Keresés

Részletes keresés

herwest Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15342

szándékosan forgatja a kést, én kb 16 évesen ezt lerendeztem magamban, a többi a műfelháborodás kategória

Előzmény: Antisystem (15340)
herwest Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15341

azok után amit történtek a SZU-ban 41-44 között, ez várható volt.

Sok német civilt legyilkoltak a háború után, főleg a lengyelek, de a szövetséges katonák is. Dusko Popov is elismeri hogy "aki meg akart gyilkolni egy németet, akadály nélül megtehette." (amerikai zónában volt)

Előzmény: perkelto (15336)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15340

És ez hogy jött ide? 

Tudod, ezzel a kérdéssel az a legnagyobb gáz, hogy habár a tömeges nemi erőszak a történelem összes háborújában jelen volt, csak a balkáni háború után vették fel a nemzetközi jogban a genocidium-tényállások közé... ez azért mond valamit, nem? Pl. azt, hogy egész addig a "művelt Nyugat" számára is ment a "járulékos veszteség" címszó alá, és max botrányt okozó egyedi eseteket büntettek...

 

ÜdV

 

 

Előzmény: perkelto (15336)
sunstr. Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15339

Az echo tv-n keresztül?:-)

 

Előzmény: yaouank (15328)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15338

Hát persze!
A részletekre a gondolkodó emberek kíváncsiak lennének:-)

 

http://www.grotius.hu/doc/pub/DMDNDS/2009_156_peczeli_anna_vegyi_fegyverek.pdf

4. oldal alja, 5. teteje, forrásmegjelöléssel.

 

ÜdV

 

Előzmény: sunstr. (15335)
Platon Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15337

Olvasgass wikileaks-et is ne csak USA PR-t. ;)

 

 

 

Előzmény: sunstr. (15335)
perkelto Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15336

A szovjet hadsereg tagjainak tök mindegy volt, hogy milyen nemzetiségű nőket erőszakolnak meg: volt köztük, román, szerb, magyar, szlovák, osztrák és német áldozat tízezrével.

Előzmény: Antisystem (15326)
sunstr. Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15335

"Tudtad hogy Kuvait lerohanásához Husszein kikérte az USA engedélyét?"

Ez is nagy kamu!
Nem Kuvait lerohanása volt az ok amiért bepöccent USA, hanem Iraki olajárpolitika miatt ami az arab közösségnél is kiütötte a biztosítékot.

"Tudtad hogy az Irán és a Kurdok ellen bevetett vegyi fegyverekhez az USA révén jutott Husszein?"
Hát persze!
A részletekre a gondolkodó emberek kíváncsiak lennének:-)

"Ha '39 írnánk te éppen Hitlert védenéd, hiszen a gonosz lengyeleket meg kell állítani."

Belőled kiváló diktátor lenne, vagy tanácsadó. Kiválóan csűröd csavarod.

Előzmény: Platon (15325)
El Qradi Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15334

"Nem hinném, az civil... Még a NATO sem, inkább a Moszad, vagy a Cahal..."

 

Ismétlem:

 

Az észt külügyminiszter egy kiszivárgott telefonbeszélgetés szerint nem tartja kizártnak, hogy valaki a korábbi ukrán ellenzéki vezetők közül bérelte fel azokat az orvlövészeket, akik a kijevi Majdanon tüntetőket és rendőröket öltek meg a tüntetések idején - legalábbis ezt írta szerdán hírportálján a Russia Today (RT) nevű angol nyelvű orosz állami televízió. Az észt külügyminisztérium utóbb megerősítette a kiszivárogtatott felvétel hitelességét. Azt az értelmezést viszont cáfolta, hogy az észt diplomácia vezetője megállapította volna az ellenzéknek az erőszakos akciókban való részvételét.

Az RT szerint a telefonbeszélgetés Catherine Ashton, az Európai Unió kül- és biztonságpolitikai főképviselője és Urmas Paet észt külügyminiszter között zajlott le, azután, hogy az észt miniszter február 25-én, az EU-párti tüntetők és az ukrán biztonsági erők összecsapását követően látogatást tett Kijevben.

Előzmény: herwest (15331)
El Qradi Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15333

"Azt tudtad hogy Husszein komplett falvat irtott ki?"

 

Az iraki civil áldozatok pontos száma nem ismert, az IBC szerint 73390-79999 fő, a WHO 2008. január 9-i jelentése szerint azonban 104.000 és 223.000 között van, a legvalószínűbb becslés 151.000.[32]

 

 

 

"Vagy a háborúban azért volt többek közt annyi civil áldozat mert a nagy igazságos és emberséges iraki vezető nemzeti gárdája a városban a lakosság közé bújva harcolt?"

 

2002 közepétől az Egyesült Államok megváltoztatta válaszstratégiáját, és több gépet küldött a tiltott légtérbe, és elkezdte megsemmisíteni az iraki légvédelem egységeit. 2002 márciusában még egyetlen bombát sem dobtak le, áprilisban 0,3 tonnát, május-augusztusban 8-14 tonnát, szeptemberben pedig már 54,6 tonnát. Ezután született meg az inváziót engedélyező határozat október 11-én.(Sosem született engedélyező BT határozat, max. az USA döntést hozott a támadásról)

A légvédelem és az amerikai gépek közti összetűzések és bombázások ezután mindennapossá váltak, a legnagyobb légicsapás szeptember 5-én történt 100 repülőgép bevonásával, mely egy nagyobb védelmi központot támadott Irak nyugati részén. Már ekkor felmerültek kétségek a támadás jogosságával kapcsolatban, mivel a hivatalos álláspont szerint a síiták elleni támadásokat akarták megelőzni ezzel, de ennek a hadműveletnek a helyszíne messze volt a síiták védemét biztosítandó területektől. A támadás helyszíne inkább a Jordániából behatoló speciális egységeket segítette, melyek így észrevétlenül juthattak az országba

Előzmény: sunstr. (15323)
loding Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15332

"Ami a mi esetünkben külön pechnek mondható, mert az ukránokon előzőleg átgyalogoltunk ugye a meghívóval, nagyon friss, és nem túl kellemes emlékeket hordoztak rólunk, amíg az oroszoknak csak a határvidékéig jutottunk (ugye Don kanyar)  és hát különösebb bajuk nem volt, és ma sincs velünk..."

 

... :-) aztán volt olyan is, hogy itt találkozott valaki :-), az előrenyomuláskor rábízott, és nála dolgozó ukrán egyénekkel, gyakorlatilag a "brigáddal" :-)) és ők ejtik fogságba, majd rögtön magbízzák egy komolyabb helyreállítási feladattal :-). Még a tolmács is köztük volt talán ... :-) ... (oder malenykij robot)

 

:-)

 

 

 

Előzmény: Antisystem (15326)
herwest Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15331

Nem hinném, az civil... Még a NATO sem, inkább a Moszad, vagy a Cahal...

Előzmény: El Qradi (15330)
El Qradi Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15330

"Ez csak figyelemelterelés a külföldi zsoldosokról."

 

Nyilván, hiszen volt egy-két felbérelt külföldi is, erről

Ashton kisasszony biztosan többet tudna mondani....

Előzmény: herwest (15322)
O.. Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15329

Inkább ukrán nagyfater, mint héber, ha már :)

Előzmény: Antisystem (15326)
yaouank Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15328

Ne is foglalkozz vele. FSZB-s (leánykori néven KGB) dezinformációs, manipulációs taktikával van dolgunk

 

ya

Előzmény: sunstr. (15323)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15327

Vigasztaló:(((

 

ÜdV

Előzmény: Unerwünschter Gast (15317)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15326

Aha, ebben igazad van... csak tudod, az pár hónapig tartott - nagymamáim előadása szerint kb a nyilasok hatalomra jutásától a front elvonulásáig tartó időszak volt nagyon necces - aztán elő lehetett bújni, reményekkel, és életörömmel telten, hogy túlélték...

Ez a rémálom meg huszonéve tart...

 

Azt a hülyeséget viszont abba lehet fejezni, amikor valaki azzal jön, hogy "bezzeg az OROSZOK a dédmamádat", ugyanis a szovjet hadsereg az olyan cirka 200 nemzetiségből állt, és hozzánk ugye a 2. és a 3. UKRÁN front jött be (maga Malinovszkij is ukrán-orosz volt, Ogyesszában született, és ukrán környezetben nőtt fel)... amiben persze ugyanúgy jelen volt mind a 200 nemzetiség, de zömmel a sztyeppi front - ukránok. Ami a mi esetünkben külön pechnek mondható, mert az ukránokon előzőleg átgyalogoltunk ugye a meghívóval, nagyon friss, és nem túl kellemes emlékeket hordoztak rólunk, amíg az oroszoknak csak a határvidékéig jutottunk (ugye Don kanyar)  és hát különösebb bajuk nem volt, és ma sincs velünk... békében állnak ott a katonasírjaink, pár km-re az ukrán-orosz határtól... Putyinsátán szokott haottak napja táján vízummentes napokat engedélyezni a sírokhoz emlékezni menő magyaroknak... 

Szóval valszeg az is csúsztatás, hogyha azt mondom, hogy a dédiről a Szvoboda szellemi ősét kellett lerángatni - de kisebb csúsztatás.

 

ÜdV

Előzmény: perkelto (15316)
Platon Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15325

Husszien kispályás volt az USA hoz képest.

 

Összességében kevesebb Irakit ölt meg pár évtized alatt mint az USA pár év alatt.

 

Tudtad? 

 

Jól megmentették őket ugye?

 

Tudtad hogy Kuvait lerohanásához Husszein kikérte az USA engedélyét?

Tudtad hogy az Irán és a Kurdok ellen bevetett vegyi fegyverekhez az USA révén jutott Husszein?

 

Ha '39 írnánk te éppen Hitlert védenéd, hiszen a gonosz lengyeleket meg kell állítani.

Előzmény: sunstr. (15323)
herwest Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15324

A Visa és a MasterCard nemzetközi fizetőrendszerek mindenféle előzetes figyelmeztetés nélkül leállították a Rosszija Bank ügyfelei által indított tranzakciók végrehajtását

 

 

Lehet végül mégiscsak a Bitcoin lesz a nyerő?

 

 

Amúgy nem hinném, hogy az oroszok ne lennének képesek egy saját elszámolórendszert kifejleszteni.

Előzmény: perkelto (15207)
sunstr. Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15323

Elképesztő hogy mennyire bírod hülyeségekkel telenyomni a topikot.
Azt tudtad hogy Husszein komplett falvat irtott ki? Vagy a háborúban azért volt többek közt annyi civil áldozat mert a nagy igazságos és emberséges iraki vezető nemzeti gárdája a városban a lakosság közé bújva harcolt?
Ha 1944-et írnánk, akkor éppen az amerikaiakat bírálnád a beavatkozás miatt.

Előzmény: Platon (15268)
herwest Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15322

Ez csak figyelemelterelés a külföldi zsoldosokról.

Előzmény: El Qradi (15311)
loding Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15321

:-) bár lehet most folyik :) a háttérben a készletek egyeztetése :-)))

Előzmény: loding (15320)
loding Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15320

rá "HTK"-zák az egész ukrán flotta teljes ingó és ingatlan vagyonát, valamint a fegyvereket és... ugye :-) ... khm... ami a legjobban eladható :-)) ugy az üzemanyag.

:-) nagyon sok ... lehet :))

Előzmény: perkelto (15315)
perkelto Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15319

Ez így igaz. A leánykori neve Mazepa volt, egy történelmi ukrán (kozák) családból származott.

Előzmény: El Qradi (15296)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15317

Amsterdamban nem állnak a sarkon. Tiptop szobácskák vannak. Nem bécsi cukrászda, de nem is bokor a 8-as mentén.

Előzmény: Antisystem (15314)
perkelto Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15316

Ez azért elég igazságtalan, s elfogult szembeállítás.

 

Az sem volt szép világ, amikor a felszabadító szovjet katonák megerőszakolták fél Magyarországot, köztük lehet, hogy a dédmamádat.

Előzmény: Antisystem (15314)
perkelto Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15315

Szerintem inkább arról van szó, hogy az az ukrán politikus, aki parancsot ad a hadseregnek a Krímből való kivonulásra, az egy életre eláshatja magát.

 

Gondolj csak arra a két szerencsétlenre, akik aláírták magyar részről a trianoni békét Franciaországban. Hallottál Benárd Ágostonról, illetve Drasche-Lázár Alfrédról a későbbi magyar politikai életben?

Előzmény: Antisystem (15224)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15314

A Szovjet imperializmus alól felszabadult, volt félrabszolga, félbalkáni országok mára Európa kurvái lettek.

Ebben viszont igazad lehet.... sajnos szó szerint... ami a beetető plakátokon még bécsi cukrászda volt, az ma amszterdami utcasarok leginkább...:(((

http://www.origo.hu/nagyvilag/20121114-egyre-tobben-vannak-hollandiaban-a-magyar-prostitualtak-akik-emberkereskedelem-aldozatai.html

 

Na, erről ennyit...

 

ÜdV

 

Előzmény: Törölt nick (15286)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15313

:)))

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (15310)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.21 0 0 15312

Egyébként a muzsikot nem néztem le csak a helyére tettem.

 

Na látod, szerintem meg pont ez a "tudd, hol a helyed" tipikus nyugati mentalitás az, ami visszakézből, ököllel kezelendő... Putyin még semmi ilyesmit nem tett, még csak szólt érte, hogy abba kéne fejezni ezt a fajta nexust... bár, végülis a kezét már felemelte... de csak addig, amiből még kézfogás is lehet, ha ezt a t. Nyugat végre tudomásul veszi, és megad pont annyi tiszteletet, mint amit magának is elvár... szép külföldiül reciprocitás... ez ennyi.

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (15290)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!