Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2020.02.05 -1 0 630

És honnan veszed, hogy méreg íze keserü? 😂😂😂😂

Előzmény: Zsolti 1968 (619)
japipapi Creative Commons License 2020.02.05 -1 0 629

😂😂😂😂

Mert az a legkönnyebb megsértődni! Gondolom van tudományos magyarázat a állandó "desztvíz" fogyasztás alkalmazás ellen. Nekem elég magyarázat, hogy a természetben nincs desztilálás, minden élő szervezetben van szűrő, méregtelenítő, nincs szükség külön beavatkozás. Orvosi beavatkozásnál valóban lényeges a közvetlen véráramba jutó víz pótlás, desztvízként, de gyomorba mi a francnak? Csak egy gyakorlati példa, velem történt. Rák műtétem követően, de régebben megelőzően stroke kapcsán, nyomták vénán keresztül a vizet a kiszáradás megelőzés miatt is. Majd őrző után orrszondán keresztül "ittam" közönséges hálózati csapvizet. Vajon miért nem desztilált vizet adott az orvos? Nem ért hozzá? Kímélni akarta az immunredszeremet? Ugye badarság. 

Az ember képes bizonyítás nélkül "okos" dolgokat tenni, szugerálja magát, sőt terjeszti akár hülyeségeit. 

Ritkán szólok a vitába, inkább jókat vidulok.😂😂

 

Előzmény: Mungo (613)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.03 0 0 628

Tényleg. Igazad van. Legkozelebb egy kicsit elobb leàllitom a desztillàciot.

Előzmény: pert2 (626)
Makkoscipo Creative Commons License 2020.02.03 0 1 627

"Mikor ledesztillàlok egy liter vizet, meglepoen sok fehér csapadékot talàlok a desztillàlo készulék tartàlyànak aljàn....

Nyugtalanito elképzelni hogy mindezek egy része esetleg lerakodhat a vesékben....."

 

Még belegondolni is szörnyű, hogy ha pl a legfinomabb sörből készítenél desztillált vizet, azután mi maradna! Na megyek egy kockázatos vesemosásra...

Előzmény: Törölt nick (625)
pert2 Creative Commons License 2020.02.03 0 1 626

Rendes ember meg a desztillalas kilenven szazaleka utan koonti a maradek egy deci meg mindenfele csapadek nelkulimvizet.

Előzmény: Törölt nick (625)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.03 0 0 625

Mikor ledesztillàlok egy liter vizet, meglepoen sok fehér csapadékot talàlok a desztillàlo készulék tartàlyànak aljàn....

Nyugtalanito elképzelni hogy mindezek egy része esetleg lerakodhat a vesékben.....

pert2 Creative Commons License 2020.02.03 0 1 624

Valami epp meg megihato akarmit, es lelki nyugalmat, hogy o.mindent megtett azegeszsegeert:-) En ekozben vidaman iszom a csapvizbol keszitett szodavizet, es sznten vidam meg nyugodt vagyok, .ert a legkivalobb kozepiskolai ismereteimmel is tudom, hogy a desztillalt viz is csak egyszeru H2O.

Előzmény: jogértelmező (623)
jogértelmező Creative Commons License 2020.02.03 0 0 623

"desztvizet iszik, mondjzk literenkent parszaz gramm mondenfele hasznos akarmit is belekever fogyasztaselott."

 

És úgy mit kap - szirupot, pépet, kását, nehéziszapot? :)

Előzmény: pert2 (622)
pert2 Creative Commons License 2020.02.02 0 0 622

A destviz edes, legalabbis ahhoz a vizhez kelpest ami a capbol meg a fold alatti asvanyvizflrrasbol jon. Persze a desztvizet is fel lehet javitani szuperegeszsegesse, a minkatarsam pl csak desztvizet iszik, mondjzk literenkent parszaz gramm mondenfele hasznos akarmit is belekever fogyasztaselott.

Előzmény: Zsolti 1968 (619)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.02 0 0 621

Abban a pillanatban hogy bejut a szervezetunkbe, az a viz màr nem is tekintheto desztillàlt viznek.....A hajotorottek az esovizet isszàk a tengeren ha van rà lehetoséguk osszegyujteni kulonbozo modon...

jogértelmező Creative Commons License 2020.02.02 0 1 620

Rég megállapították - kóstolgatással, hogy a víz jó ízéhez a benne lévő/lebegő mikroszkopikus homokszemcsék is hozzájárulnak. Az egészséges ivóvízhez hozzátartozik, hogy legyen benne némi homok. A desztilláló készülékek forgalmazói erről mélyen kussolnak. A rászedett vásárlók ezáltal totál tájékozatlanok e tárgyban.

Előzmény: Zsolti 1968 (619)
Zsolti 1968 Creative Commons License 2020.02.02 0 1 619

Sok szó esik itt a desztvíz ízéről (is) .

Sok esetben a tisztított vizet is sokan keserűnek érzik ( én is így voltam eleinte) , ez abból fakad, hogy a víz oldja a szájban lévő méreganyagokat ezért érezzük rossz ízűnek.Szóval sokszor nem a vízzel van a baj.😀

pert2 Creative Commons License 2020.02.02 0 0 618

A gimiben kemia labor urugyen termeszetesen megkostoltuk a desztvizet, meg le is frocskoltuk egymast vele. Ez urltobbi igazan elvezetes volt, a kostolas mar kevesbe mert ronda edeskes ize volt a csapvizhez viszonyitva.

Zsolti 1968 Creative Commons License 2020.02.02 0 0 617

Köszi !

Előzmény: 55judit (616)
55judit Creative Commons License 2020.02.02 -1 0 616

Beáztattam, de nem desztvízbe mert az még nem volt. Én kivettem a szűrőt tartalmazó tokot, és azzal együtt 10 percig főztem. Ezzel sterilizáltam a szenet, beáztatni pedig azért ajánlják hogy megduzzadjon, és a víz később ne csak átrohanjon rajta.

 

A kerámia hengert nem ismerem. Ezt írja: "szerves anyagokat, enzimeket tartalmaz, őskori mikroorganizmusokat tartalmaz. Aktivált mikrobiológiai készítményekkel (EM-BIO) fermentálják, majd kiégetik 800-1200°C-on." Az én elgondolásom szerint bármit is tartalmaz, azzal az 1200 fokos hőkezeléssel az életnek a csíráját is kiölik, aztán tök mindegy mit tartalmaz. De ezt csak én gondolom, nem akartalak megbántani vele, csak ez jutott eszembe. Ettől még lehet jó. Kipróbálod.

Előzmény: Zsolti 1968 (614)
Zsolti 1968 Creative Commons License 2020.02.02 0 0 615

*leszek

Előzmény: Zsolti 1968 (614)
Zsolti 1968 Creative Commons License 2020.02.02 0 0 614

Te az első használat előtt beáztattad a szénszűrőt ?

Azért kérdem mert egy videóban ezt ajánlották.

Rendeltem még hozzá kerámia hengert arra is kiváncsi leszel.😀

https://www.vitalpont.hu/termek/em-keramia-henger/

 

 

Előzmény: 55judit (606)
Mungo Creative Commons License 2020.02.02 -2 1 613

A jövőben baromságokra ne várjátok hogy reagáljak.

Mondja ezt a desztillált víz fogyasztásának az egyik apostola. Ez tényleg aranyos dolog tőled. :o))
Bár az továbbra is rejtély előttem, hogy ezt miért a tudomány fórumon művelitek és nem egy ezoterikus életmód tanácsadásokkal foglalkozó fórumon. Antal Vali biztos, hogy dicshimnuszokat zengene rólatok. 

Előzmény: 55judit (612)
55judit Creative Commons License 2020.02.02 -2 1 612

Reggelente fél litert iszok meg több mint egy éve. Esküszöm hogy életben vagyok. :)

Na jól van, nekem erre nincs időm. A jövőben baromságokra ne várjátok hogy reagáljak.

Előzmény: Törölt nick (608)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.02 0 0 611

Néhány éve összevesztem a háziorvosommal, hogy nekem ne írjon fel mindenféle gyógyszert.

Azóta csak vitaminokat szedek.

Viszont a trutymós csapvízzel stimulálom az immunrendszeremet, és az orvost már évek óta nem láttam.

Előzmény: 55judit (610)
55judit Creative Commons License 2020.02.02 -2 1 610

A vizem már biztos nem.

Egyébként mikor betegségekkel küzdöttem hol voltál? Akkor mindenki lapított mint szar a fűben, senki egyetlen jó tanáccsal nem állt elő. Mindenki hagyta hogy az orvosok sok éven át kínozzanak, és etessenek olyan készítményekkel amiknek a mellékhatásaira szintén egyre több gyógyszergyári szemetet kellett bevennem. Mikor erre azt mondtam elég volt és gyökeresen megváltoztattam az életemet megkapom, mennyire rossz amit művelek magammal. Ismétlem, már köszönöm jól vagyok. Vagy ez a baj? :))

 

 

Előzmény: Törölt nick (607)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.02 0 0 609

A hadihajókon sótlanítják a tengervizet. Főzéshez, mosáshoz, mosogatáshoz, mosdáshoz, iváshoz.

De azt az egyszerű katona nem tudhatja pontosan, hogy ez hogyan történik.

(Az admirális sem tudta, hogy robbanófej nélküli gyakorló torpedóval hazavéghatják a saját legjobb tengeralattjárójukat.)

Előzmény: jogértelmező (589)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.02 0 0 608

> ha a víz ízén változás érződik.

 

A desztillált víznek semmi íze nincs.

Egyszer fogadásból megittam egy fél litert, mert egy ismerős az orvosin azt tanulta, hogy fél liter már halálos.

De mivel nem éhgyomorra fogyasztottam, semmi bajom nem lett tőle.

Attól eltekintve, hogy ihatatlanul pocsék (semmi) íze volt.

Előzmény: 55judit (606)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.02 0 0 607

> Az alap étrend kiegészítőm tartalmaz minden ásványt, nyomelemet, ami az élethez szükséges.

 

Tehát amit kiszűrsz a csapvízből, azt a trutymót tabletta formájában eszed meg.

(Ha tudnád, hogy a tablettáidat hogyan csinálják, nem ennéd meg.)

 

 

Mit gondolsz, a "száraz" táplálék - amit naponta magadhoz veszel - nem tartalmaz trutymókat?

Előzmény: 55judit (592)
55judit Creative Commons License 2020.02.02 -2 1 606

Elhiszem. Nagyon jó lesz. :))

Az enyém kinézetre nagyon hasonló, működésre  ugyanaz. A tied azt írja, a szénszűrőt havonta kell cserélni, az enyémben használattól függően kb. 5-6 havonta kell, vagy ha a víz ízén változás érződik. Utóbbi időben csak magamnak készítettem vele a desztvizet, ezért bírta fél évig. Bár még akkor sem éreztem hogy gond lenne az ízével, de kicseréltem. Az enyémbe egyszerre 3 db szénszűrőt kell tenni, és úgy emlékszem olcsóbb mint ahol te veszed a készüléket. Majd megbeszéljük ha cserélned kell.

 

A legelső edény párlatot én virágokra öntöztem. A szobanövényeket, és mikor konyhakerti palántákat nevelek, azokat is desztvízzel öntözöm. Szép tőle minden. Klórmentes, szutyak mentes, érzik a növények is mi a jó nekik. Cica is ezt issza. :)

Előzmény: Zsolti 1968 (602)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.02 0 1 605

> Így aztán boldogan fogyaszthatod húsleves formában

 

Ott a pont.

Előzmény: Mungo (597)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.02 0 1 604

> az űrállomásokom vizeletből nyerik az ivóvizet, meg a kilélegzett levegő párájából.

 

Hát ez idelent az atmoszférában is így történik, csak egy kicsit nagyobb a reciklációs kör.

Előzmény: jogértelmező (596)
Zsolti 1968 Creative Commons License 2020.02.02 -1 0 603

Valószínű, hogy szervetlen, lerakódott ásványi anyagok mennek ki ami csak terhelte a szervezetet.

Az ásványi anyag és nyomelem pótlás szerintem bármit iszol is elengedhetetlen, mert az élelmiszerek már régóta nem tartalmazzák megfelelő mennyiségben, nem nagyon vannak savas esők már, így nem kerül a talajba.

Irígylem a bizalmadat az orvosokban és a gyógyszerészekben, én bizalmatlanabb vagyok, látva a rengeteg beteg embert, akik mostmár sajnos egyre fiatalabbak is.

 

Előzmény: Diótörő (601)
Zsolti 1968 Creative Commons License 2020.02.02 0 0 602

Szia Judit !

Ezt rendeltem:https://www.homedestiller.hu/termek/home5000/

Sajnos csak holnap hozza majd a futár, már nagyon várom !😀

Előzmény: 55judit (600)
Diótörő Creative Commons License 2020.02.02 0 0 601

Szerintem nem azzal van a gond, hogy valaki deszt vizet iszik, hanem az, hogy NEM deszt vizet pisil ki.

Hanem mindenféle ásványi anyagokkal kevertet. Na most ebből az derül ki, hogy a szervezetben egyre kevesebb ásv.anyag lesz, ami a legkülönfélébb betegségeket ( hiány betegség ) okozhatják.

Egyébként egy ilyen rendkívül fontos döntés esetén KÉRDEZZE MEG ORVOSÁT, GYÓGYSZERÉSZÉT.

Aztán ha annak sem hisztek, akkor annyi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!