Keresés

Részletes keresés

Ellenörző Kód Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11144

Hát persze. Csakhogy a "szabad" USÁban korlátozták a kinai felvásárlásokat, vagy a kinai mobiltelefonok kereskedelmét, nemzetbiztonsági okokra hivatkozva.

Előzmény: perkelto (11142)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11143
perkelto Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11142

Az USA olajvállalatai nyílt részvénytársaságok. Nincs korlátozva, hogy ki veheti meg a részvényeiket. Te is megveheted, csak legyen rá elég pénzed. Elég nagy részük arab, japán vagy éppen kínai kézben van.

Előzmény: WasLos? (11139)
perkelto Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11140

Megint előjött belőled a zsidózó hajlam?

Előzmény: El Qradi (11135)
WasLos? Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11139

Az USA-ban próbáljon hasonlót tenni. adja kulfoldi kézbe a strategiai vállalatokat . 

 

Kivancsi lennek h sikerülne.

Előzmény: El Qradi (11135)
perkelto Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11138

A kis különbség csak az, hogy Albánia nem szállta meg Koszovót.

Előzmény: Salvor__Hardin (11119)
WasLos? Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11137

Putyin Oroszországában nagyobb az emberek szabadsága mint Obama Amerikájában .

Előzmény: Fernando1 Hierro (11130)
Láma291 Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11136

A hatalom valóban ne lövessen a tüntetőkre. Ebben teljes az egyetértés köztünk. A tüntetésen való rézvétel nem csak a hatalom miatt kockázatos, hanem az esetleges ellentüntetők miatt is

 

Forradalmat meg csak önkényes hatalommal szemben lehet csinálni, a választott hatalommal szemben ugyanaz sima puccs, lázadás, a töbség akaratának a semmibe vétele. 

Előzmény: Törölt nick (10917)
El Qradi Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11135

"Kész sztálinizmus amit művel.Hodorkovszkijt az7ért csukatta le, mert támogatta a liberális ellenzéket és indulni akart az elnökválasztáson."

 

Lófaustot.

Lásd: 11330.

 

Hazaáruló tetű, elevenen kellett volna megnyúzni, de előtte ropogósra sütni.

Ez a gennyláda az orosz olajvagyont akarta átjátszani amerikai kézre,

csak az orosz vezetés időben kapcsolt, 12 órával megelőzték ezt a jevrej

ganét.

Előzmény: Becses Bryganti (11126)
WasLos? Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11134

hodo el akarta adni vezetékeket . Ezért csuktak le. Az indulás mint indok az nyugat kamuzasa.

 

a pussy riot meg mit keresett a Megváltó Krisztus Székesegyhazban? A vallasos embernek miért kellene eltűrni ? A PR is nyugodtan visszavehet , megérdemeltek. Mekkaban ez a fejükbe került volna. 

 

az USA-van azt sem tudod miért ítéltek el , mertt ha terrorizmussal vádolnak ítélet nélkül bármeddig fogva tarthatnak.

 

 

 

Előzmény: Becses Bryganti (11126)
El Qradi Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11133

"Vagy esetleg meghívnák Putyint a nemzeti radikálisaink egy budavári becsületnapi emlékezésre, dicsőítve hőseinket, akik bátran harcoltak - kik ellen?"

 

Utána meg meghívnák Orbánt és Vonát egy kis Don-kanyar emléktúrára....

Előzmény: Fernando1 Hierro (11130)
El Qradi Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11132

"Egyszerüen gyönyörű ez a topic (is)! Már várom mikor lesz 56 ismét ellenforradalom."

 

Abban a pillanatban, amikor a Majdanon tomboló, nyugatiak által pénzelt csürhéről bebizonyosodik, hogy legitim hatalmat gyakorol.....

Előzmény: Lux In Tenebris (11128)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11131

>>Már várom mikor lesz 56 ismét ellenforradalom.<<

 

Akkor, amikor bebizonyítod, hogy a magyar kommunista vezetők ugyanolyan demokratikus, nemzetközileg elismert választáson nyertek, mint Janukovics.

Előzmény: Lux In Tenebris (11128)
Fernando1 Hierro Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11130

Elképzelem, amint Orbán és/vagy Vona elmennek Putyinnal közösen koszorúzni a Szabadság téri szovjet emlékművet. Csak előtte gyorsan csináltassák meg a világítását, meg ne tudja Vologya, hogy éjszakára sötétben hagyják... És persze vigyázni kell, meg ne lássa a közelben a Horthy-szobrot, még a végén csúnyán néz rá...

 

Vagy esetleg meghívnák Putyint a nemzeti radikálisaink egy budavári becsületnapi emlékezésre, dicsőítve hőseinket, akik bátran harcoltak - kik ellen?

Előzmény: Lux In Tenebris (11128)
El Qradi Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11129

"Hodorkovszkij magánemberként tette amit tett   s az egyik tette - ami miatt eliteltek

 nefelettes  egy hazaarulassal."

 

Az orosz olajvagyon átjátszása amerikai kézre szerinted minek minősül?

 

 

http://fn.hir24.hu/itthon/2003/09/15/amerikaiak_vasarolnak_fel_jukosz?action=PrintPage

 

Amerikaiak vásárolnák fel a Jukosz olajcéget Az amerikai Chevron-Tecaco és Exxon-Mobil olajipari vállalat várhatóan e héten versengő ajánlatot tesz az orosz Jukosz-Szibnyeft 25 százalék plusz egy részvényére - írta a Wall Street Journal hétfőn, bennfentesekre hivatkozva. A részesedés jelenlegi piaci áron 11 milliárd dollár. A részesedés megszerzése messze a legnagyobb külföldi befektetés orosz vállalatba, meghaladva a brit BP 7,7 milliárd dolláros társulását egy vegyesvállalatban az orosz TNK International olajcéggel - ez utóbbi ügylet épp a múlt héten zárult.

A Jukosz és a Szibnyeft várhatóan az év vége előtt egyesül - miután az orosz versenyhatóság augusztus közepén jóváhagyta az egyesülés tervét -, és így a legnagyobb orosz olajvállalat jön létre. A Jukosz-Szibnyeft napi olajtermelése 2,3 millió hordó lesz, ezt csak a BP, az Exxon és a Shell előzi meg a világon.

Az üzleti kockázatok ellenére Oroszország egyike azon kevés helyeknek, ahol hatalmas olajtartalékok eladók még. Az orosz törvények értelmében a 25 százalék plusz egy részvény vétójogot biztosítana fontos döntéseknél.

A Chevron-Texaco számára a részesedés szerzése a Jukosz-Szibnyeftben nagy falat lenne, és valószínűleg részvénycserével valósulna meg. Az érintett cégek közül egyik sem kommentálta az értesülést. Az Exxon-Mobilnak már van egy 12 milliárd dolláros olaj- és földgázipari vállalkozása a Szahalin-sziget partjainál, ahonnan a tervek szerint ázsiai vásárlóknak szállítanak olajat és földgázt. Korábbi oroszországi próbálkozásai, a kilencvenes években, nem jártak sikerrel, a helyi orosz hatóságok ellenállása miatt. A Chevron-Texaconak egy másik tervezetben van 33 százalékos részesedése a Szahalin-sziget partjai előtt, de az még nem indult el.

A Jukosz vezérigazgatója és legnagyobb részvényese, Mihail Hodorkovszkij július eleje óta nehéz helyzetben van, mióta a Jukosz egy másik főrészvényesét, a Menatep pénzügyi csoport elnökét, Platon Lebegyevet őrizetbe vették. Lebegyevnek az azóta elkészült vádemelés szerint csalás és adóvisszaélések különösen súlyos - összesen 300 millió dollárra becsült - esetei miatt kell bíróság előtt felelnie.

Előzmény: WasLos? (11125)
Lux In Tenebris Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11128

Egyszerüen gyönyörű ez a topic (is)! Már várom mikor lesz 56 ismét ellenforradalom. Szerintem már nem kell sokat várni rá.

Peter Altenberg Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11127

Staline üdvözli Putlert és Magyarországot.

Előzmény: Becses Bryganti (11126)
Becses Bryganti Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11126

Kész sztálinizmus amit művel.Hodorkovszkijt az7ért csukatta le, mert támogatta a liberális ellenzéket és indulni akart az elnökválasztáson. Jó, kreatív volt az adókalkulációja, azonban ha Putyint, pláne Medvegyevet és Millert, legalább annyi turpisság derülne ki. Pussy Riot - elvileg nem azért kaptak 2 évet, mert Putyin bukásáért imádkozt5aki számukban, hanem parodisztikus mozdulataikkal gúnyolták a nemzeti vallást és sértették a hívő pravoszlávok emberi méltóságát. Sztálin forog a sírjában. Újságíró-gyilkosságok - a tettes ismeretlen.

Előzmény: WasLos? (11125)
WasLos? Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11125

Hodorkovszkij magánemberként tette amit tett   s az egyik tette - ami miatt eliteltek

 nefelettes  egy hazaarulassal. Putyin meg allamfokent cselekszik, es Oroszország erdekeit tartja szem elott.

Előzmény: perkelto (11103)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11124

>>az ukrán parlament határozata nem lépett életbe, mivel az elnök nem írta alá.<<

 

Megnyugtató fejlemény a kisebbségeknek. Hadd szülessenek sunyi törvények, majd az elnök jól nem írja alá őket.

És akkor mi van, ha a majdani hősöknek ez az elnök sem fog tetszeni? Majd ezt is elzavarják. Előbb-utóbb találnak kedvükre valót.

Előzmény: perkelto (11102)
BVNG25 Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11123

Durva......

 

 

Előzmény: Antisystem (11122)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11122

Nem tudom, de tudtommal valós vagy képzelt személyek, ami alól ahogy nézem 1x tettek kivételt, a "személyi számítógép" javára.

OFF: az első pedig a 2013-as, ami 2 verzióban készült el:

 

:))))

 

ÜdV

 

ps: nem saját, Google képtalálatok...

Előzmény: BVNG25 (11120)
BVNG25 Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11121

Nem sok sót fog megenni a Zéman.

 

Kitalálják nemsokára, mekkora nagy rasszista és hogy szolgált az SS-ben; valamint homofób és az irániaknak kémkedik.

Előzmény: Salvor__Hardin (11119)
BVNG25 Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11120

Világos, hogy nem pozitivitást jelent, hanem hatásosságot.

 

Kérdés az, hogy van-e olyan szörnyűség, ami miatt mégsem választanak valaki Évemberének, a kétségtelen hatékonyság ellenére? Pl. Sztálin már azután kapta meg, hogy éhenhalasztott pár millió embert.

 

És a HIV-vírust miért nem választották meg egyszer sem????

 

 

Előzmény: Antisystem (11116)
Salvor__Hardin Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11119

Je, van egy gerinces ember a Nyugaton! Nem hittem volna.

 

" Koszovó Szerbiától való elszakadásához hasonlította a mai krími helyzetet Milos Zeman cseh államfő pénteki nyilatkozatában, szerinte mindenkire egyforma szabályokat kell alkalmazni – írta az MTI.

 

"Van történelmi precedens arra nézve, hogy az ENSZ Biztosági Tanácsának álláspontja ellenére egy szuverén állam egyik része elszakadt az államtól. Ez az előzmény Koszovó. Nyilvánosan felléptem Koszovó elszakadása ellen, és bíráltam, hogy a Cseh Köztársaság elismerte függetlenségét.(...) Képmutatás lenne most azt állítani, hogy Koszovó függetlensége rendben van, a Krím függetlensége viszont lehetetlen. Mindenki esetében egyforma mércét kell alkalmaznunk" - jelentette ki Zeman pénteken a morvaországi Prerovban sajtóértekezleten."

yaouank Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11118

Itt van franciául is :

 

http://www.youtube.com/watch?v=NQ1HhhMjSzo

 

ya

 

Előzmény: yaouank (11110)
Jani2-3 Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11117

Én is ugyanígy gondolom, de akinek a kérdés másodszor is fel lett téve, nem akar válaszolni. :(

Előzmény: El Qradi (11085)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11116

Hát, szerintem ez nem egy egyértelmű kitüntetés olyan értelemben, hogy "jó" vagy "rossz", hanem az adott év legbefolyásosabbnak tartott, a sajtót leginkább foglalkoztató személye kapta - legalábbis, jó ideig. Egyébként 2x-es szereplő elég sok van, de mindegyil ilyen elnök-féle. 3x-ost egyet találtam, FDR-t.

 

ÜdV

Előzmény: BVNG25 (11114)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11115

Le tetszettél maradni.... de nem lehet elégszer ismételni azt a tényt, hogy Putyin köztem és Obama között áll:))))

 

ÜdV

Előzmény: Becses Bryganti (11113)
BVNG25 Creative Commons License 2014.03.08 0 0 11114

Truman abban az évben kapta meg először, amikor leatombombáztatta Hiroshimát és Nagaszakit.

 

Hailé Szelasszié miért lett ?

Előzmény: Antisystem (11111)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!