Keresés

Részletes keresés

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.27 0 0 399
5.35 NYISZ-kor háromszor egymás után megpróbáltam elkapni egy nagyméretű nyitott richtofittes tubust, hogy ne a perzsára essék. Így aztán az asztalra bögrézett negyed liter tejeskávéban kötött ki, a kávé meg mindenhol... Egyebek között az útra szánt két sapkámon is. Fél kézzel tartottam a kávét az asztal szélén, hogy le ne folyjék, s nem tudtam elmenni rongyért. Kínomban másik kezemmel leszedtem a pizsamafelsőmet, s azzal kezdtem törölgetni. Kb. 10 perc után rend lett. Csak azt szeretném tudni, honnan fog előkerülni az a nagy pacsmag Richtofit, ami a baleset idején már a lábamon figyelt, de nem volt szétkenve. :-(

Jól indul a nap!

Pucros Mackó Creative Commons License 2000.05.27 0 0 398
Na, én is shoutdown... izé, shotdown.. mindegy.. morituri szalutálás és őrizzétek meg emlékünket a ti szívetekben.
Pucros Mackó Creative Commons License 2000.05.27 0 0 397
Lakki drága, mi egy éve költöztünk ide, és részemről ez is fontos szempont volt a hely kiválasztásánál:-))))
Előzmény: Lakki (390)
Pucros Mackó Creative Commons License 2000.05.27 0 0 396
uhh köszi a biztatást:-))

Hiába a koránfekvés meg az előzőéji kevésalvás, csak nehéz volt elaludni. Sajnos, ilyen, ha az ember be vanindulva :-))

De hát ezen nem múlik.

Most pedig Mackón is úrrá lesz a krémület.

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.27 0 0 395
System started at 4.45
(Vigyázat, a shutdown ellentéte nem a shutup. :-))

>(nem versenyzünk ki ír be utoljára?)
Ez milyen? Persze csak az játszik, aki indul!

Minden éjszakai Bagolynak és egyéb élőlénynek kösz a biztatást az egész őrültekháza nevében, kelleni fog! Nem akartok kijönni a bányahegyi pontra felrugdosni az alvókat?

Most esett le a tantusz, mi jön a következő 5 percben! Richtofit + szarvaskocsonya + Reparon... Vagyis deréktól lefelé talpig krémbe gubózom. Jöhetne még felül a napkrém...

Előzmény: Lakki (390)
Bolcs Bagoly Creative Commons License 2000.05.27 0 0 394
Meg fenn ulok, ugyhogy gondoltam mindenkinek joooooo sok kitartast es minden jot kinalok ;)

Mutassatok meg hogy nem kartonbol vagytok !!

Aztan ugyesek legyetek, ;)

Bolcs Bagoly aki sajna meg nem erett meg egy ilyen turara ( 50 km-nel meg nem akarok kiszallni, ugyhogy meg fejlodnom kell :-P

Minden jot ...

neofittnesspop géza Creative Commons License 2000.05.26 0 0 393
Goldie drága 12 mp volt :))

neo

Előzmény: GoldenEye (391)
neofittnesspop géza Creative Commons License 2000.05.26 0 0 392
skacok jó utat!

neo

GoldenEye Creative Commons License 2000.05.26 0 0 391

Hajrá nektek mindenkinek!!
:))

Lakki Creative Commons License 2000.05.26 0 0 390
De jó annak, aki ott lakik a rajtnál...Én messze lakom, és még mindig nem alszom.
Azt nem értem, hogy nem raktam semmit a hátizsákomba, és mégis nehéz.

Már csak 7 óra!
(nem versenyzünk ki ír be utoljára?)

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.26 0 0 389
Alapítsuk meg a kerületi K100 szakosztályt. :-)
Shutdown 21.33, volume dismounted, logging was stopped.
Előzmény: Pucros Mackó (387)
Pucros Mackó Creative Commons License 2000.05.26 0 0 388
izé, valamiért elokézódott... szóval Kaszásdűlő. Ott vettem az elemet ma a Spar melletti bódéban, merthogy arra járok dolgozni napmintnap tifelétek.

Felismerni biztos felismersz, ha kopasz embert keresel fekete indexes pólóban. Köszönöm a felajánlást, meglátjuk, mit tehetsz értem:-))

Pucros Mackó Creative Commons License 2000.05.26 0 0 387
Én is megyek a start felé, a Pók utcai lakótelepen lakom (Aquincum), és Csillaghegy irányába esik a hálószoba :-))

ahá pataporc, szóval Kaszásdűlő

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.26 0 0 386
>Formaban vagyok, ugyhogy lefekves elott meg atkutatom a szekrenyek aljat.

Ugorj már át hozzám is egy körre...

Előzmény: pataporc (384)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.26 0 0 385
Látom, fiatalok, csökken az indexelési kedv. Más is a pizsamáját lapozgatja már? Még összerakom a zsákot, aztán zuhany és hálósipka. Amúgy Mackóhoz hasonlóan én is többet gondoltam a túrára az utolsó pár napban, mint a munkámra. :-)

Ha valakinek az a hobbija, hogy engem akar megismerni, akkor hőmérséklettől függően vagy egy ismert középiskola pólóját és egy országos kéken bozót általi szakadást szenvedett rövidnadrágot keressen, esetleg sárga napfogyis sapkával, vagy egy zöld katonai gyakorló nadrágot és inget, netán ugyanolyan sapkával a rend kedvéért. Valamelyikben benne leszek. :-) Találkozunk 10 óra múlva!

pataporc Creative Commons License 2000.05.26 0 0 384
grrr, labak... Van nalam egy-ket segedeszkoz, ha felismerlek, ellatlak veluk. En is kozeledem a starthoz- Kaszasdulon lakom... Szendvicstorony:currysmajonezescamambertes szakaccsoda (nem biztos, hogy eheto). Nincs celofan, osszekotottem a szenyokat cernaval. A Marskeszletem megcsappant.
Kedves turatarsak, jo kuzdelmet mondenkinek! Kitartas! Versenyszellem!
ST: Formaban vagyok, ugyhogy lefekves elott meg atkutatom a szekrenyek aljat.
Előzmény: Pucros Mackó (381)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.26 0 0 383
>Miféle szóközök? Nekem tökéletesen látszik a vers.
Nézd meg kötetben, minden sor közepén hosszú szünet van, ahogy húzza a lábát szegény.

>Mennyi szendvicset csinálsz SK??
Nem merem beírni, kinevettek. Sok zsemlyét, hogy legyen a célban meg hazafele is. Igyekszem nem bezabálni. Ha marad, megy a frigóba, és megeszegetem a köv. 2 napban.

>Egyébként én már ma este megközelítem a túra helyszínét. A Tímár utcában alszom.
Én is. Itthon alszom. :-)

>Egyébként megtaláltam a Pilis térképen az indulási helyet. Csak a pirosat kellett követni.
Jééé... nekem sose sikerült. Az összes Pilis-térképem szélén túl 1-2 milliméterrel van a start.

Előzmény: trebb (373)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.26 0 0 382
>En mar rettenetesen izgulok. Hat ti?????

Hát persze... Gondolkoztam rajta, hogy fogok aludni.
Mondd csak, Pati, de mindig pénzt találsz, ha izgulsz? Mert akkor... (hú, nem merem folytatni!)

Előzmény: pataporc (374)
Pucros Mackó Creative Commons License 2000.05.26 0 0 381
egyetlen nagymesterem, kösz :-)))

Én ma nemigen tudtam dolgozni, annyira be vagyok sózva. Le is léptem mihamarább, vettem pótelemet meg isostart.

Kajailag szezámos lapkák, szőlőcukrok, száritott gyümölcsök vannak eddig. De könnyen lehet, hogy alkotok szendvicset... áhh minek, csak emészteni kellene, gondwanazzal is. Majd inkább vásárolok csokit úton-útfélen.

A lábaim nem épp tünetmentesek... holnap majd kapnak a kencékből, ha panaszkodni mernek. Egész héten kényeztettem őket Richtofittal, ha ez kevés volt, vannak erősebb anyagaim is >:-))... grrrr, lábak.

Éjjel három után tértem nyugovóra, tehát ma nem lehet akadálya a korai elalvásnak. Reggel megyek hamar!

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.26 0 0 380
Na'on kotta!
Előzmény: Pucros Mackó (377)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.26 0 0 379
Megfelezzük a szarvasturmixot, és add nekem az ezrest.
Előzmény: pataporc (376)
kaviat Creative Commons License 2000.05.26 0 0 378
királyság drága barátom :)))

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Pucros Mackó (377)
Pucros Mackó Creative Commons License 2000.05.26 0 0 377
pataporc Creative Commons License 2000.05.26 0 0 376
Ujabb ezres a szennyesben. Vegyek olyan szarvasizet?
Előzmény: trebb (375)
trebb Creative Commons License 2000.05.26 0 0 375
:))))))

Én is nagyon várom már. Remélem nem fogom csúfosan feladni. Küzdeni fogok.

Előzmény: pataporc (374)
pataporc Creative Commons License 2000.05.26 0 0 374
Hopp, a konyhaban, a cserepes currym alatt talaltam egy ezrest. Most pedig leugrom a kozertbe...
En mar rettenetesen izgulok. Hat ti?????
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (370)
trebb Creative Commons License 2000.05.26 0 0 373
Miféle szóközök? Nekem tökéletesen látszik a vers. NAgyon találó, egyébként meg Radnótiból érettségiztem :))

Mennyi szendvicset csinálsz SK??

Én úgy tervezem, hogy 3 karéj kolbászos szendvics meg hozzá sajt. Meg Cerbona. Meg ivójoghurt. Összesen 1 liter. Tervezek még vinni 0.5 liter vizet is.

Egyébként én már ma este megközelítem a túra helyszínét. A Tímár utcában alszom. Reggel a Batthyányi térről 6.00-kor induló HÉV első kocsijába szállunk a haverral.

Egyébként megtaláltam a Pilis térképen az indulási helyet. Csak a pirosat kellett követni. Tényleg marha egyszerű odatalálni.

Sok-sok erőt mindenkinek, de remélem együtt is fogunk menni egy darabon. :)))))))

Nyugodalmas éjszakai pihenést!!

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (372)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.26 0 0 372
Sajnos a szóközök a közepéről felszívódtak. :-(
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (371)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.26 0 0 371
Azzal biztatom magam, hogy egy negyvenest bármikor le kell tudjak már nyomni. Hatvankettőt meg csináltam, ha azt sikerül megismételni, akkor már csak a bármikor negyvenet kell elővenni. :-)

Íme az útravaló (forrás: MEK, gépelte Moldován István):
(Remélem, jó lesz a tördelés.)

Radnóti Miklós: Erőltetett menet
=================================

Bolond, ki földre rogyván fölkél és újra lépked,
s vándorló fájdalomként mozdít bokát és térdet,
de mégis útnak indul, mint akit szárny emel,
s hiába hívja árok, maradni úgyse mer,
s ha kérdezed, miért nem? még visszaszól talán,
hogy várja őt az asszony s egy bölcsebb, szép halál.
Pedig bolond a jámbor, mert ott az otthonok
fölött régóta már csak a perzselt szél forog,
hanyattfeküdt a házfal, eltört a szilvafa,
és félelemtől bolyhos a honni éjszaka.
Ó, hogyha hinni tudnám: nemcsak szivemben hordom
mindazt, mit érdemes még, s van visszatérni otthon;
ha volna még! s mint egykor a régi hűs verandán
a béke méhe zöngne, míg hűl a szilvalekvár,
s nyárvégi csönd napozna az álmos kerteken,
a lomb között gyümölcsök ringnának meztelen,
és Fanni várna szőkén a rőt sövény előtt,
s árnyékot írna lassan a lassu délelőtt, -
de hisz lehet talán még! a hold ma oly kerek!
Ne menj tovább, barátom, kiálts rám! s fölkelek!

Bor, 1944. szeptember 15

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.05.26 0 0 370
Én is jól felszerelkeztem. Az elmúlt órában uborkákat és karalébékat készítettem elő az utazáshoz. Most következik a szendvicsipar.

>Mit felejtettem el????????
Majd kiderül... :-) Térkép, 600 Ft (nekem erre is gondolnom kellett, tegnap este 12 Ft kp-m volt). Egy hete külön kupacban gyűjtöm a kellékeket. Csak ezért vettem flakonos tejet, mint te kólát. :-) Szarvaspástétom van nálam, ha szerencséd van, találkzounk reggel. Láttam szarvaspárizsit is, de az drága volt.

Előzmény: pataporc (369)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!