Keresés

Részletes keresés

_Szeki_ Creative Commons License 2001.05.07 0 0 76
Én Stewartnak nagyon drukkolok,de lehet Gordon is,vagy Steve Park is :)

Sokan drukkoltok Jarretnek ?
Engem idáig nem nagyon fogott meg,szal számomra semleges :)

Alex6 : tényleg csináljál már bannert,mer alig találom meg !!

Üdv : Szeki

Dauby Creative Commons License 2001.05.07 0 0 75
Na, Stewart meghallotta, amit írtam, mert megnyerte Richmond-ot. Gordon második lett, de ott volt még Park, Earnhardt Jr., Rusty is az elején. Jarrett előnye az összetettben 14 pontra olvadt!!! Most indul az igazi küzdelem! A fekete lovak is jól tartják magukat: Benson, Marlin és Rudd. Már alig várom a következő fordulót...
BRYAN Creative Commons License 2001.05.05 0 0 74
Messze van még a November gyerekek addig nagyot változhat a bajnokság de tény hogy 5-6 emberből kerülhet ki a győztes.Szerintem GORDON lesz a befutó(remélem)de ott van még Jarrett,R.Wallace,S.Marlin,T.Stewart stb.Az viszont biztos hogy nem a győzelmek számítanak hanem hogy mindíg ott legyen a Top10-ben.Lásd tavalyi szezonban #18 B.Labonte.
szaki2 Creative Commons License 2001.05.05 0 0 73
Most nezem a pontallast. Vmi nem stimmel a Roush Racinggel. Martin (az orok peches) es Burton nagyon szarul allnak.
Előzmény: szaki2 (69)
ALEX6 Creative Commons License 2001.05.04 0 0 72
Ja csinálhatnánk mi is valami jó kis bannert, csak nem tudom kinek/hova kell elküldeni a logót. Lehet összeütök párat hamarosan.
Ennyi...

Ja és ... #6 MM

ALEX6 Creative Commons License 2001.05.04 0 0 71
Szerintem sem dőlt még el a Cup sorsa, kb. a Top 10-nek még simán lehetnek esélyei a végső sikerre. Pl, mint Dauby mondta Rusty, Stewart. Nem lepődnék meg azon sem , ha mondjuk Johnny Benson nyerné, bajnokságot lehet nyerni 1 győzelemmel is, csak legyen mellette jó sok top-10, meg ott van még Steve Park is. De remélem új bajnok lesz, szívem szerint Martin, de ehhez piszok nagy szerencse kell(ene) ezután.
Holnap az első szombat esti verseny RIR!!

More luck & Go #6

Előzmény: Dauby (70)
Dauby Creative Commons License 2001.05.04 0 0 70
Szerintem meg nem kétesélyes a bajnokság, ahogy fejtegetitek, hanem vannak még itt nagy emberek, szerintem még akár Stewart és Dale Jr. is odaérhet, hiszen a szezonnak még kétharmada hátravan!!! De számoljatok Rusty-val is, egyre jobb formát mutat! Jarrett meg most picit lefelé száll, ha még egy-két versenyen ezt teszi, máris oda az a viszonylagosan nagy elöny.
szaki2 Creative Commons License 2001.05.03 0 0 69
Valoszinu - ha meg nem emlitettem - Jarrett ezt a bajnoksagot mar csak elvesziteni tudja.
Előzmény: Fekete Lászlo (68)
Fekete Lászlo Creative Commons License 2001.05.02 0 0 68
Szerintem csak akkor van Gordonnak esélye,ha Jarret egy két versenyt nagyon elbasz,amugy nem hinném.
_Szeki_ Creative Commons License 2001.05.02 0 0 67

Szerintetek megfogja Gordon az idén Jarret-et ?
Nekem olyan érzésem van,hogy nem !

Üdv : Szeki

madbalee Creative Commons License 2001.05.02 0 0 66
Szerintem is állat volt, bár sajnálom hogy Gordon nem ért oda az elejére.
Miért ilyen kihalt ez a topic(Jó én is csak kb 2 hete irok)
_Szeki_ Creative Commons License 2001.05.02 0 0 65
Na !
_Szeki_ Creative Commons License 2001.05.01 0 0 64
Hali !

Fú nagyon tetszettt ez a Talladegai verseny !!
Mennyi kellett volna Tony Stewart-nak mi :) ????
Kicsit sajnálom,mert neki jobban örültem volna.

Na majd még holnap benézek,ha tudok !!!

Ja mit szóltok a CART-hoz ?
Vagy megint nagyon offtopic vagyok :) ?

Üdv : Szeki

Fekete Lászlo Creative Commons License 2001.04.30 0 0 63
Néztéteg a talladegai versenyt?kurva király volt ahogy vagy 80-van körön át hármas sorban autoztak,meg a vége is jo volt 29-en kb.3mp-en bellül.
BRYAN Creative Commons License 2001.04.30 0 0 62
Na véget ért a NARA 500.A sorrend 1.#2 Rusty Wallace,2.#24JEFF GORDON,3.#8 Dale Earnhardt Jr.,4.#20 Tony Stewart,5.#12 Jeremy Mayfield!
Wallace 95 kört vezetett úgyhogy megérdemelten győzött,6 sárga zászló,14 kör vezető!
A bajnoki állás:1.Dale Jarrett 1441,2.JEFF GORDON 1375,3.Johnny Benson 1330!GORDON kezd feltámadni úgyhogy reszkessetek mert jön a 24-es.BYE!!!
BRYAN Creative Commons License 2001.04.29 0 0 61
Na már javában megy a verseny.A 68.kőrben Benson vezet most volt egy sárga zászló.Gordona harmadik Jarret a 30.
BRYAN Creative Commons License 2001.04.29 0 0 60
Skacok döglődik a topic!
Na szóval ma este NAPA 500 Californiából kinti idő szerint 14:00 órától.Asszem Rusty Wallace indul az élről de nem biztos.Na folyt.késöbb.
ALEX6 Creative Commons License 2001.04.26 0 0 59
Hi!

Hát ilyen is elofordulhat, tegnap este jöttem haza baromi fáradtan, a NASCAR most nekem egy hete kb. kiesett (külhonban voltam)
De azért még írok ma!!

Előzmény: _Szeki_ (58)
_Szeki_ Creative Commons License 2001.04.25 0 0 58

Naaa miezacsönd ???

A hétvégén megahipper Talladega verseny szupertutispeedway !!!!!

Greg Moore : valakinek volna kedve írni róla az oldalra ?
Talán május 1-jén frissítem a lapot.Nagy Attila feltöltött nagyon sok jó videót.

Üdv : Szeki

madbalee Creative Commons License 2001.04.25 0 0 57
Szerintem is Greg Moore volt a jövő bajnoka esetleg még a formula 1 ben is.(Minden rekordot megdöntött a Cart elősorozatában az Indy Lights-ban!
BRYAN Creative Commons License 2001.04.22 0 0 56
A versenynek vége.A győztes az 55-ös B.Hamilton úgy hogy mindössze csak 3 kőrt vezetett.A további sorrend:2.T.Stewart, 3.K.Busch, 4.M.Martin 5.B.Labonte
Jarret csak a 18.,Gordon sajna csak a 28.Marlin a 23. ugyhogy az élboly nem nagyon fog változni.
Hát nem igazán tetszik a végeredmény de ez van,majd talán jövő héten.
Az infó a nascar.com-on a RaceCast menüről van.Itt elméletileg élőben irják ki a sorrendet és a történéseket.Na csá!
Fekete Lászlo Creative Commons License 2001.04.22 0 0 55
honan szeded az infot?
BRYAN Creative Commons License 2001.04.22 0 0 54
Már javában zajlik az élet Talladegában.Most Bobby Hamilton vezet a 80.körben,még 100 hátra van.Remélem Gordon belehúz mert az elöbb még ő vezetett.G0 #24!!!
Ain Creative Commons License 2001.04.21 0 0 53
Halihó! Ébreszto, emberek!
Ain Creative Commons License 2001.04.18 0 0 52
Teljesen igazad van, ez az egész annyira jellemzo.
Nincsenek tekintettel arra, hogy ezek a versenyzok is emberek. Bezzeg, ha valamilyen
politikus halna meg, akkor nem mernének abból vicces kis hülye filmet készíteni.
Erre jó példa volt a legutóbbi olimpia: egy csomó
sportolónkra sz*rtak, akik olyan sportokban indultak, mint mondjuk a muúszás, azokról soha semmi hír nem volt; de volt cuki kis filmecske
öt percen át valami rossz zenével ( a riporter szavaival élve: "fiatal munkatársaink zseniális alkotása").
Nem is bánom, hogy a magyar média nem foglalkozik
jobban az amerikai motorsportokkal, úgyis csak megutálnám...
Előzmény: _Szeki_ (51)
_Szeki_ Creative Commons License 2001.04.18 0 0 51
Greg Moore halálával kapcsolatban nekem meg az jut eszembe,mikor a télen a Tv2-nek volt vmi tré
autós műsora,és összeállítottak egy klippet az azévi F1,rally karambolokból.
És beadták Greg balesetét FELGYORSÍTVA VIDÁM KIS
ZENE KÍSÉRETÉBEN !!!
Ennél undorítobbat már el se tudok képzelni :(( !!

Mondjuk az ESPN se volt különb,mikor G.Rodriguez meghalt az edzésen.A verseny előtt volt egy kis megemlékezés,utána meg jött a "fantastic race coming up..." vidáman,fiatalosan mintha semmi se történt volna :(

Mindkét pilótát nagyon sajnáltam,nemcsak Greget !
Gonzalo is nagy tehetség volt,kár érte ...

Üdv : Szeki

Dauby Creative Commons License 2001.04.18 0 0 50
Greg Moore volt a kedvenc CART-pilótám...a legnagyobb fiatal tehetség volt.
Előzmény: Ain (49)
Ain Creative Commons License 2001.04.17 0 0 49
Kedves Dauby!
Kösz az infót, megtaláltam és elolvastam a topicot. Nagyon szép nekrológot írtál, engedd meg,
hogy gratuláljak. A kereskedelmi televíziózásról
meg csak annyit, hogy megadják a népnek azt, amit
amaz békeidoben hiányol: a Vért.
Én nem olyan rég foglalkozom autósportokkal, de
annál intenzívebben ( foleg CART, F1, F3000,
Nascar - direkt ABC-sorrendben írtam, szerintem nem lehet oket igazán összemérni).
Errol az egészrol van egy jellemzo emlékem: amikor 99-ben G. Moore elhunyt, én este az egyik vezeto magyar TV híradójában láttam a balesetet
(akkor még néztem híradót). Akkor még azt se tudtam, hogy mi az a CART (kövezzetek meg...),
ugyanis a magyar média annyira lesz*rja a tengerentúli motorsportot (sot, általában véve a sportot).De azért szerencsétlen G.M. halálát
berakták az "érdekes hírek" közé: "Nesze, hülye
kispolgár, rémüldözz, ugye milyen rettenetes, borzalmas? Nyám-nyám, csám-csám..." Szóval errol ennyit...
Előzmény: Dauby (48)
Dauby Creative Commons License 2001.04.17 0 0 48
Keress egy olyan régebbi fórumot, hogy "Dale Earnhardt Sr. emlékére". Ebben megkapod a választ.

Én személy szerint nem szeretnék ismét foglalkozni a témával, nekem nagyon hiányzik a pályákról ez az örökké mosolygós, de rettentő kemény figura.

Előzmény: Ain (47)
Ain Creative Commons License 2001.04.16 0 0 47
Halihó! Jarrett rulez!
Láttam id. Earnhardt halálát mpg-en.
Szerintetek hogyan halhatott ebbe a karambolba
bele? Ennél sokkal durvábbakat éltek már túl versenyzok...
Szeretném, ha errol valaki felhomályosítana
engem.
Előzmény: BRYAN (37)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!