Keresés

Részletes keresés

Viktor-diver Creative Commons License 2005.09.04 0 0 94
A játékot a wapcimről töltsd...nekem is csak onnan sikeredett

http://www.getjar.com/software

Itt egy hasonló oldal...sok játékkal...ott a wap cím is...onnan én is töltöttem már...
Előzmény: Bacilus Benő (93)
Bacilus Benő Creative Commons License 2005.09.03 0 0 93

 

Letöltöttem ezt-azt, de csak a témák mennek, a játékokat és az applications-t hiába másolom be a cserélhető lemezre (kártya), még csak nem is látja.

Előzmény: Viktor-diver (91)
Bacilus Benő Creative Commons License 2005.09.03 0 0 92

 

Már nem jön be ez az oldal.

Előzmény: V B A (57)
Viktor-diver Creative Commons License 2005.09.03 0 0 91
Ezek is nagyon szupi ingyenes oldalak
A zedgére regisztrálni kell..., s napi 20-bármit lelehet tölteni...
Még nem sikerült átböngésznem, eléggé nagy a választék...
http://www.zedge.no/?side=phones&id2=-1&id=784&b=0
http://www.esato.com/logos/colour/k750themes.php
Előzmény: Törölt nick (86)
GinJoe Creative Commons License 2005.09.02 0 0 90
Hi!

- *.3gp filmet lejátszik az új Quicktime Player 7.0

- Azt nem tudom, hogy mivel lehet más formátumra konvertálni, de nem érdemes próbálkozni a kis felbontás miatt

- TÉMÁKAT próbáld meg dc-ről tölteni, *.thm a kiterjesztésük

Remélem segítettem
Előzmény: Okun (85)
OPi Creative Commons License 2005.09.02 0 0 89
BadeJuve Creative Commons License 2005.09.01 0 0 88
Nektek egy 30megás fájlt kb. mennyi idő,amíg átrakja adatkábellel gépről a mobilra?
Platoon Creative Commons License 2005.08.29 0 0 87
gp3 kodolashoz :http://www.xilisoft.com/3gp-video-converter.html
csak az a gond h nem ingyenes (http://cracks.thebugs.ws/pages/S/9.shtml:)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.29 0 0 86
myk750.net
Előzmény: Okun (85)
Okun Creative Commons License 2005.08.29 0 0 85

Sziasztok!

 

Én is beléptem a SonyEricsson K750i tulajdonosok táborában és rögtön az elején

megjegyezném, hogy ez a telefon nagyon király!

 

Volna néhány kérdésem, hátha tudtok segíteni!

 

- A számítógépre letöltött *.3gp formátumu filmeket milyen lejátszóval ill. kodekkel lehet megnézni?

 

- Van olyan progi amivel át lehetne konvertálni más formátumra? (*.avi; *.mpeg...stb)

 

- Honnan lehet ingyen és egyszerűen le lehet tölteni TÉMÁKAT vagy más hasznos dolgokat?

 

Ha valaki tudna segítení, előre is köszönöm!

 

bye

 

Citizen007 Creative Commons License 2005.08.29 0 0 84
én mondjuk  nem sorolnám magam  a plázarajongók közé :-))) ami nem azt jelenti hogy nem járok ilyen helyekre  de szerintem a w800i messze jobban néz ki mint a k750i de ez egyéni vélemény mindenkinek más az ízlése és igazad van abban hogy lehet venni külön kártyát is de én körúton bementem pár normálisabb gsm üzletbe és már 96-ért lehet venni w800i-t míg  80-85 a k750i tehát nem biztos hogy emiatt megéri de persze döntsön mindenki a maga ízlése szerint tudásban tényleg nincs sok különbség..... egy tény w800i praktikusabb gombjaiért cserébe sokkal hamarabb fog koszolódni a telcsi a világos szinek miatt
Előzmény: Lúzer 004 (67)
joe212hu Creative Commons License 2005.08.27 0 0 83
Ezt a WAP-os ...rt én is be ...tam.
OPi Creative Commons License 2005.08.26 0 0 82

eléggé horror, de sajna jellemző :-(

 

( mondjuk apám D750i-je szvsz eléggé jól néz ki )

Előzmény: HORI (81)
HORI Creative Commons License 2005.08.26 0 0 81

Először is: sziasztok!

 

Egy rövid történet, talán hasznát veszi más is:

 

Tegnap vettem egy kártyafüggetlen SE K750i-t az Electro World-ben. Már régóta szemezgettem a telefonnal, és hasonlóan felháborodva azon, hogy T-Mobile platinakártyásként valami elég szar kinézetű utánzatot tudnék csak venni, maradt a fenti lehetőség.

 

Nos hazamegyek, elkezdek gyönyörködni a telefonban tetszik, szokogatom, ismerkedek vele. Beleteszem a T-Mobile kártyámat. Minden okés.

 

Ma reggel hívom a T-Mobile ügyfélszolgálatot, küldenék már el a wap és mms beállításokat. Küldik is, lementem - csak nem működik egyik sem. Nem hazudok, 50 percig próbálkoztunk a sráccal, de nem sikerült elindítani a wapot, mindig kiírta, hogy beállítások hibásak, ellenőrizze, vagy forduljon a szolgáltatóhoz.

 

Na 50 perc után feladtuk. Reggel 8 után hívom az SE ügyfélszolgálatát, akik szerint a T-Mobile a D750i-re szóló beállításokat küldhette csak el, mert csak azt forgalmaznak. De ő már küldi is a K750i-st. Küldi is, el is mentem, szarik működni...

 

Nekem agyam elborul, bemegyek a T-Mobile-hoz, ahol van egy barátom, tehát biztos nem fognak lerázni. Ő mondja, hogy már nekik sem sikerült egy behozott K750i-st beállítani tegnap. Ott helyben hívom a SE ügyfélszolgálatot, akik szerint a készülék IMEI száma fel kéne csatlakozzon a T-Mobile által wap engedélyezett készülékek i-st nem forgalmaznak - így nem tud... Kérdem mi a megoldás? Vigyem el Kőbányára a SE szervízbe (kemény 1 db van Budapesten...), vagy vissza a boltba ahol vissza kell fizetniük az árát.

 

De nekem inkább a telcsi kellene, waposan, mms-esen, jól működően.

 

Úgyhogy irány Kőbánya, ahol becsületükre váljon, nem rögtön, de kb. 40 perc alatt beállítanak mindent. Azt mondják, hogy a T-Mobile hiányosan küldi el a beállításokat, mert hiányzik a felhasználónév meg a jelszó. Hívom a T-Mobilos haveromat, ő felvilágosít, hogy ők csak azt tudják leküldeni, amit a SE-től kapnak...

 

Úgyhogy köszönöm SE, tökéletes ügyfélközpontúság!!! Ennél szarabb problémamegoldást el sem tudnék képzelni, ja és éljen az okos call-centeretek is!

 

Érdekelne ha valaki független K750i-t vesz/vett - tapasztalt-e hasonlót?

OPi Creative Commons License 2005.08.24 0 0 80

"T-mobilos baromságok (nem a teló tehet róla)"

- ezeket a K700ban kb. 3perc alatt el lehetett tüntetni, kivéve a wap-gyorsindító gombot, érdekes a mostani változás.

 

"Tehát: SE D750i: új előfizuval, 0% THM-es részletre 49.900 Ft (első részlet 9900)

            SE K750i független, Electro World 85.000 HUF, hitelt nem tudom"

- igen, ez a T-Mobilenál eléggé impresszív tud lenni :-)

Előzmény: royking (78)
Platoon Creative Commons License 2005.08.24 0 0 79
Egy kis video: http://trickjump.tar.hu/muvi.3gp
kb 33mb es masfel ora : )
royking Creative Commons License 2005.08.24 0 0 78

Sziasztok!

 

Próbáld meg a számokat +36.. formátumban rögzíteni, elsősorban a telón, ez általában meg szokta oldani az ilyen gondokat.

 

Végül is D750-est vettem. Olcsón, rondát :) De FINOM :)

A multimédiás szolgáltatások szuperek, bár a T-mobilos baromságok teljesen el vannak benne túlozva (legalább 3 felesleges menüpont, hogy az ún. Tevékenységek menügomb t-zones-os kisajátításáról ne is beszéljek. 

A hangminőség állati!!! Persze a jó minőségű hozzáadott fülhalin keresztül. MegaBass-al szuper. A külső hangszórója elég halk pl. csengőhangok vagy videok visszajátszásakor amiben talán a hátoldali elhelyezés, és a kis nyílása is belejátszik.

Valóban nagyon gyorsan tölt adatokat a telefonra gépről, USB 2.0 ajánlott. Az XP-s telepítése horror lassú, meg valami 4-5 féle drivert felrak magának. Nekem a CD-ről való telepítéskor nem rakott ki a PC Suite-hoz semmilyen shortcutot SEHOVA, így kézzel kellett indítani a számos alkalmazást, amit adtak hozzá (A könyvtárból , exe-kkel). Aki mobilinternetet használ (én is), indítsátok el az internet connection wizardot a kitelepített directoryból, anélkül meg se mozdul a teló az internetre (a CID-ekkel van valami baja). Én 1 napig vesződtem vele, mire sikerült.

A lejjebb belinkelt játékok a K750-re rendesen és NAGYON GYorsan mennek vele. a menüje nekem úgy tűnik, mintha mindig kicsit akadna, lassulna, szoftver?

Nekem R1L002 van, a Sony Eri-s oldalról az online szoftverfrissítő (!!!) program aszonta , hogy ez a legfrissebb.

Előző telefonomhoz (T610) képest SOKKAL kuszább és néha érthetetlen szerkezetű a menüje, még SE-hez szokott kéznek is elsőre idegen.

 A kamera valóban gyönyörű lépeket csinál, bár képességeit elsősorban napfényben/kültérben villantja meg. A menü első ránézésre is a multimédiás használatra van kihegyezve.

Ami nem tetszett: T-mobilos baromságok (nem a teló tehet róla)

                             fotófény: nem funkcionál csak vakuként, hanem világít (alapban is 

                                         kiveri a szemedet a fénye) és ebből az állapotból villant

                             a hangerő gombok átkerültek a teló másik oldalára (újbóli

                                           megszokás)

                             ronda világoskék ház (ki találta ezt ki???, hiszen a T-m=magenta)

                             menüszerkezet lecserélése

                             aljzat lecserélése  ( régi töltő, adatkábel --> kuka), egyébként a 

                                            szgép-teló kapcsolat ezáltal SOKAT gyorsult

                             hogy nem K750 :) kívülről

 

(egyébként szerintem meg lehetne csinálni a k750-esítést, csak az elő-hátlapon kívül gombokat is kellene szerezni, ez a neheze)

 

Tehát: SE D750i: új előfizuval, 0% THM-es részletre 49.900 Ft (első részlet 9900)

            SE K750i független, Electro World 85.000 HUF, hitelt nem tudom

 

Üdv mindenkinek,

                                  Royking

Előzmény: R0ck (75)
Platoon Creative Commons License 2005.08.23 0 0 77
A w800i-t panonna lehet kapni mar,en 72500 fizettem erte,igaz 2 ev husegnyilatkozat kellett /ami nalam nem gond me ma 6 eve vagyok pannonos:)/
V B A Creative Commons License 2005.08.23 0 0 76
Én 192kb-es mp3-akat szoktam hallgatni rajta, szerintem jobb a minősége mintha a régi mp3 lejátszómat vagy a laptopot hallgatnám fülhallgatóval. A k750i-n van többsávol equalizer előre mentett beállításokkal (pl.: Sony MegaBass), amikkel variálva még lehet javítani a hangminőségen.

Egyébként az mp3 formátumnak alapból rosszabb a minősége, mint egy audio CD-nek, úgyhogy szerintem nem érdemes nagy hangsúlyt fordítani a lejátszó eszköz minőségére.

Üdv,
V B A
Előzmény: Rudicsek (74)
R0ck Creative Commons License 2005.08.21 0 0 75

Hali!

 

Az lenne kérdésem, hogy telóm D750i nem írja ki a nevet hogy ki keres, hanem hogy Ismeretlen, pedig a számküldés be van állítva a hívó telón! Mi a gond, és mit lehet tenni??? előre is kössz!

Rudicsek Creative Commons License 2005.08.20 0 0 74
Milyen a K750i/D750i hangminősége a sztereo fülesen keresztül? Csak mert egyesek nem voltak túl jó véleménnyel róla... Tudná valaki S700i-hez vagy P910i-hez viszonyítani?
BadeJuve Creative Commons License 2005.08.18 0 0 73
Egyébként,amit belinkeltem cikket,le van írva,hogy mi a különbség a 2 teló között
Lúzer 004 Creative Commons License 2005.08.17 0 0 72

kösz,

 

rendeltem egy w800-ast holnap megyek érte, utána többet tudok majd mondani. Remélem megéri mert a vodánál is lesz ősztől, de nem bírtam már várni.

Előzmény: Bacilus Benő (69)
royking Creative Commons License 2005.08.17 0 0 71

Szasztok!

 

Gondolkodom én is egy k750-es vételén de nagyon zavar, hogy T-mobile Platinakártyásként nem tudom itt megvenni, mivel (jelenleg) nem forgalmazzák. A d750-es meg sztem rendkívül  ronda.

Arról nem tudtok valamit, hogy mivel belülről illetve külső méreteit fiygelembe véve ugyanaz a készülék, hogy a D750-est lehet-e egy K750-es gyári elő+hátlappal "K750-esíteni?"

A D750-es egyébként a T-mobilos hálózatok számára exkluzíven készül (csak nekik). De hát olyan ronda...

Üdv ,

                            Royking

Bacilus Benő Creative Commons License 2005.08.17 0 0 70

 

Nekem D750i van.

Előzmény: Bacilus Benő (69)
Bacilus Benő Creative Commons License 2005.08.17 0 0 69

 

Szerintem csak a kártyaméret a különbség. Persze egy mp3-as lejátszóval felturbósított telefonhoz szerintem pitiáner dolog 64MB-os kártyát adni, de gondolom szakítani akarnak azon is, hogy veszel bele egy nagyobbat (már ha Sonyt veszel...)

 

Annyi, hogy szerintem a külső hangszórón halk az mp3, ez a W800-asnál lehet, hogy másképp van.

Előzmény: Lúzer 004 (67)
BadeJuve Creative Commons License 2005.08.16 0 0 68
Itt egy újabb cikk:
http://www.gsmport.hu/?r=2810&p=1
Olvasd el,itt választ kapsz a kérdéseidre.
Lúzer 004 Creative Commons License 2005.08.16 0 0 67

Hát egy picit elbizonytalanottam, olvasgattam más fórumokat és ezt találtam ami leginkább kétséget támasztott bennem a w800-assal szembe.

 

az a jó, hogy a mobile-review szerint 3 dologban különbözik a K750i-től:
1 - design (izomból kiscsávó és kiscsaj plázadizájn)
2 - 64 MByte helyett 512 Mbyte (ez utóbbit én 14e nettóért vettem)
3 - kikapcsolt állapotban is hallgatható (soha nem kapcsolom ki a telefonom)

tehát én vettem 70e + 14e-ért azt amit sokkal rondábban meglehet venni 130e-ért?

 

Akkor most w800i vagy k750i?

BadeJuve Creative Commons License 2005.08.15 0 0 66
Látogassatok el erre a fórumra:
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1120409511&order=reverse&index=1
Rengeteg 3gp-s film van linkelve,emellett Joey mp4 formátumban,iszonyat jó minőségű,igaz nem magyar,de érdemes megnézni,mivel a minősége szinte tökéletes!
BadeJuve Creative Commons License 2005.08.14 0 0 65
A teló lejátssza a 3gp formátumú filmeket is,csak a kép lehetne egy kicsit nagyobb,mondjuk ez szerintem a konvertálástól függ
Innen le tudtok szedni különböző filmeket(pl. Gyűrűk Ura):
http://savaria.protect.hu/index.php

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!