Keresés

Részletes keresés

Peter Altenberg Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14539

És a "magyarok esze" Keletre vágyik? 

Előzmény: jablonka4 (14533)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14538

Ez az , próféta,mondjad még .

 

Ami engem érdekel az az,hogy mikor kezdjem el a keményebb felkészülést a nuki háborúra?

8.5km-re lakom az egyik elsődleges célponttól,tehát 2 megatonnás nuki esetében nagyon cakkos hogy a házam egyben marad-e :D

 

Kellene legalább 24 óra hogy felkészüljek.

Előzmény: Törölt nick (14524)
Peter Altenberg Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14537

Orosz Birodalmi pofa és birodalmi duma? Van ilyen is. Csak azt felejtik el, hogy hatalmuk és erejük sokkal-sokkal kisebb, mint pl. Brezsnyevnek volt a hetvenes években. 

Előzmény: Törölt nick (14536)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14536

EKKORA pofát !!!

 

Moszkva szerint az Egyesült Államok és Nagy-Britannia sértette meg az 1994-es budapesti memorandumban vállalt kötelezettségeit - hangoztatta szerdán az orosz külügyminisztérium.

 

A tárca szerint azzal szegték meg a budapesti dokumentumból eredő kötelezettségeiket, hogy szemet hunytak a "kijevi államcsíny" felett.

 

 

??????????????????????????????

kritttt1888 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14535

A kitelepítésekre forrás?

Előzmény: perkelto (14534)
perkelto Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14534

A krími hatóságok megkezdték a tatárok kitelepítését az általuk a Szovjetunió bukása után elfoglalt földekről.

jablonka4 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14533

 

Várd ki a végét.

 

A történéseknek soha nincs vége.

(Max. mi már nem éljük meg)

 

Ráadásul a történelem soha nem ismétlődik. És nincsenek szent égtájak.

 

Ez a lázas Gyurcsány pl. most teljes gőzzel a Nyugatot isteníti, mint valami örök igazság és értékhordozót.

Biztos még a svéd gendervécét is be tudja illeszteni a szentistváni jövőképbe.

 

Magam is nyugati (keresztény) beállítottságú és  uniópárti vagyok,  de azért a magyaroknak (is) elsősorban az eszüket kell használni, nem az égtájakat figyelni.

 

Előzmény: Törölt nick (14528)
kritttt1888 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14532

Ilyenkor csak az a kérdés, hogy a 3 millió Oroszországban dolgozó Ukránnal mi lesz?

Előzmény: Törölt nick (14529)
Grigorij Sandorovics Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14531

Szegeny Maria, minek hozod ot ide :))

Nyitok meg egy titkot.

Csecsenfoldon a korrupcionak most mar csak a toredeke maradt meg. Tudod miert? Mert az ottani elnok hejben elkobozi mindenet akire feny derul*. Es megjegyzem, ez azert nem Kina, ahol korrupcioert halalos buntets jar - es akkor is vannak, akik megprobaljak, hat ilyen az ember.

 

* nemreg kobzott el egy kastej-vikendahazacskat, akkora volt az elkobzott etvagya - hogt priman elfert egy gyermekkozpont :)).

Előzmény: Artemis Entreri (14508)
perkelto Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14530

Nem arról van szó, hogy az ukrán hatóságok nem akarják kifizetni a nyugdíjakat, hanem technikailag nem működik az átutalás a Krím felé.

 

Denisova: Crimean residents not to get Ukrainian pensions due to blocking of treasury accounts by Interfax-Ukraine

 

Denisova:"Neither on March 17 nor on March 18 did we manage to pay pensions to Ukrainian citizens who live in Crimea, as we cannot technically do so-"  due to the fact treasury accounts on the peninsula have been blocked, Social Policy Minister Liudmyla Denisova has said.

Előzmény: Antisystem (14492)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14529

Ukrajna kilép a FÁK-ból

 

Andrij Parubij, a kijevi nemzetbiztonsági és védelmi tanács titkára szerdán közölte, Ukrajna úgy döntött, hogy kilép a Független Államok Közösségéből (FÁK) és a vízumkötelezettséget ír elő a beutazó oroszok számára.

 

Parubij azt is bejelentette, hogy Ukrajna azt kéri az ENSZ-től, hogy nyilvánítsa demilitarizált övezetté a Krím területét, és hozzon intézkedéseket, hogy az orosz erők elhagyják a félszigetet.

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14528

 

Várd ki a végét. 

 

Előzmény: kemenesalja2013 (14521)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14527

Itten van a link is hozzá:

http://index.hu/kulfold/2014/03/19/okollel_mondattak_le_a_kozmedia_vezetojet/

 

Olyan szép, demokratikus... mondhatni européer...

Mondtam én egy hete is, hogy a Majdan-kormánynak négyzetesen több baja lesz a saját szélsőségeseivel, mint a Putyinékkal... 

Az EU meg a saját egyre tarthatatlanabb álláspontjával úgy járt mint a kismacska a klotyópapír-spulnival - egyre jobban tekeredik bele... most ott áll épp, hogy harsányan elutasít egy demokratikus népszavazási döntést a népek önrendelkezéséről, a nyakába vett egy rakat protonáci seggfejet meg köztörvényest, miközben harsányan próbálja diktátorozni a dolgon vihogó Putyinékat... kellemetlen helyzet...

Nem baj, majd kitalálnak megint valami emeletes ökörséget...

 

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (14523)
kritttt1888 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14526

Nem tudom azt sem, hogy 2 év múlva mit mond majd a mezei Ukrán a csökkenő nyugdíjak, meg a növekvő energia ár mellett a mai bérszínvonalon, meg azt sem mit mondanak, majd a Krímiek a "Putyini diktatúrában", de te igen. :)

Előzmény: Törölt nick (14524)
kritttt1888 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14525

Aha köcsög kis senkinek nevezel több, mint egy millió embert azért ezt gondold már át. Tényleg gondold már át a modorodat, ha egyszer a nyugati értékeket valló kultúrembernek tartod magadat.

A valuta tartalék elfogyását pedig leírtad.

Előzmény: Törölt nick (14524)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14524

Mi igazolódott be abból amit mondtál?

Kb. minden. Pl amikor janu még hatalmon volt, akkor megmondtam, hogy már csomagol és a partit a forradalmárok nyerték. Kiröhögtetek. 

Mondjuk, hogy egy hét alatt elfogy az Orosz valutatartalék? Mondtad ezt 10.-e táján stb stb.

 

Azt nem mondtam, azt mondtam, hogy az orosznak jobban fog fájni a szankció, mint azt hiszitek és ezt a mai napig tartom. 

Azt is előre mondtam, hogy a szankciók idővel keményedni fognak. 

Hát lessed a híreket, mert így lesz. 

 

Merkel is bevadul majd, idővel. Ezt is mondtam, majd meg fogod látni, hogy így lesz. 

Na meg azt is megmondtam előre, hogy kína leszarja az orosz annexiót. Csak elvi támogatást nyújt majd az oroszoknak. Tessék, kussolt a BT ülésén. 

 

A krímet pedig nem ismeri el jelenleg a kutya sem. Ennek meg is lesznek a következményei. Különösen a Kríiek számára.

Röhej ami ott megy. Fiatal idióták szovjetunióról ábrándoznak. A köcsög kis senkik.

Az kéne még csak. Most majd beleszagolhatnak a putyini diktatúrába. Két év se kell és köpködni fogják az új messiást.

 

 

Előzmény: kritttt1888 (14519)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14523

Veréssel mondatták le az ukrán állami tévé vezetőjét - felvétel
  

A nacionalista Szabadság párt parlamenti képviselői ököllel kényszerítették az ukrán állami rádió- és televíziótársaság vezetőjét arra, hogy írja alá lemondását.

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14522

Az oroszországi szintre emelik a krímiek nyugdíját

Az orosz államfő utasította a kormányt, hogy rövid időn belül emeljék az oroszországi szintre a krímiek nyugdíját – hangzott el az orosz kormány szerdai ülésén.


kemenesalja2013 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14521

Előbb köpködik az EU-t az ukránok.

Jönnek a megszorítások...

Előzmény: Törölt nick (14518)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14520

 Megszólal a mult.

kritttt1888 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14519

Mi igazolódott be abból amit mondtál?

 

Mondjuk, hogy egy hét alatt elfogy az Orosz valutatartalék? Mondtad ezt 10.-e táján stb stb.......

Előzmény: Törölt nick (14518)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14518

udjuk egy hete azt mondtad, hogy köhög az Orosz bolha és pár nap múlva a Krímbe sem lesznek...... 

 

Én ilyet nem mondtam. Amit mondtam, azt visszanézheted, be is igazolódott, vagy be fog igazolódni. 

A szankciók tekintetében is be fog. Fogják még putyint köpködni a krímiek, ne aggódj. 

 

Előzmény: kritttt1888 (14517)
kritttt1888 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14517

Tudjuk egy hete azt mondtad, hogy köhög az Orosz bolha és pár nap múlva a Krímbe sem lesznek......

Előzmény: Törölt nick (14515)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14516

Back in the USSR

 

Előzmény: Nyicsevó Sztrásnává (14366)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14515

Regen kikapcsoltalak - a modorod...

 

Ó,  ne tedd!  Hogy leszek meg ezután a pontos j betűid nélkül? 

Télleg, mi a retek volt az iskolában? Sejpített a magyaj tanáj? 

Ezen bejegyzesed nyoman latom - halvany fogalmad sincs se a tokerol, se hogy mukodik se a gazdasagrol.

 

Nincs hát! 

Nem vagyok rá figyelemmel, hogy a tőke kifejezetten szereti a káoszt, a háborút, a fenyegetettséget a kitettséget és arra, hogy az államosításra kifejezetten harap. :o)

LOL

Előzmény: Grigorij Sandorovics (14512)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14514

OFF: Nézd, lehet szidni a Jobbikot sok mindenért a megfelelő belpol topicban, de az ontopichoz kapcsolódóan azt kell mondjam, magyar politikusi viszonylatban zsenik... ugye szemben az SZDSZ romjain és az MSZP maradékain összeálló "minek nevezzelek?" csapattal - ami úgy mellesleg a mai magyar "bal" - állítólag - és mint ilyen a "saját oldalam" (erős idézőjel)

Ugye utóbbinak az ember x-szer elmondta, hogy hacsak nem szuicidek, akkor a kampányukban kerüljék el a "P"-betűs témákat (Paks, Putyin...) mert pont a  legfegyelmezettebb törzsszavazóiknak tekinthető rétegnek ezekről gyökeresen más a véleménye, mint az "europer értelmiségi" párteliteknek. De nem, ők a jó szóra soha nem hallgatnak... a Jobbik viszont jó érzékkel megorrontotta, hogy ez a réteg, HA átszavaz, AKKOR nem a FIDESZ-re fog, hanem rájuk, és kifogástalan stratégiai érzékkel elkezdték azt mondani ezekről a témákról, amit ez a réteg gondol róla, vagy szeretne hallani - és még véletlenül se a Právik mellé álltak (újabb P:)), hanem Putyinék mellé.

Következmény: ha lenne még 2 hónap a választásokig, realitássá válna, hogy  Vona hívja ki Orbánt a legnagyobb ellenzéki erőként - mert jönnek fel mint a talajvíz a kormányváltókhoz, vagy mi az ördöghöz képest...

Namost az, hogy a "saját oldalam" think tank-ja már megint se**hülye, és százalékokat passzíroz át önként és dalolva a jól helyezkedő Jobbiknak, azért spec nem tudok a Jobbikra haragudni... pláne, hogy ugyanezt az őrültséget a hazai kvázi-bal már egyszer elkövette a "népszavazás a szocializmusról" betegségével...  de a jelek szerint képtelenek tanulni bármiből is... áhhhhh... reménytelen... akkor lesz a magyar baloldalból valami, ha a 2010 előtti nevekből nagyjából 1 se lesz a listájukon...

 

ÜdV

Előzmény: Zoxo Whitney (14506)
Lux In Tenebris Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14513

LoL

 

írj még sokat, nagyon jó! :-))

Előzmény: Grigorij Sandorovics (14504)
Grigorij Sandorovics Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14512

OFF

Regen kikapcsoltalak - a modorod...

Ezen bejegyzesed nyoman latom - halvany fogalmad sincs se a tokerol, se hogy mukodik se a gazdasagrol.

S attol, hogy egy mas allam elnoket kisbetuzod es stb csak hujebben es primitivebben nezel ki.

Gondolom anyad nem tanitott minimalis kulturara - de ez az o baja. Csak nem ertem, miert gondolod - hogy te itt kellesz a hujesegeiddel?

ON

Előzmény: Törölt nick (14507)
Grigorij Sandorovics Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14511

Hozzatennem.

Talan paradoksz - de jol jonnenek az igazi szankciok - azok jol folrazna(ekezet)k es egyszeruen kenyszeritenek a rendszerunket egy eros ugrashoz.

 

Utolso hirek

1. Krimnek 1 evre hejben hagyjak az osszeszedett adoikat, de van mar indiyvany ezt 5 evre szelesiteni. 

2. Az Ukran flotta bazisat elhagytak a tisztek. Foleg polgari ruhaban (neztem majdnem online-ban). Ez az a hej, ahol ejjel mesterloveszek sajnos megoltek 2 embert (1-1 mindket oldalrol - osveros?) es nehanyat sebesitettek.

Kijev rogton (perceken belul) elrendelte a fegyverek hasznalatat polgarok ellen. Engem ez jol elgondolkodtatott. szvsz onnan fuj a szel...

3. Repulobazison a teljes allomany atallt.

 

Ha jol ertelmezem - tobb egyseg mar nincs.

Előzmény: Antisystem (14505)
kritttt1888 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 14510

Á valószínűbb szerintem, hogy a Vasember és Batman kiveri a Krímből az orosz hadsereget. Közben pedig a Spiderman megmerényeli Putyint, akiről leleplezik persze, hogy homokos volt és Hitler rajongó.

 

Aztán Hodorkovszkij és a Pussy Riot koalíciós kormányt alkot és majd él mindenki boldogan az örök világbékében.

Előzmény: Törölt nick (14507)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!