Keresés

Részletes keresés

yaouank Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4799

Nyilván 1956-ot is a Fehér Könyv néhány fotója alapján itéled meg. Gondolom ellenforradalomnak :-(

 

ya

Előzmény: Antisystem (4797)
yaouank Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4798

Egy ilyen árulkodó kinyilatkoztatás után nincs is több kérdésem :-D

 

ya

 

 

Előzmény: BVNG25 (4795)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4797

Remélem ez így menni fog:

 

Olvasd a szöveget:)

 

ÜdV

Előzmény: yaouank (4796)
yaouank Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4796

Mi a probléma ? Úgy látszik nem akart Putyin pincsije maradni :-)

 

ya

Előzmény: Antisystem (4792)
BVNG25 Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4795

Ha Putyin arra "játszik", hogy a Krím és délkelet-Ukrajna visszakerüljön természetes és igazságos helyére, akkor államférfiként és felelősen cselekszik, jól teszi.

 

Ha ezért az ukrán forradalmárokat kicsit meg kell dádázni nagy nemzetközi hiszti kíséretében, akkor azt is jól teszi.

Előzmény: yaouank (4791)
tejet iszok és pipázok Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4794

Bocs, de ez butaság. Az EU honnan is tudná, hogy milyen földvédelmi törvényt hoz ukrajna?

 

Honnan tuná... honnan tudná... ?

 

Hát onnan, hogy majd az IMF fogja tollba mondani.

EZÉRT kellett a kupleráj, hogy a katyvaszban olyan törvényeket lehessen keresztülverekedni, amik az európai nehézfiúknak kedveznek.

 

Persze a föld mellé megkapja az EU az 50 milliós piacot, az olcsó munkaerővel meg a hpierkorrupt ukrán elitet, amire aztán rá lehet építeni egy jü kis valutahitelezést meg olyan konstrukciókat, hogy szinte minden érték nyugati kezekbe keróljön, az USA meg a Soros segítség fejében telepíthet néhány atomrakétát az orosz határra.

Ez megint fenntartja az EU-t még 2-3 évig... Aztán majd csal lesz valami.

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (4617)
halkergető Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4793

"Magasabb a GDP-jük mint Magyarországé :-))))

MEGA LOL"

 

Kolosszális megállapítás! Valóban, a 48 milliónyi ukrán valamennyivel magasabb GDP-t állít elő, mint 10 millió magyar.

 

Viszont ha jól sejtem, az életnívóval összefüggésben nem az ország GDP összegét, hanem az egy főre jutó GDP-t szokták összehasonlítani. 

Előzmény: loding (4762)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4792

Andrey Nikolayevich Illarionov (Russian: Андре́й Никола́евич Илларио́нов) (born September 16, 1961) is a Russian libertarian economist and former economic policy advisor to the President of Russia, Vladimir Putin. He currently works as a senior fellow in the Center for Global Liberty and Prosperity at the Cato Institute in Washington, DC.

 

Egyéb kérdés? :)))

 

ÜdV

Előzmény: yaouank (4788)
yaouank Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4791
Előzmény: yaouank (4788)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4790

Most épp azon meg a kijevi nyafi, hogy a cúna Putyin nem tárgyal velük... hát banyek, ezeknek értelmező kéziszótár kellene ahhoz, hogy megértsék, mit jelent az, hogy Oroszország hivatalosan nem ismeri el a szerintük puccsal létrejött "új" vezetést, tehát a legfelső szint elvi képtelenség, hogy leüljön velük? Ekkora diplomáciai analfabéták? Keressék meg a megfelelő szintet, amelyik hajlandó velük informálisan szóba állni, biztosan van ilyen.

 

ÜdV

Előzmény: turulkakas (4785)
finom_rakottkrumpli Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4789

Ne fakadj, mert ez sehol nincs az orosz pénzelésekhez képest, egy katonai támadásról nem is beszélve...

Előzmény: Törölt nick (4787)
yaouank Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4788

Vlagyimir Putyin jelen pillanatban mindent megtesz azért, hogy Ukrajnában teljes körű polgárháború törjön ki - ezt állította pénteken blogjában az orosz elnök volt tanácsadója, Andrej Illarionov.

 

"Putyin közelmúltbeli számtalan provokatív lépésének - azoknak, amelyeket már végrehajtottak, amelyeket most hajtanak végre, és amelyeket a közeljövőben terveznek tenni - az a fő céljuk, hogy polgárháború kezdődjön Ukrajnában" - fogalmazott a volt tanácsadó. (ATV)

ya

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4787

A nyugat-orosz viszony folyton változik, az erőviszonyoknak megfelelően. Jelen helyzetben a nyugat nem diktál, elvégre nem a nyugat indított támadást Ukrajna ellen...

 

... hogy hahotara ne fakadjak. Csak meg kell nezni, hogy ki/kik nyomtak Klitcskot, kik kepeztek-, epitettek ki Klitschko partjat.

 

http://klichko.org/en/about/partners

 

 

 

... no meg a Majdanon felallitott szinpad mögött kik alltak sorba, hogy az teren felgyülekezett agyutöltelekek agyát mossak: a terror keresztapja - McCain, a fel EU parlament, Ashton es Victoria 'F..k the EU' Nuland, esatöbbi esatöbbi, mind NATO propagandista.

 

 

Előzmény: finom_rakottkrumpli (4776)
tejet iszok és pipázok Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4786

Arable land (percentage of agricultural land) 58.5% of agricultural area.

 

Annyi fáradtságot se veszel, hogy lefordítsd a gyors gugliásodat, akkor nyilván az a tény is elkerülte a figyelmedet, hogy az európai föld végtelenül ki van zsigerelbe, katasztrófálisan agyonvegyszerezve és nem utolsó sorban krimiálisan szennyezve van.

 

Méregdrága vegyszerek és műtrágya nélkül már alig lehet valamit termelni, amit meg így termelnek, abból hiányoznak a nyomelemek meg a tápérték.

 

500 évvel ezelőtt indult el és a forradalmak korában csúcsosodott ki az az ámokfutás Európában, hogy a földtől elválasszák az embereket és a földet adásvétel tárgyává lehessen tenni.

Ez amint látjuk, katasztrófához vezetett, és a szó szoros értelmében minennapi kenyerünk forog veszélyben.

EZÉRT kapkod az EU... 500 millió európait kellene etetni, de lassan nincs mivel.

A profit alapú mezőgazdaság meghozta gyümölcsét: Kitermelt egy hipergazdag réteget, földönfutóvá tette azokat akik eredetileg a földből éltek, és generációkra előre használhatalanná tette az európai termőföld nagy részét.

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (4613)
turulkakas Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4785

Putyin szólt előre az uniónak és az usákoknak is ,hogy megtartja az éves előre megtervezett hadgyakorlatot. Áldásukat adták rá.

Erre összerántott egy pár ráérő hajót,egy kis szárazföldi és légi támogatás hozzá és most meg ajvékolnak,hogy mi ez.

Ilyen az amikor a vezetők stratégiai érzéke véget ér a meleg jogoknál és az uborka görbületénél.

finom_rakottkrumpli Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4784

Most a gazdaságról volt szó, nem egy újabb szovjet/orosz népirtásról.

Előzmény: Antisystem (4781)
finom_rakottkrumpli Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4783

Persze, ez várható volt, csak ezt meg kellett volna várni az orosz katonai akcióval, a látszat kedvéért.

Előzmény: Törölt nick (4775)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4782

És?Tudod, az átlag a hozzá tartozó szórás nélkül porhintés...

 

ÜdV

Előzmény: Becses Bryganti (4780)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4781

Na, veled szemben az ukránok tudják... volt már vele történelmi tapasztalatuk...

Egyébként folytatódik a politikai bolhacirkusz Kijevben... éppen arról ír rendeletet a tegnap óta ideiglenes elnök UTÓLAG, hogy nem volt törvényes - szerinte - a krími vezető kinevezése...

 

ÜdV

Előzmény: finom_rakottkrumpli (4778)
Becses Bryganti Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4780

A ne:))) Ez nem az ukrán minimálbér, hanem a nettó átlag, amiből könnyű következtetni, hogy ahogy olvtárs írta, a 100-150 EUR bér dominál.

Előzmény: Antisystem (4773)
finom_rakottkrumpli Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4779

Ha mostan azt akarod állítani, hogy az orosz-ukrán egyezményben benne van, hogy az oroszok önhatalmúlag lezárhatják a krími légteret, elfoglalhatják a reptereket, körbevehetik a helyi parlamentet, akkor nagyon ki foglak nevetni.

Előzmény: Platon (4774)
finom_rakottkrumpli Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4778

Hát ha a csődtől egy államot csak egy gyors hitel/segély menthet meg, azt a helyzetet már nem tudom hova lehetne mélyíteni.

Előzmény: Antisystem (4769)
BVNG25 Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4777

Úgy tűnik a mai hírek alapján, hogy beindult a spirál.

 

A Krím el fog veszni a jelenlegei ukrán vezetés számára.

 

A tét a többi délkeleti rész sorsa lesz, Donyeck, Dnyepropetrovszk, Harkov stb. jövője.

finom_rakottkrumpli Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4776

"A másik, hogy ideje a Nyugatot rádöbbenteni, hogy nem diktálhat minden határon túl, mindenhol, mindenkinek a saját érdekeinek megfelelően. Ez az orosz-nyugat szál..."

A nyugat-orosz viszony folyton változik, az erőviszonyoknak megfelelően. Jelen helyzetben a nyugat nem diktál, elvégre nem a nyugat indított támadást Ukrajna ellen...

 

"Putyinék szerintem simán arra játszanak most, hogy kikényszerítsenek egész Ukrajnában egy olyan helyzetet, ahol minden félnek vissza kell lépnie az eredeti EU útiterv megegyezéseihez"

Ez így nem fog menni, hogy katonailag b@sztatják Ukrajnát, mert ezzel csak a nacionalizmust szítják fel még jobban. Maradniuk kellene a lefizetésnél.

 

"elég volt pár orosz helikopter és bárka...és Oroszország még nem csinált a világon semmi jelentőset..."

Ahogy a nyugat sem, még helikopterekkel és bárkákkal sem próbálkozott.

Előzmény: Antisystem (4767)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4775

Marcius 25.-ere lett kihirdetve egy referendum, amit ma elnapoltak marcius 30.-ara.

Tehat, letre fog jönni a függetlensegi nyilatkozat.

Előzmény: finom_rakottkrumpli (4754)
Platon Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4774

Hát barátom az már csak a te problémád hogy megint úgy szólsz hozzá hogy fogalmad sincs a dologról.

 

Talán tájékozódj. Kezdheted mondjuk az Orosz Ukrán egyezményeknél, aztán csodálkozz nagyot.

Előzmény: finom_rakottkrumpli (4746)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4773

A havi nettó átlagkereset 260 EUR, vagyis kb 80 000 Ft.

Csak halkan jegyzem meg, hogy Magyarországon több millió ember bevétele van ez alatt. Most.

 

ÜdV

Előzmény: Becses Bryganti (4771)
ennfelder Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4772

Az optimális megoldás az lenne, ha Ukrajnát az optimális erő alkalmazásával visszaterelnék a törvényes útra, (amiből a nyugat is meg fogja érteni, hogy meddig lehet elmenni) az oroszok meg viszik magukal Krímet. Az ukránok meg rádöbbennek hogy a felelőtlen politikusok és a félrevezetett forradalmárok miatt elbukták a Krím-félszigetet.

Becses Bryganti Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4771

Az ellenkezője lenne érdekes, a területe 603 000 km2, a lakossága 46 millió fő:) A havi nettó átlagkereset 260 EUR, vagyis kb 80 000 Ft.

Előzmény: loding (4762)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4770

Már elkezdték a licitet szerintem, hogy ki ad bele 1 katonát és ki 2 katonát... ha a NATO-ra biznánk, nyárra talán felálna 2 biciklis század üres szimatszatyrokkal felvértezve...:)))

De budipapír az lenne, mert az abban érdekelt NATO beszállító cég magyar:))))

 

ÜdV

 

Előzmény: loding (4764)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!