Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2002.11.07 0 0 1
Na ez az állitás nem helyes, hogy szinte magaddal levelezel............
Lécci bocsi-kérés----
Azért, mert még nem tartasz az ezrediknél, ne panaszkodj, a topicod mindig szinten van tartva......
Csak ne úgy csináljatok, mint a viziagámás....
aztmondja...kérdezzetek....azt majd válaszolok......
Mesélni kell a fajtádról...én is ezt tettem...és magammal leveleztem először, ha már ezt a kifejezést használod, de ha érdekes dolgokat irsz, nem a kérdésekre vársz......akkor be-be nézegetnek, egyre sürübben........
Magyar nyelvű honlap meg nincs,,,,,-hát csináljatok......akkor lesz........
Előzmény: ohiki (0)
ohiki Creative Commons License 2002.11.05 0 0 0
Hello!

Örömmel látom hogy a galamb is megjelent a topicban. Csodát ne várj, én díszbaromfival foglalkozom és a topicban szinte magammal levelezek. Van azonban galambom is, néhány pirók és Birminghami pergő. Régebben Debreceniek, Birminghamiak, és Kínai sirálykák voltak, de elmentem iskolába és felszámoltam őket.
Most az idén vettem ezeket Monoron, remélem jövőre már szaporodnak.
Sajnos igazad van, magyar nyelven nagyon szegény az internet tollasokban. /galamb, tyúk/ Én is inkább az angol nyelvűeket bújom.
Vannak képek a galambjaimról az adataimnál található képtári címen, a 4. kép-kollekcióban.
Ha vannak képeid, itt te is csinálhatsz egy kis oldalt. Próbáld meg.

doves Creative Commons License 2002.11.05 0 0 topiknyitó
Üdv Mindenkinek!

Mint gyakorló glaambtenyésztő, meglepve láttam, hogy a neten szinte sehol sem foglalkoznak még ezzel a témakörrel. Lényegében hiánypótlási cél lenne ez a topik. Amerikai site-okon rengeteg infot lehet találni a galambokról, többek között az értékesítésükről is. Mo-n ilyet abszolút nem találtam. Ha valaki esetleg ismer ilyen helyeket, akkor legyen szíves ossza meg velem.
Egyébként még annyit, hogy jelenleg 2 fajtával foglalkozom, mégpedig Kiskunfélegyházi keringővel és Mondénnal. Várok (várnék) mindenkit, akit érdekel ez a téma. Ha tudok ilyekszem segíteni, de persze várom mások segítségét is.

Üdv: doves

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!