Keresés

Részletes keresés

silkleslie Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1798

Tisztelt Hölgyeim, kedves alquien!

 

Nézzetek körül a turkálók környékén! Hihetetlenül olcsón lehet hozzájutni olyan eredeti csomagolású harisnyákhoz, amelyeket a haritartóhoz hordhattok! A múlt héten is leltem a páromnak kettőt is /180 Ft volt/, és olyat boltban nem lehet találni! Még hátulvarrottra is lehet lelni. /Mi már szétjátszottunk egy - kettőt :D/. Az új szerzemények a régi konyakszínű /sötétbarna/ harisnyák, amelyek fene tudja hány DEN- esek, de vékonyak és a párom szerint nagyon finom viselni ezeket...

Ja, és ezeknek a vastagított része is fényes harisnyaanyag, nem az a matt vacak...

Előzmény: alguien (1795)
HA(rd)VER Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1797
off
nem tudom merre vagy ..., pedig súgnék ... :)
de a héten megnyerem a mostanit ... :)))
Előzmény: alguien (1796)
alguien Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1796
nekem is kellene, csak nem tudom, erre hol van..? na mindegy, majd köv heten :)
Előzmény: HA(rd)VER (1793)


alguien Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1795
harisnyaügyben?
nem sok, amit mondtal, a beáta.. :) es nyitott szemmel kell jarni a vilagot...:) en is raakadtam oylan kis egyszerü, am sehol sem kaphato harinnyara a cora-ban, amit a viking gyart(ott)... szepek vannak meg a calzedoniaban... bar nagy valasztek sajnos nincs... nekem van egy gyöngyszemem, egy combfix, de vmi egesz különleges... honapok ota megvan, csak cipöm nincs hozza :(

(OFF: ha lenne egyaltalan ösztöndij...... )
Előzmény: nickname80 (1794)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1794

Hát "DRÁGÁM":-))) télleg elég húzós, gondolom, rámegy a bölcsész ösztöndíj:-))

Az én "hobbim" ehhez képest tényleg kutyafüle, bár ki tudok költekezni én is rendesen. Van ezen kívül egy-két költséges passzióm.

Bár alapvetően nem gerjeszt be egy ilyen auszstáttung, ahogy a német mondja, mégis szívesen szétnéznék ilyen boltokban. Hátha találok valami figyelemre méltót.

A nyugati melletti Beate Ushe boltban többször jártam, ott akadnak szép harisnyák, csak azok is vagyonokba kerülnek. Mondjuk ez még nem is érdekelne, csak légyen, aki felveszi:-))

Tipp? 

Előzmény: alguien (1789)
HA(rd)VER Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1793
off
akkor megyek a lottózóba :)))
Előzmény: alguien (1792)
alguien Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1792
lotto 5 is kell hozza :D

(mail majd megy, csak hangulat is kell hozza... most meg feszengek vizsga miatt.. azt is kellene irni, ugyh megyek is, nem lopom itt a napot :))
pusz :)
Előzmény: HA(rd)VER (1791)
HA(rd)VER Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1791
akkor én megvárom, amíg minden cuccot megveszel és csak utána csábítalak el ;)))
Előzmény: alguien (1789)
alguien Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1790
hat vegülis igaza van :D müanyag :) nem mindenkinek tetszik, de van egy fííííííílingje :)) ami nekünk pl bejön :)

bört sem szereti? az nem müanyag... (nekünk pl nem jön be)
Előzmény: Mákdaráló (()) (1788)
alguien Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1789
finoman szólva is kurva drága :D

na meg idehaza nehezkes beszerezni, plane jobb minöséget....
(haritarto olcso fajta, de meg birja, 10 000 Ft.. a többit ennek alapjan el tudod kepzelni... harisnyat mar nem tudom pontosan, mennyi,d e asszem 16 körül volt, ugy, h 10 % kedvezmeny volt a boltban, mert augusztusban mentünk :)) ja, de az mar jo minöseg... 10-ert kb egyszer hasznalatosat lehet venni... bugyi 6-8, maszk 15-20 körül minösegtöl, fazontol függöen, cipö 10, kesztyü 5-10 minösegtöl függöen, füzö 15.. kb.. nyakörv 20.... :)) draga lanyka vagyok :D
Előzmény: nickname80 (1785)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1788
Nekem is tetszik a latex meg ez a cucc így egybe ( csinos vagy nagyon), de barátomnak nem jön be :( Szerinte túl műanyag...
Előzmény: alguien (1775)
Chicago1 Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1787
Előzmény: Chicago1 (1786)
Chicago1 Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1786
Ez is egy
nickname80 Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1785
Te, kb. mennyiért "ócsittanak" egy ilyen cuccot?:-))) Mert, ha egy különlegesebb harisnyáért elkérnek 2500-3000 Ft-t, egy ilyen pvc-szerkó se lehet 2 fillér:-))) 
Előzmény: alguien (1775)
alguien Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1784
Próbálj Neki önbizalmat építeni! Az sosem árt.
:)
Előzmény: nickname80 (1783)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1783

Nagyon jókat írtál, de alapvetően egyik sem volt újdonság:-)) Ezt most nem azért mondom, mert én akkora zseni vagyok, csak éppen ezek a lehetőségek jöttek számításba.

Azt hiszem, főként az önbizalomhiány az ok. Tudom, én is elég erőszakos tudok lenni a céljaim elérésében, de sajna ami bejön az bejön. Ez nálam nem újkeletű. Már kisiskolás koromban is csodáltam a tantónéni lábait. Viszont tán az első meghatározó momentum az volt, mikor kb. 7-8 éves koromban találtam egy rajzot, amin egy nő volt látható. Az egyik lába fl volt rakva egy székre, harisnya volt rajta tartóval és magassarkú cipő. Vicces, hogy matekfüzet-lapra készült:-)) Nagyon megfogott és akkor még nem tudtam miért. Korán értem szexuális szempontból:-)) 

Azóta stabil az érdeklődésem és ez nem merül ki egy nő cipőjének/harisnyájának imádatában. Nem tudom, ki a fetisiszta, de, ha a szó tudományos, hivatalos magyarázatát vesszük, akkor nem vagyok az.

Én a formás női idomokat kedvelem és különösen a szép, harisnyás lábakat, de azokat nagyon. Nem magát a harisnyát vagy a cipőt. Gondolom ezzel a pasik jelentős rész így van, de van akit a nagy mellek, van, akit a popsik fognak meg inkább. Én lábmániás vagyok és kész.:-)))

Előzmény: alguien (1782)
alguien Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1782
Akkor megnyugodtam! :)
Előzmény: nickname80 (1781)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.15 0 0 1781
Próféta szólott belőled:-)) Kimerítő volt a válasz.
Előzmény: alguien (1780)
alguien Creative Commons License 2006.06.15 0 0 1780
Szia!
Hát, ami egyértelmûen nem jön be a párodnak, nem sok értelme van erôltetni.... nekem sem tetszik minden, amit a Párom elnézne rajtam :), de megegyezünk valahogy, és találunk valami hasonlót, aminek szebb a színe, jobb a fazonja, és megegyezünk. Tehát ha neki 1 szoknya túl rövid, érdemes lehet próbálkozni néhány cm-vel hosszabbal.. hátha... :) de Te ismered Ôt..
Olyat viszont nem szaabd felvennie, ami Neki nem tetszik... úgyhogy hiába örülnél, ha pl mini szoknyát hordana, mert jól áll rajta és nem kurvás, de sztem hosszabb távon nem tenne jót a kapcsolatotoknak, ha belemenne anelkül, h az Neki is jó legyen.
Lehet egyébként, h csak önbizalomhiányban szenved.... és hiába dícséred Te, v mi a topicban, attól jobb esetben nô az önbizalma, de általában nem éri el azt a szintet, h ezt (jelen esetben) az utcán is megmutassa (mármint a lábait :)), miniben... :)

Lehet, h egy bizonyos idô után, mikor elfogadta magát, Ô maga akar majd hordani minit, v esetleg azt a cipôt, ha már otthon megszokta :) De leeht, h csak 1 buliba-kezdetnek ez sem lenne rossz... egy mini, a cipô... :)

a kurvás dologhoz meg annyit: beöltözhetek én úgy is akár, h nincs az az ember, aki ne azt mondaná, h szajha vagyok..... a ruházatom alapján... de, ha a viselkedésem attól távol áll, akkor max nyálcsorgattató "klassz, vagány bige" leszek..... :)



Mindenesetre én a kompromiszsumos megoldások híve vagyok :)
üdv Nektek! :)
Előzmény: nickname80 (1779)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.15 0 0 1779
Csak az a gondom, hogy amit ezerszer el kell magyarázni és könyörögni kell érte, az rég el van ****va... Azzal együtt, hogy nagyon jól áll rajta és ezt ő is tudja, csak valamilyen...fenetudja, talán erkölcsi álnéven futó gátlás miatt, meg mert az XY barátnő is megmondta, hogy:...            Na és az én véleményem hol marad???
Előzmény: alguien (1778)
alguien Creative Commons License 2006.06.15 0 0 1778
Veled ertek egyet, nem pedig a baratnöddel! :)
En hordok miniszoknyat nehanapjan, valamint azert idönkent hallgatok is Parom velemenyere, Ö csak tudja, miben vagyok dögös, de nem kurvas az utcan :D
Előzmény: nickname80 (1777)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.15 0 0 1777

Nohát, pedig Te voltál az uccsó reményem:-)) Na persze a remény hal meg utoljára, mint tudjuk:-)) Mivel nemcsak a nagy ámerika messzeségében láttam ilyet, hanem van egy kép, ami a szomszédos Ausztriában készült és egy lány ilyet hord rajta.

Szerintem is nagyon szexi. A barátnőm sajnos csak azért venné fel, mert nekem tetszik. Valszeg utcára nem, pedig úristen mekkora katasztrófa történne...sajnos ezért nem hajlandó miniszoknyát sem hordani, merthogy az kurvás. Ezek szerint az utcán rengeteg kurva mászkál. Óriási katasztrófa történik, ha egy nő megpróbál tetszeni? Én pasiként meg ráadásul azért szerintem jobban tudom nála, hogy milyen női ruhadarabok a szexisek és melyek nem. Hiszen ezeket, amellett, hogy a lányok megnézhessék egymást, a pasik miatt gyártják.

Előzmény: alguien (1775)
kis tücsök Creative Commons License 2006.06.15 0 0 1776
A cipő valóban nem rossz, de aki hordja lehetne kicsit formásabb, és izmosabb,akkor még jobban mutatna.
Előzmény: nickname80 (1773)
alguien Creative Commons License 2006.06.15 0 0 1775
Hát, ha találsz ilyet, szólj! Ez a fazon nekem is tetszik, ráadásul az a pánt még lehet, meg is fogja a bokám annyira, h ne hagyjam el a cipôt. Bár ha túl széles a lábamra, akkor amúgy is mindegy, de ezzel a fazonnal legalább van esélyem, na meg amugy is szexi! :)

Bizarrnak bizarr, de az is én vagyok :D


ezen is van haritartó, csak nem a szokványos anyagból :)1
Előzmény: nickname80 (1773)
silkleslie Creative Commons License 2006.06.15 0 0 1774
 Bár a harisnyatartó nem látszik, de ezt a harisnyát csak az tartja meg!
nickname80 Creative Commons License 2006.06.15 0 0 1773
Ilyesmit. Amúgy néztem a készülő oldalad. Nekem elég bizarr:-)))
Előzmény: alguien (1772)
alguien Creative Commons License 2006.06.15 0 0 1772
milyen cipôt keresel?
Előzmény: nickname80 (1769)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1771

Húúú, nekem nagyon. Szerintem nagyon izgalmas, olyan klasszikus.

Cipő tekintetében pedig sajna az a gond, hogy nagyjából minden üzletben ugyanaz van. Kitalálnak egy divatirányzatot és azt erőltetik, pedig egy csomó más csinos dolog is lenne. Sajnos ehhez még fel kellene nőni a magyar kereskedőiparnak egy európaibb szintre. 

Előzmény: Mákdaráló (()) (1770)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1770

nekem ezek a széles haristartók nem tetszenek annyira, de ízlés dolga...

 

én cipőből se találok, csak nehezen, olyat ami  tetszik.. :(

Előzmény: nickname80 (1769)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1769

Pedig már olyan vagyok, mint a google be vagyok állva a keresésre. Mennyit nézelődtem... Illetve van egy cipőfajta, ami szintén nagyon tetszik és azt sem látom sehol. Pedig hát lenne ezekre a dolgokra igény, hiszen itt vagyok én, például...:-))

Kedves gyártók/forgalmazók!!! TEssék felfedezni a keresletet és lefedni a piacot!!!!!!!! :-))

Előzmény: Mákdaráló (()) (1768)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!