Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35852

Ez nem az a macskajancsi, aki kidobta az orosz újságírót Kijevben?

Előzmény: Törölt nick (35849)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35851

Fordítás:

"Ez az utolsó esélyetek.Ha nyerünk,végetek.Harcoljatok az utolsókig.Nincsen más esélyetek."

Előzmény: turulkakas (35850)
turulkakas Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35850

Fallal védené az Oroszországgal közös határt egy kelet-ukrajnai kormányzó

 

A kormányzó már be is nyújtotta az építési tervet az elnöki hivatalnak.

 

 

A kijevi OPNI is bezárt?

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35849

Goszpogyim Ljasko megérkezett Mariupolba, és

máris Donbassz zászlót tépked és tapos....

 

https://www.youtube.com/watch?v=O2zaZkaXdxQ

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35848

Kellően csecsen-gyanús önkéntesek a felvételeken.....

 

https://www.youtube.com/watch?v=cBrZwnTxOio

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35847

Ennek ez a jobb változata.

 

https://www.youtube.com/watch?v=mJF3nceV_Fk&list=PLGxuDj7hKtYe8KtAWbJ0I4zgjG5d7gfb8

Előzmény: szerda7 (35845)
Sir Balamber Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35846

Mindenkiben van egy kép amerikáról, de ez kb olyan mint a kínai konyha. nem létezik. Akkora ország, hogy mindenre találsz példát meg ellenpéldát is.

Speciel a rendőrökről elmondható, hogy csak a nagyon rossz környékeken gyanakvóak és barátságtalanok, egyébként elsöprő arányban rendesek, nem bactatnak, tényleg segíteni akarnak. Engem volt hogy lemeszeltek mert zöldnél nem mentem át. Ők nem látták, de nekem nem váltott a lámpa pirosról a vihar után. Én viszont nem mertem az orruk előtt átmenni így. Aztán úgy két váltás után leesett hogy rossz a lámpa és mentem. Rögtön levillogtak. odajött a muki, megkérdezte tudom e miért villogtak le, mondtam mint mézga géza, hogy "de biztos úr, mi a zöldbe indultam", nevetett egyet és annyit mondott, hogy bocsi hogy megállított, csak le akarta csekkolni nem e vagyok ittas.. Semmi jogsi nézés, pót izzó, meg "Tudja Géza, maga most bajban van" csendőrpertu.

Előzmény: Antisystem (35839)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35845

Ezek lennének a betörő orosz csapatok :))))

Felvezető autóval :))))

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zdCBMt0-x5Y

Előzmény: AeNau (35785)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35844

Szerintem Szaud Arábia nem áll senki mögött. Szaud Arábia egy jól prosperáló királyság, hivatalosan amerika szövetségese. Valszeg arra gondolsz, hogy vannak szaudi szélsőségeseket támogató milliárdosok, de az nem Szaud Arábia. Kb olyan mintha azt mondanád Anglia támogatja a magyar civil ellenzéket, miközben mondjuk az angliában élő Soros György támogatja. :)

 

Szaud arábia a több ezres királyi család tulajdona.

Az támogatja közülük a szíriaiakat,amelyik akarja.

 

Előzmény: Sir Balamber (35833)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35843

Az amerikaiak többsége marhára érdektelen azzal kapcsolatban mi történik külföldön. Az elnökválasztás kampánytémái szinte mindig a belpolitika körül forognak, miközben ők vannak a legnagyobb hatással a világra a gazdasági, katona és a pénzpolitikán keresztül.

 

Ez egyre kevésbé lesz így.

 

A 80-as években Amerika + Európa adta a világ GDP-jének két harmadát, (fele-fele) ma már "csak" felét (fele-fele) és ez az arány csökken.

 

Vagyis az amiknak egyre kisebb hatása van a világ eseményire.

Előzmény: Sir Balamber (35830)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35842

hja, azt olvastam, Ukrajna gazdaságának vagy 40-60%-a feketegazdaság.

Előzmény: Törölt nick (35841)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35841

"Nem normális az EU, tényleg. Kinyitja a határokat egy polgárháborús ország előtt? Majd ki lesz írva a határon, hogy kalasnyikovval csak neonácik léphetnek be? :)"

 

A kinyitott határral az ukrán bűnözést is megkapod extraként.

Majd lesznek agyonlőtt pénzszállítók, levágott ujjú ékszerészek,

élve eltemetett túszok, felszabdalt arcú pénztárosok....

Előzmény: Sir Balamber (35837)
loding Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35840

;-)

tanultak a szövetséges erőktől know-how-t :-) hogyan kell fasza horgászcsónakot abszolválni :-) pár év zárolt készletéből kilós áron

 

:-)

 

(ráadásul ezek katonai szabványú anyagokból vannak építve őrök élet + 1 év az élettartamuk, az életben nem mennek tönkre :-)))    )

 

 

Előzmény: Antisystem (35839)
Antisystem Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35839

Tudod, ha bárkinek is kétségei lennének, hogy ezek a demokrácia-exportálások miről szólnak valójában:

Szórja a pénzt az USA Afganisztánban

80 milliós csónakok, amikre semmi szükség, 8 milliárdos bázis, amit sosem használtak. Tovább »

forrás: Index.hu

 

(tudod, nálunk a TB meg a BKV meg a ... a politikai elit gazdasági holdudvara közpénzeltalicskázó terepe, ott meg főleg ezek a hadiügyek)

 

ÜdV

 

ps: OFF: én meg a saját alapsztorimat az USA-val kapcsolatban párszor elmeséltem a fórumon, amikor anno 1980-ban kijuthattam volna pár hétre, de úgy döntöttem, hogy kihagyom. Mert itt a fene nagy kádári elnyomásban ahhoz voltam szokva 16 évesen, hogy iskola után nyugodtan megisszuk a sörünket a törzscsehónkban, adott esetben éljük a szexuális életünket, tehát mindazt tényleg szabadon csináljuk, amiről jellemzően szólnak az amcsi "gimis filmek" és baromira nem vágytam egy olyan - VÉLEMÉNYEM SZERINT - fasisztoid lepratelepre, ahol 17 évesen már tehetsz olyant, amiért kivégeznek, ellenben 20 évesen is beléd köthet és akár bevihet a sheriff mert békésen sörözöl, és 18 év a szexuális beleegyezési korhatár, stb. Érted, odáig már eljutottak nagy nehezen, hogy a fiatalkorú bűnelkövetők kivégzését betiltották legalább olyan 2007 környékén...

Mondom, 16 évesen ez volt az alapérvem:))) - ami azóta csak bővült és bővült, hasonló és tök más természetű dolgokkal, illetve hát ezzel az egy dologgal csökkent, amiben már megjött a józan eszük... 

Előzmény: Sir Balamber (35830)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35838

Itt a foszfor-támadás:

 

 

Sir Balamber Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35837

Nem normális az EU, tényleg. Kinyitja a határokat egy polgárháborús ország előtt? Majd ki lesz írva a határon, hogy kalasnyikovval csak neonácik léphetnek be? :)

Előzmény: herwest (35760)
loding Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35836

:-)

bár most megboldogult Saddam bizonyára bavállalná a "jófiúk" helyett a használatát :-)

 

C'este le vie :-))) gyünnek a nomádok :-)

Előzmény: Sir Balamber (35835)
Sir Balamber Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35835

például azzal, hogy leszereltették a vegyi fegyvereket tettek egy nagy szívességet obamának, akinek így nem kellett még egy frontot nyitnia. 

Előzmény: Tzp12345 (35807)
Sir Balamber Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35834

szaudi, szélsőségeseket támogató milliárdosok..

Előzmény: Sir Balamber (35833)
Sir Balamber Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35833

Szerintem Szaud Arábia nem áll senki mögött. Szaud Arábia egy jól prosperáló királyság, hivatalosan amerika szövetségese. Valszeg arra gondolsz, hogy vannak szaudi szélsőségeseket támogató milliárdosok, de az nem Szaud Arábia. Kb olyan mintha azt mondanád Anglia támogatja a magyar civil ellenzéket, miközben mondjuk az angliában élő Soros György támogatja. :)

Előzmény: Törölt nick (35812)
Sir Balamber Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35832

Kb annyira donyeckiek azok, hogy most mennek haza.

Előzmény: szerda7 (35829)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35831

Kupjánszkban a kievi erők aláaknázták a hidakat. Határ közeli város.

Sir Balamber Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35830

Az amerikaiak többsége marhára érdektelen azzal kapcsolatban mi történik külföldön. Az elnökválasztás kampánytémái szinte mindig a belpolitika körül forognak, miközben ők vannak a legnagyobb hatással a világra a gazdasági, katona és a pénzpolitikán keresztül. Amit az amerikai választók tudnak és kapnak az is elég egyoldalú, nem csoda ha fogalmuk sincs róla, hogy létezik egy másik érvrendszer másik érdekszféra, más világnézet is, amiben azok a "mások" ugyanolyan szent meggyőződéssel hisznek mint ők a sajátjukban. Ráadásul kb annyira vannak otthon akár földrajzilag is a világ többi részéről mint mi Amerika földrajzából (gyors teszt, mi Main állam fővárosa. ..Ugye?)

Megjegyzem itt az én magánvéleményem mellékes, speciel én nagyon szeretem Amerikát, de folyamatosan szopórolleren vannak a demokráciaexporttal, mert szinte sehol nincs belső támogatottságuk ahol nyomulnak, csak kilóra megveszik a helyi korrupt elit egy részét.

Na meg több tíz ezer km-ről nem lehet akármeddig harcolni a "rossz" fiúk ellen, akiket a szomszédból támogatnak.

Előzmény: Antisystem (35816)
szerda7 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35829

Na ja, Porosenko azt mondta, ide költöztetik a donyecki adminisztrációt. Ideiglenesnek nevezte persze, de esetleg úgyis tűnhet, hogy menekül a kormány...

Előzmény: Platon (35818)
Sir Balamber Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35828

Na itt az angolul beszélő mesterlövész. Jó a sapija.

Előzmény: Sir Balamber (35824)
Sir Balamber Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35827

Úgy tűnik elfoglalták a donyeckiek ottani főhadiszállását és ejtettek pár hadifoglyot is. 

Előzmény: Törölt nick (35817)
loding Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35826

:-))

nagyon jó:-)

 

......................

 

wikipedia meg minden, de azt írja:

tranzitot sarcolja, védelmi pénzt szed, ill kirabolta a mosuli nemzeti bankot :-), tehát full haramia

(valahogy ez így karcsú, persze helyettesíti, kiegészíti a zsoldot)ú

ennél több kell többezer kilométeres határszakaszok, meg városok megszállásához

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Islamic_State_of_Iraq_and_the_Levant#Finances

Finances

The ISIS routinely practiced extortion, such as demanding money from truck drivers and threatening to blow up businesses. This was one revenue stream; robbing banks and gold shops was another.[53] During the battle of Mosul in June 2014, ISIS allegedly became the richest terror group in the world after looting $429 million USD from Mosul's central bank, according to the regional governor. A large quantity of gold bullion was also believed to have been stolen.[54]

Equipment

The ISIS have captured and used American weapons, vehicles and uniforms in their operations. ISIS members have been seen wearing the standard US Army Combat Uniform along with the Interceptor body armor. For night raids, night vision goggles are also used. Some of the weapons include M16 rifles, M60 machine guns, M240 machine guns and RPGs. Some of the vehicles include Humvees, MRAPs, M113 APCs and several T-55 tanks. When the ISIS captured Mosul Airport in June 2014, several UH-60 Blackhawk helicopters and cargo planes that were stationed there were seized.[55][56] However, according to Peter Beaumont of the Guardian, it seems unlikely they would be able to deploy them because they do not have trained pilots in their ranks.[57]

Előzmény: Antisystem (35825)
Antisystem Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35825

Ez már így kezd közelíteni az örökbecsű Markos (Hugyosjózsi) dumához:

- Emlékszel, amikor lőttük a pártházat?

- Pártházat?

- Aztat.

- Mikor, melyiket?

- Hát.... mikor melyiket...

:)))

 

ÜdV

 

Előzmény: Sir Balamber (35823)
Sir Balamber Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35824

A terrorelhárítóknak angol nyelvű segítsége van akit nagyon érdekelnek az operációs rendszerek (windows)

https://www.youtube.com/watch?v=VbPB6QEIkpY

 

de az is lehet, hogy mesterlövész.

Sir Balamber Creative Commons License 2014.06.13 0 0 35823

Ez vicces, kilövik az aknagránátot és a telefonba valaki (valszeg) azt mondja, hogy nem talált, mire ezek, hiszen még oda sem ért, valaki más gránátja lehetett, (és akkor robban a távolban ez az akna gránát). 

Előzmény: Törölt nick (35820)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!