Keresés

Részletes keresés

toloba Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2024

"A jó durva anyjukat ezeknek" - botrányt kavart a közmédia hírblokkja

 

 

A Kossuth Rádió szerint a kijevi tüntetők terroristák.

 

 

Egészen elképesztő hírblokkot állított össze csütörtökön a Kossuth Rádió az ukrán tüntetésekről. A közmédia úgy döntött, hogy egy az egyben, bármilyen kritika nélkül magáévá teszi az ukrán belügyminisztérium és az orosz kormány álláspontját, és ennek megfelelően ad hírt a kijevi eseményekről.

A hírben ezért a rendőri brutalitásokról például egyáltalán nem ejtettek szót, a civil tüntetőket viszont egyenesen terroristának titulálták, akiket ártalmatlanná kell tenni minél előbb.

 

A videót máris felkapta néhány politikus, a szombathelyi kokainbotrányt kirobbantó Czeglédy Csaba például azt írta a hírről:

"A Kossuth Rádió szerint - ahol mindig igazat mondanak - Kijevben orvlövészek lövik a rendőröket, a rendvédelmi szervek pedig elkezdték a terroristák felkutatását...a jó durva anyjukat ezeknek..."

 

http://www.hir24.hu/belfold/2014/02/21/a-jo-durva-anyjukat-ezeknek-botranyos-hirblokk-a-kozmediaban/

Antisystem Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2023

Hagyd el, a nyugat manapság nem kispályás net-manipulátor, ahogy jelzem az oroszok meg az ukránok se.... semmit nem szabad elhinni, az a legtutibb - de az ellenkezőjét se.

 

ÜdV

Előzmény: voks02 (2021)
Becses Bryganti Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2022

Hnnan a f-ból tudhatod, hogy miért voltamk  ott. Annyit elárulok, hogy nem csak idegenfor5galmi más rokoni-baráti meghívások. Nyugi, nem vagyok 007, vagy stílszerűen Stirlitz. De nem csak privát érdeklődésből gyűjtöttem tapasztalatokat, ,amiiket magam is megfigyeltem volna. Nem kommunizmus van, sa tit6köosszolgálatoköon kívül más egységek i9s kíváncsiak a viszonyokra, mondjuk, fe4ldolgozható üzleti ér4dekből.

Előzmény: február32 (2016)
voks02 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2021

Itt most nem az általános értelemben vett forráskritikáról van szó, hanem arról, amikor az egész világ tud valamit egyféleképpen, és a MR másféleképpen. Nyilván a világ a hülye, aki minden manipulációt simán beszop, egyedül az MR hírszerkesztője a helikopter.

 

Van még ilyen vicced ma estére, vagy elég volt ennyi?

Előzmény: február32 (2014)
Antisystem Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2020

Ez tuti, el is hangzott hivatalosan, hogy egyeztettek Putyinnal...

 

ÜdV

Előzmény: február32 (2018)
Antisystem Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2019

Hát, ezen a néven volt nehány híres embör, pláne, ha vesszük az "i"-s, meg az "y"-os nevűeket is... nem tudom, melyikkel tart rokonságot.

Kis szines, hogy az első párja az szereplő volt Polansky egyik filmjében, a mostani felesége meg a nevezett szabadon bocsájtását követelő legharcosabb amcsi újságíró.

Hogy ez hogy jön az ukrán helyzethez, arról gőzön sincs:)))

 

ÜdV

Előzmény: loding (2009)
február32 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2018

Nem tartom lehetetlennek, hogy előtte egy picinykét elbeszélgettek Putyinnal is az ügyben, és jutottak miatta erre az álláspontra.

Előzmény: Antisystem (2017)
Antisystem Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2017

Khmmm... azt hiszem valamiről itt még nem esett szó, ami pedig fontos lehet. Nevezetesen, hogy az EU nézőpontja a további bővítésről az elmúlt néhány évben radikálisan megváltozott a görög, spanyol k-európai, és mindenféle helyzetektől meg az euró-körüli bonyodalmaktól, és bár az ukránoknak tizenéve elkezdték lóbálni a mézesmadzagot, mára már az EU baromira nem érdekelt új tagok gyors felvételében... szóval könnyen el tudom képzelni, hogy az EU nem telljesen szándék nélkül tett az ukránoknak az oroszhoz képest trébb ajánlatot, és voltaképp egyáltalán nincs ellenére a szavak szintjén túl, ha Ukrajna egyelőre kelet fele tájékozódik...

Ebből a kontextusból már rögvest érthető az EU mostani politizálása...

 

ÜdV

február32 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2016

Vótá, és az mond is valamit? Ja, olyanoknak, mint te, assziszik, hogy igen. Ne izgulj, te beutazhatod a Világot, de csak annyi tudásra tennél ebből szert, mintha lementél volna a házatok aljában működő kisvegyesbe :)

Előzmény: Becses Bryganti (2015)
Becses Bryganti Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2015

?:))) Vicces. Voltam azUSA-ban, O) Oroszországban és Ukrajnában. Nagyon jól  ismerem a viszonylatokat. Persze, olvasok is at újabb fejleményekről.

Előzmény: február32 (2013)
február32 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2014

HONNAN TUDOD, HOGY AZ TÉNYLEG AZ, AKINEK MONDJA MAGÁT??

Buta mindaz, aki a netet hihetőként kezeli, mint hírforrást. Úgy manipulálható a tartalom, ahogy azt a nagyok akarják, hogy kinézzen.

Előzmény: voks02 (2011)
február32 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2013

Hülewagyolte, de ezt még hányszor, és hány helyen kell feléd leírjam? Tudásod a gugliból össze-vissza kiolvasott :D

Előzmény: Becses Bryganti (2010)
loding Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2012

még az izráeli hadseregben is átvették a "kontrolnaja bisztrela"-t, napi szinten

:-), hiába no vitték a know how-t magukkal :-)

Előzmény: Antisystem (2008)
voks02 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2011

Te minden bizonnyal egy másik netet ismersz, nem azt, amelyiket én, amelyikre bárki feltehet bármit.

Előzmény: február32 (2007)
Becses Bryganti Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2010

Az USA a világ vezető mezőgazdasági termelője. Valóban dotálja, alacsony áfával és exporttámogatásokkal. A le3gfeljetteb országok GDP-jük 3%-át költik szegény országok segélyezésére, Svédország valamivel többet. Ha nem informáltak volna, Mo EU-tag. A vámunió felsegítheti exportját, a legfontosabb ilyen cuccokból, autóipari, gépipari, gyógyszeripari, műszertechnikai cikkekből.  Eddig a zukránok hamisítják,ugyanarra a dombvidékre hivatkozva, 2 dollár/palack árulva "Tokajit", ami nem egészen pálya:)

Előzmény: február32 (2005)
loding Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2009

Érdekes navek jönnek itten megen mán' elő mint ez a Sikorski gyerök, lehet hallott egy s más családi történetet :-))). Fogadok vonattal ment meg gyütt :-D

 

Előzmény: Toilet Duck Antilimescale (2004)
Antisystem Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2008

"A tüntetők lőnek a mesterlövészklént a rendvédelmi szervekre?

És egy ilyen hírt képesek leadni majd még nekik áll feljebb?"

 

Nézd, abszolút elképzelhetőnek tartom, ahogy a fordítottját is, sőt, azt látom a legsanszosabbnak, hogy ilyen is volt, meg olyan is volt... gondolod, hogy az ukrán oligarchák nem képesek szponzorálni pár mesterlövészt, aki az érdekeik szerint lődöznek, hol erre, hol arra?

 

ÜdV

Előzmény: Toilet Duck Antilimescale (2001)
február32 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2007

Kicsit nézz szét a Világban, hogy kik kezében is vannak a média-nagyhatalmak? Oszt következtess a hírekben hallhatóra, láthatóra, meg arra, hoghy ki tehet esetleg fel bármit is a Net-re!

Előzmény: voks02 (2002)
február32 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2006

de ezek az idióták legalább hoztak egy baromi felesleges látszatintézkedést, ahogy szoktak!

 

Rendesen, becsületesen és körültekintően végzik a dolgukat!! :)

Előzmény: NO11FNA (1990)
február32 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2005

Az USA baromi sok kaját, meg egyebet "adományoz" az éhező fekete világba, amit ugye, felvásárol a termékek előállítójától, és ezzel dotálja a termelését, és ugye, olcsóbban is állít elő, így versenyképes vele, meg felnéznek a zusára, hogy milyen rendes is az, pedig nagyobb a haszna, mint amit a támogatásra kifizetett. Azért, mert valahova mosolygok a másik kezemmel hatalmasat kaszálhatok ám közben :)

 

Ha az EUsék győznek U-ban, akkor az hatalmas pénzt fog nekik termelni, hiszen befektethetnek egy olyan területre, ami eddig számukra nem volt lehetséges, és egy lepusztulttal lehet a legtöbbe kaszálni, hiszen a közmondás is azt hirdeti, hogy: A szegénységből lehet a legjobban és tartósan meggazdagodni!

Előzmény: berlini helyszinelő (1988)
Toilet Duck Antilimescale Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2004

jön a maci és az diktálja majd a feltételeket

 

56-ban is jött a maci és diktálta a feltételeket!

Mindenki leszarta.

Talán még ez él élénken Sikorskiban (vagy hogyarákba hívják nem is érdekel).

 

Előzmény: NO11FNA (1994)
február32 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2003

De nő a kukába dobás előtt a dzsídípí :)

Előzmény: berlini helyszinelő (1988)
voks02 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2002

Nem, természetesen csak az igaz, amit a Magyar Rádió híreiben mondanak. Mindenki más hazudik rajtuk kívül.

Előzmény: berlini helyszinelő (2000)
Toilet Duck Antilimescale Creative Commons License 2014.02.21 0 0 2001

Beteszem azért a linket, bár nem akartam mert az "orbánisztán" topikba már betettem, hátha úgy nem félreérthető a helyzet.

 

 

http://index.hu/bloghu/comment/2014/02/21/a_kossuth_radio_mar_putyin_prosztatajanal_jar

 

A végén van 1-2 jó mém is hozzá.

 

Ez az orbáni közmédia tökéletesen elrohadt voltára egy újabb bizonyíték.

 

A tüntetők lőnek a mesterlövészklént a rendvédelmi szervekre?

 

És egy ilyen hírt képesek leadni majd még nekik áll feljebb?

 

Tegnap olvastam egy blogban a Janukovics és az orbáni vezetés közötti párhuzamokról, de a következtetéseit túlzónak találtam.

Erre ma...

Előzmény: Antisystem (1982)
február32 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 1999
Előzmény: Antisystem (1969)
NO11FNA Creative Commons License 2014.02.21 0 0 1998

a maci most ül, amíg tart az olimpia, addig nem csinálhatnak semmi drasztikusat.

Hogy hétfőn mi lesz, az jó kérdés.

voks02 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 1997

2014 van. Jó reggelt!

Előzmény: berlini helyszinelő (1995)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.21 0 0 1996

Akkor nem jönnének a befektetők az országunkba csávókám!

Előzmény: Törölt nick (1850)
berlini helyszinelő Creative Commons License 2014.02.21 0 0 1995

csak azt láthattad amit a tv-k közvetitettek, vagy amit feltettek a netre! De azt nem lehet tudni, hogy kik és milyen szándékkal! 

Előzmény: voks02 (1992)
NO11FNA Creative Commons License 2014.02.21 0 0 1994

Nem, a nyugat, illetve Sikorski azt mondta, hogy ennyit tudtak tenni az ügy érdekében, vagy elfogadják most, vagy az olimpia végeztével jön a maci és az diktálja majd a feltételeket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!