Keresés

Részletes keresés

finom_rakottkrumpli Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9556

"-Nem igaz, hogy nem az orosz hadsereg vonult be.

Ez egy állítás, amit semmi sem bizonyít."

LOL

Előzmény: Láma291 (9551)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9555

Ez nagyon ciki lesz az eu-nak!

Előzmény: kemenesalja2013 (9553)
Platon Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9554

Az hagyján, de az Észt külügyminisztárium közben megerősítette, hogy a kiszivárgott hanganyag eredeti.

Előzmény: kemenesalja2013 (9553)
kemenesalja2013 Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9553

Ukrajna: Ashton lehallgatott telefonjából nagy titok derült ki  Az orosz tévé szerint a kijevi orvlövészeket a tüntetők bérelték fel

Előzmény: Láma291 (9551)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9552

 

Még csak a főszerep sem volt a szélsőségeké. 

 

Előzmény: Láma291 (9551)
Láma291 Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9551

-Nem igaz, hogy nem az orosz hadsereg vonult be.

Ez egy állítás, amit semmi sem bizonyít.

 

-Nem igaz, hogy meg kellett védeni az orosz lakosságot a tomboló ukrán náciktól - sőt, fordított a helyzet egyelőre csak azt láttuk, hogy az oroszok verik az ukránokat a keleti részeken.

Sem az egyikre, sem a másikra nincs semmilyen bizonyíték.

 

-Nem igaz, hogy az egész Maidan és a Janukovics ellenes tüntetések a nyugaton kiképzett ukrán szélsőségesekről szóltak volna - arról van szó, hogy a helyzet eszkalálódása után főszerephez jutottak az utcán...

Amíg az övékké a főszerep, addig igaz.

 

...ahogy megnyugszanak a kedélyek majd szépen a társadalmi súlyuknak megfelelő helyükre kerülnek.

Az egy másik helyzet lesz.

 

Előzmény: Jerofejev (9220)
loding Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9550

A soldier with a pack Reindeer on slippery ice near the tiny village of Nautsi in northern Lapland Finland, on October 26 1941

 

bocs lemaradt a kép címe

 

iszonyúan aranyos állatok tudnak lenni a szarvasok :-)

komolyan

 

:-) bár itt inkább a kamerád :) orra lehetett borvirágos piros

Előzmény: messzehordó mordeháj (9545)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9549

Nos, Barátom, én még a kocsmai verekedéseket is kerülöm!  

 

Pedig jó az!

Nem tudod mit hagysz ki. 

Remek fotókat lehet készíteni, Robert Capa stílusában. 

 

 

Előzmény: pupoka (9537)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9547

Hír:

 

Martonyi: mindent megtesznek a gázellátás biztosítására 

 

Ezt most hogy?? 

Martonyi palackos gázzal a vállán sétálgat majd szibéria és Budapest között? 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9546

 

Na hát őt végképp nem kellett volna előhúzni. 

Gereben ágnes sajnos pontosan olyan hülye, mint amilyennek látszik. 

 

Amikor putyint megválasztották, akkor annakelőtte kikérték a véleményét putyin esélyeit illetően. Erre azt válaszolta, hogy putyin se hús, se hal, nem lesz érdemi támogatottsága, ergo, esélye sincs a győzelemre. Ahhoz képest azóta putyint nem lehet kirobbantani a kremlből. 

 

Előzmény: Törölt nick (9542)
messzehordó mordeháj Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9545

Olli, a Rehn-szarvas?

 

Előzmény: loding (9516)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9544

Hát nem tudom, nekem több dologból úgy tűnik (pl a nyugat által újólag tett, az oroszokénál látványosan gyengébb ajánlat) hogy a helyzet kezd fordított lenni, a Nyugat vakaródzik momentán azon, hogy hogyan lépjen visszább a "majdanista rezsim" mögül anélkül, hogy elveszítse az arcát...

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (9542)
loding Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9543

Heller talán értelmesebb dolgokat tudna mondani.

(most komolyan)

 

Előzmény: Törölt nick (9542)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9542

Jól van, Ágika!

 

Ismét okosabbak lettünk.

 

Jó a kremlinológus a háznál..

 

http://www.hirado.hu/2014/03/05/gereben-putyint-nem-jo-sarokba-szoritani

loding Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9541

anybody ?

 

:-)

loding Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9540

jelzem a nők is hadkötelesek ugye :-)

 

meghát ugye mint kiderült, itt számos polgártársunk tagja fegyveres erőnek, mivel ugye az adott állampolgárságnak alapfeltétele :)

Előzmény: pupoka (9539)
pupoka Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9539

"ami, ha rólad van szó a magánügyed, de ha az én fiaimat akarnák besorozni, megy a szecskába az össze politikusbarom. és ez nem fenyegetés, hanem ígéret."

 

Betűre egyetértek!

Előzmény: kaleveleeeez (9533)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9538

"Egyre inkább nyilvánvaló, hogy az orvlövészek mögött nem Janukovics állt, hanem valaki az új koalícióból." – mondta Catherine Ashtonnak az észt külügyminszter annak a telefonbeszélgetésnek a során, amelyet a még Janukovicshoz hű erők hallgattak le. Urmas Paet szerint különösen aggasztó, hogy az akkor már hatalomra készülő ellenzék jelezte, hogy ebben az ügyben nem kívánnak vizsgálódni. "Érdekes, folytassa" – mondta az EU kül és biztonságpolitikai főbiztosa. Paet arról is beszámolt, hogy a tüntetésen nagy elismerést szerzett Olga Bogomolec főorvos olyan bizonyítékokat mutatott be, amelyek igazolták, hogy a rendőröket és a tüntetőket ugyanolyan fegyverekkel lőtték le, vélhetően ugyanazok az emberek.

Paet szerint a nyomozás hiánya azonnal diszkreditálja az új vezetést...

 

 

Index percről percre.

 

Ez érdekes lesz!

pupoka Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9537

"Na mi van, a magyarok mostanság nem szeretik a kihívásokat? Kifogna rajtunk +12.000 km2? Azt hittem, egy országnak az ártalmas, ha csökkentik a területét, de úgy látszik, a magyarok ebben is kivételek."

 

Nos, Barátom, én még a kocsmai verekedéseket is kerülöm! És különösen azokat a baromállatokat, akik két feles után tankkal akarnak végigmenni Románián!

 

Nem szeretem az ilyen kihívásokat! És ha neked a csalán az ellenséged, akkor azt verd a saját fffff...füleddel!

 

Ha lenne valami igen csekélyke tapasztalatod a hadsereget és a háborút illetőleg, akkor  - szerintem -  nem írnál ilyeneket.

Csak reménykedni tudok, hogy kevés van Belőled!

 

 

Előzmény: morcos csodagyerek (9527)
Láma291 Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9536

Panama, Grenada, Jemen és Pakisztán esetében nem az adott állam ellen folyt háború. Tk Afganisztán esetében sem.

 

Grenadában, Panamában és Afganisztánban is megdöntötte az USA hadserege a kiemelt államok aktuális kormányát. Mégis mi ez, ha nem az adott állam elleni háború? Egy idegen ország államának a megdöntése, hogy lehet igazságos?

Nagyon furcsa felfogásod van arról, hogy mikor van igaza egy államnak egy másik állam elleni katonai fellépése esetén.

Előzmény: Becses Bryganti (9140)
perkelto Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9535

Horthy bevonuló katonáit is fegyverrel várták az ukránok 1939-ben. Több száz ukrán szicsgárdistát mészároltak le a magyar és a lengyel hadsereg (a magyarokkal vívott harcok után lengyel területre menekültek). 

Előzmény: tejet iszok és pipázok (9531)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9534

Előzmény: Zoxo Whitney (9530)
kaleveleeeez Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9533

ezzel csak az a gond, hogy a bécsi döntéseket nemzetiségi alapon hozták meg. Kárpátalján akkor kisebbségben volt a magyar nemzetiség. Most is kisebbségben él.

 

erőszakkal szeretnéd magyarosítani a többséget? mert ha olyan pártot szavazol be aki igen, hamar ott találod magad a puska egyik, majd a másik végén.

 

ami, ha rólad van szó a magánügyed, de ha az én fiaimat akarnák besorozni, megy a szecskába az össze politikusbarom. és ez nem fenyegetés, hanem ígéret.

Előzmény: morcos csodagyerek (9529)
tejet iszok és pipázok Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9531

mert ha a többség ide akar tartozni, rendben, de ismerve az ottani népesség összetételét, ez nemigen fog menni.

 

Erre ne vegyél mérget.

A kárpáton innenieknek van történelmi emléke és főleg kötődése.

Ne felejtsük el, Ukrajna sosem volt "nemzet", hanem az orosz birodalom nyugati tartománya, ami hol ide, hol oda tartozott, tehát a tömegekben komoly nemzeti identitás nem alakult ki. A nacionalisták csak egy szűk politikai csoportot szolgálnak és nincs mély társadalmi beágyazódottságuk.

 

Ügyes diplomáciával szerintem nem esélytelen a dolog.

 

 

Előzmény: kaleveleeeez (9523)
Zoxo Whitney Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9530

Passz, nem tudom!

Előzmény: Törölt nick (9528)
morcos csodagyerek Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9529

"Kárpátalját hogyan szeretnéd visszakapni?"

 

Úgy, mint annakidején, a Bécsi Döntésekhez hasonló módon.

De mivel én, közemberként elég jelentéktelen figura vagyok, ezért annyit tudok tenni, hogy olyan pártot szavazok be az Országgyűlésbe, amely az én hazafias nézeteimet osztja, s remélem, ők ott, illetve a nemzetközi közvélemény előtt fel is hozzák ezt a kérdést.

Előzmény: kaleveleeeez (9523)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9528

Ez az a Kemény, aki a BME-n okított filót?

Előzmény: Zoxo Whitney (9526)
morcos csodagyerek Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9527

"És azután? Ledöntjük a sorompót és bevonulunk? Aztán kijelöljük az új határokat és aki nem beszél magyarul, azt kitoloncoljuk? Vagy had maradjon az az egymillió  ukrán, legalább színesedik a paletta?"

 

Eltávolítjuk a sorompókat, és visszaállítjuk az ezeréves határokat az Északkeleti-Kárpátokban.

Aki ezt nem fogadja el az ottaniak közül, az távozhat, ha olyan elviselhetetlen ez neki.

 

"Nem jó az, ha ordít az egér!

Ne keressük magunknak a bajt, hisz van így is elég!"

 

Na mi van, a magyarok mostanság nem szeretik a kihívásokat? Kifogna rajtunk +12.000 km2? Azt hittem, egy országnak az ártalmas, ha csökkentik a területét, de úgy látszik, a magyarok ebben is kivételek.

Előzmény: pupoka (9514)
Zoxo Whitney Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9526

Kemény László politológus véleménye:

http://muon.hu/on-line-tartalom/1738-ne-ukrajna-legyen-a-gyutacs

 

Antisystem Creative Commons License 2014.03.05 0 0 9525

Látom, lemaradtam egy brossúrával...

 

ÜdV

Előzmény: Platon (9522)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!