Keresés

Részletes keresés

hottentottahad Creative Commons License 2005.10.01 0 0 154
Van az olasz öregember annak olyan idegesítő a hangja mitha csak azt mondaná:
eőőehhrrrhheer ,miután hátbaszúrták.Meg az összes ilyen kis népeket bemutató rövidfilm rettenet.

Az öreg motoros tajtül-t meg mérnem vágják pofán?
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.01 0 0 153
Ez komoly? Nem is vettem észre.

(remélem akkor csinálnak normális szinkronokat.)
Előzmény: Törölt nick (152)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.30 0 0 152
Azért az sem semmi, hogy az RTL  Klub weboldalán Discovery Channel(Állítólag) reklám van. Ez csak úgy lehet, ha a tulajdonosi szerkezet azonos, de legalábbis erős átfedések vannak!
Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 151
Egyébként meg szerintem csak az egyedi motorokra nem tesznek.
Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 150
A nascar-ba is fordulat szám alapjáén tudják a pilik hogy kb mennyível mennek :D


Lehet Paul is így gondolja :)
Előzmény: savafan (149)
savafan Creative Commons License 2005.09.29 0 0 149

Csak rontja az összképet:)

Amúgy tényleg érdekes, hogy miért hagyták félbe a lincoln motort:(

Előzmény: Airbus a380 (148)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 148
Minek azt :D
Előzmény: The Rambler (147)
The Rambler Creative Commons License 2005.09.28 0 0 147
nézem a jövő heti műsort, és olyanok lesznek mint a Will Smith motorja és a David Love motor.....már mind voltak....

Egyébként figyeltétek,hogy sosem raknak a motorra üzemanyagszint-jelzőt, és sebességmérőt?
Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.28 0 0 146
ez van......... szrerintem "taktikáznak" hogy minél tovább mehessen a műsor.
Előzmény: savafan (145)
savafan Creative Commons License 2005.09.27 0 0 145

Nem jött a második:(

Most akartam megnézni felvételről és a régi háborús chopper volt. Ezt a faszságot aki kitalálta, hogy csak úgy félbevágnak részt. És ha minden igaz akkor megint visszatérnek a régi részekhez. Ezt a kibaszást:((((((((

Előzmény: The Rambler (141)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.27 0 0 144
""...minden este Discovery Chanel."" kimondja a végén az "ön-t" is csak nagyon kell figyelni.
Előzmény: Törölt nick (143)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.26 0 0 143

Nézd én történetesen a szinkron világában is ismerös vagyok. A szöveg-hangok-effektek-Zenék-stb.... mind külön sávon vannak a nemzetközi anyagon. De mit vársz egy olyan studiotol akik a reklámot ugy csinálják meg ,hogy:

 

"...minden este Discovery Chanel."

"...amerikai amszi motorok..."

 

Tehát ha a hangménök odafigyelne akkor oké lenne a dolog.

Előzmény: PIgeon85 (142)
PIgeon85 Creative Commons License 2005.09.26 0 0 142

Nem tudom, ki hogy van vele, de engem nagyon tud zavarni az, hogy a magyar alámondás miatt az eredeti hang olyannyira le van halkítva, hogy szinte nem is lehet hallani. Rengeteg műsorhoz hozzátartozik a zene is ami mégiscsak sokat tud dobni a műsoron és annak hangulatán. Ehelyett gyakran csak alig hallható "zümmögés" van a zene helyett. Nem azt mondom, hogy a szöveg mellett legyen hallható az eredeti hang is, ami idegesítő lenne, hanem pl. a zenéknél vissza lehetne toloncolni az a nyamvadt hangerőt. Erre vannak a hangmérnökök....

 

Aki látott már mondjuk egy Állítólagot eredeti nyelven, az tudja miről beszélek.

The Rambler Creative Commons License 2005.09.24 0 0 141
tegnapi részben egy új Ford teherautót mintáznak meg motor formában.Ez is jó rész.Hétfőn jön a második....
Nem volt semmi ahogy az öreg a régi kocsijával lebontja a volt irodáját :D
Törtek-zúztak keményen...
Aztán a Ford-gyárban ökörködtek egy jót a dummies törés-bábukkal :))
Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.24 0 0 140
Ne izgulj minden műsort le adnak legaláb 5ször
Előzmény: savafan (139)
savafan Creative Commons License 2005.09.24 0 0 139

Valaki nem vette föl véletlenül a shelby cobras moci második részét? Áramszünet volt nálunk és nem láttam:( Igaz valszeg még párszor ismételni fogják.

Tényleg tud valaki valamit arról, hogy az őszi kínálatban lévő müsorok várhatóan mikor lesznek megismételve? Napi rendszereséggel hamar letudják az emszi motorokat.

Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.23 0 0 138
Miért tegez?
Steve the Great Creative Commons License 2005.09.23 0 0 137
Most láttam:
"Itt az összes kedvenc a meklaren (sic!) forma egyestől a némi ízlésképzést igénylő citroen xyz-ig..."
"a sorozatok egyes részei megdöbbentőek is lehetnek" (ha még nem volt)
"...győződj meg róla, és még sok más érdekesség"
Vazze...

Hogy kicsit a tartalomhoz is szóljak: Összességében tetszenek azok az "ismeretterjesztő" filmek, melyek letünt korok élővilágát mutatják be á lá Jurassic Park, jobb-rosszabb CG-vel életrekeltve a jószágokat. Ha nem is ez volt a valóság, mindenképpen érdekfeszítő alkotások. Láttam ilyenből dinoszauruszost és az ember elődeit bemutatót is.
Persze azért azt elfelejtik hangsúlyozni, hogy sokminden a készítők és a tanácsadók fantáziájára épül... Ugyanakkor határozottan "tudománytalan", hogy nevekkel és érzelmekkel ruháznak fel benne minden olyan lényt, aminek maximum 2 szeme és 4 lába van...
Hasonló alapúak, viszont szerintem teljesen légbőlkapottak azok a filmek, melyek egy feltételezett idegen bolygó ill. a Föld sok 100 év múlva látható élőlényeit mutatják be. Ezért határozottan bántotta a fülem (nem csak a szokásos minősíthetetlen szinkron miatt) az ajánlóban: "tudjaa meg, hogy a tudomány szerint mivanaz űrben!"
Előzmény: Csillusmaki (136)
Csillusmaki Creative Commons License 2005.09.23 0 0 136
"Álmod egy szupperkocccccsiiii?" Mit szósz ehez?

Áááá én nem tudom ezt megszokni!!!!
És már újak is vannak ugyanezzel az analfabétával.... a "dszkvricsenl műsorán"

"Ádrenánenelin"

Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.23 0 0 135
Azokkal még nem is lenne baj mivel a Disvovery kereskedelmi tévé tehát megszakytgatja a műsort.
Előzmény: Steve the Great (133)
KelemenGy Creative Commons License 2005.09.23 0 0 134
Pláne, hogy nem igazán említik a sorozat címét, ha jól rémlik, így meg nem nagyon jó ajánló...
Előzmény: Steve the Great (133)
Steve the Great Creative Commons License 2005.09.23 0 0 133
"Nézze meg új sorozatunkat, mely a motorizációról szól!" Alapvetően érthető mondant, viszont a hanghordozással együtt összességében mégis böee...

A kis népekről/nyelvekről (Connecting through culture...) szóló klippek nekem egyébként tetszenek...
Előzmény: Csillusmaki (129)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.23 0 0 132
Ebbe a mondatba még értelem is szorult :)
Előzmény: Csillusmaki (131)
Csillusmaki Creative Commons License 2005.09.23 0 0 131
Meg aszongya, hogy "a sorozat családi részei meghökkentőek is lehetnek!"
Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.23 0 0 130
A legjob mikor az állítólagot reklámozza és diszkó gömb helyett üveggolyót mond :DDDD
Előzmény: Csillusmaki (129)
Csillusmaki Creative Commons License 2005.09.23 0 0 129
Tudom már kiveséztük a szinkronokat, de azért gyűjtsük egy csokorba :)

"vannak akik halásznak, meg vannak rákászok!"
"A lehető legsötétebb képet festem!" (aha magadról :))
"Ádám és dzsemi"
"emszi motorok"
"és más sok más érdekesség.... állítólag. Új....Sorozat"
"mindenkit az adrenennanelin függőség jellemez"
"Mindennapi emberek a túlélés határán! Egyensúlyozva."
"új sorozat a cápákról a discovery sorozatot irta" (legalábbis én ezt értettem)
"mai nap 23 órakor" (talán ma)
"Tojtun család"

Egyébként engem az is baromira idegesít, hogy naponta 50-szer kell meghallgatnom különböző lehetetlen nyelven beszélő csávókat ahogy feltlálókról áradoznak. Van egy csávó, az valami dán nyanyáról beszél, meg egy német faszi is aki 50-szer elmondja, hogy "flikteflőgül" Meg volt még néhány hónapja egy dél-afrikai öregasszony, aki lehetetlen angolsággal nyomatta, hogy my grendfádőőő dzson viszton, eröbetikül szájd ovit, Meg dzson viszton vaz dö först eröbetik indzsiniring szaut afrika.

Ja, és ki ne felejtsem a connecting through culture, celebrating divörsziti klippeket!

Na ráérős napjaimon 70-szer kell meghallgatnom, ahogy a gaboni kannibálcsávó, elkezd a klip elején lihegni valami pánsípba, és végig azt nyomatja, hogy: Má me má me má hu, áhuhu, áhumámé, áhuhu.
Na ez is kurvára tud idegesíteni :)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.23 0 0 128
Akik ott vannak azok mind ott dolgoznak ezekszerint csak nem "láccanak"?
Előzmény: Steve the Great (127)
Steve the Great Creative Commons License 2005.09.23 0 0 127
Pontosítok.... Találtam egy 2004. decemberi cikket, ahol leírják, hogy 2.5 év alatt növekedett a cég 3 alkalmazottról közel 60-ra.
Naponta kb. 450 webes megrendelés fut be hozzájuk! Mielőtt bárki megdöbbenne, hogy 60 ember (takarítóstul, titkárnőstül) hogyan gyárt le napi 450 motort, elárulom (bár ez nem egy nagy felfedezés), hogy ezen megrendelések jelentős részben - igazi amerikai módi szerint - a különböző kísérőtermékekre vonatkoznak, tehát pólók, sapkák, késkészletek, söröskorsók, videójátékok és persze kölni/arcszesz...
Egyébként a családi vagyont megalapozó vállalkozás az Orange County Ironworks (tehát általános fémmegmunkálás) volt, ami már vagy 30 éves múltra tekint vissza...
Előzmény: Steve the Great (126)
Steve the Great Creative Commons License 2005.09.23 0 0 126
"És vajon összesen hány alkalmazottuk lehet. (...) "

Legalább ennyien vannak... Őt például mutathatnák sokkal gyakrabban is... :D
Előzmény: woodi. (122)
woodi. Creative Commons License 2005.09.22 0 0 125

Állat a mai rész. :-))))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!