Keresés

Részletes keresés

King_of_Giants Creative Commons License 2014.02.19 0 0 883

Vegyél vissza magadbol!

Előzmény: balkan_kobra (784)
morcos csodagyerek Creative Commons License 2014.02.19 0 0 882

"téged egy percig sem undorít, hogy az ukrán nép drámájában azt keresed folyamatosan, hogy mi eshetne le ebből nekünk????"

 

Nem undorít, de nem is azért gondolom amit gondolok, mert rosszat akarnék nekik. Én csak magunknak akarok jót, és nem hiszem, hogy egy nagyobb Magyarország bárkinek az ártalmára volna. Nemhogy építenénk együtt a közös magyar hazát...

Előzmény: Antisystem (874)
balkan_kobra Creative Commons License 2014.02.19 0 0 881

hétvégi családos utaztatások azért még vannak Kijevbe  :))

Előzmény: Törölt nick (878)
balkan_kobra Creative Commons License 2014.02.19 0 0 880

 

egyetlen dolgot tesz: Arrogáns, undorító módon megutáltatja hazánkat mindenkivel.

 

 

 

mire gondolsz??  most ne a balliberált megmondók vélményével gyere

Előzmény: Lux In Tenebris (861)
morcos csodagyerek Creative Commons License 2014.02.19 0 0 879

"Ha meg a többség eu párti, akkor nem figyeled Orbán me. megnyilatkozásait"

 

Tényleg nem figyelem, bár a csapból is ez folyik. Bár legutóbb azt hallottam tőle, hogy az EU-ban előnyösebb nekünk lenni, mint azon kívül.

 

"A területi követeléseink meg röhelyes

Egyszer már követeltünk a II.VH-ban, , kaptunk is, aztán meglett a következménye

Majd felvonultatjuk mind a 12 repülönket és nem tudom hány tíz tankunkat csak úgy  demonstrálás mián?

Régen ezt Albániára mondták, mintegy lebecsülendően amikor hőbörgött"

 

Mégis kiharcolták maguknak az ottani albánok a független Koszovót, szóval nem kell lebecsülni őket.

Egyébként egy területi követelés sem röhejes; a két VH között is volt annyi önbecsülés az országban, hogy hangoztatta ezt.

 

"Szereztünk valamit vissza Délvidékböl?

Pedig akkor igencsak szakadozott Jugoszlávia és még "csapatokat" is küldtünk oda. Torgyán volt aki ellenezte egyedül, hogy koporsók fognak hazajönni"

 

Torgyán egy... de inkább nem is mondok semmit.

Azidőtájt a MIÉP bezzeg szervezett egy megmozdulást "A Délvidékért valamennyien!" címmel, dehát nem rajtuk múlt sajnos, hogy nem lett a visszacsatolásból semmi.

 

"Ukrajnában bármi lesz, a mostani ellenzéknek is van annyi nacionalizmusa hogy elhajtana bennünket a francba"

 

És ha az oroszokkal együtt csinálnánk a revíziót?

Előzmény: King_of_Giants (873)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 878

Semmi katasztrófa-túrizmus?

 

A magyarországi utazási irodák jellemzően nem szerveznek csoportos utakat Kijevbe

balkan_kobra Creative Commons License 2014.02.19 0 0 877
Előzmény: balkan_kobra (875)
balkan_kobra Creative Commons License 2014.02.19 0 0 876
Előzmény: balkan_kobra (875)
balkan_kobra Creative Commons License 2014.02.19 0 0 875

Előzmény: balkan_kobra (854)
Antisystem Creative Commons License 2014.02.19 0 0 874

Nézd, itt Magyarország mérete spec senkit sem érdekelne... a precedens az angol és amerikai fél kihagyására, valamint az Ukrajna esetleges szétesésével erősödő orosz geopoitikai befolyás, ettől robbanna az amcsi agy.

 

Amellett most így egymás között, téged egy percig sem undorít, hogy az ukrán nép drámájában azt keresed folyamatosan, hogy mi eshetne le ebből nekünk????

 

ÜdV

Előzmény: morcos csodagyerek (871)
King_of_Giants Creative Commons License 2014.02.19 0 0 873

Nem vagyunk elzárva, de igen zokon vette az EU a paks-fejlesztést

Ha meg a többség eu párti, akkor nem figyeled Orbán me. megnyilatkozásait

 

 

A területi követeléseink meg röhelyes

Egyszer már követeltünk a II.VH-ban, , kaptunk is, aztán meglett a következménye

Majd felvonultatjuk mind a 12 repülönket és nem tudom hány tíz tankunkat csak úgy  demonstrálás mián?

Régen ezt Albániára mondták, mintegy lebecsülendően amikor hőbörgött

 

Szereztünk valamit vissza Délvidékböl?

Pedig akkor igencsak szakadozott Jugoszlávia és még "csapatokat" is küldtünk oda. Torgyán volt aki ellenezte egyedül, hogy koporsók fognak hazajönni

 

Ukrajnában bármi lesz, a mostani ellenzéknek is van annyi nacionalizmusa hogy elhajtana bennünket a francba

Előzmény: morcos csodagyerek (798)
morcos csodagyerek Creative Commons License 2014.02.19 0 0 872

Akkor elnézést. Látom, nem vagy az a kifejezetten barátkozós fajta...

Előzmény: Lux In Tenebris (868)
morcos csodagyerek Creative Commons License 2014.02.19 0 0 871

"a párizsi béke - mint nyilván tudod - négyhatalmi egyezmény... el nem tudod képzelni, hogy az angolszászok milyen szinten lennének idegesek, ha azt a franciák meg az oroszok mutyiban piszkálni kezdenék..."

 

Tényleg nem tudom elképzelni; milyen szinten lennének idegesek?

Ennyire idegesítő számukra egy nagyobb Magyarország? Nem is tudtam, hogy ilyen fontosak vagyunk...

Előzmény: Antisystem (866)
linfury Creative Commons License 2014.02.19 0 0 870

Például ...

Előzmény: Lux In Tenebris (869)
Lux In Tenebris Creative Commons License 2014.02.19 0 0 869

A magyar külpolitika üvöltözésére meg mondjál már néhány példát, mert én csak a Martonyi-féle jópofizást látom.

 

Orbán Viktor összes megnyilvanulása a kérdéssel kapcsolatban. 

Előzmény: morcos csodagyerek (865)
Lux In Tenebris Creative Commons License 2014.02.19 0 0 868

Iszonyatos tévedésben vagy! Én nem vagyok a te kedves barátod.

Előzmény: morcos csodagyerek (865)
Lux In Tenebris Creative Commons License 2014.02.19 0 0 867

És ennek mi köze ahhoz, amit írtam?

Előzmény: Törölt nick (864)
Antisystem Creative Commons License 2014.02.19 0 0 866

Dehogy születhet... a párizsi béke - mint nyilván tudod - négyhatalmi egyezmény... el nem tudod képzelni, hogy az angolszászok milyen szinten lennének idegesek, ha azt a franciák meg az oroszok mutyiban piszkálni kezdenék...

 

ÜdV

Előzmény: morcos csodagyerek (860)
morcos csodagyerek Creative Commons License 2014.02.19 0 0 865

Ó, kedves barátom, bárcsak elmondható lenne, hogy az egész magyar jobboldal nagyobb Magyarországot akarna...

Amúgy meg az igazság igénye valójában a trianoni igazságtalanság, az meg akkor is igazságtalanság, ha jobb vagy baloldali kormányunk van.

A magyar külpolitika üvöltözésére meg mondjál már néhány példát, mert én csak a Martonyi-féle jópofizást látom.

Előzmény: Lux In Tenebris (861)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 864

nem értek egyet

a II.VH után a győztesek eldöntötték, hogy szigorúan ellenőrzött Németország, jelentéktelen Ausztria, és méggyengébb Magyarország lesz.

Olaszország, Japán is korlátozva van.

Előzmény: Lux In Tenebris (861)
5496 Creative Commons License 2014.02.19 0 0 863

Miért?

Előzmény: Antisystem (850)
morcos csodagyerek Creative Commons License 2014.02.19 0 0 862

Majd kiderül.

Egyébként sem Merkel, sem Putyin nem lesznek örökké az országuk élén, és jó lenne, ha úgy gondolkodnának, hogy nem a szőnyeg alá söprés lesz a "megoldás" az ukrajnai helyzetre.

Előzmény: Antisystem (859)
Lux In Tenebris Creative Commons License 2014.02.19 0 0 861

Jelenleg egy oka van annak, hogy Magyarországnak esélye nincs a területek visszacsatolására: A jobboldali politika.

 

Elmagyarázom: 

 

Az ok két részre osztható. Egyrészt arra, hogy az igazság igénye nagyjából abban merül ki, hogy "Nagyobb Magyarorászgot akarok látni a térképen, mert akkor én is nagyobbnak érzem magam" Másrészt arra, hogy a magyar külpolitika elsősorban azzal van elfogalalva, hogy kicsinyes önérzetből, kissebbségtudatból és szörnyen alacson IQ-ból fakadóan minden erejével egyetlen dolgot tesz: Arrogáns, undorító módon megutáltatja hazánkat mindenkivel. Valamiért azt hiszek, hogy attól leszünk függetlenek, egyéniek és nagyok, ha mindenkinek pofájába üvöltjük, hogy kurvaanyádbaszki, seggfejvagy, csakazértismivagyunkazistenkirályok, adjálpénztrohadék!

Előzmény: morcos csodagyerek (847)
morcos csodagyerek Creative Commons License 2014.02.19 0 0 860

"majd szépen megbeszélik, mi legyen..."

 

És mi van, ha arra jutnak, hogy ami nem tud egybenmaradni, azt kár is erőltetni?

Egyébként egy ilyen megbeszélés alkalmával tudniuk kell, tudatnunk kell, hogy igényt tartunk Kárpátaljára, és akkor születhet egy újabb, számunkra kedvező Bécsi Döntés.

Előzmény: Antisystem (853)
Antisystem Creative Commons License 2014.02.19 0 0 859

Nézd, a Hollande-Putyin verzió az még sötét ló.... az elődjével, Sarko-val imádták egymást...

Ha Merkel meg Hollande egyeztetnek, akkor valamelyik rövidesen találkozni fog Putyinnal... és utána hirtelen varázsütésre csillapodni fognak a harcok ...

 

ÜdV

Előzmény: balkan_kobra (856)
balkan_kobra Creative Commons License 2014.02.19 0 0 858

a Haza  :))))

Előzmény: balkan_kobra (857)
balkan_kobra Creative Commons License 2014.02.19 0 0 857

ilyenkor a határnélküli hazátlan baloskáknak milyen fontosak lesznek a határok  :)

Előzmény: morcos csodagyerek (855)
balkan_kobra Creative Commons License 2014.02.19 0 0 856

Ma már beszéltek is: Merkel, Hollande

Előzmény: Antisystem (853)
morcos csodagyerek Creative Commons License 2014.02.19 0 0 855

"Annak meg, hogy a (minden közkeletű tévhittel szemben) 1947-es párizsi békeszerződésben lefektetett határvonalat egy centivel is odébb told, annak az esélye meg NULLA.

Átjárhatóvá lehet - és kell - tenni. Tologatni nem."

 

Pedig ha kiásnánk és arrébbtennék a határköveket, biztos senki nem venné észre vagy kérné ezt számon itt, a "határok nélküli" EU-ban. :-)

Amúgy... puha papíron van az a "békeszerződés"?

Előzmény: Antisystem (850)
balkan_kobra Creative Commons License 2014.02.19 0 0 854

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!