Keresés

Részletes keresés

szerda7 Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34553

Az még gombócból is sok.

Előzmény: Törölt nick (34540)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34552

Igen, ezek pont a csokigyáros által keresett terroristák, akik kinéznek a busz ablakán, előtte folyami ürgék és búvárok által meghallgatták, hogy a gonosz oroszok és a még gonoszabb Putyin milyen instrukciókkal látja el őket.

Valószínű, hogy a busz ablakából nem látható módon RPG és más egyéb nyalánkságok vannak a buszban.

A kislány alatti ülésen pedig levágott antiterrorista gárdista és euromajdanos fejek vannak elrejtve, amit a kislány egy motoros láncfűrésszel hajtott végre. Mármint a kivégzést.

Egyébként látható a két gyerek ábrázatából az is, hogy homofóbok, terroristák, potenciálisan fenyegetik az USA elnökének életét, másrészt antiszemiták is. Ha akciójuk nem járna sikerrel, akkor önmagukat megégetik, de előtte megerőszakolják és megfojtják magukat, csak azért, és kizárólag azért, hogy a törvényesen hatalomra került ukrajnai hatalmat megkérdőjelezzék, ami szent, sérthetetlen, demokratikus és a népek önrendelkezési jogából fakad.

Ja és ők voltak azok, akik sorozatvetőkkel, nehéztüzérséggel, vadászbombázókkal, harci helikopterekkel lőtték önmagukat, csak azért, hogy a nyugati propagandának megfeleljenek. Mert ők terroristák.

Igen, igen...

Még nem tudják mi a demokrácia....:

 

 

A felszólalás 2013. november 21.-én történt.

Előzmény: Törölt nick (34544)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34551

Muhaha!

Előzmény: Törölt nick (34550)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34550

szerda7 Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34549

Azért csendben érdekelne, hogy Cameron mit szólna, ha Putyin akarná megmondani holnap, hogy neki mit kell tennie...

 

 

Monnyon le!

Előzmény: Antisystem (34545)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34548

Nem rossz gondolat, viszont azt nehéz lenne elképzelni, hogy keletről sorozzanak be embereket, sikeresen...

Előzmény: Antisystem (34547)
Antisystem Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34547

Még jobban éleződik a kelet-nyugat ellentét esetleg?

 

Szerintem a Majdan-hatalom pont erre hajt... hogy jó szokás szerint ebbe az irányba tereljék el az IMF-féle "struktúrális reformok" társadalmi hatásait....

 

ÜdV

 

Előzmény: szerda7 (34546)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34546

Már volt szó a sorolási problémákról. Érdekes tudósítás itt: http://rusvesna.su/news/1401985804

 

 

A behívottak 70%-a egészségileg alkalmatlannak bizonyult, 7000 fő helyett csak 2000 újonc van.

 

Elszöknek - a börtön szolgálat megtagadásért 2-5 év -, mert a munkaadók elbocsátással fenyegetnek.

 

Egy helyi asszony: miért pont nyugatról hívnak be mindenkit? védjék meg magukat a keletiek! nekünk nincs erre pénzünk.

 

Egy besorozott: golyóállómellény nincs, lőni nem tudok. matrac sincs.

 

Egy családtag: semmit nem kapnak, nekünk kell nekik venni a ruhát, a fegyvert.

 

Nem rég kivágott farönkökkel torlaszolták el az utat, hogy a behívottakat ne tudják elvinni.

 

Még jobban éleződik a kelet-nyugat ellentét esetleg?

Antisystem Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34545

Oroszországnak el kell ismernie az ukrajnai elnökválasztás eredményeit, tárgyalnia kell Petro Porosenko az újonnan megválasztott elnökkel, meg kell szüntetnie fegyverszállításokat az ország keleti részének – jelentette be Brüsszelben David Cameron brit miniszterelnök.

http://hungarian.ruvr.ru/news/2014_06_05/Oroszorszagnak-megbeszelest-kell-folytatnia-Porosenkoval-veli-Cameron-6080/

 

Azért csendben érdekelne, hogy Cameron mit szólna, ha Putyin akarná megmondani holnap, hogy neki mit kell tennie...

 

ÜdV

 

ps: egyébként meg a fene tudja mit ugrál meg fontoskodik, a Putyin-Porosenko  találkozó rég kész tény. 

 

 

Előzmény: Törölt nick (34543)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34544

"Ezek a buszok a terror elől menekülő embereket, gyerekeket, családokat és öregeket szállítanak."

 

Micsoda rágalom. Olyanokat szállítanak a buszok, akik

még nem érettek eléggé ahhoz, hogy a demokrácia

értékeit magukévá tegyék.....

Előzmény: Törölt nick (34543)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34543

Ukrajnai menekültek özönlenek Oroszországba

 

 

És itt a "zöld buszok titka"

 

A szerda7 topictárs által feltett kérdésre itt a válasz.

Ezek a buszok a terror elől menekülő embereket, gyerekeket, családokat és öregeket szállítanak.

 

Antisystem Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34542

Nem tudom, hogy az osztályáruló Blair szellemi mocska mikor hal már ki végre az európai baloldalról... amíg az fertőz, addig sajnos az európai baloldal elfelejtheti magát, mert az ízét vesztett só senkinek sem kell...  vagy B verzió, hogy némi tagság és szavazócserével szépen végigmennek az elitista tőkéspárttá válás útján...

 

ÜdV

Előzmény: szerda7 (34539)
Antisystem Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34541

Na látod, pont ezért velejéig undorító és képmutató a Nyugat önfényezett demokrácia-modellje...

 

ÜdV

Előzmény: Politikai hacker (34537)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34540
szerda7 Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34539

Ha-ha-ha!

 

"a leginkább pedig az MSZP–Együtt–DK–PM–MLP szavazói (65 százalékuk) érzik úgy, hogy az ukrajnai helyzet veszélyezteti Magyarország biztonságát"

 

Mint idéztem Klaust: hiteltelen és megkésett (anti-kommunista) harcukból próbálnak politikai tőkét kovácsolni.

 

Szegények mennek az orosz szóra, mint bika a vörös posztóra, ez most a hívószó, kár, hogy keverik a kommunistával.

 

Most a másik urat szolgálják vallásos fanatizmussal.

Előzmény: Antisystem (34536)
nünüke88 Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34538

Bár olvastam már olyat is, hogy az USA ingyenes kubai nyaralást biztosítana az elfogott orosz szeparatistáknak.

 

 

Milyen jogon tenné? Még ahhoz sem volt joga, hogy irakiakkal, afgánokkal megtegye, nemhogy oroszokkal, akikhez semmi köze.

Előzmény: perkelto (34435)
Politikai hacker Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34537

A döntéshozókat nagyon érdekli a ,agyar nroli és nyugger véleménye, akiknek90 %-uk a saját nevét sem,tudja pontosan leírni.

Előzmény: Antisystem (34536)
Antisystem Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34536

A magyarok többsége nem érzi veszélyeztetve az ukrán válság miatt sem Magyarország, sem Európa, sem a világ biztonságát, mert úgy gondolják, Oroszország nem törekszik befolyása növelésére a térségben - derül ki a Tárki közvélemény-kutatásából.

http://index.hu/kulfold/2014/06/05/gratulalunk_on_nem_fel_ukrajnatol/

 

ÜdV

 

ps: azért jó látni, hogy a magyarok többsége jobban hisz Oroszországnak, mint az USA & NATO csapatnak:)))

Politikai hacker Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34535

__Ki9sterint?:)))









))

Előzmény: Törölt nick (34525)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34534

Mielőtt kialakulna az euroatlantisták részéről egy vita, vajh' Samuel P. Huntington Putyin embere-e, azok nézzék meg életrajzi adatait:

 

Született: 1927. április 18., New York, New York, Egyesült Államok
Meghalt: 2008. december 24., Martha's Vineyard, Massachusetts, Egyesült Államok
Házastárs: Nancy Arkelyan
Könyvei: A civilizációk összecsapása és a világrend átalakulása
Iskolai végzettség: Harvard Egyetem (1951.), Chicagói Egyetem (1948.), Yale Egyetem (1946.), Stuyvesant High School

 

 

Megállapításai

  • A hidegháború utáni világ szabályait a kulturális identitások adják.
  • Az emberek a politikát nemcsak érdekeik előmozdítására, hanem saját identitásuk meghatározására is használják.
  • A világpolitika főszereplői továbbra is a nemzetállamok, melyek már civilizációk szerint tömörülnek.

Alaptézisei

  • A civilizációk halandók, és ki vannak téve a változásnak.
  • Globális civilizáció nem fog kialakulni.
  • A modernizáció nem eredményez „nyugatiasodást”.

További 5 főtézise

  • A mai világ sokoldalú és sokpólusú.
  • Jelenleg a civilizációk közötti erőegyensúly módosulása zajlik.
  • Új, a civilizációkon alapuló világrend alakul ki.
  • A Nyugat mindinkább konfliktusba kerül más civilizációkkal.
  • El kell fogadni, hogy a nyugati civilizáció nem egyetemes, megújulása államainak összefogásán múlik.

Innentől fogva el lehet felejteni mindazt, amit a fősodratú nyugati média PR közhelyszinten próbál belénk verni: önrendelkezés, pluralizmus, demokratikus választások, legitimáció, agresszió, béketeremtés stb.stb.stb.

 

Apropó, holnap iktatják be a szabályosan megválasztott, legitim ukrán csokigyárost. Ezt onnan tudjuk (honnan máshonnan?), hogy az USA külügyminisztere sietve közölte, hogy a választások szabályosak és tiszták voltak...:

 

 

(Ez a kép a kedvencem... Képzeljük el, hogy a véletlenszerűen bedobott szavazólapok pontosan egymásra rendeződnek. Kellő irodai tapasztalatból kiindulva, ilyen magasságú, kb. 30 cm vastag A4-es papírtömben 1000-1500 lap van. A fizika tényleg csodálatos!)

 

 

 

Antisystem Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34533

Pontosan ez történt.

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (34528)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34532

Ez a gondolatmenet poénnak nem rossz. Sőt, kimondottan jó!

Csak azoknak a fizikai, szellemi utódaitól, akik a Kassa névtáblát lecserélték Kosice-ra...

Nos, addig álljon valaki vívóállásban, amíg az USA-nak nevezett bűnszervezet és az EU-nak nevezett gittegylet eddig eljut.

 

 

„A Nyugat a világot nem eszméi vagy értékei felsőbbrendűségével vagy vallásával győzte le, hanem a szervezett erőszak alkalmazásával. A nyugatiak gyakran elfelejtik ezt a tényt, a nem nyugatiak soha.”
(Samuel P. Huntington)

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (34531)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34531

Gondolom nem zavarna az sem, ha magyar NATO csapatokat látnál

Szlovákia területén, ahogy éppen a Kosice táblát cserélik Kassára....

Előzmény: halaloszto (34530)
halaloszto Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34530

En kiallok! En sem akarok idegen nato csapatokat Csehorszag es Szlovakia teruleten! Most jo?

Persze hazai nato csapatokkal semmi bajom!

 

Vajk

Előzmény: Törölt nick (34527)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34529

Igen.

Előzmény: Törölt nick (34528)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34528

Ja, hogy nem választotta le Ukrajnáról? 

 

Akkor mi volt? Letört magától?

 

Előzmény: Antisystem (34522)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34527

"Csehország és Szlovákia nem akar idegen Nato-csapatokat a területén...Orbán még nem nyilatkozott a kérdésről."

 

Hát ez az!! Miért nem áll ki gerincesen a szlovákok és csehek mellett? Ez az örökös sumákolás!! Soha nem lépni, mindig csak sumákolni. Ez a magyar politika. Apropo: Hruščov 1956 után felajánlotta "kárpótlásképpen" Magyarországnak Kárpátalját. Kádár nem fogadta el. Ugyanaz a sumákoló politika. Aztán hogy a magyarok fogynak! Persze hogy fogynak, ha sorsdöntő kérdésekben nem tudnak állástfoglalni!

Előzmény: perkelto (34469)
Antisystem Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34526

Aha... főleg ha valaki látja a támadó tankokat ott, ahol csak egy nyuszibusz ácsorog:)))

 

ÜdV

Előzmény: Tzp12345 (34523)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34525

felmerül a kérdés, hogy miért nem mondjuk csak autonómiát kaptak és maradt volna a terület Szerbia része.

 

Kapaszkodj meg és légy nagyon erős! 

 

Koszovó ma is Szerbia része. 

 

Előzmény: Tzp12345 (34516)
Tzp12345 Creative Commons License 2014.06.05 0 0 34524

"Először is, azt írtam, hogy a videóban Putyin hivatkozik erre, a saját véleményemet nem írtam le."

 

Ok, bocs, bár kissé félreérthető volt.

Előzmény: gitana19 (34519)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!