Keresés

Részletes keresés

szerda7 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34608

@AntiSystem a halottak számát illetően:

 

A fickó többek közt azt meséli, hogy a visszavonuló tank itt betemetett, átgázolván, egy csapat hullát. Azóta is ott vannak a megásatlan sírjukban, tömegével, mondja.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lYkcTj1thcE

Zoxo Whitney Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34607

Novorosszia hirei (junius 6, reggel 10 oraval bezarolag)

Legutobbi hirek Szlavjanszkbol:

Szlavjanszk vedoi nehany nap leforgasa alatt mar a negyedik helikoptert semmisitik meg. Ezt a tenyt a Szlavjanszki nepfelkelo erok parancsnoka, Igor Sztrelkov alatamasztotta. A beszamoloja szerint a negyedik helikoptert ma lottek le Jampol telepules kozeleben (Krasznij Liman alatt, ahol tovabb folytatodnak a harcok a telepulesen - bar a kijevi kormany mar negyszer jelentette be a telepules ,,felszabaditasat"). Ezenkivul hozzatette, hogy meg egy serult, kenyszerleszallast vegrehajto helikoptert is felrobbantottak. Erre valaszul a kormanycsapatok tankokbol tuzet nyitottak az egyik ellenorzo pontra.

Az ejszaka folyaman folytatodott Szlavjanszk tuzersegi lovetese. A varosbol szervezetten evakulajak a lakossagot, javareszt gyerekeket (oket a Krimben levo szanatoriumok fogadjak).

Szlavjanszkban az ejszaka folyaman sikerult helyreallitani az aramellatast. A vizellatassal meg vannak gondok (a korabbi, vizmuvek elleni tamadast kovetoen megszunt tobb telepules vizellatasa. Jelenleg negy telepulesen akadozik - Szlavjanszk, Kramatorszk, Dzerzsinszk es Drizskovka (Konsztantyinovkaban helyreallitottak).

Legutobbi hirek a Donyecki koztarsasag teruleterol:

Befejezodott az ejszakai harc a nepfelkelok es ukran hatarorok kozt a ,,MArinovka" atereszto pontnal. Negy ukran hataror megsebesult, oket a nepfelkelok telepulesein levo korhazban apoljak. Igy most mar meg lett tisztitva teljesen a koztarsasag hatarsavja.

gitana19 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34606

Nem mintha Biden tejfölösszájú kölyök lenne. (Neki legalább ízlése van - azért a német juhász mégiscsak német juhász.)

Előzmény: Törölt nick (34597)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34605

Álláshirdetés a polgárháborúban, mindenféle - köztük régi fegyverek - szakértőit keresik, lehetőség szerint katonai tapasztalattal:

 

http://novorus.info/news/policy/16845-armiya-yugo-vostoka-otkryla-nabor-voennyh-letchikov-i-tankistov.html

gitana19 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34604

Az asszem ilyen "minden nap mozogj 20 percet" figyelemfelhívó kampány.

Előzmény: Törölt nick (34588)
gitana19 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34603

Akkor viszont nagyon nem áll meg, hogy objektíven szemléled a dolgot, már bocs. Sztem emberileg teljesen érthető a reakciód, csak épp nem objektív, meg egy lépés távolság.

 

Részemről viszont Sztálin eftárs nem elég ok arra, hogy lemondjak Borogyinról, pl. 

Előzmény: Törölt nick (34587)
gitana19 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34602

Én olyan rendpárti-kommunista és anarchista-kommunista vonalon szoktam felosztani. De azért a '68asoknak van pár máig kibeszéletlen, eszméletlen durva ügye, amolyan eszem-f*szom megáll típusú. Csak ugye beszélni se szabad róla, mert ők az antifasiszták, és akkor automatice csak jók lehetnek.

És közben meg megy a harc az erőforrásokért meg érdekekért, ideológiába bújtatva. Gyomorforgató.

Előzmény: loding (34593)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34601

Előzmény: Törölt nick (34595)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34600

"A hozzászólásokba beleolvastál?

Alszik a légierő, vagy mi van? vonalon mennek, azt mondja az egyik: mindjárt leszállnak a Vörös téren..."

 

Gondolom kiadták prikázba, hogy tilos felülni

az ukrán provokációknak.

Csak ezzel már egyszer felsültek, úgy 41. júniusa táján.....

Előzmény: szerda7 (34598)
Mandrake Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34599

erre gondolsz?

 

 

Előzmény: Törölt nick (34588)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34598

A hozzászólásokba beleolvastál?

 

Alszik a légierő, vagy mi van? vonalon mennek, azt mondja az egyik: mindjárt leszállnak a Vörös téren...

Előzmény: Törölt nick (34591)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34597

"Putyin nincs aranyból, de itt Németországban láttan az ARD Tagesschau-ban (ez kb. a királyi MTV1 esti híradója) egy felvételt pár héttel ezelött, ami igen jól mutatja a különbséget Putyin és Obama (és a csapatok) között. Nos a német felvételen Obama és Biden demonstrálta, hogy ök milyen "sportosak": Futottak vagy 5-8 métert a Fehér Ház egyik teraszán fehér ingben, sötét nyakkendöben és fekete öltönynadrágban. Putyin pedig már X év óta feketeöves júdós, és gyakorlatilag naponta edz vagy két órát. Remélem érted a különbséget."

 

Te nem vagy észnél. 

Obama azért futott Bidennel, hogy meggyőzze az ellustult, túlsúlyos amerikai polgárokat arról ,hogy jót tesz nekik a mozgás. Nem pedig azért, hogy azt prezentálják, hogy mennyire fittek. Putyinnak nincs napi 2 órája edzésre, de nem is igényelné, mert már öreg faszi. A piár videókról is kitudódott, hogy kamrejsz bullshit az egész. Tudod, amiken mutatják, hogy lovagol meg futkározik félmeztelenül. A valóság az hogy fekete öv ide, vagy oda, nyomnék neki egy félkeményet aztán nem állna fel vagy 5 percig, pedig már én is elpuhultam egy kissé. 

 

Az a lényeg, hogy az oroszok szabad prédának tekintik Ukrajnát és azt hiszik, hogy nekik mindent szabad, holott a krim soha nem volt orosz föld, arra max a tatárok formálhatnának jogot, már ha nem űzték volna ki onnan őket a ruszkik. Ami jogalapjuk az oroszoknak van a krimhez, annyi nekünk is van, sőt. 

Szóval az oroszok jobban tennék, ha visszavennének magukból és örülnének hogy luk van a seggükön, ami még szelel, mert könnyen pórul járhatnak ha igy folytatják tovább. A világ csövesei, önerőből szinte semmire nem képesek. Az erőszak a kenyerük, mint ahogy ezt már megmutatták az elmult 100 évben néhányszor. Agyuk az nincs. 

 

Előzmény: Törölt nick (34588)
Ellenörző Kód Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34596

touche

 

:)

Előzmény: Törölt nick (34585)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34595

Előzmény: Törölt nick (34590)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34594

 

loding Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34593

... érdekes valamikor eszembe jutott és valahova beböfögtem,

szal a 70-es években (akkor ugye a szüleimmel) Spanyolországban nyaralás alatt láttam kommunista, meg fasiszta (? falangista ? ) tüntetéseket tényleg véletlenül, viszont nagyon erősen belémégett a látvány, mivel ugye itthon nem az a tempó volt abban az időben.

Ezeket az emlékeket természetesen csak utólag tudom értelmezni, és úgy gondolom az akkori Franco utáni ország politikusait nem lehet egyformán értékelni az itteni akkori vezetőkkel, ill úgy gondolom, itt már egy szoft bürokrata szintársulat vette át a hatalmat a "harcos" régiek helyett.

 

biztos van jobb meghatározás erre, de nyugatiak inkább mozgalmi emberek (voltak), ezek meg aparátcsikok, ha értesz mire akarok kilyukadni

Előzmény: gitana19 (34583)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34592

Dear Mr. Antisystem,

 

Pár hozzászólással elöbb volt Uraságodnak egy szösszenete a Political Capital-ról (PC). Nos, a PC egy zseniális üzleti ötlet: Kíváló fedöcég felforgató ügynökök finanszírozására, kisebb léptékü vesztegetésekre és pénzmosásra. Nem véletlenül szálltak be az amik is vagy 25%-kal. Ugye az ügynöknek most van legális állása ("elemzö", "koordinátor", stb.), a jövedelme is teljesen legális: A cég "tanulmányokból" él, s a megrendelö szabályszerüen elismeri, hogy a tanulmány leszállították és az nagyon jó, a zsozsó-t pedig rendben átutalja. "Elemzönk" neve természetesen rajta van a tanulmányon (esetleg ö koordinálja az egészet). A kutya sem tudja bizonyítani mennyit dolgozott (gyakorlatilag semmit) rajta, stb. Persze Szabados Krisztián mindent csödbe tud vinni, úgyhogy lehet, hogy az amik majd tökeemeléssel kipaterolják.

Előzmény: Antisystem (34575)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34591

"És ami várható volt, a hely, amit tegnap légitámadás alá vettek 50 méterre van a határtól."

 

Ez egy új irány, mert jó eséllyel egy következő légicsapás

orosz területet fog érni. Majd még egy.

Egyre szemtelenebbül provokálják az oroszokat.

 

Előzmény: szerda7 (34574)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34590

Hú, ez aztán komoly. Akkor Putyin a sztár, nincs kétség.

Előzmény: Törölt nick (34588)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34589

És ami várható volt, a hely, amit tegnap légitámadás alá vettek 50 méterre van a határtól.

 

A G7 véletlenül nem akarja felszólítani a Majdan-puccsistákat, hogy vonják vissza a csapataikat az orosz határ mellől??? Már csak a látszat kedvéért legalább...

 

-----------

 

 

 

Előzmény: Antisystem (34575)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34588

Tovaris Törölt Nick,

 

Putyin nincs aranyból, de itt Németországban láttan az ARD Tagesschau-ban (ez kb. a királyi MTV1 esti híradója) egy felvételt pár héttel ezelött, ami igen jól mutatja a különbséget Putyin és Obama (és a csapatok) között. Nos a német felvételen Obama és Biden demonstrálta, hogy ök milyen "sportosak": Futottak vagy 5-8 métert a Fehér Ház egyik teraszán fehér ingben, sötét nyakkendöben és fekete öltönynadrágban. Putyin pedig már X év óta feketeöves júdós, és gyakorlatilag naponta edz vagy két órát. Remélem érted a különbséget.

Előzmény: Törölt nick (34567)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34587

Nyilván, akit, vagy akinek a rokonát megölték, megerőszakolták, máshogy áll hozzá.

 

Nem mennék bele részletekbe, de a mi családunkban van ilyen :( Illetve már csak volt :( 

Előzmény: gitana19 (34583)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34586

Igen, itt mindenki szar, rohadt, mocskos, alávaló tróger, csak putyin van aranyból

 

 

Még nagyjából igaz is. Egy olasz tüntető a kérdésre, hogy az egész olasz politikai spectrumból látunk Putyin-pártiakat:

 

Persze, Oroszország az egyetlen, aki szembe mer szállni a mindenütt jelenlévő, mindenbe beleszóló, mindenkinek dirigáló USA-val.

Előzmény: Törölt nick (34567)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34584

Van igazság abban amit mond, bár én komolyabb egyetem végeztem mint ő így némiképp relevánsabb állásponton vagyok nála.

 

Ő legalább tud beszél. Viccen kívül, teljesen igaza van, betűről, betűre. S ennyire igaz soha nem volt, mint ma. Az sem véletlen, hogy ezt egy amerikai filozófus írja meg.

Előzmény: Tzp12345 (34563)
gitana19 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34583

Nézd, engem nem igazán lehet kommunista-szimpátiával vádolni, de a kommunizmus (kommunista)-ellenesség meg a russzofóbia / oroszellenesség két külön fogalom. Nyilván, akit, vagy akinek a rokonát megölték, megerőszakolták, máshogy áll hozzá. De speciel ha kommunistákat akarsz keresgélni, akkor az egész RAF-on, 68-on szocializálódott de azért Keletre véletlenül se emigráló társaság a célpont, Barroso-stul (és képzeld, Portugáliában még ő az egyik legnormálisabb politikus, milyen a többi!), Cohn Benditestül, Joschka Fischerestül.

Hozzájuk képest Bulgakov például maga a megtestesült nyugatos világlátás.

Előzmény: Törölt nick (34577)
loding Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34582

olyan mint amikor elveszik a kisgyerekek kezéből a játékszert és hisztérikus rohamban törnek ki :-)))

 

... nem is, inkább a mackót ... :-DDD

 

hirtelen kinő az addig puha plüsmackó kemény csontú dákója :-))), és értetlenül, a régi műséma szerint próbálja a kis gazdi értelmezni a dolgot

 

:-)))

 

Előzmény: szerda7 (34580)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34581

 

Igen, az tény, hogy alapvetően az emberek nagyrésze azért nem ruszfób, mert sokan jobban éltek(illetve visszaemlékezve jobbnak ítélik) a komenyista rendszerbeli életüket és ennek szerves része volt a szovjet megszállás is. Pont azok, akik ettől el tudnak vonatkoztatni, mondjuk 1 lépés távolságból nézik vagy éppen nem ott szocializálódtak, ezek azok, akik idegenkedve figyelik a nagymedve mozgását. Én úgy vagyok vele, hogy nekem ez a hazám, a nyugati életstílusban szocializálódtam és bár elsőkézből nem érintett meg a komenyizmus, nem kívánom, hogy az egyik legfőbb fenntartója ennek a rendszernek(mégha csak az utód is), túl közel legyen hozzánk. És ez egy olyan ellentét a nézőpontjainkban, ami nem hiszem, hogy valaha feloldható lesz :)

 

 

Nem, aki ruszofób, az az a szerencsétlen hülye, akinek a propagandákat írják, s akit viszályokra fel lehet használni, lásd második világháború.

 

Az első megallapítás helyes. Alapvetően az emberek nagy része nem gyűlölködik.

Előzmény: Törölt nick (34577)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34580

;-),

hát akkor szólj a köpcös Goldmannak :-))), hogy ne tolja mán  BRICS-et annyira, mer' te nyugati értékrendszert szeretnél továbbra is

:-DDDD

 

 

Hahaha. medvaszag.

Előzmény: loding (34579)
loding Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34579

;-),

hát akkor szólj a köpcös Goldmannak :-))), hogy ne tolja mán  BRICS-et annyira, mer' te nyugati értékrendszert szeretnél továbbra is

:-DDDD

Előzmény: Törölt nick (34577)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.06 0 0 34577

Hát nem tudom, én Putyin Krímmel kapcsolatos előadásaiban pont nem találtam semmi kivetni valót, sem a hangnemmel, sem a mondanivaló lényegével nem volt gondom.

 

Ha a cinizmust nem hallottad ki belőle, akkor nagyon jó kis szűrőid lehetnek :) Nekem az tetszett igazán, amikor a jelzés nélküli oroszruhásokra azt mondta, hogy biztos a sarki fűszeresnél vették az egyenruhát(meg a páncélozott járműveket, hajókat, stb.)

 

Igen, az tény, hogy alapvetően az emberek nagyrésze azért nem ruszfób, mert sokan jobban éltek(illetve visszaemlékezve jobbnak ítélik) a komenyista rendszerbeli életüket és ennek szerves része volt a szovjet megszállás is. Pont azok, akik ettől el tudnak vonatkoztatni, mondjuk 1 lépés távolságból nézik vagy éppen nem ott szocializálódtak, ezek azok, akik idegenkedve figyelik a nagymedve mozgását. Én úgy vagyok vele, hogy nekem ez a hazám, a nyugati életstílusban szocializálódtam és bár elsőkézből nem érintett meg a komenyizmus, nem kívánom, hogy az egyik legfőbb fenntartója ennek a rendszernek(mégha csak az utód is), túl közel legyen hozzánk. És ez egy olyan ellentét a nézőpontjainkban, ami nem hiszem, hogy valaha feloldható lesz :)

 

Üdv

 

 :)

Előzmény: Antisystem (34573)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!