Keresés

Részletes keresés

nicko Creative Commons License 2002.05.18 0 0 704
"És ezt még túraautóbajnoksághoz se lehet hasonlítani,mert nincs mihez hasonlítani :)"
Én csak próbáltam, hogy mihez áll a legközelebb, mint verseny.
Valóban, semmihez nem hasonlítható igazán, mint maga az egész sorozat.
Amikor először láttam egy ilyen versenyt nem értettem miért nincs belőle több pár ovál helyett.
Persze azóta tudom. :)
Előzmény: _Szeki_ (703)
_Szeki_ Creative Commons License 2002.05.18 0 0 703
Én is láttam már Sears-en futamokat,és nagyon állat !
Watkins-ben csak IROC futamot láttam,de az szintén olyan stílusban nyomták,mint a Nascar :)
És ezt még túraautóbajnoksághoz se lehet hasonlítani,mert nincs mihez hasonlítani :)
43 autó képzeljétek el,egy ilyen pályán,egyszerűen nem férnek el,és egymás hátán vannak végig.
Én szétizgultam magam,mikor végignéztem pár ilyen futamot.
Volt hogy az 1 és 2.-ik helyről egyszerre csúszott ki Gordon,és Martin,és ahogy nyomta mind a kettő a homokba,hogy minél előbb visszaérjenek,tuti volt.
És baromi érdekes,hogy itt nem mennek utána ki kerékcserére,mert annyiszor kimennek a homokba pár kör alatt,hogy nem érdemes :)
Baromi jók ezek a futamok ajánlom mindenkinek !
ALEX6 Creative Commons License 2002.05.17 0 0 702
Én nem vettem fel....

A homepage kezdőoldalról kivehetnéd azt a képet, pls, kerüljön inkább valami más oda.
Ugylátom kicsit mellényúltam, mikor új kérdést akartam szerkeszteni ... :)

Előzmény: Szucs Lajos (697)
Bigis Creative Commons License 2002.05.17 0 0 701
Hi!
kicsit off:
Nem akarlak lelombozni, de kormány nélkül nem ér semmit. Még egy FF -nélküli kormánnyal (kb. 5-6ezer Ft) is jobb...
Előzmény: spedway (699)
lao-ce Creative Commons License 2002.05.17 0 0 700
700 !
spedway Creative Commons License 2002.05.16 0 0 699
Ha minden igaz, egy bő hónap múlva lesz új videokártyám, akkor már jöhet is a N2002! Viszont az a problem, hogy kormányom sincsen... :( Billentyűvel elég gáz.
Előzmény: Athos_VO101 (696)
The Visitor Creative Commons License 2002.05.16 0 0 698
en sajnos csak eurosporton tudom nezni. Bar talan ugy nez ki nehany ABmoteurs verseny is meglesz (lekopogom)
Szucs Lajos Creative Commons License 2002.05.16 0 0 697
A 687-en kerdeztem valamit!!
Reflektalhatna ra valaki. vagy erdektelen a tema?!
Athos_VO101 Creative Commons License 2002.05.15 0 0 696
Igen, N2002-ben is ha kirajzoltatod az ideális ívet abban a kanyarban nem a pályán, hanem jócskán a belső kerékvetőn halad.
Bevallom férfiasan a két road course-ot ki szoktam hagyni a bajnokságban, annyira nincs esélyem a gépek ellen... Többet kéne gyakorolni :))
Előzmény: spedway (695)
spedway Creative Commons License 2002.05.15 0 0 695
Hali!

Tavaly láttam a Sears Point-i versenyt, mit mondjak, qurva jó volt! Olyan lökdösődést én még túrautóba se láttam. Egyáltalán nem kímélik a verdát, le-le futnak az útról, a verseny végén tiszta por és homok az egész pálya (hasonlít Laguna Seca lösz-homokjához). Csúszkálnak is rendesen, ezért esélyük sincs arra, hogy a mezőny szétszakadjon. Valaki, talán Burton az egyik kanyarban akkorát szállt, hogy kibontotta az egész gumifalat, pedig négy soros, tömött falról volt szó. Az egész autót betemette a gumi... hát nem semmi látvány volt az se. :)
Egyébként a "célgörbére" ráfordító kanyart rendszerint beljebb, nem is az út aszfaltján, hanem a kerékvetőn, ill. azon belül veszik. Nem semmi, a Nascar Heatben ebből volt nekem pár problémám. Ráadásul a féktávot se tudom mindig kiszámítani... :))

Athos_VO101 Creative Commons License 2002.05.15 0 0 694
Meg1 wap link, ez sokkal jobb, hirek, schedule stb...
http://tagtag.com/nascar
Athos_VO101 Creative Commons License 2002.05.15 0 0 693
Üdv,

Wap-on is találtam végre a kedvenc sportágunkról oldalt:
http://mmm.sports.com
Igaz az információ mennyiség minimális, tulajdonképpen csak a legutolsó futam eredménye van fent, de ez is több mint a semmi :)
CART, IRL eredmények is vannak...

Lajos, ez az öncenzúra nem lesz könnyű :)

cartmanrulez Creative Commons License 2002.05.14 0 0 692
JG king of the road-course?
24!:-)))
Előzmény: sajtosrud (691)
sajtosrud Creative Commons License 2002.05.14 0 0 691
Udv!

A road course versenyekrol annyit, hogy nagyon szoros ott is a mezony, es en ugy vettem eszre, hogy a nagy oregek altalaban eleg jok itt, bar ez nem azt jelenti hogy aki rendszeresen jol megy ovalon, az itt nem, meg ha a tapasztalatlanabbak koze tartozik is.
Magyarul szerintem alapjaba veve megmarad az oval versenyeken latott erosorrend itt is.
Egyebkent nekem nagoyn tetszenek, jol jon ez a kis valtozatossag a sok oval kozben, de azert megiscsak az oval az igazi:)
Ja es igen, JG a road course versenyek kiralya.

Szucs Lajos Creative Commons License 2002.05.14 0 0 690
Meg mindig jobbak mint a magyarok.
Nagyon csipem azt a hozza alast amit azok muvelnek.
Hasonlit a regi szepesi fele radios kozvetiteshez.
Meg ne kerdezd ezek utan a koromat!!!
Előzmény: nicko (686)
Kis_Joe Creative Commons License 2002.05.14 0 0 689
van itt 1 topic,140 hozzászólás körüli,felhozzam,vagy hagyjuk,szivesen elbeszélgetnék,vkivel a Wresről?

bocsi az OFF-ért!

Előzmény: Szucs Lajos (688)
Szucs Lajos Creative Commons License 2002.05.14 0 0 688
De igen.

Mint lattag igen sok olvaso tabora van. :-)))
Sajat levelezo listaja van igy nem volt ra szukseg es igy maradt.

Előzmény: Kis_Joe (685)
Szucs Lajos Creative Commons License 2002.05.14 0 0 687
ja es az lenne a keresem, hogy aki latja a Fox-on eloben az ne irja ide be , hogy mi volt a vegeredmeny . Mert igy akkor nem annyira izgalmas. Lehet irni , hogy mik tortentek( vagy meg azt se) de a vegeredmeny legalabb a vasarnapi ABmotors adasig ne deruljon ki.

Mas: milyen legalis es illegalis csatornakon lehet nezni a musorokat.
Ez lesz a kovetkezo szavazasi kerdes, hogy ki mikor szokta nezni a versenyesket.
kulon kerem a Winston es a Busch idopontokat.
Igy legalabb tudjuk mikor adjak utoljara.

Valaki felvette a Talladedai futamot?
Ha igen a fiamnak kellene a az osszes de leginkabb ez.

nicko Creative Commons License 2002.05.14 0 0 686
Miért a hollalá már smafu? :)
Előzmény: Szucs Lajos (684)
Kis_Joe Creative Commons License 2002.05.14 0 0 685
Hello!
Wrestlingel mi van?
van itt egy topic!
nem te nyitottál 1-et?
Előzmény: Szucs Lajos (684)
Szucs Lajos Creative Commons License 2002.05.14 0 0 684
Megeri varni arra? mi inkabb nem is nezzuk a juron . No nem csak az izes magyar kommentar miatt, hanem mert a legjobb reszekner ugranak 20-30 kort. inkabb kivarjuk az egy hetet es vasarnap az ABmotoson vegigizguljuk a francia kommentart(bar egy szavat se ertjuk)
Előzmény: Bigis (681)
Bigis Creative Commons License 2002.05.14 0 0 683
Tök jó! Majd figyelek!
Előzmény: cartmanrulez (682)
cartmanrulez Creative Commons License 2002.05.14 0 0 682
Én már láttam az Öjrosporton versenyt Szírszpointból!
Előzmény: Bigis (681)
Bigis Creative Commons License 2002.05.14 0 0 681
Most már csak az a kérdés, hogy vajon lesz-e ezekről a pályakról "közvetítés" a jurón??? Reménykedem...
ALEX6 Creative Commons License 2002.05.14 0 0 680
Hi!

Jól mondod..., egyébként érdekesek ezek a futamok, nagyon kijön pl, hogy több versenyzőnek nagyon nem fekszik a "road course", vagy inkább keveset versenyeznek ilyen pályán. Szokott is lenni 1-2 olyan kirepülés, hogycsakna ....
Pl tavalyelőtt Jimmie Johnson a Buschban, Watkins Glenben, kb olyat csinált, mint vadászrepülő fellszálláskor, ... egyesen bele a gumifalba, de vmi brutális módon :)))

Előzmény: cartmanrulez (679)
cartmanrulez Creative Commons License 2002.05.14 0 0 679
Üdv!
Szakadna, ha nem lenne minden pitty-puttynál sárga zászló!:-)
Asszem a legtöbb nem-ovál versenyt Dzsefgordon nyerte, talán hetet? (javítson ki valaki, ha tévednék!)
Előzmény: Bigis (676)
nicko Creative Commons License 2002.05.14 0 0 678
Nekem volt szerencsém látni régebben a jurón.
Mit mondjak róla? Fura az ovál után. :)
A F1-et itt ne használd! :)
Inkább a túra bajnoksághoz hasonlítom. :)
Előzmény: Bigis (676)
Athos_VO101 Creative Commons License 2002.05.14 0 0 677
Hi,
Én ugyan még nem láttam valódi futamot ezeken a pályákon, de nem hiszem hogy gond lenne a versenyzőknek. Azért tudnak autót vezetni a "fiúk" :)
Előzmény: Bigis (676)
Bigis Creative Commons License 2002.05.14 0 0 676
Sziasztok!
Ki látott már nem körpályás versenyt? Milyen egy Sears Point vagy a Watkins Glen-i pályán tartott verseny? Gondolom a versenyzők többségének nem fekszenek ezek a pályák...? Nagyon szétszakad a mezőny (F1) vagy itt is többnyire együtt maradnak?
nicko Creative Commons License 2002.05.13 0 0 675
Üdv!
off
Nézzed is őket, de először a NASCART tudod nézni.
26-án lesz az Indy500, majd júniustól a CART és IRL.
Előzmény: totya001 (674)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!