Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36627

A békés megoldásra törekvő ukránok tolják a Tjulpan

önjáró aknavetőket Luganszk felé.... meg az ellátó ezredet is.

 

 

Antisystem Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36626

Esetleg az ukrán raktárakat nem lehetne megnézni, hogy mi van ott...?

 

Minek? Ugyanaz, mint a Magyar Honvédség M-zárolt raktáraiban a 90-es években...:)))

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (36621)
Antisystem Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36625

Az USA a másik hasonló... tök vicces látni, hogy hogy bexartak a dolgok alakulásán... most éppen Iránnal kezdenének katonai "egyeztetésbe"... igen, az Iráni Iszlám Köztársasággal,  "Gonosz tengelyével" - akiket pár hónapja még bombázni akartak:))) - változnak a dolgok...

 

http://index.hu/gazdasag/energia/2014/06/17/leallt_irak_legnagyobb_finomitoja/ 

http://index.hu/kulfold/2014/06/17/iraki_valsag_amerika_es_iran_egyeztetett_egymassal/

 

ÜdV

Előzmény: turulkakas (36620)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36624

"Egy háborúban akárcsak helyi a lőszereket pár napon max egy két hét alatt ellövik."

 

Ha egy háborúban lőszert importálni kell, akkor megette a fene.

Az ellenségnek nincs más dolga, mint ráígérni a mi árunkra, és nincs lőszer.....

Előzmény: WasLos? (36622)
WasLos? Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36623

Egy háborúban  (vagy egy helyi konfliktusban - mint most )  a  raktáron lévő lőszereket pár napon, max egy két hét alatt ellövik. 

Előzmény: WasLos? (36622)
WasLos? Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36622

Egy háborúban akárcsak helyi a lőszereket pár napon max egy két hét alatt ellövik. 

Előzmény: Törölt nick (36621)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36621

"Elég érdekes lenne, ha az ukránok Putyinhoz fordulnának ruháért, lőszerért, stb. :D"

 

 

Esetleg az ukrán raktárakat nem lehetne megnézni, hogy mi van ott...?

Előzmény: WasLos? (36619)
turulkakas Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36620

a Jacenyuk épp azért házal a nemzetközi bíróságon, hogy az mondja ki, Janukovics teljesen jogosan sittelte le az orosz gázszerződés okán

 

 

Hát ez az! Itt is lehetne a pont!

De az elme roggyant kijevi vezetőket a racionális logika messze elkerüli.

 

Előzmény: Antisystem (36613)
WasLos? Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36619

Az amik szerintem is tolják az ukránokat.  Elég érdekes lenne, ha az ukránok Putyinhoz fordulnának ruháért, lőszerért, stb. :D

 

Előzmény: Törölt nick (36611)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36618

Na így néznek ki a terroristák, ahogy a nagykönyvben írva vagyon:

 

 

 

loding Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36617

Péternek nem volt nukleáris hadereje

 

:-)

Előzmény: herwest (36614)
herwest Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36616

...akkor, Poltavánál jól elkenték a szájukat és nem lehettek európai nagyhatalom, sem akkor, sem mostanáig.

Előzmény: herwest (36614)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36615

Azért is, mert volt szó róla korábban, az RT hasít:

 

In June, 2013, RT's English-language account became the world's first news TV channel, which overcame a mark of one billion views on YouTube.


Read more: http://voiceofrussia.com/news/2014_06_17/RT-scores-200-mln-views-on-Youtube-becoming-most-popular-Russian-language-news-channel-9678/

herwest Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36614

Majd dönt a semleges svéd bíróság, hogy kinek van igaza.

 

A svédek masszívan oroszellenesek. Már Nagy Péter óta.

Előzmény: perkelto (36588)
Antisystem Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36613

Putyin nem hülye, hogy egy csődtömeget vegyen a nyakába... ha lesz is itt orosz katonai akció, az kb ugyanolyan lesz, mint a grúziai...a Nyugat toporzékolása és visítása kíséretében kicsit el lesz magyarázva a túlpörgött sovén idiótáknak, hogy nem annyi a 40 centi amennyit a barátnőjük mond, oszt annyi... látható, hogy az USA ilyenkor megszokott koreográfiájával szemben a ruszkik még azzal sem foglalkoztak, hogy legalább a nyakkendőrágcsáló nyulat megbuktassák, kicsit betájolták, oszt hagyták a fenébe...

 

Mindenesetre ha Ukrajna egyoldalú falépítésbe kezd, akkor az oroszok meg jó okkal dózerolgathatnak... (hacsak nem Kijev köré építik)... a zavaros hátterű Timosenkóból meg lehet a Kőmíves Kelemenné... (ha jól értem, miután a forradalmi hevület kihozta szegíny igazságtalanul elítélt, koncepciós per áldozata lett gázhercegasszonyt, a Jacenyuk épp azért házal a nemzetközi bíróságon, hogy az mondja ki, Janukovics teljesen jogosan sittelte le az orosz gázszerződés okán)

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (36604)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36612

"Mit fog mondani a bíróság, milyen alapon adják olcsóbban?"

 

Azért, mert a demokratizálási költségeket az oroszoknak kell

állniuk kedvezményes gáz szállításával.

Meg különben is a qrvaannyukat a muszkáknak, hogy nem

akarják annyiért adni, mint a SZU idején, amikor 1 rubel 12 kopek

volt 10 m3, mert nem igaz, hogy azóta ennyit romlott a rubel értéke.

Előzmény: Törölt nick (36610)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36611

"A SWAT bakancsokat legtöbb military shopban forgalmazzák . A világon bárhol beszerezhetőek."

 

Ezt az érvet már Putyin is ellőtte a Krímben...::)))

 

 

"Az esetek 99 %-ban a fekete színűt. Sivatagi színben, háát érdekes. Ha egy két "katonán" feltűnik, akkor abban nincs semmi, de ha tömegesen ...."

 

Ha figyeled IDŐRENDBEN az ukrán videókat, akkor az alábbiakat lehet észrevenni:

1.

első időben az ukránok úgy néztek ki, mint egy afrikai gerillacsapat,

nincs két egyforma egyenruha, szalmakalap, sportcipő, melegítő,

kötött pulóver

2.

második szakaszban felbukkantak az amerikai SWAT sisakok,

szolgálatból kivont golyóálló mellények (amerikai), málhahevederek,

a 90-ig használt amerikai terepszínű egyenruhák

3.

most kezdenek felbukkanni az amerikai bakancsok, a Vietnamban

használt amerikai sisakok, a régi amerikai katonanadrágok, amerikai

hátizsákok, sapkák, továbbá az amerikai security cégeknél használt

fekete egyenruhák és felszerelések.

 

Biztos ezek akciósak éppen a military shopokban....

Előzmény: WasLos? (36599)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36610

szabad piacon annyiért adod a termékedet, amennyiért megveszik. Mit fog mondani a bíróság, milyen alapon adják olcsóbban?

 

Előzmény: perkelto (36588)
Yoshi Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36609

Lehet, az iraki missziójukból maradt raktárkészlet... kaptak segélyként és bespajzoltak. Csak lehetőség.

Előzmény: WasLos? (36599)
loding Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36608

valami 2000Km határszakasz, valaki nagyot kaszál a telepítésen

Előzmény: Törölt nick (36604)
Yoshi Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36607

Nem is az a feladat, erősen nem, hogy megoldják a problémákat, mert eddig ugye nyugaton se jött be ez, de baromira nem... gondoljunk csak a közel-keleti foylamatra, aminek anno domino nekiestek, hogy majd igazságot teszünk és kitör az örök béke, hol tartunk ehez képest most?

 

A lassú hátrálást meg én nem érzékeltem.

 

Hogy mit nyertek 50%-ban, azt nem tudom, jó, övék a telek, de hurrá. A NATO pedig igencsak a határaikon van. Arról nem is beszélve, hogy a produkció előtt igencsak döglődött a szervezet. Nem elképzelhetetlen, hogy a végén sikeresen magukrahúzzák az egészet - esetlegesen egy meglehetősen ellenséges Ukrajnával egyetemben.

 

Szóval, mit is nyertek akkor?

 

Az, hogy Szaddam vagy akár csak rendszere is nyert volna, nem is beszélve hőssé válásáról, egy kicsit megmosolyogtató. Őt magát felkötötték, rendszere (vagy akár csak a hasonló rendszerek is a környéken, Baath és komplikációi) kissé kipusztulóban, még aztsem mondanám, hogy Irán nyert az egésszel... az nyert, aki kimaradt belőle, már ha tudott.

Én azt az egész környéket bottal se piszkálnám, ha döntéshozó lennék, de hát hálistennek nem vagyok az.

Előzmény: Antisystem (36587)
AeNau Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36606

"Eltemették hétfőn Beregszászban Popovics Rolandot, aki a kelet-ukrajnai terrorelhárítási műveletek során vesztette életét, írja a Karpatalja.ma. A fiatal önkéntes deszantossal egy orvlövész végzett.

A katona holttestét repülőgéppel szállították Harkivból Lembergbe, majd autóval vitték tovább a szülővárosába. Helyi vállalkozók nyújtottak anyagi támogatást a temetési költségekhez."

 

Egy értelmetlenül feláldozott magyar élet, egy embertelem rezsimért.

Egy olyan rezsimért, amely még hősihalottait sem képes méltó tiszteletadásal eltemetni, róluk megemlékezni.

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36605

"Hát, Ukrajnában? Te is kiszúrtad, látod."

 

Arról nem beszélve, hogy katonán van.

A katonaság meg nem arról híres, hogy azt veszünk fel,

ami éppen megtetszett a Guccsi és Vercsaszi shopban.....

Előzmény: szerda7 (36597)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36604

"Az ukrán nemzetbiztonsági és védelmi tanács arra utasította a kormányt, hogy egyoldalúan jelölje ki az orosz-ukrán határt – jelentette ki Andrij Parubij, a tanács elnöke a testület hétfő esti ülése után."

 

Csak nehogy Putyin is így döntsön, mert akkor megint lesz

magyar-orosz közös határ....

Előzmény: loding (36594)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36603

"Jacenyuk ukrán miniszterelnök közben bejelentette, hogy tovább fog harcolni, hogy Oroszország fair áron adja Ukrajnának a földgázt. Közben mindkét fél a stokholmi döntőbírósághoz fordult, a Gazprom az elmaradt 4,5 Md dollár kifizetését követeli Ukrajnától, Ukrajna viszont 6 Md dollárnyi összeg visszafizetését kéri túlszámlázás miatt."

 

Na ez az igazi cigány mentalitás....

 

Cigány a bíróságon:

há' mi áz, hogy a gádzsónak 4,5 millijó a kára az ellopott

ótójáé', mikó' nekem meg 6 millijó a károm, mert nem tuttam

lopni járni az ótójával....

Előzmény: perkelto (36585)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36602

S még jobb cucc: USA kormány szpíker, Psaki, védelmébe veszi a 'Putyin egy fa%%opó' ukrán külügyért:

 

Előzmény: szerda7 (36598)
loding Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36601

:-),

az arab dzsihadisták úgyis pacskerban :-) tolják, gondolom nyakukon maradt egy halom, azt dobták piacra :-)

tényleg a legtöbb tevehajcsár bőr papucsban és egyenruhában nyomja :-DDD

 

Előzmény: WasLos? (36599)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36600

Nincs az a bíróság...

 

De van az a kényszerítés meg pénz...

 

Ahogy ez az ügy már eddig is kinéz. Teljesen nyilvánvaló kell, hogy legyen, hosszú évek óta nincs olyan, hogy Ukrajna. Az USA játszik az oroszokkal. Egyébként Ukrajna már megjárta volna régen ezt a játékot. Az USA-ra vonatkozó törvények és szabályok pedig nem léteznek, mint azt tudjuk.

Előzmény: messzehordó mordeháj (36590)
WasLos? Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36599

Persze, hogy kiszúrtam - mivel nekem is van és relatíve méregdrága bakancsról van szó.  Az enyémmel simán át lehet menni a reptéri biztonsági kapukon, mivel acélmentes.

 

A SWAT bakancsokat legtöbb military shopban forgalmazzák . A világon bárhol beszerezhetőek. Alapvetően taktikai bakancsok és nem katonaiak.   A rendőrségen túl nagyon sok biztonsági cég használja. Az esetek 99 %-ban a fekete színűt. Sivatagi színben, háát érdekes. Ha egy két "katonán" feltűnik, akkor abban nincs semmi, de ha tömegesen ....

Előzmény: szerda7 (36597)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.17 0 0 36598

Az. De nem egészen így szól. Egyoldalú demarkációs vonal a határ mentén. Fal építése.

 

Egy orosz politikus megjegyezte: az ukrán kormány skizofréniás ámokfutók gyülekezete. Ez illegális. Nincs olyan, hogy egyoldalú határ.

Előzmény: Antisystem (36595)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!