Keresés

Részletes keresés

Köcsögtörő Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123414
Tehát folyamatosan aggódhatunk.:-)))
Előzmény: T0mika (123402)
simita Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123413

Talán az mégiscsak csapatközelibb, hogy :

ki nem ugrál nem fradista hej-hej.

Erre még én is mozgásba lendíteném megvénhedt tagjaimat.

 

Előzmény: salesguy (123367)
JPS Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123412
Jó reggelt! Már megint egy unalmas UEFA kupa meccs! Remélem el tudjuk viselni az esélyesség terhét! 3-1 ide, de azt ne kérdezzétek ki lövi az öngólunkat! :)
bode1899 Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123411

Zöld-fehér jó reggelt! Győzelemre fel! HAJRÁ FRADI!

Habi Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123410

Ugye?

Debrecen csak a terkepen van kozelebb Budapesthez.

Ha nem tudsz valamit,nyugodtan kerdezz engem.

Jegyezd meg irasomat,Kanadabol:

Sosem lesztek bajnokok..!!!

Előzmény: sylord (123406)
zlotyi11 Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123409

Jó reggelt mindekinek!

 

HAJRÁ FRADI!

Itamás Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123408
Jó reggelt Fradisták!

Nagy nap a mai...

A mai NS-ban LCS ismét bizonyítja,hogy mennyit jelent a más mentalitás,ami az ember itthon nem tud megszerezni.

Hozott magával olyan dolgokat,amit itthon egyetlen edző sem tud,és nem is képes rá!

Nagy választás volt,és a kezdeti kétkedőknek is világos már,ki Ő és mit akar,merre tart!
Csak így tovább!

Ilyen felfogással sokáig menetelhetünk!

ma este is:GYŐZELEMRE FEL!


HAJRÁ FRADI!!!!!!!
sylord Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123407

Komolyra fordítva a szót.

 

Látom az FTC idei legkomolyabb meccse előtt jópár emberkének itt az a legfontosabb még mindíg , hogy más magyar klubokat fikázzon.

 

Sok sikert a Feyenoord ellen, bár szerény véleményem szerint ha kihúztok egy ikszet már az is nagyon szép eredmény lesz.

 

üdv.

 

sylord Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123406
Jól látod a dolgokat a kamion kormánya mögül a közeli Kanadából...:))))))
Előzmény: Habi (123357)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123405

A láki új edzője ez a supka gyerek, biztos abban előzte meg a Csankot, hogy ő már ismeri a dábrácáni nyelvet, hiszen játszott már a parasztoknál. Emellett kisértetiesen hasonlít a Barátok köztben szereplő italkereskedő emberre, aki a Rékasi spanja a sorozatban....

szerintem....

sergiototta Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123404

Jó reggelt

Hajrá Fradi

T0mika Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123402
nem kell aggodni, kiveve ha alkoholmamorban ulok a DK ele :o))
Előzmény: Greenie (123397)
Greenie Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123401

Jó éjt a bajnokcsapat minden szurkolójának. Nagy nap lesz a mai.

Hajrá FERENCVÁROS.

Minden bele!

 

Greenie Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123400

A rádió szerint így állunk fel:

 

Szűcs- Vukmir, Botis, Gyepes- Balog, Tőzsér, Kapics, Lipcsei, Huszti- Bajevski, Sowunmi.

 

Tudom, hogy az összeállítás holnap fog eldőlni, de ez a csapat nem rossz:)

Greenie Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123399

Ez egy Fradi topic, kiszínezem zöldre, ha akarom.:))

Olyan jól néz ki...

Márpedig én színezni fogok, ha akarok:))

Előzmény: Habi (123398)
Habi Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123398

Konnyelmu vagy vazze....

Tudod jol,kisgonosz az egyik modi.

Nekem mar szolt,sôt osszehasonlitott valakivel.

Ezt meg megbeszelem vele.....:0))))

 

De lehet,neked nem mer szolni...

 

Ovakodj a szines,bold,kinagyitott betuktol,meg kisgonosztol..!!!

Előzmény: Greenie (123397)
Greenie Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123397

Remélhetőleg az ujdonsült moderátoraink, kisgonosz és TOmika nem fog kimoderálni a sok bold miatt:))

 

László Csabával nagyon jól jártunk. Magyarország legjobb edzője és pedagógusa. Méltán irigyelhetik a dózsások és a hurkások!:))

Greenie Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123396
A játékosok hisznek a győzelemben



A Ferencváros első UEFA-kupa-csoportmeccse előtt megkérdeztük a zöld-fehérek labdarúgóit, milyen érzésekkel készülődnek a csütörtök esti összecsapásra. A válaszokból kiderül, a magyar bajnok háza táján fölöttébb bizakodó a hangulat, a játékosok hisznek benne, hogy az európai piacon magasan jegyzett holland együttes ellen is győzelemmel kezdhetik a sorozatot.

Szűcs Lajos: "Biztos vagyok benne, hogy jó mérkőzést játszunk a Feyenoorddal. Bízunk benne, hogy szurkolótáborunk nem a tizenkettedik, hanem első számú játékosunk lesz, és átsegít bennünket az esetleges nehézségeken."

Dragan Vukmir: "Mindenki tudja, hogy a Feyenoord milyen játékerőt képvisel, de nagy odafigyeléssel megverhető. A továbbjutáshoz feltétlenül hoznunk kell a két hazai meccsünket."

Gyepes Gábor: "Valóra váltjuk mindazt, amit László Csaba vezetőedző kér tőlünk, és akkor biztosan nyerünk."

Sorin Botis: "Úgy tudom, huszonnyolcezer néző előtt játszunk majd, márcsak ezért is a maximumot kell nyújtanunk. Most lépek először pályára a Puskás Ferenc-stadionban, remélem, győzelemmel debütálhatok."

Balog Zoltán: "Nincs könynyű ellenfél a csoportban, a Feyenoord ráadásul az egyik legerősebb csapat a mi águnkon. Ám ha betartjuk a taktikai utasításokat, és mindenki a feladatra koncentrál, annak meglesz az eredménye."

Adem Kapic: "A hollandok kapuja sem bevehetetlen, és arra törekszünk majd, hogy győzelemmel kezdjük a csoportküzdelmeket. Nem hiszem, hogy a Feyenoordnak több esélye lenne, mint nekünk, elvégre mi játszunk hazai pályán."

Lipcsei Péter: "A minap az egyik televíziós csatornán elhangzott, hogy a Feyenoord öt nullára nyer ellenünk Budapesten. Csütörtökön bebizonyítjuk, hogy aki ezt mondta, nem ért a labdarúgáshoz. Legyőzzük a Feyenoordot!"

Huszti Szabolcs: "Hazai pályán egyértelműen győzelemre játszunk, más nem is lehet a célunk. Teljesen mindegy számomra, kivel kerülök szembe a holland csapatból, a legjobb formámat kell nyújtanom."

Tőzsér Dániel: "Minden sorozatban az első találkozó a legfontosabb. Abban mindenki biztos lehet, hogy mindent elkövetünk a három pont megszerzéséért, illetve azért, hogy szurkolóink elégedetten távozzanak a stadionból."

Alekszandar Bajevszki: "Nehéz este elé nézünk, de megoldható a feladat. Helyzeteinket értékesíteni kell, és akkor nem okozunk csalódást. A vélhetően huszonnyolcezer szurkoló jelenléte minket is feldob, jó meccs lesz, Fradi-győzelemmel."

Robert Vagner: "Békéscsabán kifordult a bal bokám, de most már érzek magamban annyi erőt, hogy pályára lépjek a Feyenoord ellen. Mondanom sem kell, hogy boldog lennék, ha gólt rúgnék a hollandoknak."

Greenie Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123395

Le kell győznünk a hollandokat! Ahogy már korábban is mondtam: ők sem a Holdról jöttek, és abban is biztos vagyok, hogy a magyar asszonyok nem szülnek tehetségtelenebb gyerekeket, mint a holland, francia vagy a spanyol nők.
- Lothar Matthäus segíti a munkáját?
- Mi nem csupán edzőkollégák, hanem barátok is vagyunk, így mindent megbeszélünk egymással. Meghallgatom a véleményét, de én döntök mindenben. A Fradi az én csapatom, s remélem, még sokáig az is marad.

 

Ámen!

Greenie Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123394

Magam is úgy látom, hogy a mostani keret gyengébb, mint a legutóbbi, ám a csapat egységes, és ebben rejlik az ereje. De bárcsak itt lenne Gera Zoli, akkor tényleg nem állnánk meg az UEFA-kupa-döntőig. De még így is meglehet.…

 

A mostani keret gyengébb...és így toronymagasan vezetjük az első osztályt.

:))

Greenie Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123393
Lehet, hogy furcsa lesz, amit kérdezek: mit gondol, szeretik önt a játékosai?
- Ezt tőlük kellene megkérdezni, de ilyet egy csinos nőtől sem kérdez az ember. Vagy érzi, vagy nem, hogy szeretik. Persze nekem is megvannak az érzéseim ezzel kapcsolatban. Az biztos, hogy szeretek itt dolgozni, megvan az alkotói légkör, a játékosok partnerek, és egyre inkább úgy érzik, jó helyen vannak. Igen, jó ma Fradi-játékosnak lenni.
- Azért van kivétel. Huszti Szabolcs például mindenképpen távozni akar.
- Sajnos ez így van. Huszti tehetséges srác, nagy karriert futhat be, de erőszakkal nem tarthatjuk az Üllői úton. A klub elé tett egy szerződéshosszabbításról szóló tervezetet, de ő ezt nem akarja aláírni. Nem kötelező a Fradiban futballozni. Ha elmegy, szurkolok neki, amíg itt van, addig pedig segítem a fejlődését.
Greenie Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123392
Nem akarok a szokásos pesszimista mondatokkal előrukkolni - Lothar Matthäus jól letolna emiatt -, de gondolom, ön is elismeri: a magyar futballista mentalitása azért messze van még a görögétől is.
- Ebben igaza van. Ez a peszszimizmus csak nem akar kitörlődni az emberekből. Egyszerűen nem értem, hogyan élnek itt az emberek. A múltkor egy huszonhárom éves sráccal beszéltem meg egy találkozót, s mit gondol, mit válaszolt? Azt mondta, találkozhatunk, de persze csak akkor, ha megéli a holnapot. Azt hittem, rosszul hallok. Hogy lehet így hozzáállni a világ dolgaihoz? Az én csapatom szerencsére már nem ilyen, ezért is tudunk újra és újra győzni.
Greenie Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123391
Ezt a csapatot, ezt az országot nem szabad itthagyni, nekem most olyan együttesem van, amelyre büszke lehetek. Óriási feladatok állnak előttünk, szeretnénk megnyerni a magyar bajnokságot, a Magyar Kupát és az UEFA-kupát. (:))
- Tessék!?
- Igen, jól hallotta, szeretnénk megnyerni az UEFA-kupát. Már beszéltem is a vezetőkkel a fiúk premizálásáról, hogy ha sikerül a diadal, ki mennyi pénzt kapjon. Annyit elárulhatok, hogy nevetve fogadták a felvetésemet. Pedig én nagyon is komolyan gondolom mindezt.
Greenie Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123390

Ha most hívnák, nem menne a németekhez


- Akkor tisztázzuk: elmenne a Mönchengladbachhoz, ha felkínálnák a kispadot?
- Ugyan már, dehogy mennék! Én a Ferencváros edzőjeként szeretnék dolgozni még hosszú-hosszú éveken át.
- Nagyon szép mondat, kérdés, hogy valóban így gondolja-e… Tíz magyar edzőből kilenc rohanna a Bundesligába, szinte menekülne Magyarországról.
- Tudom, és azzal is tisztában vagyok, miért van ez így. De mielőtt erről beszélnék, térjünk vissza az előző kijelentésemre. Én nem azért mondtam, hogy a Fradiban szeretnék dolgozni hosszú évekig, hogy ezzel jó pontot szerezzek a zöld-fehér szurkolóknál. Nekem egyszerűen kötelességem itt maradni Magyarországon, hiszen elkezdtem valamit, és ezt a munkát igenis folytatnom kell. Csodálkozni fog azon, amit mondok, de megéri itt dolgozni.

Előzmény: Habi (123388)
Pac Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123389

" Meg azon szurkolókéba is, akik szerint itthon egy Feijenoord ellen eleve jó egy döntetlen is. "

 

Igenis jó eredmény!

 

Az első 5 percben...

 

:-)

Előzmény: HORI (123386)
Habi Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123388

OFF:

Menesztik Salloit a dozsabol:

 

"Valószínű, hogy elköszönünk egymástól, de a helyzet ennél bonyolultabb - mondta Lukács Ferenc. - Az ügyvezető igazgató felmentéséhez taggyűlést kell összehívni, ez pedig legalább tizenöt napot vesz igénybe. Ezenkívül egyeztetnem kell még a tulajdonostársaimmal is, hiszen egyelőre csak Muszbek Mihálylyal beszéltem erről a kérdésről telefonon, ez pedig nem tekinthető hivatalos tárgyalásnak."

 

Ez van,mikor csak egy tulajdonosa van a csapatnak.

A tobbivel is egyeztetni kell.

Előzmény: Habi (123387)
Habi Creative Commons License 2004.11.04 0 0 123387

Nekem is tetszik nagyon a masodik resz.

Egeszseges onbizalomrol tesz tanulsagot.

 

Hogy ez mennyit ert,csak holnap,nalatok Ma,tudjuk meg...

 

Az elso reszben az nem igaz,hogy leneznek bennunket....

A FERENCVAROS=FERENCVAROS..!!!

 

 

(Erdelyben is a FRADIT meg a MAGYAR valogatottat hallgattak,titokban....)

 

 

Johet a modi...    :0)))))))

Előzmény: Ferencváros_29 (123385)
HORI Creative Commons License 2004.11.03 0 0 123386

"I won't be satisfied with just qualification - I want us to beat the two star teams in the group Feyenoord and [FC] Schalke [04]. We have to reach that level. Winning the Hungarian title and cup all the time, that's natural. We won't be successful just by doing that."

Dícséretes, példamutató hozzáállás. Ezt kéne beleverni a játékosaink fejébe, izomból. Akiébe nem lehet, azt elhajtani még az Üllői környékéről is.

 

Meg azon szurkolókéba is, akik szerint itthon egy Feijenoord ellen eleve jó egy döntetlen is.

 

Nincs ilyen.

 

Győzni kell!!!

 

Előzmény: ChrisRea (123384)
Ferencváros_29 Creative Commons License 2004.11.03 0 0 123385
A második cikk nagyon tetszik.
Előzmény: ChrisRea (123384)
ChrisRea Creative Commons License 2004.11.03 0 0 123384
Ket cikk az Uefatol


Feyenoord head for Hungary
Wednesday, 3 November 2004

Feyenoord are hoping to have more to celebrate in Budapest (©AFP)

Feyenoord are looking to keep up their fine start to UEFA Cup Group A when they travel to Ferencvárosi TE, while Heart of Midlothian FC enter a new management era at home to FC Schalke 04.

Feyenoord absentees
Having beaten Hearts 3-0 at home two weeks ago, Feyenoord know that three more points in Hungary would take them to the verge of the round of 32. However, they are without midfield player Sebastián Pardo, who suffered another hamstring injury in training this week, left-back Ramon van Haaren and winger Leonardo.

Ferencváros bow
Ferencváros sat out Matchday 1, but are six points clear at the top of the Hungarian First Division and have no injury worries. Striker Robert Vagner has recovered from a knock and could be deployed in a three-man forward line with Thomas Sowunmi and Aleksandar Bajevski or Marek Penksa.

Hungarian pride
Coach Csaba László said: "We must feel that we are playing for the whole of Hungarian football. That's why it's great that we will play in the national stadium. We feel that Feyenoord are looking down at us. We would like to think that after the game they would look up and say 'that is a great side'."

Robertson at Hearts helm
Meanwhile, new Hearts manager John Robertson may have striker Mark de Vries available at European home Murrayfield after he missed the defeat in Rotterdam with a toe injury, but midfield player Phil Stamp is struggling for the visit of UEFA Intertoto Cup winners Schalke with a calf complaint.

Schalke selection
Schalke, with a 1-1 home draw with FC Basel 1893 under their belts, could be without flu victim Levan Kobiashvili and defender Mladen Krstajic (groin). Coach Ralf Rangnick, who may deploy Hamit Altintop in the middle and Tomasz Waldoch at the back, said "We lost two points against Basel and as there are no two points on offer we have to go for three."


-----------------------------------------------


Ferencváros unafraid
Wednesday, 3 November 2004

By Peterjon Cresswell


Csaba László is looking for a win against Feyenoord

Csaba László is regarded as something of a maverick in Hungary. The Ferencvárosi TC coach, who has breathed life into the Hungarian champions, was in defiant mood at a fans' forum in Budapest ahead of the club's debut in the UEFA Cup group stage against Feyenoord.

Motivational message
"I read somewhere that Feyenoord were five goals better than us," said the much-travelled 40-year-old. "I'm going to pin that article up in the dressing room to motivate my players on Thursday night.
I won't be satisfied with just qualification - I want us to beat the two star teams in the group
Csaba László

Big target
"We have to give it our all," László added. "I won't be satisfied with just qualification - I want us to beat the two star teams in the group Feyenoord and [FC] Schalke [04]. We have to reach that level. Winning the Hungarian title and cup all the time, that's natural. We won't be successful just by doing that."

German methods
Since arriving at the club in July, the little-known László has tried to bring training methods and attitudes he learned in Germany to Hungary. With no Hungarian clubs nor the national team making any great impact on the major stage for decades, László's struggle is an uphill one - but this is the kind of situation with which he is more than familiar.


Dénes Rósa is suspended for the game against Feyenoord

Romanian upbringing
Growing up in a Hungarian-speaking region of Transylvania in Nicolae Ceausescu's Romania, László learned his football the hard way. "Life under the regime was brutal," he said. "It was especially hard for Hungarians living there. We used to secretly listen to Ferencváros matches on the radio. And we were big fans of English football, too."

Political dissident
László played for his local team, Székélyudvarhely FC, but by the time he was 20 he had fled the country. As a political dissident, László went to Germany, where he played at SC Bayer 05 Uerdingen. A knee injury ended his career, so László went into coaching, gaining his diploma from the Deutsche Sporthochschule.

Matthäus calls
He was working as a youth team coach at VfL Borussia Mönchengladbach when new Hungary coach Lothar Matthäus invited him to Budapest to work with his squad. "For me it was a dream come true," said László. "The chance to work with such a legend and to coach in Hungary for the first time."

Ferencváros role
After helping Hungary to a string of positive results at friendly level - including a 2-0 win over Germany in June - László then landed the biggest job in the country: coach of Ferencváros. "No one was more surprised than me to hear from Ferencváros," he said. "To manage them is not just a job, it's a calling."

Tough prospect
Leading the league by six clear points and qualifying for the UEFA Cup, László has more than answered that call. Now with two tough home games against Feyenoord and FC Basel 1893 switched to the national Ferenc Puskás stadium, and difficult ties at Schalke and Heart of Midlothian FC in the same group, László needs to generate the kind motivation only he can muster.

Rósa suspended
Ferencváros are also going into their first game without inspirational midfield player Dénes Rósa who is suspended after picking up three yellow cards. But László still played down the threat from Feyenoord: "In Hungary, we are making bigger stars out of Feyenoord than they do in Holland! What have we got to be afraid of?" If their ability is as rich as their confidence, Feyenoord may well be in for a shock.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!