Keresés

Részletes keresés

Happy993 Creative Commons License 2023.03.06 -3 2 421

Sziasztok!! Férj feleség vagyunk Dunakeszi auchanba glory holeba várunk pasit hereto alapon! 06 50 136 2651 .

Törölt nick Creative Commons License 2023.03.05 -2 3 420

Szerencsére megadatott,hogy volt pár ilyen nőm.Eleinte a feleségeim csaltak meg de ők csak utána vallották be de aztán elváltam és csak olyan nőim voltak akik benne voltak ezekben a játékokban.Eleinte új volt nekik de miután rájöttek ez mennyire felizgat engem már szívesen vállalták és már ők is kitaláltak kalandokat,nagy örömömre.Nem mondom,hogy rengeteg ilyen nő van de sokat rá lehet venni főleg sok év félresikerült házasság után.

Előzmény: kandaul (419)
kandaul Creative Commons License 2023.03.05 -2 1 419

Izgalmas történet volt, ami még érdekesebbé teszi, hogy meg is történt... Jó volt olvasni, persze ehhez megfelelő barátnő is szükségeltetik...

Előzmény: Törölt nick (418)


Törölt nick Creative Commons License 2023.03.05 -2 7 418

Pár éve Angliában éltem és kihívtam a barátnőmet egy hónapra így ő is nyaralt és közben kalandoztunk.Mivel eleve nyitott kapcsolatban voltunk az természetes volt,hogy másokkal is dug és többesben is szoktunk lenni.Ismertem pár dogging parkolót de ott csak este szokott lenni élet és megnéztünk egy másik eldugott parkolót ahol nappal kutyákat sétáltattak este meg dogging,többes szex megy.Szexi harisnya,miniszoknya és piros tűsarkú volt rajta és hiába sétálgattunk nem volt "kapás".Visszaültünk a kocsiba és láttunk egy pasit aki sétálgatott a parkoló és a bokrok között.Mondtam a barátnőmnek,hogy vegye le a szoknyáját és csak tangában,harisnyában és polóban sétáljon be a bokrok közé.Jó bulinak tartotta és megtette.Nem is kellett sok már ment is utána a pasi én meg figyeltem őket.Aztán láttam a nőm leguggol és szopta a pasit aztán egy fában kapaszkodva hátulról megdugta a pasi.Nem tartott sokáig,pár perc múlva jött vissza a nőm és vigyorogva kérdezte:na milyen voltam? Mondtam neki fantasztikus és van valami a puncidban?-kérdeztem.Ő meg széttette a lábát és félrehúzta a bugyiját.Akkor szívárgott ki a cucc a puncijából.Hazamentünk és gondosan kitakarítottam belőle és friss anyaggal töltöttem fel.

Este visszamentünk már sötétedés után de akkor már más kalandok voltak...

szexárdiférj Creative Commons License 2023.03.03 0 13 417

Most először megvibrizte a fenekem. Vagy egy kifejezetten kicsi vibrink, azzal a céllal vettem annak idején, hogy ezzel járatom be az ő fenekét az anális szexhez, de ez igazából nem jöt be. Múltkor szex közben megint kézbe akadt a kis vibri, mondtam neki hogy a dildó mehet a puncijába, a pici meg a fenekébe. Azt válszolta, hogy most inkább majd ő dug meg engem, de persze inkább csak viccelődés volt. Hasra feküdtem ő meg a dildót nyomta a fenekemhez, mondtam, hogy az nagy lenne, inkább a kicsivel. Bekapcsolta és simogatta vele a golyóimat, aztán felhúzta, hogy a segglyukamnál volt a vége. Kérdezte, hogy tényleg szeretném-e? Mondtam, hogy kipróbálnám, ha őt nem zavarja. Hozott sikosítót , benyomta a farpofáim közé aztán a vibri végével a lyukamat izgatta. Kérdeztem, hogy négykézláb álljak-e, de azt mondta, hogy nem. Simogatta a seggem, közben elkezdte benyomni én meg közben nyomtam felfelé a csipőm. Kérdeztem, hogy nézi-e, azt mondta hogy igen és eléggé perverz dolognak tartja. Nemcsak a vibri volt izgató, hanem ahogy nézett és beszélt róla közben. Elég könnyen becsúszott, nem igazán vastagabb egy ujjnál. Élveztem a rezgést is, azt is ahogy markolászta közben a fenekem és hogy beszélgettünk arról, hogy most már én sem vagyuk szűz. Aztán rámmásott hátulról, a hátamon éreztem a mellet, a fenkemen meg a punciszőrét. Mozgatta a csípőjét és közben mondta, hogy megdugja a szűz fenekem. Ez nagyon izgatta, hogy elveszi a szűzességem... :)

közben benyult alám, megmarkolta a kemény farkam, ahogy az ő csípője mozgott úgy mozgott az enyém is és mint egy szűk puncit úgy dugtam a markát. Nem kellett sokáig csináljuk, már élveztem is bele a szűk marokpunciba, jó sokat, jó hosszan, közben a vibri izgatott belülről, ő meg beszélt a fülembe... Hát rég élveztem ekkorát.. Remélem a szűzességem elvétele után is meg fog még dugni ...:)

banika1 Creative Commons License 2023.02.28 -4 1 416

Ha Én az itt le írnám! Akkor sokan + lepődnének!(főleg akik ismernek minket!:)

Ezért nem is teszem!

csmester007 Creative Commons License 2023.02.28 -1 1 415

Tegnap sikerült rávenni a Kedvesem, hogy pénispumpázzon nekem.

Nagy izgazmat okozott, picit megpuszilgattam illatos puncikáját, miközben a farkamon volt a pumpa, majd nagyon jó érzés volt utánna betenni puncijába.

Nagyot élveztem.

banika1 Creative Commons License 2023.02.23 -4 1 414

Irigylem őket!:)

 

Előzmény: Törölt nick (410)
banika1 Creative Commons License 2023.02.23 -5 2 413

Keres fel egy "picátert :):):)

Te beteg vagy!

Előzmény: bisexfiatalNŐ (411)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.21 0 5 412

Már a neved is kamus.........

Előzmény: bisexfiatalNŐ (411)
bisexfiatalNŐ Creative Commons License 2023.02.21 -10 3 411

A ferjem szinte barmire ra tud venni- kivetel a kaki véres  stb ehhez hasonlo dolgok ! Ezeken kivul hmmmmmmmm :)

 

 

imadom a szexet foleg lanyokkal na ebbol johet barmennyi marmint Nőkböl !

bi feleseg vagyok. A csajos szex a full full kedvencem

Törölt nick Creative Commons License 2023.02.18 -1 4 410

Voltak néhányan akik vállalták az uborka szerepét...nagy élvezetünkre :P

Előzmény: banika1 (409)
banika1 Creative Commons License 2023.02.16 -6 2 409

Hu! Backi nálatok lennék uborka!:)

Előzmény: Törölt nick (408)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.16 -1 11 408

Előzmény: banika1 (407)
banika1 Creative Commons License 2023.02.16 -5 3 407

Jó is ezt,azt beledugdosni a punciba ha csaj is élvezi!

Előzmény: Törölt nick (406)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.16 -1 11 406

 

Volt még benne más is :D

Előzmény: Törölt nick (404)
banika1 Creative Commons License 2023.02.16 -4 4 405

Nem rossz!Biróm az ilyen nőket akik izgulnak ha tárgyak vannak a puncijukba!

Előzmény: Törölt nick (404)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.15 -1 9 404

Mikor még bevállalós volt rádumáltam hogy üljön bele a kocsink sebváltó gombjába! :)) Igazából nem kellett sokat rábedzélni.   Húztunk rá gumit, kis izgatás és már szép lassan bele is ült. Nehezen de bement neki.

 

CFNMLover Creative Commons License 2023.01.15 -1 6 403

A nickemből is látható, hogy rajongója vagyok a CFNM játékoknak. Szeretek a szépen felöltözött nőkre elélvezni. A nejemet is izgatja, partner ebben.

Vettünk mindenféle kosztűmöt tavaly ősszel. Rendőrnő, Stewardess, Szobalány, Tanárnő, Menyasszony, Apáca. Az utóbbit avattuk fel egy vidéki kápolnában.

Megkaptuk a kulcsot délután a másnap reggeli keresztelő előkészületeihez. Miután végeztünk a szállásunkon lezuhanyoztunk, majd visszaosontunk a szent helyre. A nejem jelmezbe bújt, majd a bűneim megvallása után meg akart büntetni, de fordítva sült el én rontottam meg.

Mosollyal verte, szopta a farkamat, nem volt szabad idő elött elélveznem, de végül nyilván eldurrantam rá. 

A szitu nagyon izgató volt, csak a hideg...  

Tervezzük, hogy a többi jelmezt is megfelelő környezetben használjuk... :)

parbanika Creative Commons License 2022.11.13 0 6 402

Az jó! A nudi is meg a meztelen szaunázás is!

Én is rá vettem a feleségem, kurva jó élvezetes volt amikor a büki szaunában a gőzben két fiatal srácnak fel állt a fasza rá

Előzmény: EnvvagyokEn222 (401)
EnvvagyokEn222 Creative Commons License 2022.11.13 0 3 401

Volt hogy vettünk észre olyat aki le se tudta venni a szemét róla😃de sokminden van még tervben például a következő a nudi strand lesz😉

Előzmény: Törölt nick (398)
Törölt nick Creative Commons License 2022.11.13 -1 0 400

Példa?

Előzmény: Törölt nick (399)
Törölt nick Creative Commons License 2022.11.12 -1 1 399

Arra, hogy meghallgasson, amikor elképesztő sötét, aberrált perverziókról meséljek neki. A következő lépés  az lesz, hogy bevallom: ez mind én vagyok.

Törölt nick Creative Commons License 2022.11.12 -1 1 398

Volt is aki látta?Mi volt a reakció ha igen?

Előzmény: EnvvagyokEn222 (397)
EnvvagyokEn222 Creative Commons License 2022.11.12 -1 7 397

Már többször vettem rá hogy éjszaka vetkőzzön le az utcán és sétáljon meztelenül és mutogassa magát, haza persze sose jutottunk az ágyig :) Remélem nemsokára arra is rávehetem hogy beküldhessem pár fotóját a fórumra :)

Ancsa_69 Creative Commons License 2022.11.11 0 3 396

Ez izgalmas manapság jobban elfogadott ez mint 80 as 90 es években még, az udvarlás, csábitás is meg van örökítve a fotókon :)

Előzmény: murray (395)
murray Creative Commons License 2022.11.11 0 7 395

Amikor az esküvönk volt egy fiatal csinos fotóslányt hívtam el. A sógorom totál bepörgött rá, a sógornőm is ott volt kicsit kínos volt. A fotóslány a Margitsziget közepén ilyen erotikus képeket akart csinálni rólunk  a párom szoknyáját fel kellett húzni a harisnyatartó végéig és oda kellett tennem a kezem a combjára stb. Asszony nem nézett ki szarul így mindezt egy rakás ember nézte. .. mindenki be volt pörögve, tököm kivolt már.. :-) 

Előzmény: Ancsa_69 (394)
Ancsa_69 Creative Commons License 2022.11.11 0 2 394

Régen is készültek erotikus fotók az esküvőn vagy előtte akár lánybúcsún is de most még inkább mivel azóta már a kis digitális kamerákkal könnyű és mobiltelefonok is vannak és fotózni is tudnak :)

Előzmény: perverz13 (276)
LTvedtél? Creative Commons License 2022.10.06 0 6 393

Sok mindenre sikerült, de most meglepett.

Már csütörtök van, de a munkahelyek és elfoglaltságok miatt szex hétfő délelőtt volt utoljára és eltekintve a holnap 6:05 és 6:30 közti közösen eltöltendő 25 perctől nem fogunk találkozni csak szombat este. (gyerek otthon)

Ma délután viszont csöngettek a munkahelyemen és ki áll az ajtóban? Az én kis feleségem. Szűk farmer feszült rajta, fölül erősen domborodó póló.

Köszönés után cinkos pillantások közt közölte, hogy régen jutott a farkamhoz és most azért jött be, hogy leszopjon.

Fölszaladt a szemöldököm, de közöltem vele, hogy szólhatott volna előre mert sajnos nem vagyok lelkileg ráhangolódva és nem is vagyok frissen tisztálkodva. Megtörtént már a részéről kilátásba helyezett esemény korábban, mert izgatja a kertésznadrágból kikandikáló szerszám.

Abban maradtunk, hogy ki fogjuk használni a holnap reggeli 25 percet és fölhatalmazást kaptam rá, hogy ha álmos is lenne, fordítsam a hátára és tömjem a szájába a ...

Holnap reggel meglátjuk! :-)

parbanika Creative Commons License 2022.07.25 0 1 392

Tök igazad van ez így ilyen formába nem fog jól elsülni!

 

Előzmény: artist_not_engineer (389)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!