Keresés

Részletes keresés

heady Creative Commons License 2001.08.14 0 0 276
Bocs, nem értem, mi történt, 1szer küldtem el. A renccer monnyon le :)!
heady Creative Commons License 2001.08.14 0 0 275
Én nem értek 1et a hurcolászással /alant bőven kifejtve/, de azért ha már ünnepség, meg mise meg emelkedett lelkület, "szívünket honfiúi büszkeség dagasztja" stb., akkor a minelnök legalább tegyen úgy, mint akit érdekel az egész. Legfeljebb az asszony felveszi videóra, ha nem ér oda személyesen :)
/Apropó, nem arról volt szó legutóbb, a szuperkoncert után, kapcsán, hogy a Népstadion egy része életveszélyes? Vagy nem ott lesz a meccs? Bocs, fociban láma vagyok :)/
Előzmény: minderbinder (273)
heady Creative Commons License 2001.08.14 0 0 274
Én nem értek 1et a hurcolászással /alant bőven kifejtve/, de azért ha már ünnepség, meg mise meg emelkedett lelkület, "szívünket honfiúi büszkeség dagasztja" stb., akkor a minelnök legalább tegyen úgy, mint akit érdekel az egész.
Előzmény: minderbinder (273)
minderbinder Creative Commons License 2001.08.14 0 0 273
Biztos ove lesz a kezdorugas. Na most be kell latnod, hogy ezereves allam meg Szentkorona ide vagy oda, azert vannak fontosabb dolgok is az eletben!
Előzmény: heady (270)
Foti Creative Commons License 2001.08.14 0 0 272
Itten nem lesz sátoros ünnep:

Kedves Kollégák,

Ezúton tájékoztatok mindenkit, hogy 2001. augusztus 15. a ...... Rt.-nél munkanap.
Kívánok mindenkinek jó pihenést a nyár hátralevő részére, akinek még maradt belőle.

Üdvözlettel,

....... .....
HR igazgató

Törölt nick Creative Commons License 2001.08.14 0 0 271
...kár hogy csak virtuális az öngól, amit ezzel rúgott a kis koma...
Előzmény: heady (270)
heady Creative Commons License 2001.08.14 0 0 270
Vártam, de senki nem reagált arra a vasárnap reggel valamelyik hírműsorban elhangzott mondatra, amelyiktől /még inkább/ dühös lettem, mert egyre jobban kilóg a lóláb. A hír a holnapi programról szólt, hánykor indulnak Pestről, mikor lesz a mise stb., és a végén elhangzott:
"A program menetrendszerű és nagyon feszített lesz, mivel a miniszterelnök vissza szeretne érni a magyar-német labdarúgó összecsapásra."
Hát nem semmi! Én ugyan hívő létemre nem értek egyet a holnapi cirkusszal /"Tiltakozom kis hazánk felajánlása ellen!" elolvasható/, de ez azért túlzás. Ovi megmutatta, hogy minden kenetes máz ellenére a Korona semmit sem jelent neki, csak egy díszlet saját hatalmi megalomániájának eszköztárában, fontosabb a meccs! Megáll az ész! Ami neki nincs, mert ezt még el is mondja! Erre a nem elegáns nyilatkozatra mit lépnek a kormányfanok?
Gerenda Creative Commons License 2001.08.14 0 0 269

Ez a "körtársaság" jó. A Magyar Gulyás Párt úgyis új gyűlésre készül, talán felvetem, hogy változtassuk meg az álomformát. Még egy "ö" betű az elejére, és jól illeni fog a párthoz:-))

G

Előzmény: HJM (261)
krezeda Creative Commons License 2001.08.14 0 0 268
>..a legnagyobb baj az, hogy csak a legkissssebbbb rossz közül lehet választani...

... de az se jó semmire... ((C) TGM)

Előzmény: Törölt nick (267)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.14 0 0 267
...lehet még rosszabbb is, ha nem jól dönt az ország jövőre... márpedig sajna van esélye, hogy oly sokan nem mennek el kiábrándultságukban, hogy a kevesek döntése ugyanúgy rosszul fog elsülni, mint '98-ban...

...a legnagyobb baj az, hogy csak a legkissssebbbb rossz közül lehet választani...

Előzmény: szoke_lany (266)
szoke_lany Creative Commons License 2001.08.14 0 0 266
Egy ismerősöm mesélte, hogy a gyerekeinek is ki kell menniük a Dunapartra, és nem mer ellenkezni a tancsival, mert az egyik éretségi előtt van, és ...
Szóval nem lehet tudni. Visszajött a "Jani" korszak?
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.14 0 0 265
OFF és bocs mindenki mástól, de kijön....
...nagy egy szarjankó vagy te magad, hogy így beszélsz... ne menj dögevő madarak közelébe...
Előzmény: Törölt nick (264)
misimacko Creative Commons License 2001.08.13 0 0 263
Hajnali négykor megszámoljuk hányan vannak a Duna parton. Ez a szám maga helyett fog beszélni.
Pedagőg Creative Commons License 2001.08.13 0 0 262
...ha továbbolvasnád... éppen, hogy nem szeretném, ha különbség lenne a kettő között.
Előzmény: nurej (259)
HJM Creative Commons License 2001.08.13 0 0 261
Magyarország: körtársaság
Magyarország =/= keresztény állam
Magyarország =/= katolikus egyházzal!!!!
Előzmény: nurej (259)
fanfan13 Creative Commons License 2001.08.13 0 0 260
A magyarság szvsz nem egyenlő a kereszténységgel!
Előzmény: nurej (259)
nurej Creative Commons License 2001.08.13 0 0 259
Hát, ha európai szeretnél lenni, akkor mi a gond az ehhez hasonló, Európában teljesen természetes ünnepekkel, rendezvényekkel.
>>>Talpig magyar volnék (némi kimutatható germán és szláv beütéssel), római katolikusra keresztelt állampolgár. De európai is szeretnék lenni

De mi az a de? Te ellentmondást látsz magyarság/kereszténység és az európaiság között?

nurej

Előzmény: Pedagőg (257)
Murcus Creative Commons License 2001.08.13 0 0 258
Látszik, hogy új vagy! Ilyen véleménnyel legalább "liberálbolsikommunistazsidóbérencnemzetárulóbitangcigány" jelzőt és sok-sok vírusos levelet fogsz kapni!
Előzmény: Pedagőg (257)
Pedagőg Creative Commons License 2001.08.13 0 0 257
Errejáró volnék, új arc a lapon. Tisztelettel köszöntöm az őslakőkat. Talpig magyar volnék (némi kimutatható germán és szláv beütéssel), római katolikusra keresztelt állampolgár. De európai is szeretnék lenni, és szeretném, ha a kettőt nem választaná el senki egymástól. Magánvéleményem: nem járulok hozzá, hogy a Koronát le-fel hajókázzák a Dunán, ha ez ilyen sokba kerül nekem (is). Tartsanak misét a parlament körüli téren, és mutassák meg az ereklyét ott a tömegnek.
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.13 0 0 256
...érdekes, mintha nem olvastam volna még arról, hogy vajon megtudnák-e tenni, hogy Esztergomból - és merő pátoszból - az eredeti helyett a másolatot hozzák vissza? ...csak meg kell cserélni... egyáltalán, biztos az, hogy az eredeti van az Országházban???
fanfan13 Creative Commons License 2001.08.13 0 0 255
Tehát szerinted, akinek ez az egész nem tetszik, az nem magyar? "Érdekes" felfogás, és roppant primitiv...
Nem hiszem hogy valakinek a magyarságtudata a külsőségeken múlna. Akkor régen rossz.
Előzmény: homersimpson (250)
big-lesz Creative Commons License 2001.08.12 0 0 254
Kedves Homer,
butaságot írsz!
A magyarság vállalása és egy államforma között nincs összefüggés!
Bár mindkettő tény:
Magyarország államformája - köztársaság,
az állampolgárai pedig magyarok.

Mi ezzel a baj?
:o)
big

Előzmény: homersimpson (250)
fanfan13 Creative Commons License 2001.08.12 0 0 253
Én nem láttam, hogy ezt mondta volna...!
Előzmény: homersimpson (250)
big-lesz Creative Commons License 2001.08.12 0 0 252
Hogy mi az üzenete ennek a cirkusznak? (a hívőktől elnézést kérek, bár szvsz a mélyen vallásos emberek csendesebben szoktak ünnepelni)

Az "Oszd meg és uralkodj" 3 éves ámokfutás megkoronázása lesz ez az alkalom. :o(

Lehet, hogy már más is felvetette:
én nagyon remélem, hogy nem az eredeti koronát utaztatják. Ha jól emlékszem a múzeológusok már a Parlamentbe való átszállítást is ellenezték.

Ez az aggodalom, asszem jogos!
big

Előzmény: Triumphator (218)
fanfan13 Creative Commons License 2001.08.12 0 0 251
Ja megvan...szerintem! Most zsidóztál? Mert ha igen, el kell keserítselek...nem vagyok az!
Előzmény: fanfan13 (249)
homersimpson Creative Commons License 2001.08.12 0 0 250
Légy bátor, mondd ki hogy számodra a magyarság is üres, avítt, múzeumba való fogalom. A XXI. század elején ez idejétmúlt, "európaiak" akartok lenni és csak azok.
Előzmény: tantris17 (238)
fanfan13 Creative Commons License 2001.08.12 0 0 249
Örülj neki. nekem sem bankszámlám, sem értékpapirom... Viszont több az eszem. És ennek jobban örülök... De hogy ez a bankszámlás dolog neked miért jött? Azóta is gondolkodom... Hogy jött ez egyáltalán ide?
Előzmény: feneszelid (239)
PuPu Creative Commons License 2001.08.12 0 0 248
Mér, - ezentúl a gyerekek nem nőhetnek magasabbra, mint a Viktor?
:O))))
Előzmény: pedagogus (247)
pedagogus Creative Commons License 2001.08.12 0 0 247
Ez a hit éltet benneteket. De már csak egymást közt akad vevö rá.....
Előzmény: PuPu (246)
PuPu Creative Commons License 2001.08.12 0 0 246
Maj megnőnek...
:O)))
Előzmény: minderbinder (245)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!