Keresés

Részletes keresés

kilopo Creative Commons License 2014.06.24 0 0 7965

Olvastam, de a kérdésed alapján nem eleget. Most visszapörgettem a 2014-es évet. Túl sok infót nem tudtam meg, de azért köszi.

Előzmény: Törölt nick (7964)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.23 0 0 7964

Olvastál visszafelé? 

Előzmény: kilopo (7963)
kilopo Creative Commons License 2014.06.23 0 0 7963

Sziasztok,

Nemsokára nem élvezhetem tovább a diák számlák nyújtotta előnyöket, ezért új számlát kell nyitnom valahol. A GránitBankos Ász számla talán, ami a legkedvezőbb nekem (átlagos használat). https://granitbank.hu/upload/hirdetmenyek/HIRDETMENY_a_Lakossagi_Bankszamlakrol_es_Kapcsolodo_Szolgaltatasokrol_2014_junius_02_tol.pdf

Van erről (bank, számla) valami pozitív/negatív véleményetek?

Köszi

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.11 0 0 7962

:) A Pünkösd még bennem is zavart okoz úgy látszik!

Mielőtt eljöttem ma a  munkahelyemről az Erste  Call-center megnyugtatott ismét, hogy késő du.lekönyvelik az összeget, de nyugodtan használjam, mert Ő (az operátor) már a "kártyán" látja most is az összeget, csak én nem láthatom még.

Használtam, nem kellett volna-elutasítva.

Vészesen közeleg a hétvége, remélem addig összeszedik magukat!

Előzmény: lesaux (7961)
lesaux Creative Commons License 2014.06.11 0 0 7961

még ma, kedd du.14.45-kor sincs lekönyvelve

Ma szerda van. :)

Amúgy igen, ez a rohadt pünkösd, ez csak úgy jött orvul, amikor senki nem számított rá. Pünkösdkor (és hétvégén) az elektronok sem haladnak, mint az köztudott...

Előzmény: Törölt nick (7960)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.11 0 0 7960

Múlt hét péntek reggeli átvezetésem a Wizz-es számlára 100000 Ft. még ma, kedd du.14.45-kor sincs lekönyvelve, 5 napja utazik a pénzem egyik erstés számlámról a másikra.

Érdeklődtem, elnézést kérnek, a Pünkösd közbe jött...

Előzmény: lesaux (7959)
lesaux Creative Commons License 2014.06.11 0 0 7959

Érdekes, hogy egy 4-ei vásárlás összegét még mindig nem vitte el a Wizz, csak zárolva van. De tömegével látszanak 6-ai, 7-ei tételek is. A következő életemben bankban szeretnék dolgozni. Jön egy pünkösd, és egy hétre leáll az élet.

buszpótló-busz Creative Commons License 2014.06.10 0 0 7958

Mert a supershoppal együtt nyújtottam, és mire szóltam hogy a bankkártyát inkább csak érinteném már dugta is a terminálba bele...

Előzmény: csufi.rulez (7957)
csufi.rulez Creative Commons License 2014.06.09 0 0 7957

Csak úgy, BTW: PayPass-os kártyát miért adod ki a kezedből?

Előzmény: buszpótló-busz (7956)
buszpótló-busz Creative Commons License 2014.06.09 0 0 7956

Valami tényleg nem volt kóser a rendszerükben tegnap:

Tegnap reggel akartam PayPass-os wizz kártyával fizetni (betéti) egy gyorsétteremben. Csaj nem látta rajta a jelet, bedugta a terminálba. Elutasítva összeghiba miatt. Mondom neki, hogy amúgy érintéssel is megy, próbáljuk meg úgy. Úgy el is fogadta...

Előzmény: áim (7949)
viral Creative Commons License 2014.06.08 0 0 7955

Igen en is erre gondolok hogy munkaszuneti nap van es nyilvan aki ert hozza az nincs bent, az ugyfszolgalaton meg gozuk sincs mi van ilyenkor,ezert en is megvarom a munkanapot.

Előzmény: Manyi55 (7954)
Manyi55 Creative Commons License 2014.06.08 0 0 7954

Nemrég velem is tett ilyen erste-kártya, egy családtagnak akartam feltölteni a telefonját az ő saját kártyájával- elutasította a rendszer. A sajátomról simán ment a dolog- szintén Erste. Na gondoltam, megpróbálok mást - másnap gond nélkül vettem fel kp-t az elutasított kártyáról. máig nem értem, de azóta nem volt gond vele. Ha jól rémlik ez is munkaszüneti napon esett meg- mármint a visszautasítás. 

Előzmény: viral (7948)
viral Creative Commons License 2014.06.08 0 0 7953

Ezt azert nem tartom valoszinunek mert az utolso tranzakcio egy keszpenzes muvelet volt aminel egyszer adtam meg a pin-t es sikeresen ki ia adta a penzt,ez napokkal ezelott volt azota nem hasznaltam a kartyat.Egyenlore en is passzolom a dolgot,ha keddig nem javul meg akkor jobban utananezetek,mert azt gondolom ennyi fele probalkozas utan a hiba nem nalam van.A valaszokat ezrt koszonom!

Előzmény: Törölt nick (7952)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.08 0 0 7952

Velem egyszer volt hasonló, szintén ünnepnapok alatt. A pint elhibáztam? állítólag és az Otp-s automata letiltotta a kártyámat 24 órára. Nem vette le,engedett csekket befizetni , csak a tranzakció végén sikertelenül fejeződött be. Rengetegszer. Telefonálgatások során nekem is csak annyit tudtak mondani, hogy a kártya meg az egyenleg okés, majd kapcsolgatások után valamelyik végre kinyögte, hogy valószínűleg háromszor rossz pinkódot ütöttem be , automatikusan letiltódhatott.

Előzmény: viral (7948)
áim Creative Commons License 2014.06.08 0 0 7951

Akkor passz :(

Előzmény: viral (7950)
viral Creative Commons License 2014.06.08 0 0 7950

Megprobaltam,semmi :-(, sot meg telefonrol is probaltam mobilnetrol,hatha a wifi szorakozik,de semmi.

Előzmény: áim (7949)
áim Creative Commons License 2014.06.08 0 0 7949

Ma reggel pár órára meghalt valami, a netbank nem mutatta az egyenleget, sőt utalni sem engedett arra a számlára. Azóta rendbe jött, szerintem próbáld újra.

Előzmény: viral (7948)
viral Creative Commons License 2014.06.08 0 0 7948

Udv!

 

Lenne egy problemam,amin sehogy nem tudom tultenni magam.

Adott egy mastercard erste-s, masfel eve hasznaljuk,semmi gond vele,ma szerettem volna vodafone szamlat fizetni vele, ami az otp feluleten keresztul megy.A tranzakcio nem sikerult,a fizetesnel egyszeruen nem megy tovabb. Jo gondoltam szar az otp oldala, kozben addig kifizetem a lottot amin a k&h bankot valasztottam, ott tuljutottam a fizetesen viszont elutasitva.Na mondom faxa akkor felhivom a bankot,a bank szerint okes a kartya nincs letiltva ,penz van rajta ,nincs lejarva, es a fizetesi probalkozasokat nem is latjak.Nem tudnak segiteni nem naluk van a gond.Hmm vodafon felhiv,naluk sincs gond.Nem maradt mas mint a bongeszo valtas,chrome-rol firefoxra.Ugyanaz a szitu nem tudok fizetni.Vegso megoldaskent bootoltam egy linuxot,ott is firefox es chrome-al probalkoztam,semmi.Szoval reszemrol azt hiszem mindent kiprobaltam :-) meg varok par napot mielott szemelyesen mennek be a bankhoz ,hogy akkor jobban nezzenek mar utana.Esetleg valaki talalkozott mar ilyen problemaval?

PLACI Creative Commons License 2014.06.07 0 0 7947

http://platinum.granitbank.hu/premium_szolgaltatasok.html#atm_felvet

 

Nekem (ráadásul) 8, mert nyilatkoztam a havi kettőről, és az pluszban adódik hozzá!

lesaux Creative Commons License 2014.06.06 0 0 7946

Nekem nem toltak semmit az arcomba. Bár ezzel a mobiltokenes megoldással néha úgy érzem...

Előzmény: Hhp3 (7943)
Hhp3 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 7945

Ezek irrelevans kerdesek.  Ezekert most is fizetek.  Plusz a szamlaert is havi dijat.  A szamla havi dija lesz ez utan nulla.

Előzmény: jet set (7944)
jet set Creative Commons License 2014.06.06 0 0 7944

Az ördög a részletekben rejlik. Az egy dolog, hogy ingyenes a számla, de az átutalás, kp felvétel, egyebek is azok?

Előzmény: Hhp3 (7943)
Hhp3 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 7943

netbankba belepes utan toltak az arcomba, mint ajanlatot.

Előzmény: lesaux (7942)
lesaux Creative Commons License 2014.06.05 0 0 7942

Én nem is találom.

Előzmény: Hhp3 (7941)
Hhp3 Creative Commons License 2014.06.05 0 0 7941

valaki nezte mar a cib ajanlatat a ket evig nulla forintos bankszamlarol?  havi 8 alkalommal kell atlagosan vasarlasra hasznalni a kartyat, ev vegeig (november vegeig), cserebe 2015 januartol ket evig havidij mentes a szamla.

 

van valami trukk vagy csak meg akarjak tartani az ugyfeleket ket evig?

tibi2626 Creative Commons License 2014.05.30 0 0 7940

Na, a hülye amerikaiak!

 

USA-ban az Alamo-nál nem akarták elfogadni az auchan-os hitelkártyámat, mert paypass-es volt, és azt magyarázta a csávó, hogy nekik csak valódi credit card jó, nem a prepaid-es.

 

Mondom ez nem prepaid, hanem paypass. Nem értette, hívta a supervisor-t. Ő is ugyanezt mondta. Már majdnem az idegbaj kerülgetett.

 

Mutattam nekik a Citi Life-ot. Mondom, ez jó? Az igen. OK, akkor nézd csak meg, ezen is ott a paypass. Néztek nagy bambán, teljesen össze voltak zavarodva mindketten.

 

Elkezdték nézegetni a saját kártyáikat, az egyiknek az egyik kártyája szintén paypass-es volt. Akkor a supervisor elkezdett telefonálgatni, meg kb 5 percig nézett valamit a gépén. (talán a wikipedia-t? :) ) Majd elvonult a kártyámmal jó sok időre.

 

Végül visszajött, hogy OK, meg lehet csinálni, bár nem hiszi hogy el fogja fogadni a rendszer. Tehát egész addig meg se próbálták. 

Persze simán működött.

Az egész több mint 30 perc volt. (Offtopic, de miközben a supervisor intézkedett, az ügyintéző elkezdett foglalkozni egy másik ügyféllel, aki azt szerette volna, hogy most hogy visszahozta a kocsit hadd fizessen kp-ben, és oldják fel a pending charge-ot, amit a kocsi felvételekor csináltak. Ez egy tök standard dolog lett volna, ha az Alamo-tól bérelte volna a kocsit, de persze ő az enterprise-tól. Hiába mondta neki az ügyintéző, hogy oda menjen, ami a szomszéd stand volt, kb 20 méterre. De az ügyfél ragaszkodott hozzá, hogy ő itt, most és neki akarja kifizetni. Az ügyintéző meg gyorsan írt ott egy meghatalmazást saját magának, hogy OK, akkor átmegy ő és elintézi az ügyfélnek. Úgyhogy a csávó el is tűnt, közben pedig megjött a supervisor, hogy a csávó csinálhatja a payment-et. Eltelt legalább 5 perc, jött vissza az ügyintéző, hogy tőle nem fogadják el a pénzt a meghatalmazással se, menjenek már inkább mégis ők át oda, és egy pillanat alatt elintézik. De az ügyfél nagyon kitartó volt, hogy ő márpedig itt, nekik akarja kifizetni. Végül megint az lett, hogy a supervisor-t kellett hívni. Közben az ügyintéző elkezdte az én ügyemet csinálni, ami végülis kb 1 percig se tartott. Pont mikor jöttem el, mert végeztünk, addigra sikerült a béna ügyfeleknek a supervisor-ral megegyezni, hogy OK, akkor közösen átmennek a 20m-re lévő másik céghez, és ott elintézik együtt. Ha nem velem történik, nem hiszem el. Közben meg végig ott jajveszékeltek, hogy igyekezzenek már, mert lekésik a gépüket. Már majdnem beszóltam nekik, csak pont előtte nap volt a kaliforniai mészárlás, úgyhogy gondoltam jobb ha nem keveredek bele ilyen ügyekbe. Közben persze én is majdnem már lekéstem a gépet. Majdnem ott is hagytam őket, de végül örülök, hogy kivártam, mert ilyen béna embereket nem minden nap lát az ember testközelből.)

 

 

Végre megint ontopic, bocs: Még szerencse hogy sikerült, mert míg a Citi 231-ért adta az USD-t, addig az Auchan 221-ért. Nem mindegy.

 

lesaux Creative Commons License 2014.05.30 0 0 7939

Ezt a blokkot kaptam:

Rental Charges 34,10

VAT 7,50

------

Prepayment (voucher) 41,59

Amount Due 0,01

Előzmény: geodo1 (7938)
geodo1 Creative Commons License 2014.05.30 0 0 7938

miért nem nézed meg a számlát amit kaptál? azon rajta van tételesen, h miért fizettél. de ne haragudj, nem akartalak paráztatni :) csak tényleg teljesen új ez a dolog nekem, nem tudom mire vélni. de ez nem jelent semmit. :)

Előzmény: lesaux (7937)
lesaux Creative Commons License 2014.05.30 0 0 7937

Hát most belém raktad a parát. Remélem, a huszonpárezret majd elengedik 30 nap múlva. Más zárolás nem történt.

Előzmény: geodo1 (7935)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.30 0 0 7936

:D :D :D 

Előzmény: lesaux (7934)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!