Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20752

Nem unom.

Ha meg nemtetszik,van ottan egy x nem kötelező engem olvasgatni.

Előzmény: Törölt nick (20740)
messzehordó mordeháj Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20751

A nácizmus és a fasizmus is a nyugati kultúra torzulásaiként jöttek létre, nyugati népeket (germánok, latinok) tekintettek felsőbbrendűnek.

 

Hálistennek ez a torz übermensch szemlélet ha nem is tűnt el végleg, de legalább elköltözött Európából Izraelbe.

Előzmény: Fernando1 Hierro (20749)
Becses Bryganti Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20750

Igen. Tömegével erőszakol meg nőket, asz épkézláb férfiakat gulágra viszik kényszermunkára és kiütéses tífuszra.  Erőltetnek egy bábrezsimet, amikor a nép felkel agressziót, tömeggyilkosságot követnek el, bájaik 20szám akasztatnak, 10ezrével börtönöznek. Nem felzárkóztatási támogatásokat adnak és befektetnek, hanem visszakényszerítenek a Jurassicba. Bánj óvatosabban a pálinkával.

Előzmény: Törölt nick (20738)
Fernando1 Hierro Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20749

Szegény Horthy hogy forogna a sírjában, ha tudná, hogy a magukat az ő szellemi örököseinek vallók nyugatelleneségükben már Oroszországot eszményítik.

 

Horthy azért mindvégig tudta, hogy Magyarország a nyugati kultúrkörhöz tartozik, turul ide vagy oda.

 

Ennek még azt sem mondott ellent, hogy a Berlin-Róma tengely csatlósa lett. A nácizmus és a fasizmus is a nyugati kultúra torzulásaiként jöttek létre, nyugati népeket (germánok, latinok) tekintettek felsőbbrendűnek.

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20748

Vagy hogy "nem kell Brüsszel, épp elég volt 40 évig... Moszkva?"...

 

Szerintem beszélj a görögökkel vagy az olaszokkal.

Előzmény: Fernando1 Hierro (20741)
KegMayer Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20747

Valamikor a 80-as évek végén olvastam a Fradi pálya közelében lévő vasúti felüljáró lábazatán felfestve, hogy: Amerika bajt hoz ránk...

Antisystem Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20746

Nézd, ez ilyen kis egyszerű, banális, hétköznapi történet, csak nagyobb léptékben... tudod, amikor az egyszeri ember ottan hagyja öregecskedő asszonyát, és kinéz magának helyette egy szilikoncicis szolizott trimmeltfanszőrzetűt, és nagy boldogan elveszi, összeköltözik vele... aztán telik-múlik az idő, és az ember azon kapja magát, hogy megismerve a másik utat, átértékelődnek benne a dolgok...

 

ÜdV 

Előzmény: Fernando1 Hierro (20741)
messzehordó mordeháj Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20745

P. S.: Brüsszel az elmúlt negyedszázad alatt hihetetlen eltökéltséggel küzdötte le magát vágyálomból rémálommá..

Előzmény: messzehordó mordeháj (20743)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20744

USA kavarja a szart rendesen, fegyvert fog szállítani a puccsistáknak.

 

 

Melyiknek?

Ukrajnába az államhatalmon kívül minimum  következő nem kormányzati katonai szervek ( NGMO  :D) vannak:

-Majdanosok

-Jobbikosok (vagy mi a nevük arrafelé)

-Orosz-ajkúak véd és önsegélyező köre

Meg aki még fegyvert tudott magának lopni.

 

Ezen kívül még az amerikaiak és az oroszok is bekapcsolódhatnak a buliba.

 

:D

Előzmény: O.. (20723)
messzehordó mordeháj Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20743

Csakhogy míg Moszkva előnyére, a jó irányba, addig Brüsszel hátrányunkra, egy ócska, vacak, pitiáner kötekedő diktatúrává változott.

Előzmény: Fernando1 Hierro (20741)
finom_rakottkrumpli Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20742

Elképesztő. Milyen kár, hogy a név nem mond semmit, lásd Magyar Népköztársaság ;)

Előzmény: Zoxo Whitney (20714)
Fernando1 Hierro Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20741

Talán mert a nyugat kezdett úgy viselkedni mint anno a hazánkat dúló oroszok

 

Milyen szép is lenne elpanaszolni az orosz elvbarátoknak, hogy "kell a francnak az EU, ezek tisztára olyanok, mint.... ti?"...

 

Vagy hogy "nem kell Brüsszel, épp elég volt 40 évig... Moszkva?"...

Előzmény: Törölt nick (20738)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20740

Nem unod még ezt a rögeszmédet szajkózni a sokadik nicknéven? Unalmas már.

Előzmény: Törölt nick (20739)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20739

Ehhez hozzászokik az ember.

Már 89-ben is retorziók értek oroszellenességem miatt,(még a plakátragasztás előtt),de sosem gondoltam volna,hogy negyedszázaddal később újra visszasüllyedünk oda,hogy megtorlás a "jutalma" oroszellenességemnek.

Előzmény: Grigorij Sandorovics (20732)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20738

Talán mert a nyugat kezdett úgy viselkedni mint anno a hazánkat dúló oroszok, és az EU nyugodtan kirakhatja a sarló kalapácsot a zászlajára.

Előzmény: Fernando1 Hierro (20734)
messzehordó mordeháj Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20737

Most őszintén! Te ezen csodáxol? Mert én nem. A nyugat mindent elkövetett, hogy kivívja minimum a gyanakvásunkat, hogy vajon valóban jó lóra tettünk-e?

Előzmény: Fernando1 Hierro (20734)
Fernando1 Hierro Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20736

1941 ben üzentünk hadat a ruszkiknak, a többi ebből következett.

 

Ezt vajon hogy dolgozzák fel azok, akik egyszerre próbálnak oroszbarátok és horthysták lenni? :P

Előzmény: Platon (20638)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20735

.

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (20730)
Fernando1 Hierro Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20734

Néhány évvel ezelőttig a "Nemzethy" oldalon úgy volt szokás emlegetni az oroszokat, mint akik "négyszer törtek be hazánkba" (1848, 1914-15, 1944-45, 1956).

 

Aztán az utóbbi időben inkább felülkerekedett bennük a l'art pour l'art nyugatellenesség (bármi, csak ne Nyugat...), azóta az oroszokat dicsérni szokás köreikben, fittyet hányva minden ebből fakadó kognitív disszonanciára.

Előzmény: Törölt nick (20655)
Suleica4 Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20733

Húsbavágó

 

Komoly anyagi gondokkal küzd Beregszász

 

Babják Zoltán polgármester sajtótájékoztatót hívott össze, melyen elmondta, hogy a Miniszteri Kabinet leállította a tavaly elvégzett munkálatok finanszírozását.
A város 1 millió 224 ezer hrivnyával tartozik a munkával megbízott vállalatoknak. Az összeget csak akkor tudják kifizetni, ha minden egyes létesítménynél speciális ellenőrzést végeznek. Ezenkívül a város működéséhez szükséges alapvető tevékenységek finanszírozását is leállították. Többek közt a Bio-Bereg és a Bereg-Vertikál vállalatoknak sem fizették ki a város takarítását, illetve a hulladékszállítást. Hasonló helyzetben vannak a többi területen működő vállalatok is. A polgármester eléggé negatív képet festett a kialakult helyzetről: ha nem történik változás, Beregszász teljesen elsüllyed a szemétben, az utcák nem lesznek kivilágítva az esti órákban, kóbor kutyák rohangálnak majd mindenhol... Néhány utcában már ma is tapasztalhatják ezt a jelenséget. Még a város egyetlen közlekedési jelzőlámpája megjavítására sincs pénz! Eközben a Beregszászi Városi Tanács számláján 6 millió hrivnya van, viszont az államkincstár nem engedi át a pénzeket. Nem hivatalos információk szerint a városban hamarosan elkezdik az állami munkahelyen dolgozó személyek elbocsátását, többek közt tanárok és orvosok is munka nélkül maradhatnak. – Kaptam egy felhívást, mely szerint a költségvetést 1,5 millió hrivnyára kell csökkenteni. Országunkban ezt „optimalizálásnak" hívják, én viszont a „munkahelyek csökkentésének" nevezném. Senkit sem szeretnék elbocsátani. Ezzel nem is foglalkozom személyesen. A városi tanács következő ülésén döntenek az ügyben – mondta Babják Zoltán. A polgármester megígérte, hogy megtesz minden tőle telhetőt a város megmentése érdekében. Igyekszik támogatókat találni, s a megyei tanácshoz, a megyei állami közigazgatási hivatalhoz, a KMKSZ-hez, valamint a testvérvárosokhoz fordul segítségért. A város polgárait megkérte, hogy legyenek megértéssel és türelemmel, lelkiismeretesen számoljanak el a közüzemi szolgáltatásokért, tartsák tisztán az otthonaik melletti területet.
A mukachevo.net nyomán./karpatalja.ma

Grigorij Sandorovics Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20732

Mivel egy primitiv frocsogo alak vagy, szervusz - adom a jutalmadat X s remelem ezt a nickedet is hamar torlik :))

Előzmény: Törölt nick (20730)
Grigorij Sandorovics Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20731

Krimmel - lekestek.

Ahhoz, hogy Krim Ukran megye legyen - nem gettokent kellet kezelni es leepiteni a ~23 ev alatt.

Ami del-keletet illeti, most mar nem hiszem hogy ez osszejon. Meglatjuk...

Előzmény: Antisystem (20729)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20730

Na und?

Ki a francot érdekel hogy hogy kell írni egy oroszlakta vidéket.

Előzmény: Antisystem (20728)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20729

Nem hiszem, hogy lekésték volna, szerintem K-Ukrajnával az a megoldás ma is működhetne... nem tudok róla, hogy változott volna az orosz rendezési terv.

 

ÜdV

Előzmény: Grigorij Sandorovics (20724)
Antisystem Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20728

A Krím köztársaság... és mellesleg félszigetként és nagy betűvel írandó, lévén tulajdonnév...

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (20725)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20727

Ha már grammar nácizunk. Földrajzi neveket ha azok tulajdon nevek akkor nagybetűvel kezdjük. Krím félsziget, Fekete tenger, Balaton, Tisza tó, Csomolungma stb.

Előzmény: Törölt nick (20725)
Grigorij Sandorovics Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20726

Rosszul tudod, mint sok mast.

Tanulni, tanulni es tanulni!

Előzmény: Törölt nick (20725)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20725

Ha jól tudom,akkor a krím se nem ország,se nem köztársaság,hanem egy félsziget.

Előzmény: Grigorij Sandorovics (20724)
Grigorij Sandorovics Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20724

1. Azert orszagok, koztarsasagok nagybetuvel irandok. pl. Krim :))

2. Sajnos a "foderacios allamot" szepen elkestek*.

Emlitem, mert altalaban a topictarsak nyugatoriental resze nem tud semmit - hogy e regiok partja Janukoviccsal e fejeben az utolso valasztasokat ezzel a mezesmadzaggal nyertek. Hogy ugymond - "foderacios allamot".

Na mihejt odajutottak az etetohoz - ezt szepen ejtettek.

 

* Ha tudnatok olvasni, hallgatni es ertelmezni - Putyin beszedeben nagyon sok erdekes elhalfatott dolgot tudtatok volna meg. Eppen a Krimi Ukran beluli hejzeterol es O.O. hozzaalasarol. Direkt nem sugok - elore a tudasnak!

 

 

Előzmény: Törölt nick (20721)
O.. Creative Commons License 2014.04.14 0 0 20723

USA kavarja a szart rendesen, fegyvert fog szállítani a puccsistáknak.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!