Keresés

Részletes keresés

szerda7 Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34750

Előzmény: Ellenörző Kód (34748)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34749

 Jobb is, most lehet, hogy ahogy Ukrajnát, minket is megtámadna Putyin Oroszországa, hogy visszavegye Hruscsov ajándékát.

 


Mennyire vastag a bőr, hogy ezt a sok hazugságot összehordod? Vagy csak fogalmad nincs, mit beszélsz?

 

1. A Kárpátalja erendően magyar terület, Hruscsovon kívül, aki még nem is élt, mikor már az volt, míg Nova Russzija ajándék a kievi városállamnak, ami valamikor 1000 éve létezett egy darabig.

2. Oroszország nem támadta meg Ukrajnát és többször is - vezetéstől függetlenül  - visszaadott volna elszakított magyar területeket, Trianont alá sem írta, soha nem ismerte el.

Előzmény: perkelto (34712)
Ellenörző Kód Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34748

Hogyhogy nem fogadták virágesövel a felszabadítókat?  Érthetetlen,,,

Előzmény: szerda7 (34745)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34747

Talán ismered a magyar mondásokat: "Hasonló a hasonlónak örül", "Madarat tolláról....", stb. Érdekes, hogy a mindenkiben és mindenben fasisztát látó bal- és neolibsi/neocon színtársulat egyszerre milyen megértö lett a neonáci verölegényekkel szemben.

 

Jónak magyarázol te is! Mintha egy Gitmó őrnek mondanád. Pörkölt fórumtárs a leghabzóbb szájú anti-kommunista régi kommunista elvtárs fajtája. Tudod, mint a nyilasból lett ÁVH-ás. Semmi furcsa nincs abban, amit írsz, ez csak a nácik/kommunisták új fedőneve. Csak a szabályt erősítendő, Pörkölt elvtárs manapság - mint írja - LMP szavazó.

 

Szerintem az oroszok (különösen Putyin) szórakoznak a G7-en (lásd Putyin igen találó megjegyzését Clinton önagyságára).

 

Még az, de az amcsik is. Ha lesz időm, megkeresem. Humorműsor: nem jöhetsz a G8-ba, bizony, ezen a héten arcfestés lesz pedig.

Előzmény: Törölt nick (34716)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34746

:-)

 

Igen.

De mégsem.

Ha a az orosz spenác (ez teccik) ott lenne, már semmiféle harc nem lenne:

 

Előzmény: szerda7 (34745)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34745

Megerősített hírek szerint a személyzet tagjai közül hat személyt a helyi feldühödött és felfegyverkezett lakosok lelőttek.

 

Milyen szégyenteljes média hazugság! Az orosz specnác végezte ki őket. Nincsenek is ott lakosok, csak orosz terroristák. 

Előzmény: Törölt nick (34732)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34744

Én, a kormány helyében csak akkor állnék szóba Ukrajnával, ha visszaadja Kárpátalját, a nélkül mehet a levesbe, nem még gáz. Túró, az.

Előzmény: perkelto (34715)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34743

Ó igen...

 

Ezt teljesen figyelmen kívül hagytam.:-)

 

Itt éppen a humanitárius segély egy szeletét látjuk és ezek a szörnyű terroristák nem is örülnek neki.

 

 

De hogy nézzük meg, milyenek is ezek a terroristák:

 

Előzmény: Sir Balamber (34739)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34742

Mi hülye cím!

 

Semmi fenyegetésről nincs szó, szerződésekről van szó. Orbán mondta már régen, ezek a megfordított gázszállítások még azt is jelenthetik, hogy mi például még Romániából sem kaphatunk gázt.

 

A német fél is közölte régen, hogy nem biztos, hogy ezek egészen jogszerűek. Amennyire én tudom, egy cégen kívül senkinek nincs viszonteladási joga, a gáz, míg meg nem érkezik a vevőhöz, végig Oroszország tulajdona.

 

Erre utalt putyin:

 

"Nagyon nagy kockázatok vannak. Ha valaki reverzszállításokkal akarja rendezni Ukrajna gázellátási problémáit, két dolog miatt is tévedésben van. Egyrészt: ha meglátjuk, hogy valaki megsérti a gázszállítási megállapodásokat, csökkenteni fogjuk a (gáz)mennyiséget, és egyszerűen fizikailag nem lesz elegendő gáz az európai piacon" - mondta Putyin, aki a második problémának a gázadósságot nevezte, nyilvánvalóan Ukrajnára célozva.

Előzmény: martinaxe1 (34741)
martinaxe1 Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34741
Sir Balamber Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34740

Szerintem nem kozossegibb inkabb szolidarisabb az orosz tarsadalom. Amerikaban (en ugy latom) nagy hagyomanya van a kisebb kozossegeknek egyleteknek stb. Oroszorszagban viszont az egyen sokksl jobban szamithat az államra. 

Előzmény: Antisystem (34723)
Sir Balamber Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34739

Kizart eset. An26 volt es himanitatius szallitmanyt vitt az ehezo bebifokaknak. A legmagasabb ukran szintrol lehet tudni. 

Előzmény: Törölt nick (34732)
Sir Balamber Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34738

Valamiert az ukran hirekben mindig legalabb 3x 5x annyi "terrorista" halott van mint ukran. Aztan ha megnezed a tudositasokat azon is csodalkozhatsz hogy tudnak loni. Mar aki meg nem dezertalt. 

Megjegyzem a masik oldal legalabb nem hazudik ennyire pofatlanul. 

Előzmény: perkelto (34733)
Ellenörző Kód Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34737

Ezt már a közel kelti 3semények során megszokhattuk. Az elnyomók, agresszorok, megszállók: a demokratikus erők. Az elnyomottak, a szabadságukért harcolók: terroristák

Tsak a szokásos polkorrekt szöveg.

Előzmény: Törölt nick (34735)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34736

A 48-as Magyar szabadságharc eseményeit hogyan tudósítottad volna a magyarok csapatmozgásait?

 

 

"Petőfi terrorista csoport", "Ben vezette terrorista csoport" ?

 

:D

Előzmény: Törölt nick (34735)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34735

A 48-as forradalomban hogyan tudósítottad volna a magyarok csapatmozgásait?

 

 

"Petőfi terrorista csoport", "Ben vezette terrorista csoport" ?

 

:D

Előzmény: perkelto (34733)
Platon Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34734

Ezt már tisztáztuk, a terroristák Kijevi oldalon vannak.

Előzmény: perkelto (34733)
perkelto Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34733

Orosz terroristák csoportja orosz területről (a két ország közötti semleges zónából) támadott egy ukrán határellenőrzési pontra Marinivkánál. A támadást ukrajnai orosz terroristák kb. 100 fős csoportja közben nyugati irányból összehangolt támadást indított az ukrán határőrök ellen. Az Oroszországból érkező járművek közül egy Ural teherautót, két Kamaz teherautót és egy PSZH-t megsemmisítettek, 15 terroristát lelőttek, az ukrán határőrök közül öten megsebesültek. Az ukrán hadsereg és légierő segítséget nyújtott a határőröknek, a többi terrorista Oroszországba szökött.

 

15 militants killed at Marynivka checkpoint on border with Russia

 

As a result of the fierce fighting near Marynivka checkpoint in Donetsk region on Thursday evening Ukrainian troops annihilated 15 terrorists, Adviser to Interior Minister Anton Herashchenko said on the Shuster LIVE television show.

Also, he added that Ukrainian troops destroyed military hardware of the militants - Ural truck, two KamAZ trucks and an APC.

 

As reported, Ukrainian border guards clashed with a group of terrorists near Marynivka checkpoint on the border with Russia. From the Russian side the border unit was stormed by a terrorist group with 1 APC, 4 KamAZ trucks with mounted NSV heavy machine guns and 4 minibuses. Also, in the Ukrainian territory more than a hundred militants pulled up from the rear.

 

A combined detachment of the State Border Guard Service (SBGS) and the Armed Forces of Ukraine moved to help the border guards. After this part of the terrorists fled to Russia.

 

"Some of the terrorists that attacked Marynivka checkpoint from the neutral strip from the Russian Federation, after the air attacks of the Ukrainian Air Force and the backup escaped to the territory of Russia," the SBGS press-office said.

 

As a result, five Ukrainian border guards have been wounded. They received medical treatment, but none of them came from the battle.

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34732

Két vállról indítható légvédelmi rakétával lelőtte az ukrán légierő An-30B felderítő repülőjét a népi milicia légvédelme. EZ a gép egy modern eszközökkel ellátott felderítőgép, amelyet az ukrán légierő a nyitott égbolt kapcsán szokott használni, két darab volt belőle összesen. A harcok kezdete óta folyamatosan használták felderítésre. Az első ilyen repülőt még március 22-én vesztette el az ukrán légierő, akkor a földön semmisült meg egy reptéri csatában. Ezt a gépet azonban Mikolajvka település fölött lőtték le tegnap. A repülőgép nyolc fős személyzete ejtőernyővel kiugrott a gépből. Megerősített hírek szerint a személyzet tagjai közül hat személyt a helyi feldühödött és felfegyverkezett lakosok lelőttek. Két személyt helikopterrel mentettek ki az éjszaka folyamán az ukránok.

 

Előzmény: Törölt nick (34730)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34731

Közösségibb. Ősközösség :)

Előzmény: Antisystem (34723)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34730

"nem kellene a robbanásnak hallatszania? Nem látni a rakéta füstcsíkját se és egyáltalán nem úgy tűnik nekem, hogy ez robbant, inkább kigyulladt, mint amikor belerepül egy madár."

 

Nem volt ez túl magasan, olyan 1500-1800 m körül volt.

Rakéta tallálat, de éppen csak elkapta a gép oldalát a szárnytőnél,

nekem erősen úgy tűnik.

Előzmény: Sir Balamber (34703)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34729

«Украина есть и будет унитарным государством, никакой федерализации не будет», — подчеркнул сегодня Порошенко в своей инаугурационной речи.

 

http://rusvesna.su/news/1402130035

loding Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34728

nagy jelmezbál ez itt :-), majd csak figyeld,

 

a birkafasz kollektivizmus, meg az ész nélküli (valójában ál) individualizmus közötti egyensúly lenne a helyes irány :-)

 

 

Előzmény: Antisystem (34723)
Antisystem Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34727

Én ezt a megállapítást az egész balkáni háborúra értettem, úgy, ahogy van. Szerbek, horvátok, albánok... (stb)

 

ÜdV

Előzmény: Platon (34726)
Platon Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34726

Nem, nem igazán. 

 

A szerbek tanultak Boszniából, Koszovóban szó nem volt fékevesztett szabadcsapatokról, vagy elengedett belügyi alkulatokról. Mielőtt az USA elkezdett bombázni szerb részről alig néhány szórványos jellemzően egyéni atrocitás volt, ahol a felelősöket megbüntették. A TV-ben mutogatott Racaki incidens egy az egyben megrendezett volt, ez jól bizonyítható, és a Milosevics perben bizonyítva is lett.

 

Ezzel szemben az albánok (a drenica klán) folyamatosan támadták a szerb civil lakosságot, megkockáztatom, hogy valószínűleg NATO tartótisztjeik javaslatára, mert kellett egy mészárlás hogy háborút lehessen csinálni megdönteni Milosevicset és bevonulni Jugoszláviába.

 

Az Ibrahim Rugova nevével fémjelzett albán ellenállás a békés ellenállást hirdette, szó nem volt erőszakról, egészen addig, amíg meg nem nyíltak észak Albániában a BBC által is bemutatott, a britek és az USA által üzemeltetett kiképző táborok, ahol az Albán maffiát a drenicai klánt fegyverezték fel, és képezték gerillaharcra és terrorizmusra.

 

 

 

 

Előzmény: Antisystem (34725)
Antisystem Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34725

Az a konfliktus is kb olyan volt, mint az itt állandóan előjövő orosz-csecsen... a konfliktus első 3 napján még lehetett erkölcsi alapon valamelyik mellé állni - aztán pár hónap múlva már fülig xaros volt minden érintett fél...

 

ÜdV

Előzmény: Platon (34724)
Platon Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34724

Lenne, ha megtörtént volna. 

 

Valójában a bombázásokat megelőzően éppen az albánok nép irtottak nem a szerbek, olvasgasd csak bőszen az Europa Tanács jelentését.

Előzmény: perkelto (34711)
Antisystem Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34723

Nézd, a "cionista világösszeesküvés" témájú cikkeket magam is a bulvár kategóriába sorolom - ez egy dolog... a másik dolog az a TÉNY, hogy oligarchák ide vagy oda, az orosz társadalom még mindig jóval közösségibb, mint az amerikai vagy a brit.

(a magyar meg spéci, ezt a saját bőrömön is érzem - amíg a gengszterváltás előtt jellemző volt az állammal szembeni nagyfokú individulista kontra az emberek közötti kapcsolatban európai mércével közösségi attitűd - amely kombóban én őszintén szólva jól éreztem magam:) - na addig a gengszterváltás óta sajnos kezd egyre jobban bekúszni az egyének közötti kapcsolatokba is az individualizmus, amit viszont eléggé rühellek)

 

ÜdV

 

Előzmény: Törölt nick (34721)
gitana19 Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34722

Azért ez a Macskajajj-akcentussal az igazi :D

Előzmény: perkelto (34710)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.07 0 0 34721

Jah, Oroszországban egy szem bankár nincs(aki van, az a nép közé szórja a pénzét), egy szerm zsidó származású ember sincs...(aki volt, az még Sándor cár alatt kikeresztelkedett)....ne vicceljünk már.....az oroszok ugyanezt akarják...csak nekik meg a nyugat áll az útjukba...az Eurázsiai Unió vagy mi a szösz az Atlanti óceánig akarna érni....

Előzmény: heiler (34720)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!