Keresés

Részletes keresés

carlos puyol Creative Commons License 2022.11.26 0 0 2116

vörös bor ,akkor most ne kénezzek? 

Karácsony előtt szoktunk fejteni!

Előzmény: Maci_P (2115)
Maci_P Creative Commons License 2022.11.26 0 0 2115

Ha még nem volt meg az első fejtés, de újraindult, akkor előtte maradékcukra volt? Mert ha nem, akkor vagy az almasav bomlik (MLF) rossz esetben a seprő indult bomlásnak, (de mivel rossz illata nincs, inkább az MLF). Ha vörös, akkor örülj, ha fehér, akkor a savassága szerint dönts arról, hogy fejtesz-kénezel.

Előzmény: carlos puyol (2114)
carlos puyol Creative Commons License 2022.11.26 0 0 2114

Sziasztok!

 

Újraindult a bor a 100 literes hordóban (megfordult a bor) . Íze finom illata is tökéletes , de mivel jól megtöltöttem a hordót és kicsit jobban lezártam az egyik felső részén gyöngyözött a bor gondolom CO2 kinyomta . Kérdésem most kicsit lekénezhetem vagy majd első fejtésnél?

Falusi1 Creative Commons License 2022.10.26 0 0 2113

A kézi palackozót használók figyelmébe ajánlom,hogy az új termékként a piacon nemrég megjelent Nomacorc, növényi alapanyagúnak (cukornád) mondott, de parafadugó kategóriába sorolt dugót ne használjanak.

Az említett terméket árusító egyik nagy cég erre egyébként az ismertetőjében fel is hívja a figyelmet. Egész pontosan nem javasolja.

Saját tapasztalatom szerint ugyanis a palackozó, dugót összeszorító pofái, a dugó palackba nyomásakor barázdát váj a dugó oldalába. Ez a barázda sajnos később sem zár vissza és a bor cseppenként szivárog.

van_Persil Creative Commons License 2022.10.23 -16 0 2112

Amíg erjed, még az úszófedelet se rakd rá, különben könnyen elöfordulhat, hogy a tartály aljáról kell majd kihalásznod.

Előzmény: carlos puyol (2111)
carlos puyol Creative Commons License 2022.10.23 0 0 2111

köszi

még egy kérdés , parafinnal lezárhatom mos tis?Azon át tud jönni a co2.

Előzmény: van_Persil (2107)
van_Persil Creative Commons License 2022.10.23 -16 0 2110

Ha már nincs rajta levél, akkor o.k., különben nem. Ameddig csak lehet, hagyni kell, hogy a levelek beérleljék a vesszöket. meg ilyen taknyos-párás idöben jó móka lehet a vizes levelek között matatni...

Előzmény: IsKol (2109)
IsKol Creative Commons License 2022.10.23 0 0 2109

Jó alapanyagból a ... szóval én is tudok ;-)

 

Az Olaszt meg nem mertem ott hagyni a durva aljon, átfejtettem. (ott még 9,1-es a r. cukor)

 

A 700 literes tartály alján maradt kb. 30 liternyi üledék a bentonittól.

 

Más:

Pénteken mentem Gyöngyöspata-Gyöngyöstarján környékén és már elkezdték a metszést...  

Előzmény: szervezkedő (2101)
kaposznyak Creative Commons License 2022.10.22 0 0 2108

Köszönöm.

 

Előzmény: Maci_P (2103)
van_Persil Creative Commons License 2022.10.22 -16 0 2107

Tartály, nem pedig hordó...

A hordó teljesen zárt, csak kis nyílások vannak rajta. Ami neked va, az tartály.

Amúgy a rozsdamentes tartályban más karakterű lesz a borod, mint a fahordóban, de ezt neked magadnak kell eldöntened.

Ökölszabály:

Rozsdamentes tartály: könnyebb kezelhetőség, a bor assabb érése, kevesebb érlelési aroma

Fahordó: nehezebb kezelhetőség, a bor korábbi érése, több érlelési aroma+fás jegyek

Előzmény: carlos puyol (2106)
carlos puyol Creative Commons License 2022.10.22 0 0 2106

100 literes paraffinolajos fémhordó,

Eddig fa hordóban történt a lassú erjedés.

Most ezt fémhordóban szeretném , ha lehetséges.

Tapasztalat?Hogy csináljam?

 

amúgy van 200 liter fáradt olajom is ráéreztél ha kell.

 

Előzmény: van_Persil (2105)
van_Persil Creative Commons License 2022.10.22 -16 0 2105

hát, ha elötte gázolaj volt benne, akkor semmiképp. én inkább tartályt használnék, ha már fém.

Előzmény: carlos puyol (2104)
carlos puyol Creative Commons License 2022.10.22 0 0 2104

ki lehet forralni a bort 100 literes fémhordóban vagy ajánlatos a tölgyfahordó?

Maci_P Creative Commons License 2022.10.21 0 0 2103

Ha a Néró sem bírta rendesen (a virágzáskor érzékeny botritiszre, azt leszámítva) nézz körül az új nemesítésű fajták között, Pamerzs, Pinot Regina, esetleg Dionis ; Pécsi Egyetem kutató részlege.

Előzmény: kaposznyak (2102)
kaposznyak Creative Commons License 2022.10.21 0 0 2102

Sziasztok.

 

Monori borvidékre milyen ellenálló, minimális permetezést igénylő kék szőlőt ajánlanátok?

Csomó féle van egy 800nm-es ültetvényen, (Nero, zweigelt, oporto, otello meg pár általam ismeretlen, de igazán csak az otello bírta a permetezés hiányát).

Köszönöm!

szervezkedő Creative Commons License 2022.10.21 0 0 2101

Nincs mese, szintet léptél!

Ez már a prémium kategória!

 

Rizlingre nem tudok mit mondani. Szerintem türelem és mire jön a jövő évi fröccsözés szezonja, addigra jó lesz.

Előzmény: IsKol (2100)
IsKol Creative Commons License 2022.10.20 0 0 2100

A rozi laborja 4,4 g/l maradék cukrot mutat 7,0 g/l T.sav mellett ami holnapi fejtést is jelenthet de akár jövő hét szerdát is. Emiatt nem aggódok mert szép, tiszta ülepített mustban indult az erjedés.

 

Az olasz viszont aggaszt hogy nem bírja ki szerdáig. Holnap egy gyors vizsgálat és lefejtés a durva seprőről ami még harcoló német alakulatot is tartalmazhat...

Előzmény: IsKol (2099)
IsKol Creative Commons License 2022.10.20 0 0 2099

Cukrot, édességet nem érzek rajta, csak "vastagságot". Lehet a 6,5 sav takar még maradék cukrot.

Még pötyög...

 

A pár fürt nálam nem másodtermés (van az is) hanem eredeti és még jól bírták magukat vasárnap. Még nem döntöttem mit csinálok belőlük ;-)

Előzmény: szervezkedő (2098)
szervezkedő Creative Commons License 2022.10.20 0 0 2098

Ha csökken a hőmérséklet, azt azért figyeld hogy a cukor hogy áll benne. Nálam megállt kb fél úton. Most reggel kezdtem a fűtést.

Ha felébrednek a.gombáim, adok nekik egy kis ennivalót is hogy dolgozzanak.

 

Múlt héten én is észrevettem hogy a szuretkor zöld kis fürtök szépen beértek a zweigeltbe. Mesés édes és szép egészséges nálunk is 

Előzmény: IsKol (2097)
IsKol Creative Commons License 2022.10.19 0 0 2097

15 napja pötyög, most már akár bornak is nevezhetném. Eddig ez a legjobb rozém ;-)

1 hete elérte a maximum erjedési hőmérsékletet (17,3°C) és azóta enyhe csökkenésben van. (hűteni nem kellett, nem úgy mint az Olaszrizlinget)

Valószínűleg pénteken leveszem a durva seprőről csak előtte "tartály-logisztikát" kell kieszközölnöm.

 

A léelvétel utáni maradék szottyos törköly - 94 kg - héjon kierjedt, múlt vasárnap az is elválasztásra került.

 

Az olaszra kell a figyelmet fordítani mert nem nagyon sikerült ülepítenem, szépen gyöngyözik de olyan mintha az "iszapból" néha kibuggyanna egy nagyobb gázbubi...

Amúgy az illata kellemes és még cukor is van benne. Nem tudom mikor kellene levenni a durva seprőről. (most péntek vagy következő szerda... amikor ráérek)

 

 

A fűtéshez vettem - CO2 macerációhoz - vettem elektromos ágymelegítőt meg polifoamot szigetelésnek de különböző okok miatt nem kellett használni.

 

Más:

találtam 4 fürt zweigeltet - csak rendesek voltak a tolvajok hagytak nekem is - amelyek 1. osztályú minőségűek voltak, szóval a növényápolásom megtette a hatását...

Előzmény: szervezkedő (2096)
szervezkedő Creative Commons License 2022.10.18 0 0 2096

Hahoooo!

Mi a helyzet Rozikával, vagy rozékával? Hűtöd még vagy fűtöd már?

Nálam fázik.

Nagyon nagyon lassú az erjedés.

Előzmény: IsKol (2082)
van_Persil Creative Commons License 2022.10.11 -16 0 2095

Ihatod lassan, apró kortyokban is, a lényeg, hogy hamar elfogyjon ;)

Előzmény: zsorsz (2094)
zsorsz Creative Commons License 2022.10.11 0 0 2094

Azt írják, a bora hamar öregszik. Akkor gyorsan meg kell inni. Ugye?:)

Előzmény: van_Persil (2093)
van_Persil Creative Commons License 2022.10.10 -16 0 2093

A rizlingszilváni (korrekt kifejezéssel élve: Müller Thurgau) nem rossz fajta, de sokáig nem tartható el, mert vékony, alacsony savtartalommal. A Müller papa a svájci viszonyok közé nemesítette anno Thurgau kantonban, arrafelé (és a németeknél is) örülnek, ha 15 (KMW) fokosra beérik.

Előzmény: zsorsz (2092)
zsorsz Creative Commons License 2022.10.10 0 0 2092

He he, közben kiderült hogy a borom rizlingszilváni, nem olaszrizling, csak a szomszéd kicsit félregondolta. Gyanús volt, mert az olasz később érik, csak a rendkívüli időjárás miatt az ember már nem tudja hol az igazság.

szervezkedő Creative Commons License 2022.10.10 0 0 2091

Az okosok azt mondták már egy éve, a kovid után lesznek oltottak, halottak és túlélők.

Én már 2x voltam benne. Mindkettő alkalommal külföldön szedtem össze és orvos barátom útmutatását követve, folyadék+ pihenés+ fehérje pótlás receptet követtem. A nejem másként gondolta a gyógyulást és brutálisan megszenvedvte, pontosan ahogy a doki cimborám jósolta.

 

Tehát pihenjetek sokat. Minden egyéb ráér!!!!!!

 

Terior, dűlő szelekció, évjárat hatás stb. Minden ki lehet dumálni később!!!!

:-)))

zsorsz Creative Commons License 2022.10.09 0 0 2090

Az nekem is ok.

Előzmény: van_Persil (2089)
van_Persil Creative Commons License 2022.10.09 -16 0 2089

én a patikai teszttel már negatív vagyok

Előzmény: zsorsz (2088)
zsorsz Creative Commons License 2022.10.09 0 0 2088

Múlt hét csütörtökön kaptam a 10. remdesivir infúziót (valamit segített)a László kórház infektlógián, de a pcr teszt még pozitív, holott már jól vagyok. Leszámítva az intenzív köhögést, (eddig el ne kiabáljam)egész könnyen átvészeltem.

Előzmény: van_Persil (2087)
van_Persil Creative Commons License 2022.10.09 -16 0 2087

Attól függ, mit értünk “jobban” alatt… gyak egész nap az ágyat nyomom, mert amint elkezdek ugrálni, egyből felmegy a lázam. Mondjuk a végtag és torokfájdalom már a múlté. Pedig egy-két napon belül le kell kéneznem a borokat, és amit kell, teletöltenem, ahova meg kell, föl kell rajam az úszófedeleket, meg esedékes a szüreti jelentés leadása is.

Előzmény: zsorsz (2086)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!