Keresés

Részletes keresés

norbzz Creative Commons License 2005.08.25 0 0 17

Sziasztok!

 

Mi szeptember elején mennénk egy hétre milánóba. Két dologban kérném  a segítségeteket:

 

1. Olaszországba ki lehet utazni újfajta személyivel is? Vagy kell mindenképp az útlevél. (Autóval mennénk) Csak mert az útlevelem lejárt...

 

2. Nem tudtok valami normális, de olcsó szállást? Olyan százezer magasságában (6napra két főnek)

 

Kben undorítóak a magyar utazási irodák. Mindenhol csak rimini és hasonló tengerparti utakat lehet találni. Egy páran foglalkoznak csak szállással milánóban, azok meg felháborítóan drágák.

 

Köszönöm előre is a segítséget!

blogarka Creative Commons License 2005.08.23 0 0 16

Sziasztok!

Ha minden jól megy, szeptembertől kint dolgozom Milánóban 2 társammla. Nagyon szívesen vennénk minden tanácsot a kinti élettel kapcsolatosan.

Ezer köszönet előre is!

Előzmény: christoforo (-)
drberki Creative Commons License 2005.08.01 0 0 15
Sziasztok!

Köszi em a tippet, megnéztük az oldalt, tényleg nagyon jó, mi is ott foglaltunk szállást. Szóval azért ha van valakinek valamilyen infója, amit megosztana, ne habozzon, biztos sokan olvassák a topicot, csak nem nagyon válaszolnak.
Mi csak jövő év márciusában megyünk, de majd leírom az élményeket!
Hátha még olvasgatják....
üdv mindenkinek!
em Creative Commons License 2005.04.25 0 0 14

bár nincs nagy forgalma ennek a topiknak, azért beírom, hátha valakinek hasznos lesz:

olcsó, de jó szállás milánóban: Casa Mia (a venere.com oldalán részletes info van róla a bed&breakfast kategóriában, ott lehet foglalni is)

 

amúgy a dóm eleje teljesen fel van állványozva, semmi sem látszik belőle:((( viszont fel lehet menni a tetejére (potom 6 euróért), az csodálatos!!!!

 

aki milánóba megy bergamot se hagyja ki, nagyon szép város, és a fapados repülők úgyis ott szállnak le (megy a reptérről helyijáratos busz bergamo központjába, 1,5eur a jegy).

em Creative Commons License 2005.02.27 0 0 13

hm... biztos jó volt, de azt hiszem nem az az árkategória amiben én keresgélek:)))

azért köszi a tippet!:))))

 

 

Előzmény: tt65 (12)
tt65 Creative Commons License 2005.02.26 0 0 12
Hát én végül a Hiltonban kötöttem ki. Na, ne a "mi" hiltonunkra asszociálj a várban, a milánói kissé kintebb van, de pompás volt, főleg nagyon tiszta!
Előzmény: em (11)
em Creative Commons License 2005.02.20 0 0 11
előre is köszi!!
Előzmény: tt65 (10)
tt65 Creative Commons License 2005.02.19 0 0 10

még én is keresem, de ha megtaláltam szólok!

Előzmény: em (9)
em Creative Commons License 2005.02.19 0 0 9

jó neked!:)

nem tudsz ajánlani valami normális, de nem túl drága szállodát milánóban?

Előzmény: tt65 (8)
tt65 Creative Commons License 2005.02.19 0 0 8
de, én szerdán repülök ha minden igaz!
Előzmény: em (7)
em Creative Commons License 2005.02.14 0 0 7

nem nagyon záporoznak az ötletek:(((

senki sem érdekelt milánó-témában?

em Creative Commons License 2004.12.27 0 0 6

sziasztok!

áprilisban megyek milánóba, csak egy hétvégére.

esetleg tud valaki olcsó, de jó szállást ajánlani? (ami fontos, hogy jó közlekedéssel rendelkező helyen legyen, de nem fontos semmi luxus)

előre is nagyon köszi minden tippet!

 

Gupet Creative Commons License 2004.11.16 0 0 5
Kerestem egy Milano topikot, merthogy jövő tavasszal Milánóba kéne menni ...

Megtaláltam ?!

Hát majd látjuk.
Én is csak pár napra gondoltam és összekötve a Kómói tóval. (Hú, ezt hogyan kell magyarul írni ?!)

Vagy tudtok javasolni egy "élő" Milánó topikot ?

cathrine2 Creative Commons License 2004.07.27 0 0 4
Sziasztok!

 

Eladó egy felesleges retúr repülőjegyem Milánóba 2004. augusztus 1-jétől, visszafele aug. 5-én jön a gép.

 

Akciós Skyeurope jegy: Bp-Milánó: 1 Ft+ 5100 Ft reptéri illeték (ennek az ára azóta felment 17990+illetékre);

Milánó - Bp: 23990 + reptéri illeték 4425 Ft. Tehát 33516 Ft összesen.

Természetesen az átírási költséget vállalom!

 

Érdekelődni lehet emailen: cathrine2@freemail.hu vagy a 06209-143-528-as telefonszámon

Nagy Kata

mae238 Creative Commons License 2004.05.14 0 0 3
Szia christoforo! (és persze mindenki más)

Csak egy kérdésem lenne:
Júniusban szeretnék menni Milánóba,pontosabban a Mazda Palace-ba(Via Sant' Elia,33).
Szeretném megkérdezni, hogy a legegyszerűbb eljutni oda Magyarországról, vagy mire figyeljek, ha már Milánó felé tartok stb..és ha tudnál pár infot mondani a helyről hogy milyen stb azt is megköszönném!
Előre is köszi!
Jóccakát!

christoforo Creative Commons License 2001.05.17 0 0 2
csak, hogy el ne sullyedjen...
christoforo Creative Commons License 2001.05.16 0 0 1
Wow, de szep kerek!
Előzmény: ReaL VadmaCS (0)
ReaL VadmaCS Creative Commons License 2001.05.16 0 0 0
0
Előzmény: christoforo (-)
christoforo Creative Commons License 2001.05.16 0 0 topiknyitó
Gondoltam, nyitok egy Milanos topicot, ha mar egyszer itt elek vagy fel eve. Elsosorban arra lennek kivancsi, hogy vajon sokan vagyunk-e magyarok itt, es ha igen, akkor miert nem tartunk neha magyar talit (akar csak kocsmazast is), mint ahogyan a spanyolok, kinaiak, franciak teszik. Jo lenne neha honfitarsak kozott lenni itt is, foleg, mikor kezd elegunk lenni az olaszokbol. Egyebkent johet minden, ami Milanoval, illetve Eszak-Olaszorszaggal kapcsolatos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!