Keresés

Részletes keresés

RodRigo Creative Commons License 2002.03.11 0 0 307
Sziasztok!

"marcis"
Köszi a "meggyőző" hozzászólást az IRL topic -ban. :)))

Néztétek a Vegas -i összefogalalót az ESporton?
Hülye kérdés. Persze, hogy néztétek.

Mi a fene folyt ott?
Általában a LasVegas Motor Speedway -en egy nyugodt,
profi versenyt szoktunk látni. De ami ezen a futamon történt, az több mint elképesztő.
Ott van például Jerry Nadeau. Be volt sózva a gyerek, vagy mi a szösz?
Mintha egy türelemtlen kezdő lett volna.
Aztán nem csak ő. Mindenki meg volt veszve. Persze 1 milla bónusz...
Vagy egyszerűen "műsoroztak" a publikumnak.

A közvetítésben láttátok a "SpeedCam" -et?
Egy percig mást sem mutattak, csak az elhúzó autókat...
Még a hangerőt is mérték.

Komolyan mondom ekkora élményem ritkán van.
Aki ilyet lát az egyből beleszeret a NASCAR -ba.
Az tuti. Fantasztikus volt. Egy órát is elhallgatnám.-

Atlanta.
Örülök Stewart -nak. Az utóbbi időben úgyis kicsit alul volt motiválva.
Vegas -ban sem jött neki össze. Remélem most már kedvet kap.
Nem tudjátok idén is tervezi az "1100 mile -os hosszú túrát" május 26. -án?

Üdv.

marcis Creative Commons License 2002.03.11 0 0 306
Izééé, a Pontiacok - akárhogy számolom is - öten vannak, heten csak a mesében :)))
marcis Creative Commons License 2002.03.11 0 0 305
Sziasztok!

Háát ez nem igaz!!! Buckshot 12. Atlantában :) (Petty 15. és megelőzi # 24-et)!!! Persze 1 kört nem vezetett de azért aranyos; most újult meg a weboldala: buckshot44.com. Johnson a 3., de Newman is top-10-ben van Atlantában.

Az 57-es autó megint nem indult, pedig Hornaday jobb időt ment az edzésen, mint Rudd, de megint a provisional letolta.

Stewarték maradjanak csak a Pontiacnál, hisz az év eleji kudarcok után Gibbs azt mondta, hogy ha nem lesz javulás átváltanak Chevyre. Ne tegyék, csak 7 Pontiac van a mezőnyben és már nyertek is.

Idén még nincs Chevy win... ...Harvick is nagyon eltűnt... vagy csak taktikáznak? Az is lehet, hogy már kopottak voltak a gumijai, de az is lehet, hogy nem! Vagy mégis? Esetleg hozzáért valaki?! :)))

Póló ügyben más alternatíva is kínálkozik: klubtagság, 20 dolcsiért kapsz pár csecsebecsét, lásd Buckshot Jones fan club. Bár én a közös rendelésben benne lennék.

Real Drugs Creative Commons License 2002.03.07 0 0 304
thatsracin.com

Csak sajnos az eredmények a nascar.com-ra vannak linkelve.

Előzmény: marcis (301)
The_Visitor Creative Commons License 2002.03.07 0 0 303
Van szivem vágya, kocsi, csak arra nem lenne pénzem

Vagy minden héten repcsi vigyen ki a futam helyszinére, annak is örülnék

Nascar94 Creative Commons License 2002.03.07 0 0 302
Sziasztok!

Szerencsere fenn maradtam ejfelig, igy lathattam a futamot. Az osszefoglalo szerkesztese viszont kritikan aluli volt. A piros zaszlos torteneseket nagyon hianyoltam. A Varhegyi pedig lusta, hogy utana nezzen olyan dolgoknak, amikkel jobba, elvezetesebe tudna tenni a szoveget.

Meg mindig nem nyugszom a NASCAR-os cuccok ugyeben. Ilyen hamar feladjatok?
Kerdes: itthoni bankkartyarol lehet feladni rendelest a nascar.com-ra es elkuldik, vagy a rendelest is csak Amerikabol lehet feladni? Szerintetek? Mert ha itthonrol lehetne rendelni, es paran osszefognank, a postakoltseg sem lenne olyan irdatlan. Mit szoltok hozza? Biztos mindenkinek van valamilyen szive vagya...

N94

marcis Creative Commons License 2002.03.07 0 0 301
Hali!

Kérlek mondj 1 jó "amatőr" oldalt.

Előzmény: ALEX6 (300)
ALEX6 Creative Commons License 2002.03.07 0 0 300
Ja, és figyelitek, hogy tűnnek el a március elejei hírek, de a teljes februári az persze a helyén van ...

Kicsit ciki, hogy az "official" oldal ilyen pontatlan, más amatőr oldalán minden megvan :)

Előzmény: Real Drugs (299)
Real Drugs Creative Commons License 2002.03.06 0 0 299
Igazából nekem sem ment tegnap, de abban reménykedtem, hogy amjd megjavul.

Tévedtem, most sem megy.

Na mindegy a nascar.cm-on a races-ből a shedule-be menve rá lehetne elvileg kattintani

Előzmény: marcis (297)
ALEX6 Creative Commons License 2002.03.06 0 0 298
HALI!

Rég volt már ez így, hogy mind a 4 Roush Stock Top-10-ben legyen !!!!!! :)))))))

Cope meg már repült is ..., Carter-ék is csak "félcsapattal" mennek Atlantába (Front Row Joe-val)

Hát igen az EuroSport ..., pár ember rontja el egy ország szórakozását ... :(((

Előzmény: marcis (295)
marcis Creative Commons License 2002.03.06 0 0 297
Nem jön be, de majd próbálkozom. Azért köszi.
Real Drugs Creative Commons License 2002.03.05 0 0 296
kb itt kéne lennie:

http://www.nascar.com/races/wc/2002/3/index.html

Előzmény: marcis (295)
marcis Creative Commons License 2002.03.05 0 0 295
Sziasztok!

Köszönöm az infót tisztelt Real Drugs, én hiszek neked csak légyszi áruld már el, HOL találtad meg a nascaron belül, mert szerintem ezt elfelejtették feltenni; a melegítőedzéstől kezdve minden ott van, még a Buschról is, de rajsorrend sehol. Elképesztő. Állj! Todd Bodine pole-járól találtam egy cikket, ott írják, hogy csak Cope nem rajtolt. Na mindegy.

Ugyanott Johnsont favorizálják, milyen jó fej (15., 28., 6.). Ugyan már kit érdekel, hogy Newman jobb nála (7., 14., 4.)?

A Haas-Carter Motorsportnak nincs szponzora, Rockinghamben volt utoljára a Kmart, kétséges, hogy mennek Atlantába (Todd Bodine, Joe Nemechek). Persze biztos ott lesznek valahogy.

Sajnos bobtervező Geoffrey Bodine barátunk csak kb. 10 versenyen lesz idén: Talladega, Daytona, a Brickyard 400, Atlanta, Phoenix, Homestead és talán még egy-két futam.

A versenyek tényleg jók. Kellett a tapasztalat ahhoz, hogy DJ karcolás nélkül megússza azt a kicsúszást. Ezekkel az összefoglalókkal csak az a baj, hogy nagyrészt a sárgákat és a zöldeket látjuk, az igazi three-wide-okat nem. Sokaknak ez is elég hogy megutálják a nascart.

A vasárnapra visszatérve: azzal kezdte, hogy Darrell Waltrip ül a 15-ös kocsiban. De aztán... szerinte '49 óta rendeznek versenyeket a pályán. Még a '74-es utikalauzban is az van, hogy Daytona Beach tengerparti fövenyén autóversenyeket rendeznek. :)
Miért nem lehet elmondani, hogy mi változott tavaly óta (pilótaigazolás...)?
NEM CÉLOM A KOMMENTÁTOR FIKÁZÁSA (még mindig jobb, mint régen, mikor Gyulai szerint Labonte-k között semmilyen rokonság nincs). CSAK AZT SZERETNÉM, HOGY MINDEN AKTUALITÁST MEGTUDJAK A NASCARRÓL. Nagy kérés?

A 'juró'nak meg fontosabb 2 ember, mint 43, ilyen egyszerű.

Előzmény: Real Drugs (293)
RodRigo Creative Commons License 2002.03.05 0 0 294
Sziasztok!

Látom srácok Ti is kiakadtatok vasárnap.
Hogy nem tud rájukszakadni...
Mit össze anyáztam én is a qrva tenisz miatt.

Az haggyán, hogy leadták azt a női döntőt, de előtte az a két
no name faszi, mit össze szórakozott...
Aztán az a hülye Viliemsz.
Nem nyomta volna ám le két játszmában a meccset...

Az első helyett nyugodtan adhatták volna a versenyeket...
Vagy legalább az egyiket.
Ennyit a vadbarom műsorszerkesztésről.

Na de mindegy.
Azt hiszem megérte megvárnunk.
Az a tömegbaleset. Apám.
Meg amikor DJ majdnem eltrafálta a pit kijáratánál
a PaceCar -t. Pfúúúúúú.

Leülök a TV elé. Mondom megnézem Marlin
akcióját a piros zászlónál. Amikor hátraparancsolták.
Erre mit látok: piros zászló - zöld zászló.
Nagyszerű. A Várhegyinek fel sem tűnt, hogy hogy került
Ward Burton az élre.
De hagyjuk. Ahhoz képest nem volt olyan rossz kommentár.
Itt most az év eleji "nemismeremfelazújautókatmertmásaszínükminttavaly"
effektusokra gondolok.

Aludt már el Várhegyi CART edzésen hajnali kettőkor...
Azt is végignéztem. :)

A "Rock" meg hozta a formáját. A "Turn 2" -ban az
a sok "falreszelés"... Asztamindenit.

Mark Martin harmadik Vegasban. Ez már nem is olyan rossz.
Ez a fekete autó nekem nagyon bejön!

Egyébként nagy bajban leszünk, ha megint a festésekre kell szavazni.
Egytől egyig nagyon klassz. Harvick ezüst-fekete autója a régi időket idézi.
Olyan igazi "nascaros". A Gibbs autók is "vadak". Hát még a többi...

Üdv.

Real Drugs Creative Commons License 2002.03.04 0 0 293
Remélem erre gondoltál: 1 van a nascar.com-on

Did not Qualify
44 #57 Derrike Cope Ford CLR 168.082 32.126 -0.886

Előzmény: marcis (288)
The_Visitor Creative Commons License 2002.03.04 0 0 292
Nem, baj hála nektek azért vagytok elég részletesek, olyan, mintha ott ülnék a tévé elött
The_Visitor Creative Commons License 2002.03.04 0 0 291
Sziasztok!

Nekem már kezd márhára elegem lenni abból, hogy a juró ilyen mostohagyerekként kezeli a NASCAR-t. Tegnap este 2!!!! időpontra is meghirdették, hogy lesz, erre nem volt. És ez nem csak hirlapi kacsa, mert még az internetre is ez volt feltéve.

_Szeki_ Creative Commons License 2002.03.04 0 0 290
Hali !

Most volt tegnap nascar a jurón vagy nem ??
Már bocsánat de jóóbödüsszemétkurvaanyjukat vagy éjfélig vártam és még akkor se,közben elaludtam,szarok én erre a rohadt csatornára !!!!
Ennyit nem lehet nekem adni,hogy egy szemét Daytona500-at végre megnézhessek :) !!!!!!!

Rusty Fan Creative Commons License 2002.03.04 0 0 289
Hi

Utálom a teniszt! Ráadásul nekem nem volt erőm megvárni a Nascart és az AB Moteurst is elvették. Pedig már megnéznék egy jó versenyt. Különben ezek nem veszik észre, hogy nem jó a magyar kommentár? Esetleg szólni kéne nekik. Nem lenne olcsóbb egyszerűen meghagyni az amerikait?

marcis Creative Commons License 2002.03.04 0 0 288
Sziasztok!

Viva Las Vegas! 1 betűt tévedtem: Marlin a győztes de hogy! 15 másodperces büntetést kapott boxutcai sebesség-túllépésért, de nem tájékoztatták hivatalosan a bírókat, közben meg leintették a versenyt. (!?!)
Tényleg ilyen jók a Dodge-ok?

Azért Martin is büszke lehet, csak neki sikerült eddig az összes Vegas-i versenyen top 10-ben lenni (1., 10., 3., 6., 3.), csak már egy futamgyőzelem kéne. Ryan Newman is kezd jól menni, simán veri Johnsont az újoncoknál.

Tenisz rulez!!! Semmi változás: nagy homály Várhegyi szövegelése: egyesével csökkenő (?!?!?!)ponttáblázat? Kensethet inkább a Buschból ismerhetjük??? Hát ki volt az év újonca 2000-ben, és ki nyerte akkor a Coca-Cola 600-at? Meg az az Earnhardt-féle jobb első defekt... stb.stb. JÉÉÉzusom... És ezért maradtam fenn éjjel 2-ig... ...pedig az AB Moteurs hétvégenként szinte az egész futamot adja.

Kár, hogy csak rövidke összefoglalókat adnak, csomó jó dolog kimarad (amiről a kommentátornak fogalma sincs), pl. Gordon rutinozása a boxban egész jó volt.

Ma látható a daytonai Busch verseny a Motors TV-n 6-tól. Nézzétek helyettem is.

Ja, és megköszönném, ha valaki leírná azok névsorát, akik nem tudtak elrajtolni Vegasban.

marcis Creative Commons License 2002.03.01 0 0 287
Hi!

Vasárnap - ha nem jön közbe tenisz - végre láthatunk futamokat, magyarul... :) Kíváncsian várom az okfejtéseket, már ha a rajtszámokon kívül mondanak valamit.

Hétvégén Las Vegas, 1 milla bónusz, remélem Martin győzelemmel. Ő volt az első győztes '98-ban. Gordonkát megállíthatná valaki, tavaly ott kezdte szárnyalását.

Kenny Wallace meg elmehet a ****ba, 10. a 'Rock'on, őt azért szerződtették, hogy legalább ott nyerjen, nem? Vagy csak ősszel? Park biztos megcsinálta volna.

ALEX6 Creative Commons License 2002.02.26 0 0 286
Hi!

Lehet én voltam kicsit pontatlan, de a Daytona 500 jövőre teljes, vágatlan hosszban fog Európába kerülni, de biztosan elcsúsztatva vmennyi idővel ...

Kenseth-tel kapcsolatban télleg 2., csak idén az 1., arra értettem, bár utólag kiderül(het), hogy nem is volt olyan tiszta a verseny, ugyanis kisebb volt a kocsija, penalty-t fognak kapni, asszem már kaptak is pénzbüntit, még lehet a pontokat sem kapják meg, de a győzelme megmarad, az fix ...

Előzmény: RodRigo (285)
RodRigo Creative Commons License 2002.02.26 0 0 285
Sziasztok!

Figyi Alex6!
Idén is láthatjuk az 500-at egy hét késéssel, igaz "csak" összefoglaló
formájában. Hú... már ez is több mint a semmi.

Netán jövőre az egészet leadják?
Az ESport, vagy valami más? Mit tudsz? Mesélj!

Első Roush - Martin győzelem?
2000 -ben újoncként Matt Kenseth nyerte ugyan ezzel az autóval és
csapattal a Coca-Cola600 -at, nem?

Javítsatok ki, ha tévednék.

Üdv.

Előzmény: ALEX6 (284)
ALEX6 Creative Commons License 2002.02.25 0 0 284
Jó hír a rajongóknak, jövőre Európa is nézheti a Daytona 500-at, a múlt héten egyeztek meg a kérdésben, igaz nem élő közvetítés, hanem csúsztatás lesz, de teljes egészében műsorra kerül... :)

Megvan az első Roush-Martin győzelem !!! idén, Kenseth révén

Előzmény: Nascar94 (283)
Nascar94 Creative Commons License 2002.02.23 0 0 283
Kezdek megnyugodni.
Ugy nez ki, hogy a Euro iden is adja a futamokat, megha egy het kesessel is (mint tavaly). Marcius 10-en is lesz egy oras osszefoglalo.

N94

Nascar94 Creative Commons License 2002.02.22 0 0 282
Ti sem talaltatok olyan ismerost, rokont, aki tudna segiteni?
Pedig marha jo dolgok vannak. Sehogyan sem tudjuk megoldani???

N94

marcis Creative Commons License 2002.02.21 0 0 281
Üdv Nascar fanok!

ALEX6: Hááát, csak mosolygok az egészen. Itt van ez a tapasztalt fickó, motort és segítséget kap Childresséktől, jól is megy, erre így ér véget egy karrier: 42. - a laikus elkönyveli, hogy hozta a szakadt kis formáját. Azért becsülöm Dave Marcist, mert amit elért, azt csak saját magának köszönheti, a szerencse jó két évtizede hagyta el őt...

Nascar94: korábban ALEX6-tal konzultáltunk ez ügyben, mi is itt akadtunk el. Szereznem kell vmit Earnhardtról, Marcisról. Mit tegyünk? Én képes lennék kiutazni is...
Az apró légterelőkkel az (is) volt a baj, hogy az autók könnyebben elvesztették stabilitásukat...

Christian Fittipaldi idén 6 Busch versenyen indul, főleg a nagyobbakon (Bristol, Charlotte...). Egyszer beszéltünk arról, hogy mi az oka annak, hogy sokan versenyeznek más szériákban is akár csak egy-két futam erejéig. Szerintem az is lehet, hogy a helyi szponzor ettől azt reméli, hogy az ismertebb név többször szerepel a tévében, miatta több néző megy el megnézni stb. stb.

Meglepett, hogy Kevin Harvicknak saját csapata van a pick-upoknál, a tapasztalt Rick Carelli vezet neki (neve ha máshonnan nem, a számítógépes játékból csak beugrik).

Tegnap volt Craftsman Truck az AB Moteurson. Jót meccseltek a fiúk. Visszavonhatatlanul itt a versenyszezon!

ALEX6 Creative Commons License 2002.02.19 0 0 280
Ezt most találtam

Marcis - one more lap to tie UPDATE: #71 Dave Marcis, competing in his 33rd record Daytona 500, needs one more lap to tie and two more laps run to break the record for most laps/miles run in the Daytona 500. Currently Richard Petty (who ran in 32 Daytona 500's) has run 4,860 laps in the 500 while Marcis has run 4,859.

ALEX6 Creative Commons License 2002.02.19 0 0 279
Hi!

Azt se feledjük Ward ünneplése közben, hogy Martin 33 helyet jött előre, ez elég ritka dolog, főleg Marktól Daytonában az 500-on :)))))))))))

Nascar94 Creative Commons License 2002.02.19 0 0 278
Igen, ezekre a szabalyokra gondoltam. A felso legterelokkel az volt a baj, hogy zavaro aramlatokat csinaltak a mogottes autoknak?

Mas. Ti meg nem gondolkoztatok el azon, hogy hogyan lehetne NASCAR cuccokat begyujteni? Polo, pulover, sapka, modellek stb. Mert en egyfolytaban ezen filozom. A nascar.com-on marha jo cuccok vannak, aranylag nem is dragak, de csak online lehet rendelni, es azt is csak Amerikabol. Na itt van az en gondom. Nincs kint senki ismerosom, aki segiteni tudna? A hozzaszolok esetleg van valaki, akinek el kint valakije (hu de bonyolult vagyok), aki megrendelnea kivant dolgokat, postan hazakuldene, es en kifizetnek minden koltseget??? Mert csak ez az egy lehetoseg van sajnos. Mast nem erdekel ez?
WB megnyerte a futamot, aztan hetfon mar rendelni is lehetett Daytona 500 - 22-es autos polokat...

Szoval ha tudna segiteni valaki, az nagyon jo lenne. Vagy ha mast is erdekel, kozosen kitalalhatnank valamit.

N94

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!