Keresés

Részletes keresés

P*istD Creative Commons License 2010.10.02 0 0 41
Örülök, hogy tettél fel képeket, elég szép kezdés :-)

Neked is szép napot!
Előzmény: Helly7110 (39)
sakac Creative Commons License 2010.10.02 0 0 40




Helly7110 Creative Commons License 2010.10.02 0 0 39
Szép napot mindenkinek! A topic gazdának különösen! Örülök,hogy létrejött a topic.
P*istD Creative Commons License 2010.10.02 0 0 38


c100 f2,8 usm
P*istD Creative Commons License 2010.10.02 0 0 37
szia!
nem számít, hogy milyen a felszerelésed. ;-)
a középső képed tetszik, jól bepózolt neked.
Előzmény: Törölt nick (33)
Berbuch81 Creative Commons License 2010.10.02 0 0 36
Remélem megmentetted....
Előzmény: Törölt nick (33)
Berbuch81 Creative Commons License 2010.10.02 0 0 35
Na szép!!! Akinek házi csigája van, azt könnyű fotózni! :D
Előzmény: vau1111 (34)
vau1111 Creative Commons License 2010.10.01 0 0 34
Na megirigyeltem a csigás képeket még a másik topicból. Meg otthon a kaktuszokban amúgy is egy halom csiga fogadott...


Törölt nick Creative Commons License 2010.10.01 0 0 33

Sziasztok!

 

Igaz, csak amolyan kis amatőrke vagyok egy szappantartóval, nem tudok olyan bámulatos képeket csinálni, mint a lentebbi hozzászólásokban gyönyörködöm...

 

Sorrendben:

1. Barackvirágzáskor

2. A barcsi Dráva-parton szárítkozva

3. a kedvencem :) Pesten a belvárosban vártam a buszt, egy októberi délután, amikor zuhanórepülésben rámtalált, szegény szomjas lehetett, hogy a kardigánom kötés-szemei közé dugdosta be a fejét. Nem is láttam, hogy pontosan hogyan tudom lefotózni, a vállamon volt épp. :)

 

sakac Creative Commons License 2010.10.01 0 0 32
Aha csak a kockás hasizmom jótékonyan elfedve :DDD
A bundát se igen tudom hova tenni ..



Előzmény: P*istD (28)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 31
pazar a pókod a gyöngyfüggönyön.
Előzmény: antaland (29)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 30
Szia!
Nekem nem töltődik be a linked.
Tegyél inkább ide belőlük párat.
Előzmény: antaland (27)
antaland Creative Commons License 2010.10.01 0 0 29
Persze elszúrtam a linket, nem .hu, hanem .com a vége.
Előzmény: antaland (27)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 28
levetkőzöl?

Előzmény: sakac (26)
antaland Creative Commons License 2010.10.01 0 0 27
Sziasztok!

Nekem is van pár régebbi képem itt. Az újak talán majd fölkerülnek a weboldalamra, amint lesz olyan ...
sakac Creative Commons License 2010.10.01 0 0 26
én csípem felöltözni feltudok de a nagy melegben mit csináljak? :)
Előzmény: P*istD (25)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 25
azt én is nehezen tűröm :-)
Előzmény: sakac (24)
sakac Creative Commons License 2010.10.01 0 0 24
Nem bírta a hideget...
Előzmény: P*istD (21)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 23


Tamron 18-200. Itt azt hiszem, közgyűrűt tettem be mögé.
sakac Creative Commons License 2010.10.01 0 0 22




P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 21
mán miért ne ütnék? :-)

a méhecske jógázik?
Előzmény: sakac (18)
Jajca Creative Commons License 2010.10.01 0 0 20
Szépen karcol az a C 100! Na, majd jön tlight is ezzel. ;-)
Előzmény: emceje (12)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 19
egy igazi kereszteslovag :-)
érdekes az a sok apró légy a áldozaton.
Előzmény: Jajca (17)
sakac Creative Commons License 2010.10.01 0 0 18
Ezek megütik a színvonalat?





Jajca Creative Commons License 2010.10.01 0 0 17
Nekem csak demónak van ilyen predator-ról képem. A Kékszakáll virágán rendszeresen garázdálkodott és méheket, poszméheket zsákmányolt.

Előzmény: emceje (7)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 16
ne tedd, inkább töröltetem a modikkal ;-).
akkor most teszek egy gyengét, hátha több kedvvel töltögettek :-)


Előzmény: Jajca (15)
Jajca Creative Commons License 2010.10.01 0 0 15
Ha ilyen képpel nyitsz, akkor inkább nem is teszek fel ide semmit, csak a régi helyre. :-))
Előzmény: P*istD (-)
emceje Creative Commons License 2010.10.01 0 0 14
Sajnos nem. Amit olvastam, az alapjan nagysagrenddel nem jobb, ugyhogy nem is nagyon banom;) A Sigma 150-esen gondolkodtam egy idoben, de aztan arrol is letettem:)
Előzmény: P*istD (13)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13
szerintem elég jól karcoló objektív.
a stabilizátoros változathoz volt már szerencséd?
Előzmény: emceje (12)
emceje Creative Commons License 2010.10.01 0 0 12
Ez is C100.

DD
Előzmény: P*istD (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!