Keresés

Részletes keresés

Dauby Creative Commons License 2001.06.04 0 0 95
Hi, emberek!

Gordon megint nagyot nyújtott a hétvégén, ledominálta a Dower Downs pályáján a versenyt!!! Összetettben továbbra is Jarrett megy, előnye már csak 50 pont...jól szerepelt még Stewart, Martin (bár az utolsó körökben vesztett pozíciókat), Dale Earnhardt Jr. és Park is, aki végre újból megmutatta oroszlánkörmeit.

ALEX6 Creative Commons License 2001.06.01 0 0 94
Üdv aex!

Azér nem kell még Martint leirni, ő az egyetlen aki idén az ÖSSZES versenyen vezetett legalább egy kört, előbb-utóbb lesz győzelme is.

Great Comeback Roush Racing !!

#6 & #99

Előzmény: aex (91)
ALEX6 Creative Commons License 2001.06.01 0 0 93
Ja igazad van, ez nem egy xy fan club
Előzmény: Dauby (92)
Dauby Creative Commons License 2001.06.01 0 0 92
Kösz a tippeket, de ez nem anyázós vagy szidós topic.

Én szeretem Tony-t, bírom ahogy versenyzik, a csapatát, az autót is. Ha te nem, attól még ne szidd orrba-szájba. A double feature-röl csak annyit, hogy természetesen nem ez az elsö, hogy megcsinálja (ha jól tudom, akkor harmadik) és egyszer csak össze fog neki jönni valamelyik. Szerintem emberfeletti teljesítmény.

Ja, és egy szóval nem mondtam, hogy Dale Jarrett-et nem csípem vagy hasonlók...ő is nagyon nagy arc, de nálam vannak előtte emberkék a névsoron, egyébiránt meg a nyeretlen kétéveseket és a rookie-kat csippentem legjobban, Jarrett már volt bajnok, idén is nagyon jó, de nem ő lesz a bajnoki cím tulajdonosa. Én ezt érzem, azaz szeretném. Szeretem a változatosságot!

Előzmény: aex (91)
aex Creative Commons License 2001.05.29 0 0 91
dauby!

Tony Stewart egy BENA!!! Mar em elo=ször csinalja ezt a "double feature"-fele hetveget, de soha nem fog neki összejönni. Különben is, csak akkor tud nyerni, ha nincs az elen ill. ha vannak elo=tte lekörözendo= versenyzo=k. Akit egy ilyen Bobby Hamilton fele idült alkoholista meg tud verni, az szerintem elmehet a zanyukajaba!!

Indyro=l nem is beszelve. Meg ketten voltak ugyanolyan autoval mint o=, az egyik egy hasonlo öreg luzer, a masik egy nyeretlen keteves, elete 3. ovalversenyen, ha jol szamolom. Mit tesz isten, mindketten mögüle indultak es elo=tte vegeztek. TS sucks big time!!!

Az speciel teny, hogy öve a lexebb auto az egesz mezo=nyben. De NEM ERDEMLI MEG!!!

Inkabb olyannak szurkolj, aki önero=böl is kepes nyerni... Pl. az öreg DJ-re gondolok :))) Na, AZ EGY VERSENYZO=!!

Persze tavaly meg Mark Martin-t is mondhattam volna, de hat ez a 2001. Kar volt abbahagynia a Busch-t, ott legalabb megnyert egypar futamot minden szezonban.

ui. Ize, uj vagyok ebben a forumban. Ti nem gyu=jtötök NASCAR-os cuccokat? Kisautok, ujsagok, polok miegymas...

Előzmény: Dauby (88)
Dugó Creative Commons License 2001.05.28 0 0 90
off
bocsi, csak azért írok mert beragadt a forum az első rajtkockába:)
ALEX6 Creative Commons License 2001.05.28 0 0 89
Hi!
Dauby pontositásul csak annyi, hogy 500+600=1100 mérföld, mer ugye volt egy Indy 500, meg egy Coke 600

By

Előzmény: Dauby (88)
Dauby Creative Commons License 2001.05.28 0 0 88
Tony Stewart: Indy 500-on hatodik, a Coca-Cola-n meg harmadik. Ez igen!!!! Ezer mérföldet nyomni egy hétvégén, közvetlenül egymás után. Ez valami, gyerekek.

Newman 10 körig vezetett, aztán elszállt, még nem tudom, mi miatt, de nem semmi. A versenyt Burton tette magáévá, közvetlenül utána érkezett Harvick (megint villantott) és Stewart. Jarrett őrzi előnyét, mindenki, aki veszélyes lehet rá, mögötte végzett, kivéve Stewart bácsit - Gordon is ütközött:(( De ezzel a versennyel vagyunk túl az idény egyharmadán (durva dolgok lesznek még itt!).

Na, byez!

Előzmény: ALEX6 (87)
ALEX6 Creative Commons License 2001.05.25 0 0 87
Hi!

Mostanság nincs sok időm irogatni, ez meg is látszik szegény topicon, a lényeg a Coca Cola 600, ja és az Indy 500. Tonyra kiváncsi leszek, ja és Ryan Newman a poleban a 600-on.
A leghosszabb nap.

Go #6 Martin & #41 Robby Gordon !!!

BRYAN Creative Commons License 2001.05.19 0 0 86
Szerintem se volt olyan komoly amit GORDON csinált Wallacenál egy kicsit fel ment a pumpa de ennyi még talán belefér.A héten megint szünet van csak köv. héten lesz futam,asszem a Coca-Cola 600.
Szép kis balesetek voltak Richmondban nem,ennyiből jók a rövid pályák.
GO #24!!!
_Szeki_ Creative Commons License 2001.05.14 0 0 85
Na láttam a Richmondi versenyt..
Rusty miért volt annyira ingerült Gordonra ??
Szerintem nem csinált semmi olyat,nagyon szépen előzte meg az utcsó körben.
Stewart az igen,az tényleg egy kicsit megpuszilta Rusty hátulját :)))
Az Indy 500-at közvetíti a Juró ???

Üdv : Szeki

ALEX6 Creative Commons License 2001.05.14 0 0 84
Indy 500 majd csak a jövo héten lesz, addig még Tony is tréningezhet az 1100 !!!!! mérföldre, ja és siethet vissza Charlottba.
Előzmény: madbalee (82)
szaki2 Creative Commons License 2001.05.09 0 0 83
Csak sajna tele zoldfulu pilotakkal, igy nem fog nagyon erdekelni, pedig regebben mindig neztem :((
Előzmény: madbalee (82)
madbalee Creative Commons License 2001.05.09 0 0 82
Gordon ismét második lett. Nem tudott feltörni .
De ott van a vb pontversenyben is szorosan!!!

Ja és hétvégén indy 500!!!!!!! KB a 83-ik!!(asszem)

_Szeki_ Creative Commons License 2001.05.09 0 0 81

Én most el vagyok maradva,még a california versenyt se láttam.Majd videón még informálódnom kell :) !!!!!!

Ja láttátok már a V8 Star nevű versenyt ?
Ez vmi új bajnokság(Jaguar,Bmw,Audik),kb szerintem a Nascar európai változatának tűnik :) !!!
Csak nem oválon mennek,meg túl kevesen is vannak a Nascarhoz képest,de a hangjuk már megvan hozzá :) !!
A DSF-en láttam,Oeschrleben vagy miaszar pályán voltak.

Üdv : Szeki

ALEX6 Creative Commons License 2001.05.09 0 0 80
Marlin meg nem volt 2. pontversenyben, csak ha jol emlekszem 3., asszem meg 95-ben, amikor volt vagy 3 gyozelem is
Előzmény: szaki2 (77)
BRYAN Creative Commons License 2001.05.08 0 0 79
Bannert,bannert,bannert!!!
Nem semmi volt a Richmondi verseny az utolsó körben,sárga zászló,megállt az egész mezőny és állásból indították újra őket(legalábbis én valami ilyesmit láttam).Már csak 14 pont.Asszem most hétvége pihenős úgyhogy csak 19-én lessz a köv. futam.Go #24!!!
szaki2 Creative Commons License 2001.05.08 0 0 78
Martin mar eleg sok versenyt megnyert, de sokszori kiesese miatt soha nem volt bajnok, ezek utan iden szerintem kizart hogy az lesz. (foleg az idei szereplese miatt)
Előzmény: ALEX6 (71)
szaki2 Creative Commons License 2001.05.08 0 0 77
Marlin azert annyira mar nem fekete lo, volt mar o 2.-ik is a bajnoksagban (meghozza nem is egyszer) a 90-es evek elejen.

Jarret elonye veszesen fogy...

Előzmény: Dauby (75)
_Szeki_ Creative Commons License 2001.05.07 0 0 76
Én Stewartnak nagyon drukkolok,de lehet Gordon is,vagy Steve Park is :)

Sokan drukkoltok Jarretnek ?
Engem idáig nem nagyon fogott meg,szal számomra semleges :)

Alex6 : tényleg csináljál már bannert,mer alig találom meg !!

Üdv : Szeki

Dauby Creative Commons License 2001.05.07 0 0 75
Na, Stewart meghallotta, amit írtam, mert megnyerte Richmond-ot. Gordon második lett, de ott volt még Park, Earnhardt Jr., Rusty is az elején. Jarrett előnye az összetettben 14 pontra olvadt!!! Most indul az igazi küzdelem! A fekete lovak is jól tartják magukat: Benson, Marlin és Rudd. Már alig várom a következő fordulót...
BRYAN Creative Commons License 2001.05.05 0 0 74
Messze van még a November gyerekek addig nagyot változhat a bajnokság de tény hogy 5-6 emberből kerülhet ki a győztes.Szerintem GORDON lesz a befutó(remélem)de ott van még Jarrett,R.Wallace,S.Marlin,T.Stewart stb.Az viszont biztos hogy nem a győzelmek számítanak hanem hogy mindíg ott legyen a Top10-ben.Lásd tavalyi szezonban #18 B.Labonte.
szaki2 Creative Commons License 2001.05.05 0 0 73
Most nezem a pontallast. Vmi nem stimmel a Roush Racinggel. Martin (az orok peches) es Burton nagyon szarul allnak.
Előzmény: szaki2 (69)
ALEX6 Creative Commons License 2001.05.04 0 0 72
Ja csinálhatnánk mi is valami jó kis bannert, csak nem tudom kinek/hova kell elküldeni a logót. Lehet összeütök párat hamarosan.
Ennyi...

Ja és ... #6 MM

ALEX6 Creative Commons License 2001.05.04 0 0 71
Szerintem sem dőlt még el a Cup sorsa, kb. a Top 10-nek még simán lehetnek esélyei a végső sikerre. Pl, mint Dauby mondta Rusty, Stewart. Nem lepődnék meg azon sem , ha mondjuk Johnny Benson nyerné, bajnokságot lehet nyerni 1 győzelemmel is, csak legyen mellette jó sok top-10, meg ott van még Steve Park is. De remélem új bajnok lesz, szívem szerint Martin, de ehhez piszok nagy szerencse kell(ene) ezután.
Holnap az első szombat esti verseny RIR!!

More luck & Go #6

Előzmény: Dauby (70)
Dauby Creative Commons License 2001.05.04 0 0 70
Szerintem meg nem kétesélyes a bajnokság, ahogy fejtegetitek, hanem vannak még itt nagy emberek, szerintem még akár Stewart és Dale Jr. is odaérhet, hiszen a szezonnak még kétharmada hátravan!!! De számoljatok Rusty-val is, egyre jobb formát mutat! Jarrett meg most picit lefelé száll, ha még egy-két versenyen ezt teszi, máris oda az a viszonylagosan nagy elöny.
szaki2 Creative Commons License 2001.05.03 0 0 69
Valoszinu - ha meg nem emlitettem - Jarrett ezt a bajnoksagot mar csak elvesziteni tudja.
Előzmény: Fekete Lászlo (68)
Fekete Lászlo Creative Commons License 2001.05.02 0 0 68
Szerintem csak akkor van Gordonnak esélye,ha Jarret egy két versenyt nagyon elbasz,amugy nem hinném.
_Szeki_ Creative Commons License 2001.05.02 0 0 67

Szerintetek megfogja Gordon az idén Jarret-et ?
Nekem olyan érzésem van,hogy nem !

Üdv : Szeki

madbalee Creative Commons License 2001.05.02 0 0 66
Szerintem is állat volt, bár sajnálom hogy Gordon nem ért oda az elejére.
Miért ilyen kihalt ez a topic(Jó én is csak kb 2 hete irok)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!