Keresés

Részletes keresés

emyl Creative Commons License 2010.10.03 0 0 101
nemtom, nekem olyan műanyagnak tűnik szegény szitakötő feje
Előzmény: Helly7110 (99)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 100
Ez az eredeti, átméretezve.
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 99
:O A photoshoppal körülvágtam, átméreteztem és minimális kontrasztot állítottam. Nem színezem a képeimet és nem is tudom hogyan kell a zajszűrést használni.
Előzmény: emyl (98)
emyl Creative Commons License 2010.10.03 0 0 98
nem lesz kicsit sok a szaturáció meg a zajszűrés?
Előzmény: Helly7110 (97)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 97
Azért van még aki nem fázik. :)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 96
Igen. Ilyenek miatt:)
Előzmény: sakac (95)
sakac Creative Commons License 2010.10.03 0 0 95
kösz :)
ilyenek miatt?












két különböző állapot de ugyanaz a "fog"



Előzmény: Helly7110 (94)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 94
No, az első kettővel beloptad magad a szívembe. :)
Előzmény: sakac (93)
sakac Creative Commons License 2010.10.03 0 0 93




sakac Creative Commons License 2010.10.03 0 0 92
:) Mindig korai ébredő voltam 5 óra óta fenn vagyok és nézelődök.
Előzmény: P*istD (91)
P*istD Creative Commons License 2010.10.03 0 0 91
te sem bírsz aludni? :-)
Előzmény: sakac (90)
sakac Creative Commons License 2010.10.03 0 0 90


P*istD Creative Commons License 2010.10.03 0 0 89
Szép Napot mindenkinek!

P*istD Creative Commons License 2010.10.03 0 0 88
a fenét aranyos... asszonyt egyszer úgy megkergették, hogy a feketelistájára kerültek. :-)
Előzmény: Helly7110 (80)
seeman Creative Commons License 2010.10.02 0 0 87
Még egy finom falat:
Előzmény: Black Dragon (68)
funlovin Creative Commons License 2010.10.02 0 0 86
A 2. ez akart lenni:
funlovin Creative Commons License 2010.10.02 0 0 85
Nemrég vettem egy DCR250-et. Első próbálkozásaim:
antaland Creative Commons License 2010.10.02 0 0 84
Tetszik az ugrópókos. Ilyen jelenetet még nem is láttam.
Előzmény: sakac (40)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.02 0 0 83
Szép a szemed:)
Előzmény: Csuli85 (81)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.02 0 0 82
hogy öleli a fűszálat, lehet, hogy szerelmes aranyos:)
Előzmény: Csuli85 (79)
Csuli85 Creative Commons License 2010.10.02 0 0 81
Ja, és egy régebbi "igazolvány kép" :D

Helly7110 Creative Commons License 2010.10.02 0 0 80
Aranyos rózsabogár (Cetonia aurata)

Előzmény: Csuli85 (79)
Csuli85 Creative Commons License 2010.10.02 0 0 79
Végre van egy "fényképmutogatós" topic..... Mutogatok pár képet én is :D




Az első versenyzőről tud valaki valamit,hogy miféle,kiféle????
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.02 0 0 78
No coment:)
Black Dragon Creative Commons License 2010.10.02 0 0 77
Találtam még....:)NAGYBAN
apaf3j Creative Commons License 2010.10.02 0 0 76
Aha! Akkor azért tudott elrepülni. Éreztem, hogy valamit rosszul csináltam :)
Előzmény: P*istD (75)
P*istD Creative Commons License 2010.10.02 0 0 75
Te! azt a zengőt, fordítva szúrtad le a gombostűvel! :-)
Előzmény: apaf3j (74)
apaf3j Creative Commons License 2010.10.02 0 0 74

 

 

P*istD Creative Commons License 2010.10.02 0 0 73
jó ez a rúdtáncos csaj :-)
Előzmény: n0teasy (71)
P*istD Creative Commons License 2010.10.02 0 0 72
volt rá sejtésem :-)
olyan kis álmos szeme van neki :-)
Előzmény: n0teasy (70)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!