Keresés

Részletes keresés

P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 8
köszi :-)

Nagy zöld és a lepke
Előzmény: cc (6)
emceje Creative Commons License 2010.10.01 0 0 7
Lepkés nemigen rémlik; talán van még katicás meg hangyás. Könnyű őket fotózni, mert ragaszkodnak a tuti helyeikhez. El is neveztem őket anno, bár nem tudom, hogy ez most a Béla vagy a Tivadar;)
Előzmény: P*istD (4)
cc Creative Commons License 2010.10.01 0 0 6
szép fényeket!
Előzmény: P*istD (5)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 5
csodás! holnap remélem szép napfelkelténk lesz, kinéznék a mezőre :-).
Előzmény: cc (3)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 4
mindig csodálom ezeket az apró karoló pókokat, hogy milyen nagy zsákmányaik vannak. képesek egy nagyobb lepkét is megfogni. nincs olyan fotód a tarsolyodban?




Előzmény: emceje (2)
cc Creative Commons License 2010.10.01 0 0 3
:)
hajnalban, napfelkeltekor. vakuval derítve, kézből
légivadász
Előzmény: P*istD (-)
emceje Creative Commons License 2010.10.01 0 0 2
Akkor jojjon egy kevesbe bekes:)

Ebédidő
Előzmény: emceje (0)
Berbuch81 Creative Commons License 2010.10.01 0 0 1
Makróra FEL!
emceje Creative Commons License 2010.10.01 0 0 0
Szep.
Előzmény: P*istD (-)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Jöhetnek a képek, sok sikert a topiknak!
Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!