Keresés

Részletes keresés

pataporc Creative Commons License 2000.05.28 0 0 405
Hm, csak en vagyok talpon? Hol maradnak a beszamolok? Kivancsi vagyok, kivel mi tortent, egyszoval potyogjetek be surgosen!!!! Annak, aki volt mar: hogy tetszett az uj szakasz?
Jelzem, vartam egy vonatnyit sorozesi celzattal, de nem talaltam meg senkit (bar azt hiszem az arcmemoriam megszunt mukodni a vegere, ugyhogy nem kizart, hogy ott rajzott korulottem az egesz Indexes csapat...).
Lehet valahogyan hasznositani az emberi testbol kicsapodo sot? Ugy fel kilot biztos kicsaptam...
pataporc Creative Commons License 2000.05.28 0 0 404
Sikerult!!!!!! Latjatok, pedig meg sem moccantam elotte egy fel evig... fel hat korul csapodtam be a celba, ami hat... ize... nem tul jo, a kozepen meg jobban festett a dolog. Banyahegyig ugy tunt, hogy 21 koruli idore futja az erombol, de aztan valahogy minden energia kiolodott belolem (utolag persze kiderult, hogy miert, de nem irom le, mert veres), szoval baktattam a homogen, vizholyagokbol allo talpaimon, szolocukrot majszoltam es neha belehummogtem kaprazatosan szoszatyar alkalmi utitarsam locsogasaba. A vege rettenetes volt, Pestig ugyan kibirtam zokogas nelkul, de a Deak teren eltorott a mecses. Na, erre odajott egy tegnapi partirol megmaradt, valoban iszonyatos arc es kifaggatott, hogy mi tortent. Amikor meg meseltem neki a Kinizsirol, osszeroppant. Mar a hallatan is elfaradt. Gratulalok mindenkinek, aki megcsinalta es valahogy elvergodott a celig. Ebben a melegben - nem volt konnyu.
Lakki Creative Commons License 2000.05.28 0 0 403
70.77
Banyahegynel kicsit megpurcanva gondoltam alszom egy negyedorat. Nem hallottam az oram ebreszteset, tobb mint ket orat aludtam, ejjel negyed kettokor mar nem indultam neki, mert nem lett volna meg a 24 ora.
Pucros Macko 48-nal megmentette az eletem (ott tortent a kipurcanas 1.) A vegen meg lattam Szarligeten, a sineknel setalt, es igen ovatosan mozgott :) Nagyon orulok, hogy megcsinaltad!
(termeszetesen mindenkinek orulok, aki megcsinalta, csak vele soxor talalkoztam)

Tanulsag: 1.Talan megiscsak kellene egy müttyöt fizikailag is keszulni
2. Vagy ha megsem, akkor nem kell egy rohanos csoporttal kezdeni, mert a sajatnal joval gyorsabb tempo utan egyszer csak lehuzzak a redonyt.

Amugy meg beledszerettem, KINIZSI SZAZAS.

Pucros Mackó Creative Commons License 2000.05.28 0 0 402
Megvan.
Szívás volt.
Sírok.
trebb Creative Commons License 2000.05.27 0 0 401
Sajnos én. Hibás lábbeli kiválasztás miatt a futófelület felhólyagosodása következtében mi feladtuk a haverral. Nagyon elkalibráltuk a bakancsot, illetve a hintőpor mennyiséget :(( Mindegy jó volt, aránylag tűrhető időt is mentünk a Pilis nyeregig. Utána elég kínkeservesen Dorogra, aztán Egom, Visegrád, haza.

Szóval jövőre már beírtam a májusi hétvégét. Holnaptól kezdem az erőnléti felkészülést. Totálisan komoly!!!

Most megyek biciklizni. :)

Előzmény: Carpy (400)
Carpy Creative Commons License 2000.05.27 0 0 400
Na srácok, akkor inkább az legyen a verseny, hogy ki ír elsőre beszámolót! :)
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (399)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.27 0 0 399
5.35 NYISZ-kor háromszor egymás után megpróbáltam elkapni egy nagyméretű nyitott richtofittes tubust, hogy ne a perzsára essék. Így aztán az asztalra bögrézett negyed liter tejeskávéban kötött ki, a kávé meg mindenhol... Egyebek között az útra szánt két sapkámon is. Fél kézzel tartottam a kávét az asztal szélén, hogy le ne folyjék, s nem tudtam elmenni rongyért. Kínomban másik kezemmel leszedtem a pizsamafelsőmet, s azzal kezdtem törölgetni. Kb. 10 perc után rend lett. Csak azt szeretném tudni, honnan fog előkerülni az a nagy pacsmag Richtofit, ami a baleset idején már a lábamon figyelt, de nem volt szétkenve. :-(

Jól indul a nap!

Pucros Mackó Creative Commons License 2000.05.27 0 0 398
Na, én is shoutdown... izé, shotdown.. mindegy.. morituri szalutálás és őrizzétek meg emlékünket a ti szívetekben.
Pucros Mackó Creative Commons License 2000.05.27 0 0 397
Lakki drága, mi egy éve költöztünk ide, és részemről ez is fontos szempont volt a hely kiválasztásánál:-))))
Előzmény: Lakki (390)
Pucros Mackó Creative Commons License 2000.05.27 0 0 396
uhh köszi a biztatást:-))

Hiába a koránfekvés meg az előzőéji kevésalvás, csak nehéz volt elaludni. Sajnos, ilyen, ha az ember be vanindulva :-))

De hát ezen nem múlik.

Most pedig Mackón is úrrá lesz a krémület.

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.27 0 0 395
System started at 4.45
(Vigyázat, a shutdown ellentéte nem a shutup. :-))

>(nem versenyzünk ki ír be utoljára?)
Ez milyen? Persze csak az játszik, aki indul!

Minden éjszakai Bagolynak és egyéb élőlénynek kösz a biztatást az egész őrültekháza nevében, kelleni fog! Nem akartok kijönni a bányahegyi pontra felrugdosni az alvókat?

Most esett le a tantusz, mi jön a következő 5 percben! Richtofit + szarvaskocsonya + Reparon... Vagyis deréktól lefelé talpig krémbe gubózom. Jöhetne még felül a napkrém...

Előzmény: Lakki (390)
Bolcs Bagoly Creative Commons License 2000.05.27 0 0 394
Meg fenn ulok, ugyhogy gondoltam mindenkinek joooooo sok kitartast es minden jot kinalok ;)

Mutassatok meg hogy nem kartonbol vagytok !!

Aztan ugyesek legyetek, ;)

Bolcs Bagoly aki sajna meg nem erett meg egy ilyen turara ( 50 km-nel meg nem akarok kiszallni, ugyhogy meg fejlodnom kell :-P

Minden jot ...

neofittnesspop géza Creative Commons License 2000.05.26 0 0 393
Goldie drága 12 mp volt :))

neo

Előzmény: GoldenEye (391)
neofittnesspop géza Creative Commons License 2000.05.26 0 0 392
skacok jó utat!

neo

GoldenEye Creative Commons License 2000.05.26 0 0 391

Hajrá nektek mindenkinek!!
:))

Lakki Creative Commons License 2000.05.26 0 0 390
De jó annak, aki ott lakik a rajtnál...Én messze lakom, és még mindig nem alszom.
Azt nem értem, hogy nem raktam semmit a hátizsákomba, és mégis nehéz.

Már csak 7 óra!
(nem versenyzünk ki ír be utoljára?)

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.26 0 0 389
Alapítsuk meg a kerületi K100 szakosztályt. :-)
Shutdown 21.33, volume dismounted, logging was stopped.
Előzmény: Pucros Mackó (387)
Pucros Mackó Creative Commons License 2000.05.26 0 0 388
izé, valamiért elokézódott... szóval Kaszásdűlő. Ott vettem az elemet ma a Spar melletti bódéban, merthogy arra járok dolgozni napmintnap tifelétek.

Felismerni biztos felismersz, ha kopasz embert keresel fekete indexes pólóban. Köszönöm a felajánlást, meglátjuk, mit tehetsz értem:-))

Pucros Mackó Creative Commons License 2000.05.26 0 0 387
Én is megyek a start felé, a Pók utcai lakótelepen lakom (Aquincum), és Csillaghegy irányába esik a hálószoba :-))

ahá pataporc, szóval Kaszásdűlő

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.26 0 0 386
>Formaban vagyok, ugyhogy lefekves elott meg atkutatom a szekrenyek aljat.

Ugorj már át hozzám is egy körre...

Előzmény: pataporc (384)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.26 0 0 385
Látom, fiatalok, csökken az indexelési kedv. Más is a pizsamáját lapozgatja már? Még összerakom a zsákot, aztán zuhany és hálósipka. Amúgy Mackóhoz hasonlóan én is többet gondoltam a túrára az utolsó pár napban, mint a munkámra. :-)

Ha valakinek az a hobbija, hogy engem akar megismerni, akkor hőmérséklettől függően vagy egy ismert középiskola pólóját és egy országos kéken bozót általi szakadást szenvedett rövidnadrágot keressen, esetleg sárga napfogyis sapkával, vagy egy zöld katonai gyakorló nadrágot és inget, netán ugyanolyan sapkával a rend kedvéért. Valamelyikben benne leszek. :-) Találkozunk 10 óra múlva!

pataporc Creative Commons License 2000.05.26 0 0 384
grrr, labak... Van nalam egy-ket segedeszkoz, ha felismerlek, ellatlak veluk. En is kozeledem a starthoz- Kaszasdulon lakom... Szendvicstorony:currysmajonezescamambertes szakaccsoda (nem biztos, hogy eheto). Nincs celofan, osszekotottem a szenyokat cernaval. A Marskeszletem megcsappant.
Kedves turatarsak, jo kuzdelmet mondenkinek! Kitartas! Versenyszellem!
ST: Formaban vagyok, ugyhogy lefekves elott meg atkutatom a szekrenyek aljat.
Előzmény: Pucros Mackó (381)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.26 0 0 383
>Miféle szóközök? Nekem tökéletesen látszik a vers.
Nézd meg kötetben, minden sor közepén hosszú szünet van, ahogy húzza a lábát szegény.

>Mennyi szendvicset csinálsz SK??
Nem merem beírni, kinevettek. Sok zsemlyét, hogy legyen a célban meg hazafele is. Igyekszem nem bezabálni. Ha marad, megy a frigóba, és megeszegetem a köv. 2 napban.

>Egyébként én már ma este megközelítem a túra helyszínét. A Tímár utcában alszom.
Én is. Itthon alszom. :-)

>Egyébként megtaláltam a Pilis térképen az indulási helyet. Csak a pirosat kellett követni.
Jééé... nekem sose sikerült. Az összes Pilis-térképem szélén túl 1-2 milliméterrel van a start.

Előzmény: trebb (373)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.26 0 0 382
>En mar rettenetesen izgulok. Hat ti?????

Hát persze... Gondolkoztam rajta, hogy fogok aludni.
Mondd csak, Pati, de mindig pénzt találsz, ha izgulsz? Mert akkor... (hú, nem merem folytatni!)

Előzmény: pataporc (374)
Pucros Mackó Creative Commons License 2000.05.26 0 0 381
egyetlen nagymesterem, kösz :-)))

Én ma nemigen tudtam dolgozni, annyira be vagyok sózva. Le is léptem mihamarább, vettem pótelemet meg isostart.

Kajailag szezámos lapkák, szőlőcukrok, száritott gyümölcsök vannak eddig. De könnyen lehet, hogy alkotok szendvicset... áhh minek, csak emészteni kellene, gondwanazzal is. Majd inkább vásárolok csokit úton-útfélen.

A lábaim nem épp tünetmentesek... holnap majd kapnak a kencékből, ha panaszkodni mernek. Egész héten kényeztettem őket Richtofittal, ha ez kevés volt, vannak erősebb anyagaim is >:-))... grrrr, lábak.

Éjjel három után tértem nyugovóra, tehát ma nem lehet akadálya a korai elalvásnak. Reggel megyek hamar!

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.26 0 0 380
Na'on kotta!
Előzmény: Pucros Mackó (377)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.26 0 0 379
Megfelezzük a szarvasturmixot, és add nekem az ezrest.
Előzmény: pataporc (376)
kaviat Creative Commons License 2000.05.26 0 0 378
királyság drága barátom :)))

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Pucros Mackó (377)
Pucros Mackó Creative Commons License 2000.05.26 0 0 377
pataporc Creative Commons License 2000.05.26 0 0 376
Ujabb ezres a szennyesben. Vegyek olyan szarvasizet?
Előzmény: trebb (375)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!