Keresés

Részletes keresés

Berbuch81 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 131
Ti is szüreteltek??? :DDD
Előzmény: Helly7110 (127)
P*istD Creative Commons License 2010.10.04 0 0 130
kezdesz betekerdni? ne tedd! :-)
Előzmény: Helly7110 (127)
P*istD Creative Commons License 2010.10.04 0 0 129
majd átadom neki :-)
Előzmény: apaf3j (126)
P*istD Creative Commons License 2010.10.04 0 0 128
szép felhozatal. tegnapi képek?
Előzmény: -FRIPP- (125)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 127

Lassan olyan leszek mint ez az inda:)
Előzmény: P*istD (124)
apaf3j Creative Commons License 2010.10.04 0 0 126
Ez nagyon tetszik :)
Előzmény: P*istD (124)
-FRIPP- Creative Commons License 2010.10.04 0 0 125
Pillangók szárnya csattogása , ez a csend !
P*istD Creative Commons License 2010.10.04 0 0 124


mi ez a csend? :-)
P*istD Creative Commons License 2010.10.03 0 0 123
ez igen!
szebbnél szebb képek. :-)
ma madarazni voltam, nem volt nálam a makrobi..



Matthias Rex Junior Creative Commons License 2010.10.03 0 0 122
húde pörög,a másik meg kihalt,vagy ott van r1...???
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.03 0 0 121

Két újabb "szappantartós" kép. A nefelejcset a legjobb minőségben csináltam, 2272×1704-ben kimondottan jól néz ki a hatalmas képernyőn. :) (És persze, nincs összetöredezve az egész a kicsinyítés és az Indexre való feltöltés hatására.)

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.03 0 0 120
Köszönöm szépen! :)


Berbuch81!

Sajnos siettem, ezért nem tudtam megvárni, hogy elröpüljön, fölszálltam vele együtt a buszra. Ott a következő megálló előtt még elkezdett mozgolódni, aztán a menetszél lesodorta a kezemről (addigra már sikerült levadásznom a vállamról).
Előzmény: P*istD (37)
Berbuch81 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 119
Ezt hívják "fapofának"? :D
Előzmény: Helly7110 (116)
Pippo78 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 118
Szia. Minden megoldható. Nem az enyém, de én is készítettem már ilyet s2000hd-ra.

http://forum.index.hu/Article/showResultList?o=&aq_text=&aq_cre=&user_id=1014443&topic_id=9198112&forum_id=46&aq_ext=1&t=9198112&na_start=30&na_step=30&aq_target=resl
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 117
Vagy kedveskedni kell nekik:)
Előzmény: Jajca (115)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 116
Hogy figyel. :) Szeretem őket, keveset mozognak:)
Előzmény: SzekelyG (113)
Jajca Creative Commons License 2010.10.03 0 0 115
Leginkább korán reggel, mikor a harmat súlyától meg sem bírnak mozdulni, vagy napnyugta környékén, mikor az esti pihenőhelyüket keresik.



Előzmény: seekthedragon (105)
P*istD Creative Commons License 2010.10.03 0 0 114
igyekszik az ember :-)
Előzmény: Helly7110 (112)
SzekelyG Creative Commons License 2010.10.03 0 0 113

Feltöltöttem egy újabb sötét hátteres makrót, pár napja követtem el:

http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showphoto.php?photo=427104

Helly7110 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 112
Szia! :) Gyors voltál.
Előzmény: P*istD (111)
P*istD Creative Commons License 2010.10.03 0 0 111
Szépek!
Mai képek?
A hortobágyon egyet sem találtam ami fotózható lett volna.
Előzmény: Helly7110 (97)
sakac Creative Commons License 2010.10.03 0 0 110
Akad még rendesen



Előzmény: emceje (108)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 109
Kicsit elkéstek vele, de ha nekik jó? :)
emceje Creative Commons License 2010.10.03 0 0 108
No, csak lett lepket fogo karolopok;)
Előzmény: sakac (107)
sakac Creative Commons License 2010.10.03 0 0 107






Helly7110 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 106
Nekem fuji finepix s 1500-as kompaktom van. Ha lenne makro előtét lencsém sem tudnám rátenni. Ezzel makrot csak auto módban tudok készíteni.Azt is csak úgy ha max. 1 centire vagyok az alanytól. Szó szerint a képébe kell másznom.:( plusz utána még szabhatom is, ha közelről is látni szeretném.
Előzmény: seekthedragon (105)
seekthedragon Creative Commons License 2010.10.03 0 0 105
Igazából irigykedek, hogy hogy a fenébe tudjátok így lekapni a rovarokat. Nekem mindig elszállnak. Talán túlságosan a privát terükbe lóg a 100 millis objektív?
Na és a fókuszálás. Nem tudom őket manuálban befogni, mert túl izgágák. Úgyhogy (ne bántsatok érte) követő autofokuszt használok. Ez viszont hiába éles, nagyon merevvé teszi a kompozíciót.
Tudom, gyakorolni, gyakorolni...
Előzmény: Helly7110 (104)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 104
Igen.Elcsúszott. Ezzel a géppel elég nehéz "majdnem tökéletesen" elkapni. Szegénynek így is szinte az orrát vertem a lencsével.
Előzmény: seekthedragon (103)
seekthedragon Creative Commons License 2010.10.03 0 0 103
Szerintem kicsit elcsúszott a fókuszsík...
Előzmény: Helly7110 (102)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 102
Nem az igazi, ez tény:) DE így jött ki a gépből.
Előzmény: emyl (101)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!