Keresés

Részletes keresés

marcis Creative Commons License 2001.11.14 0 0 185
Ciao!

Én másképp tudom. Bobby Hamilton "King" Richard Pettynek először 1996-ban nyert, méghozzá Phoenixben, s itt Martin valóban 2. lett. Akkor egy pillanatra megállt az idő, bárcsak ott lehettem volna... Hamilton (akit én nem neveznék alkoholistának, ahogy a topic elején ez megtörtént...) tényleg nyert '97-ben az év végén Rockinghamban (immár másodszor), de a 2. DJ lett, a 3. Ricky Craven a Budweiseres Chevyben (ő vezette a legtöbb kört). Na jó, ezt az utsó infót már a "vaskos kötetemből" néztem, de a '96-os Phoenixi diadal volt az első 43-as STP siker a '84-es nyári daytonai Petty győzelem óta ez biztos.

ALEX6: Hol tudok még több eredményt megnézni a neten? A nascar.com-on csak öt évig mennek vissza.

Jön Atlanta, nyerjen Jerry Nadeau. Tudtátok, hogy Európában is versenyzett? Az sem baj, ha olyasvalaki, aki még nem nyert idén... Üdv.

szaki2 Creative Commons License 2001.11.14 0 0 184
Mondjatok meg tobb hireket, mert nekem a nascar.com sajna soxor nem jon be :((
Előzmény: marcis (180)
szaki2 Creative Commons License 2001.11.14 0 0 183
Nekem meg mindig nehez mexokni, hogy a 33as autoban nem Harry Gant ul, illetve a 43-asban nem Richard Petty. Dale Earnhardtrol nem is beszelve...
Előzmény: RodRigo (182)
RodRigo Creative Commons License 2001.11.14 0 0 182
Huh!

Hát gyerekek ezt megkaptam!
Kellett nekem ilyeneket kérdezni...

Köszönöm nektek a részletes tájékoztatást.
Bár alig tudtam felfogni.
Annak is örülök, hogy egyáltalán tudtam, hogy kikről
és milyen autókról van szó. :)

A Blaney féle BP kocsi, meg teljesen új volt számomra.
Néztem is nagyokat. Fura volt.

Érdekes ez a #33 féle történet.
Még emlékszem a Harry Gant féle "zöldségre".
Szóval ez sem egy sikertörténet.
Két év után az OAKWOOD HOMES bemonta az unalmast?
Hihhetetlen. Pont amikor nyertek neki egy versenyt is.

Üdv.

ALEX6 Creative Commons License 2001.11.13 0 0 181
Hi!

Nem hallgatok én, csak figyelek a háttérben ...

Meg kicsit elment a kedvem a hétvégi futam után, .... jó rendben, Bill se nyert mostanába, örülök is neki, dehát.......

Most olvastam pár évvel ezelőtti recapot, 97 Rock - Hamilton nyert Petty-nek, sok év után először ('84 Firecracker 400 Daytona Richard Petty utolsó győzelem), nah Martin runner-up lett, de úgy örült annak, hogy PE újra nyert, mintha ő állt volna a winners circle-ben.

Egyébként a hírek első fele valsz. igaz, a második már kicsit sántít :
Park tuti maradni fog, jó versenyző,
Kenny a Bud Shootout-ra fog DEI autót kapni, ugyanis Pole-t is hozott idén, és mellesleg kétszer indult a Shootouton, és mindkétszer második lett
12 lehet, hogy kihagyják 2002-t, bár jó lenne Mike-kal
Newmann 02-vel fog menni egész évben
19 Dodge - hát ez érdekesen fog alakulni szerintem, Atwood is tud jól menni ..., volt már egy rumor miszerint a #7-el együttműködnének, de hosszú, inkább nem részletezem, és a végén mindenki tagadott mindent

marcis Creative Commons License 2001.11.13 0 0 180
Ciao!

Hivatalos infók(?):Dave Blaney (mostanában zöld BP-s 93-as) elmegy a Bill Davis Racingtől és jövőre a 77-es autót vezeti (Jasper Motorsport, /Jasper New York államban egy városka, láttátok az oldalukat?/). Hut Stricklin szponzorral, crew chieffel (tokkal-vonóval) megy a 93-as autót vezetni. Mr. Excitement a Ganassi-Sabates 01-es Dodge-ba megy Leffler helyére (hol van már a régi jó 23-as Camel-es Ford…). Joe Nemechek barátunk megy helyére a 26-os autóba (hogy miért mindig akkor megy el, mikor végre nyerni tud, nem értem). Rick Mast megy Donlavey-ékhez: a 90-es kocsi volánját fogja tekerni. Robert Pressley az (egyelőre szponzor nélküli) 33-as kocsit vezeti a Daytona 500-on, hogy tovább is, az még kérdéses (az eredménytől függ?).

Most jön a hülyeség: beszélik, hogy mégsem lenne Steve Park a Pennzoil Chevyben. Esetleg Kenny Wallace? A 12-es Ford Mike Wallace-é lehet vagy Ryan Newmané, ha nem lesz 02-es autó. Mondják még, hogy egy bizonyos Jeremy Mayfield nevű tag Casey Atwood helyére pályázik az Evernham Motorsportnál...

Silly season!

RodRigo Creative Commons License 2001.11.13 0 0 179
Sziasztok!

Tudom, hogy már nem időszerű amit írok.
Sajnos, csak tegnap láttam videoról a North Carolina -i versenyt.
Na puff! Még egy megvan kazettán. Nem hiszem, hogy letörlöm...

Több szempontból is tanulságos volt ez a verseny.
Szóvel ez tipikus NASCAR futam volt.
Igazi izzadságszagú, kemény munka.
Ugye nem volt túl sok caution, ezért én még
ekkora taktikai harcot nem láttam.
Aztamindenit.
Különösen feltűnő volt az a rengeteg instabil
autó, amit úgy gondolom, a hidegnek köszönhetünk.
Attól függetlenül remekül helytálltak a srácok.

Joe Nemechek meg egy rendkívül szimpatikus figura,
mégha nem is láthatjuk sokszor nyerni.
Elléggé finoman fejeztem ki magam, igaz?
Bár, ha jól tudom, külön tehetsége van
a qual -okon való remek teljesítményekre.
Ő erről híres.

Mi igaz abból az átigazolási hírcsokorból, amit
hallahttunk a Kommentátor kollégától?

Alex6. Olyan nagyokat hallgatsz.

Gondok vannak a repülőkkel mostanában.
Hogyan utazunk? Hajóval? :)

Üdv.

marcis Creative Commons License 2001.11.12 0 0 178
Hi folks! Tök jó vereseny volt a "Rock" a tévé előtt ülve (még Nemechek "bántó" fölénye ellenére is, én nagyon örültem neki). A boxmunkánál voltak különbségek... Engem újra meggyőzött arról, hogy nincs jobb a nascarnál!

Elgondolkodtató, hogy miért képesek ennyit vezetni? Bár úgy tűnik ugyanaz, a Busch széria autóit biztosan másképp kell irányítani, mint a Winstonban indulókat, a pick-upokat meg végképp, na meg taktikázni is kell a rövidebb táv miatt. Ezt fizikailag és fejben egyaránt óriási teher. Az alsóbb házakban kevesebbet kapnak, de a szuvenírokból több milla összejön. Más autó, más szponzor (az a tavalyi homesteadi Gordon győzelem ugye egy kék pepsi autóval volt)... a pénz sem jön rosszul (nem csak a győzelemért járó díj, hanem amit a pepsi adott a csapatnak). Nagy motiváció a győzni akarás. Az "öreg rókák" poénból mennek, hogy kipróbálják magukat: Darrell Waltrip és Harry Gant is meccselt néhányszor a Craftsman Truckban, nem is eredménytelenül. A népszerűség?+! Nem tudom... Meg kéne kérdezni egy pilótát a chaten.

Kiszámoltam: Gordonnak csak rajthoz kell állnia és bajnok, gondolom ezzel nem mondtam újat. Homesteadben tarolt Ward Burton... Ricky Rudd szerelőit. Atwoodra számítottam, itt volt az első top 10-e tavaly. ÉÉÉÉLJEEN Bill Elliott, aki 7 év 3 hónap és 7 nap után újra győzött, és akit én még nem láttam nyerni. Atlantaban Jerry Nadeau, vagy valaki más? Legyen meg 19. pilóta, aki idén nyerni tud. Ámen.

szaki2 Creative Commons License 2001.11.09 0 0 177
Felolem mar most, de az nem az "en" forumom, hanem minden cart rajongoe...
Előzmény: RodRigo (175)
ALEX6 Creative Commons License 2001.11.09 0 0 176
Hi!

Ez egy jo téma, bár nem tudom a stabil Wc versenyzők miért "lépnek egyet hátra" a ranglétrán néha, talán, mert mindenki győzni akar, vagy csak jó szórakozás, annyi biztos, hogy elég eredményes, pl Mr Excitement is megnyerte mindkét richmondi BGN versenyt idén, T. Bodine meg pont úgy került előtérbe idén, hogy az év elején nyert 3 versenyt, pedig csak pár versenyre szerződtették, és lám még a Wc-be is felkerült.

De, hogy vmivel dicsekedjek, Martin nyerte messze a legtöbb versenyt itt, asszem 44-45 körül (2nd Jack Ingram 3x win), bár az lett volna az igazi, ha 50 BGN győzelem után hagyja abba a Busch-t.

A "double sweep" után meg az a tendencia, hogy egy kicsit visszaesik a versenyző. Igy volt ez Dale Earnhardt-dal, D. Waltrip-pal is, nekik is kellett 1-2 év mig "helyrerázódtak", Earnhardt '83-ban hagyta abba, és utánna jöttek még a kupák...

Remélem ez az év csak pillanatnyi zavar Martin-nál, K. Wallace is majdnem "megcsinálta" a duplázást a hétvégén, sok versenyzőt feldob, ha nyer szombaton, és utánna bármi lehet vasárnap..

NEED FOR SPEED, NEED FOR WIN ....

#6

Előzmény: RodRigo (175)
RodRigo Creative Commons License 2001.11.09 0 0 175
Szevasztok!

OFF:
szaki2: mi van a '95 -ös Marlboro 500 -zal? Jó, azt tudjuk, hogy a Pruett nyerte...
Mikor vitatkozunk tovább a fórumodban? :)

marcis: köszi a hozzászólásaidat a C_A_R_T '99 -en.
Bocsi, bocsi, bocsi az off miatt, ne, ne haragudjatok, bocsi...!!!!!!!!!!!

Had' kérdezzek valami?
Szóval itt vannak ezek a srácok.
Mi az érdekük abban, hogy indulnak "alacsonyabb" kategóriákban is?

Hülye kérdés mi?

Félreértés ne essék, nekem nagyon szimpatikus a dolog, és gondolom
szorosan összefügg azzal, amit R. Gordonról írtam egy kicsit lejjebb.
Mármint, hogy mindegy hogy hol, csak menjenek... minél többet.
Aztán arra gondoltam, hogy ez nem alacsonyabb széria, hanem más jellegű,
más feltételekkel bír, más pilóták, ugyanolyan izgalmak... :)
Igaz lehet a feltételezésem?

Nos várom a válazsokat. Okosodni akarok!

CALIFORNIA NINCSEN MESSZE! MÉG A VILÁG VÉGE SEM!
MÉG A FREI TOMI IS ONNAN KÖZVETÍTETT!

ALEX6 Creative Commons License 2001.11.09 0 0 174
Hi!

Martin tavaly novemberben befejezte a Busch szériában, az volt az utolsó versenye, azért nem láthattad idén ....

Homestead-ben ment utoljára, de csak 2. lett, na vajh ki mögött, már megint J. Gordon ....
Egyébként JG is azon a versenyen jelentette be, hogy nem versenyzik többet a Busch Grand National Division-ban

Előzmény: marcis (173)
marcis Creative Commons License 2001.11.09 0 0 173
Sziasztok!

Lezajlott a Craftsman Truck bankett. Jack Sprague (már 3x-os bajnok) +300.000 dolcsit vihetett haza. Visszatérve az újságokra: a VMax-ban volt egyszer egy motor, amelyet Sprague épített. Idén 2x volt a Speed magazinban róluk néhány jó kép is.

November 16-án kiderül, ki a legnépszerűbb pilóta a Buschban. Szavazhattok ti is a nascar oldalán. Jövőre újra rajthoz áll itt Earnhardt, rajtszáma 3-as lesz (szponzor az Oreo). Idén 1 futamon sem indult Martin a Buschban. Eddig legalább rajthoz állt néhányszor és mindig jól szerepelt (pl. tavaly 13 rajt: 13 top 10). Érdekes, hogy pont most ilyen sikertelen, sajna a winstonban a top 10-nek idén búcsút inthet.

Kalifornia nincs egy kicsit távol? Ugye nincs...(?)

szaki2 Creative Commons License 2001.11.07 0 0 172
1. J Gordon
2. J Gordon
3. J. Gordon
4. D. Earnhardt #3
Előzmény: ALEX6 (156)
szaki2 Creative Commons License 2001.11.07 0 0 171
Akkor nezd meg a 95os michigani cart versenyt... az ellenpelda ra.
Előzmény: ALEX6 (154)
Rusty Fan Creative Commons License 2001.11.06 0 0 170
Hali

Megkérdeztem a Californiai ismerősöm és azt mondja, hogy egyáltalán nem nehéz jegyet szerezni és nem is drága. Egyre kell figyelni, hogy amikor verseny van valahol akkor te is ott legyél. A távolságok miatt ez nem is olyan egyszerű, de nem hiszem hogy nekünk ez lenne a probléma. A szállás is meg van oldva, azt mondta hatalmas lakása van. Engem csak a repülőjegy zavar, de végülis finom az a vizes kenyér :)

Én is láttam végül a talladegai versenyt, az utolsó kör nagyon állat volt.

bye

marcis Creative Commons License 2001.11.05 0 0 169
Üdv mindenkinek!

Először is: Rusty Fan, tényleg komolyan érdekel, légy szíves, szólj Gordon Fannak (tarthatna mesedélutánt). 1x élünk, nem érdekel hogyan, most már csak azért is ki szeretnék, azaz ki akarunk :) menni futamot nézni. Ha már #3-at nem láthatom, legalább a többi régi fiút nézzük meg. Mindegy hová megyünk, azért lehetőleg legyen szombaton Busch vagy truck futam.

OFF – A repülőjegy-árakról (to New York): most akár 82.500-ért is lehet repülni a csehekkel, a malévnél 117.000 a jegy (most ez 96.000 idén), az osztrákokkal 109.000-be kerül az út. Van egy ismerősöm, ő mindig tájékozott akció dolgában. Sajnos jövőre szerinte ezek az árak jelentősen többe kerülnek, mert kevesebb a cég, és a kereslet addigra újra emelkedni fog. Teljesen fellelkesültem, amíg kijutunk, addig kenyéren és vízen élek :). Más.

Elnézést a félretájékoztatásért, úgy írtak Robbyról, mintha már végleges lenne a dolog. :( Remélem azért látjuk jövőre. Én UPC-n követem az eseményeket, az AB Moteurs-on volt pénteken és szombaton is a talladegai verseny. Nagyon állat volt, ahogy Earnhardt tolta le a pályáról Bobby Labonte-t, ő meg védte pozícióját, Harvick egyszerűen lesöpörte Todd Bodine-t a színről (később meg is büntették ezrekre Bodine crew chief-ét, mert nem hagyták szó nélkül a dolgot), na és az utolsó kör sem volt sétagalopp...

Én nem utálom Gordont, csak azt nem szeretem, hogy mindig ő nyer. Nekem ő inkább a pénzes fiúk táborába tartozik (Johnny Bensont viszont rendszeresen alulfizetik). 97-ben, az őszi martinsville-i futamon hajtottak az első 1 millió dolcsi bónusz nyereményért, amit úgy nyert meg, hogy jókorát taszított az utolsó körben az őt utolérő, nála sokkal gyorsabb Jeff Burtonön. Persze most jöhetnétek Earnhardt furcsa győzelmeivel, és igazatok van...

Úgy tűnik hasonlóan vélekedünk az autóversenyzőkről: ilyen fickók, mint a rockinghami futamon domináló Joe Nemechek teszik igazán élvezetessé a Nascart. És hogy tud örülni a győzelemnek!!! Remélem fogják mutatni a "jurón". Elindult Rockinghamban a 71-es autó is, a volánnál a másik nagy öreg, Dick Trickle ült. Marcis biztos megint elment halászni.

_Szeki_ Creative Commons License 2001.11.04 0 0 168
haliho
Rusty Fan Creative Commons License 2001.11.01 0 0 167
Hali!

Srácok, egy kicsit félreértettetek, az a bizonyos Gordon-barát ismerősöm már hazajött. Remélem azért még tudja mi a pálya. Majd meglátjuk, nem tudom mikor tudok vele beszélni. Ismerek egy lányt Santa Barbarából, őt is meg lehet kérdezni. California Speedway is nagyon bejön. A végén még tényleg kimegyünk:)

_Szeki_ Creative Commons License 2001.11.01 0 0 166
Nem baj, a hétvégén majd kárpótol a CART Marlboro 500 a
California Speedway -ről... az se lassú... bocs az más tészta...

**
Ja én is már nagyon várom még ha offtopic is :)
Szemét Fontana,pedig de jó pálya :((

Előzmény: RodRigo (164)
_Szeki_ Creative Commons License 2001.11.01 0 0 165
Hali !

Visszaolvastam,és olyanokról írtok,hogy "nézem a Busch szériát meg Craftmans Truckot,meg qual-t" ??
Milyen csatorna közvetíti,és hol van ez ???
UPC esetleg ???
Nekem csak egy mezei műholdam van,de nagyon tervezem,hogy valami digitális mizériát be kéne szerválni.Van köztetek ilyen,aki így nézi ???

Más !
Én szegedi vagyok,és itt a városi tv most újra vetíti a Sebesség világ c. dokumentum filmet,ami QRVA Yo,mindekinek ajánlom.Azért mondom,hogy újra,mert régebben már leadta ezt a sorozatot a magyar television.
Most éppen a Nascar töténetéről volt benne szó,isteni volt.
A Daytonai tengerparton mint kegyetlenün mint az állatok !!
Mutattak egy régi tömegkarambolt még a 60-as évek elejéből,és szarrá tört lángokba borult autók,és hogy lassítottak volna a többbiek ?? Ááááá bele az egészbe.Egy roncstelep volt a pálya.
Azt mondja a narrátor : és senki se halt meg ,csak tízen sérültek meg :)
Persze nyilatkozott Dale,Richard Petty,Bill Elliott.Utána volt egy kis NHRA történet,szal király kis sorozat én mondom :)
Na ennyit erről.

Tényleg itt mindenki utálja Jeff Gordonkát :) ???
Mert én szeretem,bár én az egész mezőnyt kedvelem.
Két embernek drukkolok igazán : Jimmy Spencer,és Dave Marcis,akinek a neve látom már elhangzott itt egy párszor.Király !!

RodRigo Creative Commons License 2001.11.01 0 0 164
Sziasztok!

Nos, igen. Látom nem csak engem akasztott ki a ESport legutóbbi NASCAR -os
"akciója", a mintegy 2 és fél perces "közvetítés" Talladega -ból.
Akkor már csak azt nem értem, mért reklámozták agyba-főbe, hogy
NASCAR közvetítés lesz 20.00 -kor.

Klasszul össze is csődítettem mindenkit, mondván ilyet még nem láttatok!
(Ugye az a tömegkarambol...) Na ha eddig valaki nem szerette a NASCAR -t,
akkor majd most. Égtem is akkorát...

Még mindig jobb, mint a Phoenix -i verseny, amit egyáltalán nem ad a ES.
Pedig arra is volt már példa, '98 -ban, amikor Rusty Wallace nyert,
az eső miatt félbeszakított versenyen. Azé' bízom benne, hogy
Nekünk (ESportosoknak) is lessz még lehetőségünk versenyt látni
a "Világ Leggyorsabb Mérföldje" -ről!
Nem baj, a hétvégén majd kárpótol a CART Marlboro 500 a
California Speedway -ről... az se lassú... bocs az más tészta...

Robby Gordon -ról az a véleményem, hogy remek "srác", igazi "autós őrült".
Szerintem amilyen kategóriában ő még nem indult az USA -ban az nincs is!
Megérdemelné már végre az Indy500 győzelmet is, nem?
Az "autóversenyző" szó nálam ilyen R.Gordon, K.Schrader féle emberkéknél
kezdődik, akiket nem érdekel, hogy mivel, hol, hogyan, csak
dübörögjön alattuk már valami, lehetőleg 200mph fölött! :)

Kiváncsian várom RustyFan a távoli haver javaslatait.
Utazás szempontjából ugye Watkins Glen lenne a "legközelebb"
New York -ban. Nyáron is van a verseny, meg minden...
Mennyi lehet a repülőjegy? Csak azé', hogy kalkuláljon az ember.

Vannak a környékemen srácok, akik szintén benne lennének a "buliban"!
Magyar küldöttség NASCAR futamon?
Jól hangzik, nem?
Üdv.

Rusty Fan Creative Commons License 2001.10.31 0 0 163
Hi all!

Én is a hajam téptem, amikor a Eurosport elhanyagolta a Talladega 500-at. Egész héten erre vártam. Az AB Moteurs se nagyon erőltette meg magát, amennyire én láttam. Amúgy is idegesít a francia szöveg, de legalább láthattam volna valamit.

marcis: Ha tényleg komolyan gondolod megkérdezhetem. Én is szívesen szenvednék halláskárosodást Bristolban, de még egy "szimpla" Amerikai útnak sem látom sok esélyét.

1. Sajnos Gordon. most már nincs mit tenni:(
2. Megintcsak Gordon (asszem tavaly csak egyszer nyert)
3. RW vs. Rudd ....
4. #12, #2, #43, #26 ,#66

Phoenixet inkább hagyjuk...

Előzmény: marcis (160)
ALEX6 Creative Commons License 2001.10.31 0 0 162
Hi!

Bár már most így lenne, de valamit félreérthettél, ugyanis még nem "ül" senki a jövő évi #31 Chevyben, állítólag még bármi lehet, nem olyan mérvadó Robby jó szereplése.

Úgy hallottam a szponzor is beleszól, a Lowe's elhagyja a csapatot jövőre (J. Johnson-hoz #48 rookie), és a Cingular Wireless jön RCR-hez, és állítólag ők Robby-t akarják mindenképpen...
folyt köv...

Előzmény: marcis (160)
_Szeki_ Creative Commons License 2001.10.30 0 0 161
Sziasztok !

Elég rég néztem be ide,pedig kezd már jó lenni az idei szezon :) !!!
Mostmár sűrűbben látogatok ide,mer még kihalunk :) !!!

Naszóval nem tudjátok miért nem adta le a juró a Talladega összefoglalóját ?????????
A Qrva***!!%%"ˇ életbe pedig úgy vártam,erre mutattak egy hatalmas tömegkarambolt,meg néhány érdekeséget a futamból oszt csöcs.
A franc beléjük :))

Üdv : Szeki

marcis Creative Commons License 2001.10.30 0 0 160
Sziasztok!

Megvan!!! R. Gordon a 31-es autót vezeti jövőre. Childresst lenyűgözte a srác (végül is "csak" 35 helyet jött előre), azt mondta, hogy Tim Richmondra emlékezteti őt. Remélem jövőre lecsillapodik és végig bírni fogja a versenytávokat. /Alex6: ugye ez volt az a győzelme az indycarban, mikor mindenki kiment a végén tankolni, ő meg maradt? Embert nem láttam még úgy örülni./

Visszatérve a festésekre: #31 is jól néz ki :) . Nekem a Busch széria autói valahogy színesebbnek tűnnek, ott némelyik autó tényleg nagyon állat.

Reálisan nézve nem sok esélyét látom annak, hogy a bristoli katlanban nézhessem a srácokat. Ez NEM azt jelenti, hogy lemondtam róla. Amit tudok: 1 jegy 200 dolcsi is lehet, hónapokkal (Daytonaban 1 évvel) előtte le kell foglalni a helyet..., "csak" 140 ezer néző fér el és ott aztán mindig teltház van. Idén az all star gálán Charlotte-ban viszont alig voltak nézők, meg is lepődtem rajta.

Talán Rusty Fan Gordon-barát ismerőse tudna infóval szolgálni. Kérlek Rusty Fan légy szíves írj nekem e-mailt!

ALEX6 Creative Commons License 2001.10.29 0 0 159
Hi!

Elég "szemét" egy verseny volt, ahogy irták, 9 right front defekt 1 versenyen - nem piskóta (Kenny ebből 2-t bevállalt :)) ), a versenyzők nem akarták a Goodyearra kenni, de ennyi véletlen nincs egyszerre ...

Nyerhetett volna Atwood is, hogy visszadta a körhátrányát - csakhát defekt, R. Gordon meg jó fej - egyszerüen, egyébként első Indycar győzelmét itt szerezte '95-ben, remélem R. Childress nem gondolkodik tovább, #31 - R. Gordon, 2002 !!!!!!

50th Roush Win - király !!!!, a hét 4 Nascar viadalából 3-at megnyertek (csak a Winston West maradt ki, mert ott nem szerepelnek) csak hát nem Mark szerezte, bár Jeffy-t is kedvelem. Jó lesz jövőre a Roush Racing. Kenny Schrader egyébként mind a 4 versenyen indult, az ilyen is ritka ...

Előzmény: marcis (158)
marcis Creative Commons License 2001.10.29 0 0 158
Hi! (bocs de asszem' kicsit hosszú leszek)

Egész jól alakult a hétvége Phoenixben. Mike Wallace élete legjobbját nyújtotta, Robby Gordon bizonyította, hogy oválpályán is tud jól menni, Martint meg inkább hagyjuk. Jeff Burton a 2. pilóta Davey Allison mellett, aki duplázni tudott itt. Jack Roushnak fülig ért a szája: csapata 13 éves története legeredményesebb hétvégéjét zárta. Pénteken nyert Greg Biffle a Truckoknál, majd szombaton a Busch szériában is. A winston kupában pedig ez volt az 50. győzelmük. Lehet, hogy kettős Penske siker született volna, ha Rusty autójának jobb első kereke nem durran ki. Rajta kívül még nyolcan jártak így. Tony Stewart árnyéka önmagának: "I'm unhappy with NASCAR." Azért magradni fog. Most 5. lett. Vajon milyen az, ha van kedve versenyezni? Sajnos idén ő az ügyeletes rosszfiú, bár ő amúgy is hamar dühbe jön.

Apropó Biffle. Nagyon király a srác, kíváncsian várom mit nyújt majd a winstonban, ami azért sokkal nehezebb lesz. A látszat ellenére ez teljesen más kategória. Sok pilóta jól megy az alsóbb házakban, aztán itt nem sikerül átállnia.

Nagyjából egyetértek veletek a szavazásról:
1. Jeff Gordon /már megint :(/
2. Steve Park /amíg ment/
3. Itt most gondban vagyok. DJ, ifjabbik Burton, Stewart is nagy hegymászók, Jeff Gordon pedig úgy megy, mintha zsinóron húznák. Szerintem aki a harmincvalahanyadik helyért is képes fogcsikorgatva küzdeni az Todd Bodine. Sajnos a legpechesebbek egyike, semmi nem jön össze neki, pedig elég gyors.
4. Több kedvencem is van: #8, #17, #21, #1, #93, #71 (NEM azért), #33, #32, #45, #14, #02, a 7-es autó... inkább abbahagyom. Shawna Robinson Tropicana-s Fordja is jól nézett ki a Brickyardon, meg az aranyszínű Petty autók + #97 Sharpie Taurus... befejezem.

Kedves Rodrigo! Idén sehol nem írtak nálunk róla. Az Autó+ márciusban írt Earnhardtról, azóta a Lucifer(!)ben volt egy cikk augusztusban a baleset körülményeiről, más semmi. Külföldi lapok közül a német Auto Motor Sportban elvétve vannak nagyobb anyagok (félévente 1x + képek), de az angol Road & Track mindig ír róluk. Talán majd a holtszezonban csak találunk róluk valamit...

Üdv. és bocs a terjedelemért

RodRigo Creative Commons License 2001.10.27 0 0 157
Sziasztok!

Jó ötlet ez a "közvéleménykutatás"! :)
Az én "befutóim":

1. J.Gordon (...úgy őszintén, Ti kinézitek Rudd -ból? Szertem' nincs meg
benne az a bizonyos "plussz")
2.Dale Jr. (Egyértelmű. Abszolut meghatározó figura. És nem az apja halálam miatt...)
3.T. Stewart (... ebben nem vagyok annyira biztos,
inkább az elmúlt évek "emlékei" beszélnek belőlem.)
... és akkor még a R.Wallace R. Rudd "barátságról" szót sem ejtettünk...
4.J.Spencer (...az az arany-fekete múmiás festés idén nagyon bejött, nem igaz?)

marcis: Utánanéztem, de sajna a Marcis féle poconoi "vízszintes szaltó" nincs meg. :(
Sajnálom. Emlélszem a dologra, nem volt semmi.

Figyi! Légyszi' mondjatok nekem pár olyan folyóiratot, amit éredemes venni
a témával kapcsolatban! Mondjuk olyat amiben klassz képek is vannak.
Előre is köszi! Aztán lassan el kéne kezdeni szervezni a bristoli utat is!

Kiváncsian várom a szavazást!
Üdv.

ALEX6 Creative Commons License 2001.10.26 0 0 156
Hi!

Ez a Silly Season - mármint a találgatások, ki hová megy, stb ...

Ez a nascar.com szavazás meg ..., én mésképp látom, és szerintetek ???

1.Ki lesz a bajnok?
2.Ki fejlődött idén a legtöbbet?
3.Ki a legharciasabb pilóta?
4.Melyik a legjobb festésű kocsi?

1. Rudd (csakazéris)
2. Park
3. R. Gordon
4. R. Wallace

Szerintetek?

Előzmény: marcis (155)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!