Keresés

Részletes keresés

Hintázók Creative Commons License 2011.10.09 0 0 6604

A hölgy a feleségem, természetesen van róla közelebbi is :)))

Előzmény: Törölt nick (6603)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.09 0 0 6603

Nekem a színes jön be! A fekete fehér inkább épületek között látványos, a természet annyira szép, hogy színek nélkül csak rontani lehet a hatást.

( A hölgyről nincs közelebbi? ) DDDD :-)

Előzmény: Hintázók (6601)
Roadtrain Creative Commons License 2011.10.09 0 0 6602

Hintázók Creative Commons License 2011.10.09 0 0 6601

 

 

 

Hintázók Creative Commons License 2011.10.09 0 0 6600

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.08 0 0 6599

Nagyon jó lett!

Előzmény: eechalhoub (6598)
eechalhoub Creative Commons License 2011.10.08 0 0 6598

Tetszenek, főleg az a kettő, amit kedves h1n1 topiktárs is kiemelt! :) Ma kicsit őszködtem,

Előzmény: ikajli (6592)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.08 0 0 6597

:-)

 

Előzmény: malacnátha (6594)
Sebi001 Creative Commons License 2011.10.08 0 0 6596

Sebi001 Creative Commons License 2011.10.08 0 0 6595

este

malacnátha Creative Commons License 2011.10.08 0 0 6594

:) Rómában a rómaiak.

Előzmény: Törölt nick (6588)
malacnátha Creative Commons License 2011.10.08 0 0 6593

Ezek tetszenek.. totál nem odaillőek a tükröződések :-o - nagyon művészi.

Előzmény: ikajli (6592)
ikajli Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6592

Még tavasszal próbáltam buborékokat fotózni. Itt van pár kép.

(remélem sikerül a linkelés)

Előzmény: eechalhoub (6587)
malacnátha Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6591

Valamiért egy prezentáció egy slide-ja ugrott be róla..

tetszik, hogy olyan mintha nem is fénykép lenne, hanem vmi grafikus munka.

Előzmény: eechalhoub (6582)
ikajli Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6590

Ja, és nekünk egyiptomi jelmezes színészek pózoltak (pénzért).

Előzmény: Törölt nick (6588)
ikajli Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6589

Jártam arra nyáron, nekem is megtetszett ez az épület. Le is fényképeztem, azért emlékeztem rá.

Előzmény: Törölt nick (6588)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6588

Verona :-)

 

Előzmény: ikajli (6586)
eechalhoub Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6587

ikajli Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6586

Ez nem Veronában van? Vagy Padova...

Előzmény: Törölt nick (6585)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6585

bipaci Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6584

Múlt héten voltam Prágában, két kép, ...

 

 

95xf Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6583

...könnyen jó parkolóhelyet lel:))

Előzmény: malacnátha (6581)
eechalhoub Creative Commons License 2011.10.06 0 0 6582

ezt hogy érted? :)

Előzmény: malacnátha (6580)
malacnátha Creative Commons License 2011.10.06 0 0 6581

..ki korán kel... :))

Előzmény: 95xf (6579)
malacnátha Creative Commons License 2011.10.06 0 0 6580

érdekes, kicsit powerpointos :)

Előzmény: eechalhoub (6578)
95xf Creative Commons License 2011.10.06 0 0 6579

Besanconnál reggel

Lleidanál hajnalban

eechalhoub Creative Commons License 2011.10.05 0 0 6578

egy kis minimalizmus:

malacnátha Creative Commons License 2011.10.05 0 0 6577

a fél fogára elég :)

malacnátha Creative Commons License 2011.10.04 0 0 6576

Hohóóó! Chemitrail csíkok keretezik a napot... off: az mekkora összeesküvéselmélet.

Előzmény: Törölt nick (6568)
malacnátha Creative Commons License 2011.10.04 0 0 6575

Még jó is, hogy ilyen mozgalmas a kép (elmosódó birkarészek)!

Előzmény: georch (6571)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!