LONG-/330779817243?pt=Adult_Fancy_Dress_UK&hash=item4d0403751b

 

Ezek csak példák, lehet, hogy sok angol bolt is küld bárhova, nézzetek körül rendesen.

U.I. Bilincsből mint tudjuk van ennél sokkal komolyabb is, az itteni rendőrségi darab használtan 20-30 font érdemes átgondolni, sokkal hatékonyabb mint a hagyományos láncos.

 

Bye

duct Creative Commons License 2013.04.22 0 0 3045

Szerintem ez lesz az..

http://www.kotszerbolt.hu/ontapado-kotesrogzito.html

 

vagy pedig

http://www.medident.hu/ontapado-kotesrogzitok/629-peha-haft-12cmx4m.html

Ezek mind latexet tartalmazó öntapadő-levegőt átengedő kötszerek.Nem drága,de olyan "ragacsos"  a felszíne szerintem, nekem nem jött be. Igaz nekem a karom volt eltörve:)

 

Előzmény: Törölt nick (3044)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.21 0 0 3044

Hali!

 

 Valaki ismeri ezt a kötszert?

 

 

Annó még egy durva vágott sebem kötözte vele az ügyelet és kaptam egy fél tekercset, meg hogy mit kérjek gyógyszertárban hogy újra tudjam kötözni...

 

Kb, mint a tépőzár úgy ragad saját magához, rendkívül rugalmas és erősen tart.

Vízálló és tényleg csak saját magához ragad semmi ragasztóanyag nincs rajta. Hálós szerlezetű, tehát tökéletesen légáteresztő, és ha nem koszolódik be akkor újra felhasználható.

 

A képet róla itt találtam itt újjvéddő ragtaasznak írják, rákeresve találtam is műkörmös és valami kapus (foci) újvédő szalagot.

De ezek mind vékonyabbak vagyis kb 2~2,5 cm szélesek amit annó kaptam az 5~6cm széles volt.

 

Ismeritek ezt az anyagot? tudja valaki mi a neve ennek a kötszernek?

Abban biztis vagyok hogy gyógyszertárban lehet kapni mivel annó ott vettem... és hogy több szélességben is kapható, mert mutogatták, hogy milyenek vannak. Csak hát akkor ilyesfajta alkalmazására nem gondoltam...

justtape Creative Commons License 2013.04.20 0 0 3043

Bilincseket ilyen katonai boltokban láttam..

 

Én is láttam hegymászós kötelet..nagyon drága :/ Anno láttam olyan kötelet, hogy 10méter és 3-4ezer Ft.Ilyesmi árban keresek, vennék mondjuk kb 20métert, max 10ezerért, viszont legyen jó a kötözéshez, tehát picit vastagabb.Én is barkácsboltokba gondoltam, hogy szét kellene nézni, hátha.. :)

Előzmény: duct (3042)
duct Creative Commons License 2013.04.20 0 0 3042

Én bilincset keresek olcsón:)

Pluss borításos netről rendelt van,de az lópikulát sem ér:(

Valami ötlet,hogy honna-milyet-mennyiért?

Köszi

Előzmény: duct (3041)
duct Creative Commons License 2013.04.20 0 0 3041

Az olcsó,relatív....kinek mi az olcsó?

Praktiker,obi,barkácsboltok....a hegymászós-sportboltok szerintem drágák..

Előzmény: justtape (3040)
justtape Creative Commons License 2013.04.20 0 0 3040

Tőled, bár a többiektől is kérdezem, hogy nem tudjátok, hol lehet viszonylag olcsón, jó kötelet venni ?:) Tehát nálam is az a cél, hogy ne hajszálvékony legyen, mivel azzal már kínzás kötözni, hanem közepes-vastag, jól tartsa a csomót, ne csússzon..tehát bondagehoz kötelet keresek..tippek, milyen boltban nézzek szét ?:) Nézelődök neten, de nem tudom melyik lenne jó kötél.

Előzmény: joelolo (3038)
joelolo Creative Commons License 2013.04.19 0 0 3039

Jeromos mester weblapján sok érdekesség van, főleg kezdőknek.

joelolo Creative Commons License 2013.04.19 0 0 3038

Sziasztok, kezdő vagyok :) fórumozás terén..bondage terén van némi tapasztalatom. Imádom a barátnőm kikötözni, ő is szereti – csak sajna ritkán. A legfontosabb a dologban számomra hogy a partner élvezze minden pillanatát a dolognak. Legfontosabb kellékeim a bilincs (elvágtam a két perecet összetartó láncocskát és hosszabb láncot erősítettem minkettőhöz, melyet az ágy lábaihoz lehet egy karabinerrel erősíteni), a kötél (ez lehetőleg vastag, mivel van egy tartása, könnyen oldozható, nem hagy nyomot és szép látványt nyújt) és persze nem maradhat el a száj meg a szem bekötése sem.

A lényeg az egészben annyi, hogy amikor eljuttatom barátnőmet a csúcsra,akkor legyen jó szorosan lekötve, hogy az orgazmus alatt legyen amit feszítenie, mert akkor mélyebb az orgazmus.

Egy kicsit unalmas meg kényelmetlen a végén a kioldás meg a kellékel elcsomagolása, de utána még egy menet mindent felold.

Partnert keresek Marosvásárhelyen :P

duct Creative Commons License 2013.04.14 0 0 3037

Nyitottam egy új topikot ,ha valakit érdekel....

http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9214657

azaiak Creative Commons License 2013.04.07 0 0 3036

Mi a probléma a nem magyar képekkel?

Előzmény: sylvisrác83 (3034)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!