Keresés

Részletes keresés

notbad01 Creative Commons License 2012.12.09 0 0 354

Keressen meg e-mailben a kérdéseivel és készségesen válaszolok! Nagyon megoszlanak a vélemények az ACN-el kapcsolatban, így szeretném tisztába tenni a dolgokat!

 

acnlehetoseg@gmail.com

Előzmény: liliana01 (352)
notbad01 Creative Commons License 2012.12.09 0 0 353

Mivel én is az ACN-nél dolgozom, így

ÖRÖMMEL VÁLASZOLOK MINDEN ACN-EL KAPCSOLATOS KÉRDÉSRE! 

 

liliana01 Creative Commons License 2012.11.28 0 0 352

B.D. akkor lehetséges, hogy Tőled kapok majd értelmes és meggyőző érveket   a topik nyitásakor feltett kérdéseimre?  :)

 

Merthogy azóta sincs ACN telefonom.

Előzmény: Bolivian Dancer (347)
Monyo75 Creative Commons License 2012.11.15 0 0 351

Sziasztok!

 

Engem már csak az érdekelne,hogy ha ez akkora üzlet mint amilyennek mondják,akkor miért kell embereket beszervezni? Miért nem tömik azok a zsebüket akik már bent vannak? Én még nem láttam olyan üzletágat,amelyik jól ment,és gyorsan elárulták a titkot,hogy más is meggazdagodjon belőle...

mimi_bacsi Creative Commons License 2012.11.13 0 0 350

Bolivian Dancer! Érdekel, hogy miért döntöttél úgy, hogy beadod a derekadat....? Minek a hatására...? Logikus és észérvek hatására vagy érzelmi döntés volt?

 

 

Előzmény: Bolivian Dancer (347)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.12 0 0 349

Szia!

 

Várjuk az ígért tapasztalatokat, beszámolót!

Előre is köszi

Előzmény: Bolivian Dancer (347)
Szabinimaya Creative Commons License 2012.09.08 0 0 348

Tisztelt Cím!

 

 

Szívesen váltanék Önnel pár szót az ACN-es tapasztalataival kapcsolatban.

Megkérném, hogy vegye fel velem a kapcsolatot az alábbi e-mail címen: szabinimaya@yahoo.de.

 

 

Köszönettel:

 

 

Szabina

Előzmény: pikkq67 (328)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.07.29 0 0 347

Jól megkaptad.

 

De van egy jó hírem. Nemsokára elsőkézből tájékozódok, (ismét, mármint nem elöször) beadtam a derekam. :-)

 

Esküszöm, ha akkora fenntartható biznisz, én leszel az első magyar pápája :-))))))

Előzmény: Kotit (346)
Kotit Creative Commons License 2012.07.23 0 0 346

Nem az ACN-nel való tudásszintedre reagáltam, hanem az index fórumaival kapcsolatosakra...

Előzmény: Atenkeskapitánya (344)
Atenkeskapitánya Creative Commons License 2012.07.23 0 0 345

Menthetetlen vagy, menj el alkalmazottnak :-) .... ott aztán te fogod megszabni a főnöködnek a szabályokat, mit mikor csináljon.

Előzmény: Kotit (343)
Atenkeskapitánya Creative Commons License 2012.07.23 0 0 344

Ne akadj ki, nem ma kezdtem az ACN-el való ismerkedést, és nem vagyok hajlandó a sok mellébeszélést elolvasni. Sajnálom. Itt van pl. az alattam lévő index-es belinkelés. Tele van butasággal. Én azért jöttem ide, hogy értelmes érveket keressek pro és kontra (beszéljetek le, vagy rá, DE értelmesen), nem pedig féligazságokat. Hol van pl. az írásból az 1 lapos prezi alsó része (nekem így adták le többször is), ahol a csoportos ügyfélszerzési bónuszokról beszéltek? ...ami az első 1-2 év számottevő jövedelme. A passzív jövedelem egy átlagos csapatépítőnél több év, míg felfut magasra (RD, RVP, SVP).

De ha jó kedvem lesz és több időm, visszaolvasok, igérem :-)

Előzmény: Kotit (342)
Kotit Creative Commons License 2012.07.22 0 0 343

"Vagy az, hogy valójában becsapom, mert nem igazak azok az infok, amiket átadok neki?"

Ahogy sokakat tényleg becsaptak (lehet, hogy nem szándékosan és ez biztos sokakat megvigasztal): kb. 1 éve arról volt szó, hogy ősszel gáz, villany, mobil szolgáltatásokat kínál  az ACN Magyarországon. Mi van ebből? Vodafon Mátrix? Az meg van máshol is...

Előzmény: Atenkeskapitánya (339)
Kotit Creative Commons License 2012.07.22 0 0 342

Bocs, de mindig kiakadok amikor valaki azzal kezdi, hogy "nem olvasom vissza az eddigi hozzászólásokat". Én meg nem írom le mégegszer, ami korábban már előkerült, akkor sem ha tudom a "konkrét" kérdésre a választ. Amit mellesleg egész jól megbeszéltetek Bolivian Dancerrel.

Előzmény: Atenkeskapitánya (333)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.07.21 0 0 341

Ekkora marhaságot honnan szedtél : "a fülöp-szigeteki gumitulipánok"?

Előzmény: Nikolaj Luminescu (338)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.20 0 0 340

Az MLM is megjelent a telefoniparban

Már nemcsak krémet és mosóport vehetünk a házaló üzletkötőktől, hanem telefonszolgáltatást is. Az árak jók, az üzleti modell erősen vitatható. Tovább »

forrás: Index.hu

Atenkeskapitánya Creative Commons License 2012.07.19 0 0 339

A németnek majd utánakérdezek. 

Azt én nem tartom korrektnek, hogy bárki úgy építsen bármilyen üzletet, hogy kamu infokat terjeszt. Ezzel a saját emberi kapcsolatai stb. rontja meg. Úgyhogy no komment a többihez. Én úgy látom, hogy van vodafone együttműködés, jelenleg nem nagy, de már van. Az hogy az ACN milyen stratégia szerint építi fel a piacát, az maradjon az ő lehetősége.

Én azonban még mindig ott tartok, hogy mi a csuda baj van azzal a lehetőséggel, hogy én magam nem csak "eladhatok/ajánlhatok" termékeket, hanem másoknak is megmutathatom és megtaníthatom miként lehet ezt csinálni? A jutalék, amit az ő kötéseiből is kapnék? Vagy az, hogy valójában becsapom, mert nem igazak azok az infok, amiket átadok neki?

Köszike a választ.

zf 

Előzmény: Bolivian Dancer (337)
Nikolaj Luminescu Creative Commons License 2012.07.19 0 0 338

Honnan a francból veszed, hogy én nem vagyok sikeres? :)

 

Látod, mennyire behuzaloztad az agyadat erre a dumára és folyton ugyanazt szajkózod!

 

Majd lecseng ez az acn őrület is és emelem-függő droidként terjesztheted a hazugságaidat mondjuk a fülöp-szigeteki gumitulipánok szépségéről, meg hogy hatcsilliárdot kerestél vele az első órában.

Előzmény: pikkq67 (332)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.07.19 0 0 337

Sajnos Dánia alatt se találok saját SIM-et. De lehet, maximum hogy MVNO? Melyik német gázszolgáltatót vették meg?

 

Nem, nem érted. Itt arról folyt a szó, hogy hatalmas Vodafone együttmüködés lesz. Erre mi azt hittük, hogy lesz vmi kapcsolt termék, pl. a Voda támogatja a saját hálóján az ACN-t vagy viszonteladója lesz az ACN-nek, vagy majd együtt adnak el itthon tévét gázt, áramot, kisfaszomat. Ehhez képest annyit történt, hogy semmi, csak ti lettetek Vodafone ügynökök, Facebook ide vagy oda. Érzékeled a különbséget?

 

 

Előzmény: Atenkeskapitánya (335)
Atenkeskapitánya Creative Commons License 2012.07.18 0 0 336
Előzmény: Atenkeskapitánya (335)
Atenkeskapitánya Creative Commons License 2012.07.18 0 0 335

Bocsi, rosszul emlékeztem. Dániában vezették be az ACN sim kártyát. További fejlemény, hogy Németországban megvettek egy gázszolgáltatót. Szóval a trend, hogy a brókerelésből mellett saját szolgáltatásokat vezessenek be....aminek nyilván nagyobb a nyeresége.

Itt nézz körül, a zászlócskákra kattintva láthatod, hogy mi minden van (vagy nincs).

 

Amit te mondasz a vodafoneügynökösködéssel kapcsolatban, az nem más, mint egy vodafone viszonteladónál (frencsájzpartner) alkalmazottként tevékenykedni. Az alkalmazott fix bérért dolgozik, van fizetés kiegészítése, de az nem arányos a jutalékkal, illetve a frencsájz tulajdonos saját döntése, hogy jutalmazza-e az alkalmazottjait ilymódon.

Én arra kérdeztem, hogy én magam, hogy lehetnék viszoteladó oly könnyed módon, ahogy te írtad.

 

A lóvé nyilván egy motiváló erő, de azt már látom, hogy itt sokat kellene dolgozni ... az első pár évben biztos.

 

üdv, és köszi

 

 

Előzmény: Bolivian Dancer (334)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.07.18 0 0 334

Az miért van, ha beirom a google-be, hogy ACN SIM vagy ACN SIM card, nem ad fel egy képtalálatot sem?

 

Ahogy az ACN tévére se ad ki releváns találatot, kivéve az "Action Congress of Nigeria" tévécsatornát :-)))

 

Esetleg linkelnél egy képet? Mert mintha nem is létezne.

 

Hogy lehetsz Voda ügynök? Szorgosan kell nézni a saját és viszonteladóaik hirdetéseit, és jelentkezz.

 

Ami a 10 hónap alatt 3.5 millát illeti, tényleg klassz! Bár tudni kéne, hogy ez az ÁFA, költségek és közterhek levonása után értjük, vagy tisztán nettóban? Ha az elöbbi, akkor 350 minusz ÁFA, költségek, és közterhek, akkor kb a minimálbér és az átlagbér közt lehet valahol. Persze tudom, aki elötte nem keresett semmi, annak ez jó, és ehhez őszintén gratulálok, nem is a cég ügynökei fele lévő jövedelemtermelő képessége volt az elsődleges kérdés, de legalább erről is kaptunk infót.

Előzmény: Atenkeskapitánya (327)
Atenkeskapitánya Creative Commons License 2012.07.18 0 0 333

Nem egészen. Azért írtam, hogy egy másik fórumon is vagyok ezügyben. Ott végig olvastam (ott kezdtem az ACN infok gyűjtését) és a hozzászólások 90%-a feledhető. Veszekedés, nincs benne megértés, semmi konkrét, csak blöffölés. Viszont amire kérdeztem az konkrét. Erre szerettem volna választ. ... amire te most épp nem válaszoltál. Bocsi és köszi.

Előzmény: Kotit (330)
pikkq67 Creative Commons License 2012.07.17 0 0 332

Na látod mennyire fáj, ha valaki más sikeres !

Bedugom a fejem a földbe és nem veszek tudomást a világrol !!

Bizony ACN megérkezett, számlák ezreit vesszük el a szolgáltatóktol, nemcsak itt egész EU-ban !! Elmult 18 hónap 400 %-os forgalom emelkedés az unióban !

Jönnek az ujjabb szolgáltatások csak sopánkodjatok nyugodtan az ACN meg robog tovább!

Mi lenne ha nem lenne válság !

Előzmény: Nikolaj Luminescu (331)
Nikolaj Luminescu Creative Commons License 2012.07.17 0 0 331

Nem. És mielőtt megkérdezed: nem, pestis kórokozóval sem vagyok hajlandó megfertőztetni magam.

Előzmény: pikkq67 (328)
Kotit Creative Commons License 2012.07.17 0 0 330

Szia!

Ez a topic címe: Ki Mit Tud az ACN-ről?

Neked nem tűnik logikusnak, hogy ha te pont ezügyben akkarsz tájékozódni, akkor igen is olvass vissza?

Előzmény: Atenkeskapitánya (326)
pikkq67 Creative Commons License 2012.07.17 0 0 329

Nincs szükség külföldi ismerősre, építs csapatot, minnél nagyobbat, nekik majd lesz !!

Egyébként Magyarországon is 5-10 évig építkezhetsz nyugodtan !

 

Előzmény: Atenkeskapitánya (327)
pikkq67 Creative Commons License 2012.07.17 0 0 328

Keress meg megmutatom !

350 000/ ho

Előzmény: Nikolaj Luminescu (325)
Atenkeskapitánya Creative Commons License 2012.07.16 0 0 327

..ezt megint nem értem :( Ha te a facebookos oldaladról átlinkeled a vodás oldalt, akkor a kötés után kapsz jutalékot is?

-----

Nekem átküldtek egy ACN shop linket, átnéztem. Jelenleg 10 országban láttam energiát és már láttam saját ACN sim kártyát (ACN mint saját mobilszolgáltató) is ...ha jól emléxem amcsiban. Erről pl. a cég bemutatásakor nem is beszéltek, csak annyit mondtak, hogy elsősorban magánszemélyeknek van kitalálva a portfólió. Meg láttam dupla és tripla csomagokat is (telefon, internet, tv)... szóval elég kreatívnak látom a változást. Nekem nem okoz gondot annak megértése, hogy ez egy nemzetközi üzlet, jó sok partneri kapcsolattal (brókerelik a szolgáltatásokat). Az okozhat majd gondot, ha nincs semmilyen külfödi ismerősöm? Szerintetek?

 

üdv, zf

 

 

Előzmény: Bolivian Dancer (308)
Atenkeskapitánya Creative Commons License 2012.07.16 0 0 326

Sziasztok! 

 

Új vagyok itt, remélem segít a beszélgetésetek, hogy jobban megértsem az ACN-t. Már tudok róla egysmást...jaaa és nem olvastam vissza a bejegyzéseket sorry. (egy másik ilyen fórumban is vagyok)

---

Ez engem érdekelne, hogyan lehetek Vodafonos üzletkötő? Én még nem találkoztam ilyennel, csak boltokkal. És milyen feltételekkel lehet valaki üzletkötő?

Simán bemegy, aláír egy szerződést és annyi? Tudsz erről valami bővebbet?

 

Köszi a választ ... 

Előzmény: Bolivian Dancer (314)
Nikolaj Luminescu Creative Commons License 2012.07.14 0 0 325

oké, ez a hazugság már szebb...

Előzmény: pikkq67 (323)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!