Keresés

Részletes keresés

spedway Creative Commons License 2002.05.09 0 0 642
Rossz hír:
a eurosport.com és a TV-újság szerint sem lesz NASCAR hétvégén. :((( (14x sárga zászló..... :))
Ha Amerikában nincs verseny hétvégén, attól még adni kéne a múlt hetit, mert le vagytok maradva ott Párizsban, emberkék!
Ez már előfordult az idén egyszer. Idióták. :(
Bigis Creative Commons License 2002.05.09 0 0 641
1. Kösz. 2. Ingyekszem. ;)
Előzmény: marcis (640)
marcis Creative Commons License 2002.05.09 0 0 640
Üdv! Kezdetnek: www.thatsracin.com . Olvasd végig a topicot :o) .
Előzmény: Bigis (636)
marcis Creative Commons License 2002.05.09 0 0 639
Üdv!

Megint egy rossz hír: kirúgták Jerry Nadeau-t, mert nem volt kiegyensúlyozott a teljesítménye. Pedig tavaly is sokat fejlődött. Talán Nemechek jöhet a helyére, ki tudja...

The Visitor Creative Commons License 2002.05.08 0 0 638
Még az jutott eszembe, hogy én is igy gondolom. A régi juró jobb volt.
The Visitor Creative Commons License 2002.05.08 0 0 637
Köszi az infót.

Tök jó sikerült egy embert találnom akinél bejön (lekopogom) az ab moteurs, megigérte hogy majd vesz fel nekem dolgokat.

Előzmény: nicko (633)
Bigis Creative Commons License 2002.05.08 0 0 636
Sziasztok!
Tud valaki jó (1024x768-as) NASCAR -os kép lelőhelyet? Köszi.
nicko Creative Commons License 2002.05.08 0 0 635
Most nézem vissza.
Ez a dolog az üzemanyaggal....:(
és a PIT még mindig BOX náluk. :(
Előzmény: sajtosrud (613)
marcis Creative Commons License 2002.05.08 0 0 634
Hali!

Athos_VO101: Természetesen nem számít bele a pontversenybe. És nehogy elhidd, hogy itt csak a legjobbak indulnak. Előtte vannak "selejtezők". '96-ban Michael Waltrip alulról küzdötte fel magát és megnyerte a Winstont.

ALEX6: de Petty még csak 41 és már túl van a 600. versenyén. Legalább neki rekordot kéne dönteni. De ha nincs meg a motiváció...

nicko Creative Commons License 2002.05.08 0 0 633
Tegnap óta tudom, hogy a juró nem adja a foci VB-t! (mellesleg hihetetlen szar adó lett. Jó formán nem ad semmi normális nézhető sportot a bicajon és a MotoGP-n kívűl. Az autóversenyeket is elb...ták ezzel az 1 órás összefoglalókkal)

Tehát elvileg nincs akadálya az american zone-nak.

Előzmény: The Visitor (632)
The Visitor Creative Commons License 2002.05.08 0 0 632
Remélem már mindenki magához tért a vasárnap esti kábulatból. Hát megint nagyot alkottak. Egyébként ezt a metanol dolgot Várhegyi is könnyen kitalálhatná szerintem. Cartnál mindig megjegyzi, hogy tankolás után lelocsolják a kocsikat, mert metanol láthatatlan lánggal ég. Na NASCAR-ban nem nagyon öntözgetnek, uugyhogy innen is rá kellene jönnie. Még egy dolog, amitől kész voltam "ez a boxutca?igen az, boxutca" Vörös Csaba a CART alatt.

nicko! Nem tudsz véletlenül valamit arról, hogy a foci vébé alatt azért az american zone meg lesz tartva?

nicko Creative Commons License 2002.05.07 0 0 631
Annyira begőzöltem a Cart alatt miattuk.
Előzmény: sajtosrud (629)
Athos_VO101 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 630
Ok, elnéztem a naptárt. Beleszámít a pontversenybe?
Előzmény: marcis (624)
sajtosrud Creative Commons License 2002.05.07 0 0 629
Nem mondtak pit-et vagyis nem tudom hogy mondtak e pit-et.
En a sajat megfogalmazasomban hasznaltam a pit-et.
Előzmény: nicko (616)
ALEX6 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 628
Én is most olvastam a hirt...
Bár most eléggé sok a fiatal, keményen "nyomják" kifelé a 4x-eseket ...
Én még elnézném pár évig őket, de előbb-utóbb ez lesz Petty-vel, Schrader-rel ...
Előzmény: marcis (627)
marcis Creative Commons License 2002.05.07 0 0 627
Le vagyok sújtva:

Rudd, in his 21st season of Winston Cup racing, said Monday he has not ruled out retiring at the end of this season -- partly because of the changing face of NASCAR and the way the sport is being marketed.

Atyaég, még legalább 10 évig csinálnia kéne. Talán Elliott Sadler helyére jöhetne a Wood Brothershez. De ha nem akar versenyezni. Pedig miattuk nézem, az a sok bajuszos ember...

marcis Creative Commons License 2002.05.07 0 0 626
Annyira mereven néztem a monitort, nehogy hibázzak :o(. Síri csend kellett, mert ha valaki megzavart, azonnal falnak mentem :-). Atlantában is megszívtam egy párszor... Így utólag visszagondolva csak mosolygok az egészen, pedig akkor ez véresen komoly volt : ).
Előzmény: Athos_VO101 (625)
Athos_VO101 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 625
Én meglepődtem magamon hogy viszonylag nyugisan reagáltam, pedig 2 illetve 3 órai "munkám" veszett kárba (pár percig csak ültem és néztem ki a fejemből bambán :))

Hogy készült ki a nyakad? Nekem napi több órás kormány markolás után jócskán elgémberednek az ujjaim, de a nyakamnak semmi baja :)

Előzmény: marcis (623)
marcis Creative Commons License 2002.05.07 0 0 624
Methanol, ugyan már ;o). Nekem ettől a 'kaució' dologtól pattannak el az ereim. Ezt még Dávid Sándor csinálta, de nagyon rossz ötlet volt: Caution = kaució??? Biztosíték???

Athos_VO101: most 1 hét pihi van, 18-án lesz a "The Winston".

Előzmény: sajtosrud (613)
marcis Creative Commons License 2002.05.07 0 0 623
Én egy régebbi playstation-ös nascarral nyomultam 100% szimulációt (legalább nem kellett annyit állígatni). Állati nehéz volt, kikészült a nyakam. 1 futamot nyertem, Pocono, azt is kínkeservesen... A legnagyobb szívás: mikor a Brickyardon nagy nehezen felküzdöttem magam az élre és az utolsó kanyarban Hut Striklin (még a Circuit City-s 8-as Chevyvel) a falnak paszírozott. 4. lettem, de csak azért, mert 4-en voltunk 1 körön belül, de teljesen kikeltem magamból. Aztán Sears Point, nagy hegymászás >>> nyomulok előre >>> kis hiba >>> tök utolsó, Watkins Glen ua.. Martinsville: valami 20 sárgát csináltam, így sikerült 34.-nek befutnom. A végén 4. lettem a bajnokságban.
Előzmény: Athos_VO101 (622)
Athos_VO101 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 622
Kösz.

Most hét végén lesz a The Winston (tudom szóismétlés:). Ez ugye nem számít bele a bajnokságba?

Félig off: meghirdettem a legnagyobb szívások NASCAR játékokban c. versenyt :) Mindjárt három nevezésem is van:

120/120. kör, Daytona: a kettesből kifelé jövet elszáll a motor, a kocsi kb. 10 méterrel a cél előtt áll meg, elsőből 13.

186. kör, Talladega 1. hely, egy kis tolatás a pitben, kizárás :))

Pocono, utolsó körben felborítanak, elsőből utolsó
:)

Előzmény: marcis (620)
Bigis Creative Commons License 2002.05.07 0 0 621
Köszönöm a válaszokat! Elolvastam az elejét is, most "okosabb" lettem :) Azért még lehet, hogy fogok kérdezni...
marcis Creative Commons License 2002.05.07 0 0 620
Üdv Bigis!

Kijövetelnél a pit végén van egy vonal, aki hamarabb átment azon, az van előrébb. Persze ha valaki nem ment ki, akkor értelemszerűen ő lesz előrébb. Akik körhátrányban voltak, azok felsorakozhatnak az első helyezett mellé, a pályaív alsó részére szép libasorban...

Ajánlom figyelmedbe a topic elejét, Dauby 41. hozzászólása egészen korrekt volt, de a többiek is nagyon ott vannak. Ha van időd, olvasd végig az egészet és máris többet tudsz erről az egészről, mint akik közvetítik.

Athos_VO101: Csak ha vezette a kört, tehát nem.

Athos_VO101 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 619
Ha a szakértők nem bánják, válaszolok én :)

A sor végére állnak vissza. A körhátrányban lévők csak 1 körrel később állhatnak ki a pitbe.

Nekem is lenne egy kérdésem: A start utáni első helyért is jár az 5 pont? (Tehát aki a zöld zászló alatt elsőként halad át a vonalon)

Előzmény: Bigis (618)
Bigis Creative Commons License 2002.05.07 0 0 618
Sziasztok!
Kezdő NASCAR néző vagyok és lenne egy kérdésem: amikor sárga zászlónál kiállnak tankolni/kereket cserélni, akkor, hogy állnak vissza a felvezető autó mögé? A sor végére vagy a versenyben elfoglalt eredeti pozíciójukba? Ha már volt róla szó, akkor bocs...
Athos_VO101 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 617
Most olvasom, hogy a Joe Gibbs Racing épített egy chevy-t, Labonte tesztelte is április elején Texasban. Lehet hogy váltani fognak?
nicko Creative Commons License 2002.05.06 0 0 616
Üdv.
:)))
Itt már Pit-et mondtak? Észre se vettem. A Cart-ban még BOX volt a PIT helyett. :)

Ja és Vörös tudja már a topic címet tegnap óta! :)

Előzmény: sajtosrud (613)
nicko Creative Commons License 2002.05.06 0 0 615
Üdv.
:)))
Itt már Pit-et mondtak? Észre se vettem. A Cart-ban még BOX volt a PIT helyett. :)
Előzmény: sajtosrud (613)
cartmanrulez Creative Commons License 2002.05.06 0 0 614
Üdv!
Na vajon miért nincs ímélcím?
Foggggalmam sincs!!!:-))))))))))
Előzmény: sajtosrud (613)
sajtosrud Creative Commons License 2002.05.06 0 0 613
Udv!

Egy kis szemezgetes a vasarnapi californiai futam kozvetitesebol:

Valaki kiment a pit-be:

Voros: ....es benzint is kap.
Varhegyi: methanol az.
Voros: ja igen arra gondoltam csak nem azt mondtam.

Meg ha veletlenul jot is mond voros, varhegyi nem hagyja:)

Voros: megerkeznek a celegyenesbe, ha lehet ilyenrol beszelni.
varhegyi: lehet mert -kis gondolkodas (bar a gondolkodas egy kicsit eros lenne, maradjunk inkabb kis hallgatasban:)- egyenes az.

Californiai palyarol van szo ugye.
Megint jobban jartunk volna ha csondben maradsz Varhegyi.

Na meg a kurt bus-ozas is.(Kurt Busch)

Miert nincs a magyar euronak imel cime?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!