Keresés

Részletes keresés

Alexander the Great Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94193
Pénzügyi manipulációk meg hasonlóságok mindig is történtek Magyarországon,már az első bajnokságtól kezdve.Kenenesi ügye csak rémlik sajna,de pontosan nem emlékszem.
Küldöldön is vannak bundák meg játékosverések,még nyugaton is,na de olyan mint akkor az üllői úton történt szerintem példátlan,legalábbis itthon.

Mert azért hálaég minálunk nem sülyedt olyan mélyre a szurkoló kultúra mint teszem azt Angliában vagy a szerbeknél,törököknél stb.

Előzmény: R.P.P. (94189)
Tim úr Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94192
De jó hogy felvilágosítasz minket. Pont Rád van szükségünk. Mesélj még légyszives!
Előzmény: Alexander the Great (94190)
Itamás Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94191
Alexander...
az utolsó mondatoddal teljesen egyetértek...
a többivel meg esetleg(!)ha nem is értenék egyet,akkor az azért van mert különbözőképpen látunk dolgokat...és itt nem arra gondolok hogy más csapatért szorítunk.
de ha elolvasod a korábbi hozzászólásaimat,világosan kiderül:amit írtam nem elfogultságból írtam...
legyen ez a mentségem...ha most egyáltalán mentséget kell keresnem..
Alexander the Great Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94190
Más topicocat nem nagyon látogatok,ide is csak azért írok mert látom hogy mennyire el vannak tájolva egyesek.
Minden oldalnak megvan a maga hülyesége,de a Fradit sajnálom mert hatalmas erkölcsi tőkével vágott neki a rendszerváltás utáni időknek és majdnem egy évtized alatt teljesen eljátszotta azt.
Előzmény: Törölt nick (94185)
Alexander the Great Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94188
Nekem meg az a fura hogy a Fradi állítólag a nemzeti csapat,de a szurkolók németül biztatják a román és szlovák Fradi játékosokat a kommunisták pénzéből felépített Fradi-pályán.
Hogy van ez?
Előzmény: simita (94180)
Apus Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94187
HEY!
Tényleg azt hiszitek, hogy csak a külső körülményekben kell keresni a hibát????
Alexander the Great Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94186
Tamás,kezdjük ott hogy az a Fradi-Debrecen a modernkori magyar foci erkölcsi mélypontja volt,nem csoda a felháborodás.
Meg ráadásul van egy hibátok,de nem csak nektek hanem az összes magyar fociszurkolónak.
Azt hiszitek hogy mindig veletek foglalkozik az ország,hogy olyan érdekes lenne ez az egész.Hát nem,a társadalom 70%-a azt sem tudná megmondani hog ki a fradi vagy az újpest edzője.
Az a vékony réteg aki még figyelemmel kiséri a magyar focit meg tisztában van vele hogy mi történt akkor,hogy egy pár száz fős csürhe randalírozott.

Szóval mint mondtam,elzavarni a Furulyást és pár zsoldosta csapatból,és egy igazi fradi érzelmű,az ország számára is szimpatikus fiatal magyar csapatot felépíteni.

Előzmény: Itamás (94179)
Alexander the Great Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94184
Én nem tituáltam zöldnek soha az NS-t,ugyhogy levegőbe beszélsz.Az tény hogy a szinvonala katasztrófális,jó ideje max neten olvasom de a tényeket csak leírja rendesen.
Előzmény: Tim úr (94176)
Apus Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94182
Én is ezt mondom már mióta......
Előzmény: Alexander the Great (94181)
Alexander the Great Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94181
Inkább ti nézzetek magatokba.
Szemmel láthatóan azért vagytok gödörben mert a vezetők Furulyással az élen dilettáns barmok és a döntéseik is azok.Nektek minden erőtökkel a vezetőket kellene elüldözni,azokat akik ilyen ügyekkel mint a Dicobe,meg Kovács Ádám lejáratták minden idők egyik legpatitánsabb magyar soprtklubját.
Vagy vegyetek példát az 50-es évek Fradijáról,a Kispéter féle csapatról,vagy a 80-as évek csapatáról.Nem bíró maffiát meg new york-tel aviv tengelyt kell emlegetni hanem dolgozni és focizni.
Előzmény: Törölt nick (94174)
simita Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94180
ne bántsd öket !
ezen a szellemi szinten, csoda, hogy ennyi kijön belőlük. Amikor 1. hallottam, hogy "HÁJRÁÁÁÁÁÁ" , vártam, hogy legyen valami. Már azt hittem elfelejtették a mondat másik felét. De aztán megnyugoddtam, amikor kijött belőlük a "DÁBRÁCEN".

Szólni kéne nekik, hogy a mondat 2. fele helyesen DEBRECEN !!!

Előzmény: Fatboy Slim (94168)
Itamás Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94179
Összeesküvés elmélet?amit a Fradi gyárt???
miről beszélsz Alexander??
itt nem arról van szó,hogy lezsírozta valaki egy csapatnak a bajnokságot...inkább arról,hogy az utóbbi időben van egyfajta hangulatkeltés a Fradi ellen,azóta,a bizonyos májusi loki elleni meccs óta...ezt nem lehet eltagadni,és te sem tudod,mert hónapokig ment miatta a cirkusz a sajtóban.
arról nem is beszélve,hogy az RTL Klub - melynek hovatartozása meg aztán egyértelmű - a mai napig a közvetítésekben generálja a feszültséget...
nem azt mondtam hogy ellenünk közvetít,hanem generál egy olyanfajta feszültséget ami a miádiában elterjedve megadja mindennek és mindenkinek a Fradi-ellenes hangulatot...
most így a bajnokság vége felé már különösen kilóg a lóláb...
ez is hozzátartozik szerintem a realitásokhoz!
Apus Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94178
Helló Mindenki!

Végre nem kaptunk ki! :)
De nem is nyertünk! :(
Rúgtunk két gólt! :)
Kaptunk is kettőt! :(
Jön a felbosszantott MTK! Mi lesz velünk????
A mi játékosainkban nem érzem azt, hogy csakazértis megmutatják a világnak, hogy ők faszagyerekek!
Zavarnám el az összeset, felhozni a húszéveseket, melléjük egy nemzetközileg is ismert edző + 1 rutinos profi és meg lenne alapozva a Fradi következő évtizede :)
Ja és furulyát zavarja már el valaki!!!
Hajrá Fradi!

Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94177
Bár igazad lenne, de attól tartok innen már nagyon nehéz lesz nyerni.
Mtk: őket még leverhetjük, teljesen szét fognak esni a bajnokság végére
Siófok: nem lesznek szívbajosak, hazai pályán is kontrára fognak játszani, a zárt védelem elleni játék nekünk meg nem megy :-(
UTE: bár a meccsig több, mint egy hét van hátra és az magyar focistáknál nagy idő, de a jelenlegi formák alapján még a pontszerzésünk is bravúr lenne
Debrecen: itt bármi lehet, sok függ az addigi eredmények alakulásától. Azért örülnék, ha egy kamutizenegyessel és 2 debreceni (Sándor T., Dombi) kiállításával győznénk :-)))
Előzmény: simita (94149)
Tim úr Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94176
Örülök, hogy elhiszed az általatok csak ződsportnak titulált NS minden szavát.

Azt hiszem ez a mi topicunk, hadd dumáljunk arról, amiről mi akarunk.

Előzmény: Alexander the Great (94173)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94175
melyik meccsen?:)
Előzmény: Alexander the Great (94173)
Alexander the Great Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94173
Nemzeti Sport írta,de ennyi erővel milyen jogon dumál itt a fél topic arról hogy milyen volt a meccs?Vagy talán egytől egyig mindenki ott volt?
Előzmény: Tim úr (94171)
Lecso11 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94172
gáz
Előzmény: Fatboy Slim (94168)
Tim úr Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94171
Kinn voltál a meccsen, hogy így tudod, hogy járt volna a sárga??????
Előzmény: Alexander the Great (94170)
Alexander the Great Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94170
Tudtommal a Dragóner csak jóindulatból maradhatot a pályán.
15. percben már járt volna a sárga,és akkor a 64.ben már mehetett volna tusolni.Szóval hátrább az agyarakkal.

Ami meg az összesküvéselméletek gyártását illeti,a Fradi egymaga többet kreált már mint az összes többi csapat együttvéve.
A csúcspont a "zsidó lobbi" ami tavaly megakadályozta hogy a csatáraitok egy nyamvadt gólt rúgjanak a Lokinak hazai pályán.

Előzmény: Törölt nick (94167)
Fatboy Slim Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94168
srácok, mindig meg akartam kérdezni a véleményeteket a Loki nagyszerű szurkolásáról.
mi a véleményetek erről a
hajráááááá.....
valahol egy viszhang...
Deeebreceeeeen
sztem hihhetetlne nem?!
Alexander the Great Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94166
Ne haragudj,de nem emlékszem semmi ilyesmire,komolyan mondom hogy vázold már fel hogy hogyan történt.
De tőled is megkérdem,ha a Loki bajnok akkor a BL selejtezőben nagy rá az esélye hogy kap egy sztárcsapatot,és akkor már eleve garantált a többszázmillás bevétel.
Ezt mivel tudja a Szieben elhomályosítani,milyen ajánlatot tehetett?
Előzmény: Törölt nick (94164)
Alexander the Great Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94165
Én Újpest szurkoló vagyok,rosszul mérted fel a szitut.
Annyi történt tegnap hogy a Loki belefutott egy zakóba az ellen az Újpest ellen ami az elmúlt 2-3 évének a legjobb formáját hozza,ennyi.
Vagy az mivel magyarázod hogy a Megyebíró nem adot meg két szabályos újpesti gólt és minimum egy büntetőt?
Szieben kiadta az ukázt a Lokinak hogyvereség,míg a Bírónak hogy nyomja a Debrecent?:)
Ez kicsit zavaros már ne haragudj.

Tim úr-nak meg mondom,szerintem nincs az a pénz amiért a Loki esetleg elcserélné a Bajnokok Ligája selejtezőjében való indulást,plusz a klub történetének első bajnoki címét.
Gondolj már bele,a selejtezőn kapnak vmi Roma vagy Chelsea kaliberű csapatot,felviszik a Népstadionba a meccset és már csak ebből van 300 milliós bevételük.

Előzmény: simita (94161)
monteverde Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94163
JÓ ÉRZÉS,HOGY TI SEM FELEJTITEK EL SIMIT!
Előzmény: Liver (94145)
Tim úr Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94162
ti lesztek a másodikok, az is nemzetközi szereplést biztosít
Előzmény: Alexander the Great (94159)
simita Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94161
Akkor mivel magyarázod a tegnapi siralmas meccseteket ? Vagy nektek csak a FRADI elleni mecss az, ami fontos ? Mint mindenkinek ?
Előzmény: Alexander the Great (94159)
Fatboy Slim Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94160
barátom, nem feküdt le. sztem legalábbis. el kell ismernünk, hogy a lilák jók idén
qrva nagy boldogsággal töltene el, ha egyszer végre megvernénk őket a Megyerin. esélye a dolognak viszont egyelőre kevés

Fatboy

Előzmény: Greenie (94157)
Alexander the Great Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94159
Gondolkozzál el már picit abban nagy zöld ködben.
Szerinted a Szieben leszól Debrecenben "hogy fiúk,had nyerjen már az Újpest,ne játszon a Dombi meg a Sándor"?
Ez miért lenne jó a Debrecennek?Akinek nemzetközi indulás kell az új stadionjához stb.
Előzmény: Greenie (94140)
Fatboy Slim Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94158
addig álljál vívóállásban, amig mi az összes hátralevő meccsünket megnyerjük...

Fatboy

Előzmény: lerr (94153)
Greenie Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94157
"de szerintem is várható lesz egy-két furcsa eredmény"

Fair play jegyében!
Tegnap láttuk az első jeleket.
A láki simán lefeküdt!

Előzmény: Törölt nick (94156)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!