Keresés

Részletes keresés

sx7 Creative Commons License 2004.06.05 0 0 98083
De mi alapján adták vissza neki?A semmire.Megint hangsúlyoznám,hogy nem a bizottság állapitja meg,azt hogy Tököli mit tett.Ő neki azt kell eldöntenie mennyi időre tiltja el.Ha a bizottság azt mondja ,hogy ácsi,ez az úr itten nem is csinált semmit ,na vizsgáljuk csak meg az ügyet,akkor a játékos játékjogát fel kellett volna függeszteni addig míg nincs felülvizsgálat és döntés.Ez nem történt meg visszaadták a játékjogát.De ezzel sincsen gond,mert ha visszaadták is a játékjogát(szabálytalanul),akkor is el kellett volna kezdenie a sárga lapjai miatti eltiltást,mivel ő a piroslapos eltiltásást töltötte Ute ellen.Ráadásul az Ftc azzal támadta,az ügyet hogy ők erről a kiállytásról ,nem tudtak,holott a jegyzőkőnyvet meg szokás mutatni és így volt ez most is.

Ment a kiskapu keresés csak nem voltak megfelelően körültekintőek .

Előzmény: baksz (98082)
baksz Creative Commons License 2004.06.05 0 0 98082
Miért nem játszhatott volna ?
Visszaadták a játékengedélyét.

Volt egy állítás a Kassai részéről.
Elküldte az anyjába a Tököli.

Volt egy állítás a Tököli részéről.
Nem is találkozott a meccs után a bíróval.

Ha jól tudom erre mondják, hogy a szembesítés eredménytelen.

Most, hogy ezután büntetni kell-e vagy lefolytatni egy korrekt fegyelmi tárgyalást, gondolom nem lehet kérdés.
Csak azt nem értem, hogy mi a gond ezzel ?

Előzmény: sx7 (98079)
sx7 Creative Commons License 2004.06.05 0 0 98081
:)
Előzmény: Kevin (98080)
Kevin Creative Commons License 2004.06.05 0 0 98080
Egyszeru a megoldas: ki kell zarni a Debrecent :)
sx7 Creative Commons License 2004.06.05 0 0 98079
Elofgadom.Mindannyiunk érdeke ez is.DE abban biztos vagyok,hogy Tököli Attila ellenünk nem játszahatott volna.Ez nem kérdés.Csak megfelő megoldást kell keresni,hogy mindenkinek jó legyen.Illetve egyes embereknek jó messzire el kell távolodniuk a focitól(Ezt már rég meg kellett volna tenniük,remélem maguktól rájönnek erre).Szerintem,valahogy helyt kell majd adni az óvásunknak,csak azt nem tudom,hogy oldják meg úgy ,hogy mindenkinek jó legyen.
Előzmény: Cavalcanti (98078)
Cavalcanti Creative Commons License 2004.06.05 0 0 98078
A Debrecen súlyosan veszélyezteti kupacsapataink indulását a nemzetközi kupákban felelőtlen,halogató magatartásával,ezért minden jó érzésű futtballszurkoló nevében kérjük a Fegyelmi Bizottságot,hogy az óvási ügyet haladéktalanul,sürgősen tárgyalja meg,és elegendő időt adjon a kupanevezések leadására a Ferencvárosnak és a többi induló csapatnak.
Mély Tisztelettel
Cavalcanti
Drukkerkocsma
Előzmény: sx7 (98077)
sx7 Creative Commons License 2004.06.05 0 0 98077
Itt az a baj ,hogy igen nagy tévedésről van szó.Nem tudom eldönteni mi lenne a jobb,ha azért tévedtek ,mert buták voltak,vagy azért,mert tévedni akartak.S ez rátok vet rossz fényt nem miránk.Szerintem,igenis le fociztatok a pályáról minket az utolsó fordulóban.A legnagyobb erélyetek volt a csapategység(Koppenhága óta nem láttam ilyen egységesnek a Ferencvárost).Emiatt megérdemlitek az első helyett!De kérdem én tőletek.Ha valakit kiállítanak jár-e neki az eltiltás(függetlenül attól,hogy mi az igazság,mert az ugye más kérdés)?Ha a tárgyalás van,miért nem hívják be Tökölit?A felebzés után miért csak Tökölit hallgatják meg?Miért az az indoklás,hogy nem derül ki egyértelműen,hogy kapott-e piros lapot Tököli,holott oda van írva!Ugyanazt az írást miért értelmezik 3nap elteltével másképp?

Ezek nagyon durva dolgok.Akkor minek vannak szabályok?Minek van bajnokságunk?

Ami a legszörnyűbb,hogy a labdarúgásunk a társadalmunk leképzése valamilyen szinten.Itt az a menő aki a szabályokat áthágja?Rendben tegyék ezt ,de akkor ne azt mondják,hogy itt mindenki egyenlő eséllyel indul neki a bajnokságnak,mert ez nem igaz.De akkor kéremszépen miért öljék bele pénzüket egyesek azért a sportba,hogy egy betonfalnak ütközzenek???Ennyi erővel megmondhatnák előre,hogy kik azok akiket szeretnének és akkor nincs gond tiszta a helyzet aki akar játszik aki nem nem.Ennyi.

Előzmény: királyfurfang (98076)
királyfurfang Creative Commons License 2004.06.05 0 0 98076
De mi nem veszélyeztettük csak saját magunkat a fellebbezésünkkel. Ez óriási különbség.

Én elhiszem, hogy a Loki a jogaiért küzd, de például valamelyik vezető megjegyezte, hogy már az utsó forduló előtt tudták, hogy óvnak, ha játszik Tököli és ezt jelezték szóban a ligánál. Most meg halasztani akarják a tárgyalást, mondván nem tudtak még az "érvvelésre" felkészülni.
Na ez akkor nem kitolás velünk?
Én elhiszem, hogy szar az MLL, de akkor nem óvni kell, hanem belső szervezeti-működési vizsgálatot kell kérni és aki hibázott azt felelősségre vonni. Minket úgysem bűntethetnek meg, met jóhiszeműek vagyunk és ezt tudja a vezetőségetek is, ezért akarnak mégis az Intertoto-kupában indulni. De ha tudják, hogy nem nyerhetnek és mégis óvnak akkor erre mi mit mondjunk?
Üdv.

Hajrá Fradi! Hajrá Magyarok!

Előzmény: sx7 (98075)
sx7 Creative Commons License 2004.06.05 0 0 98075
Én biztos nem jöttem ilyennel.De elfogadom.
Azt is elgofagadom,hogy az intertotozos nyavajgás az miattunk van.Megértem a Sopront,én se szivesen mennék Oroszba,mert messze van(drága).De ha egyszerm i végeztünk előttük akkor mi vagyunk az 1es számú csapat és erről nem mi tehetünk.Másrészt az orosz túra tudott volt a versenykiírás előtt is,mert tudták,hogy arra az ágra kerülnek,akkor nem volt baj az utazás?
Ha bizottság csak negyedannyira fel lett volna készülve(picit is gondolkozott volna),akkor most erről a kérdésről nem is kéne beszélni.Ti is támadtátok a rátok kimért büntetést tavaly,akkor mi miért ne támadnák meg ezen döntésüket???
Ez ilyen egyszerű szerintem.
Előzmény: királyfurfang (98053)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.05 0 0 98074
Igen, egészen gusztustalan ez a debreceni hiszti-hadjárat. A Fradi-fóbiájuk meg már beteges méreteket öltött. Undorító amit művelnek.
Előzmény: üllői út 129 (98072)
Greenie Creative Commons License 2004.06.05 0 0 98073
Ez már komédia amit csinálnak. Remélem a liga lerendezi a parasztokat!
Előzmény: üllői út 129 (98072)
üllői út 129 Creative Commons License 2004.06.05 0 0 98072
:-O
Kora reggel van és mit olvasok tegnapról !
Előre leszögezem , nem hinném , hogy igaz az az állitás miszerint emiatt az óvás miatt magyar csapat nem indulhatna a nemzetközi kupákban . De az eset megmutatja a debreceni valóságot .Bajnokságról álmodott a civisváros és ezt az álmot nem képes elfelejteni . Ez az álom él ! A remény nem halt meg ! Miközben az interneten napok óta azt olvasom , hogy nem is a FRADI ellen ... , meg a liga hibázott és nehogy minden kiscsapatott ilyen szörnyű hátrány érjen ... stb. a szándék ott lapúl alattomosan . A szándék peddig a bajnoki cím megszerzése ! Ez az ügy amit debrecenben föladni már nem lehet , ezért küzd az egységbe forrt egyszerű(de nagyon) szurkoló és az élcsapat (úgyis mint a loki vezetősége) . Biztos vagyok benne minden debreceni úgy emlékszik majd : " A FRADInak elcsalták a bajnokságot " . És én innen a fővárosból leszarom mit gondolnak , de bármi gondolatuk is van azt egymásnak mondják el , egymásnak búsongjanak . Ne keljen már minden nap valami genyóságukkal találkoznom mert qrva unalmas !
Gondolom most minden lokista édesdeden alszik és szép az álma , hisz ebből a hírből is érezhetjük , parasztnak lenni jó ! Mi több csodás !!Érzem , a debreceni városházára ez lesz kiírva :"Basszunki velük mer' minket mindig bántnak !"!!! De könyörgöm összetett kézzel most már fékezzenek mert ez szerintem nekik sem használ !

Na röviden ennyi így 4 órakor . Mindenkinek pálinkás jóreggelt aki ezután ébred .

Előzmény: baksz (98031)
Greenie Creative Commons License 2004.06.05 0 0 98071
Azért jót vissza, mert nem talált csapatot magának!
Biztos elfelejtette kinyitni a fiókot!:)
Előzmény: choren (98069)
choren Creative Commons License 2004.06.05 0 0 98069
sztem Dragó kamuzik, ha lett volna már tavaly előnyösebb külföldi ajánlata, már akkor elment volna.
Előzmény: Kcsita (98068)
Kcsita Creative Commons License 2004.06.05 0 0 98068
FERENCVÁROS. Az Üllői úton a Bajnokok Ligája a cél, de a játékoskeret összetétele még bizonytalan
Kriston Attila távozhat először
P. T., V. T. R.
NS, 2004-06-05
Irány a Bajnokok Ligája! – ez most a jelmondat a Fradinál. Persze ehhez alaposan meg kellene erősíteni a keretet, ám egyelőre arról szólnak a hírek, hogy meghatározó játékosok távozhatnak: Dragóner Attilának, Kriston Attilának, Tököli Attilának a hónap végén lejár a szerződése (és idesorolható Udvarácz Milán is, ám a kapussal már megtörtént az elvi megállapodás), a román Sorin Botis kölcsönben volt az Üllői úton, neki vissza kell térnie Romániába, Gera Zoltán pedig szívesen próbára tenné magát külföldön.

Kriston Attila hat esztendôt töltött az Üllôi úton, kemény munkával elfogadtatta magát a közönséggel, ám a jelek szerint most mégis távoznia kell (fotó: Németh Ferenc)
Vegyük őket sorjában: Dragóner Attila gondolkodik, hosszabbítson vagy továbbálljon.
"E hónapban megszületik második gyermekem, a csapat akár a BL-ben is szerepelhet, és ha a pénz játszaná a döntő szerepet a döntésemben, akkor már a múlt nyáron magam mögött hagytam volna Magyarországot; azóta itt van a fiókomban három, a Ferencvárosénál előnyösebb szerződéstervezet…" – mondta a védő.
Kristonnal más a helyzet: a középpályás maradna – már ha a szakmai stáb jelezte volna, hogy szükség van rá.
"De nem jelezte! – újságolta a középpályás. – Bevallom, nagyon rosszulesett, hogy Furulyás János klubelnöktől kellett megtudnom, nem számítanak rám. Azt gondolom, hat év után annyit igazán megérdemeltem volna, hogy a vezetőedző elém áll, és a szemembe mondja, nem férek az elképzeléseibe!"
Tököli Attila Pécsett pihenve osztotta meg velünk gondolatait: "Sok érv szól amellett, hogy maradjak, és számos amellett, hogy menjek. Nem nagyon szeretném ezt a nyilvánosság előtt megvitatni senkivel. Annyit elárulhatok, hogy bármennyire is úgy gondolják sokan, hogy egy ilyen döntés csak pénzkérdés, esetemben nem elsősorban erről van szó. Egy ember életében sok minden van, ami fontosabb a pénznél. A Fradiban és a magyar pályákon is rengeteg olyan dolog történt az elmúlt két évben, ami befolyásol későbbi elhatározásomban. Ennél többet nem akarok mondani – egyelőre."
Sorin Botist marasztalja a Ferencváros, a napokban eldől, hogy mi lesz vele.
Gera Zoltánról megírtuk, megfelelő külföldi ajánlat esetén elhagyná a zöld-fehéreket (szó volt róla, hogy esetleg Lothar Matthäus vinné a Besiktashoz), ám vele kapcsolatban újdonsággal nem szolgálhatunk.
Tepszics Ignác sportigazgató mindehhez annyit fűzött, hogy a játékosokkal többször egyeztettek már, főképp Tökölivel. Az elöljáró szerint a Ferencváros szempontjából pozitívan alakulnak a megbeszélések. Mindazonáltal – tette hozzá – egyelőre semmi nem biztos, még az sem, hogy Kriston elmegy, vele csütörtökön még utoljára tárgyalóasztalhoz ülnek. Arra a kérdésre, hogy kik érkezhetnek, Tepszics azt mondta, nem mond semmit. Sejtelmesen annyit jegyzett meg: komolyan gondolják, hogy a Ferencváros kiharcolhatja a főtáblára kerülést a Bajnokok Ligájában…

Ha igazak, amit irnak, akkor komoly játékos érkezhet hozzánk, de hogy ki, azt majd kitalálhatjuk. :).

KRIPO.67. Creative Commons License 2004.06.04 0 0 98066
Zöld az isten
és holnap szólok neki
hogy nézzen már be az NB1.hu-ra, mi a lófaszt művelnek egyesek
meggyalázzák a bakterházat
Kcsita Creative Commons License 2004.06.04 0 0 98065
Grennie:
nb1.hu :).
Greenie Creative Commons License 2004.06.04 0 0 98064
Jelszó!
20 KUPAGYŐZTES BAJNOKCSAPAT 28

28
Előzmény: Törölt nick (98063)
KRIPO.67. Creative Commons License 2004.06.04 0 0 98062
Tepsü dolgozz!!!!!!!!
TÖKI maradj!!!!!!!!!!!!!!
Marel Creative Commons License 2004.06.04 0 0 98061
Há' Istennek. Megnyugottam most hogy Popey nem jön. Lehet hogy Gera marad de nem hiszem, Töki meg egyre biztosabb. De most már jó lenne ha jönnének a konkrétumok.

Láki meg bekaphatja. Ha miatta kizárnak minket a BL-ből akkor jövőre végük.

Előzmény: Kcsita (98058)
Greenie Creative Commons License 2004.06.04 0 0 98060
Ez honnan van?

Egyébként nem sok!

Előzmény: Kcsita (98058)
szol Creative Commons License 2004.06.04 0 0 98059
te álnaív fasz....

HAJRÁ FRADI!

Előzmény: BigyóFelügyelő (98008)
Kcsita Creative Commons License 2004.06.04 0 0 98058
Tepszics Ignác

*

Bár a DVSC mindent megpróbál elkövetni azért, hogy az FTC-DVSC mérkőzésnek Tököli Attila játéka miatt más legyen a végeredménye, a klub vezetői nemcsak a Loki óvásával foglalkoznak, hanem a gárda jövőjét is próbálják minél biztosabbá tenni. A tárgyalásokon a legtöbb szó a játékoskeret kialakításáról esik.

- Többször is nyilatkozta már honlapunknak, hogy folyamatosan tárgyal a lejáró szerződésű játékosokkal. Jutott-e már valamilyen eredményre a megbeszélések során?
- A megbeszélések eredményeként kijelenthetem, hogy Kriston Attila távozhat a klubtól. Tököli Attilát szeretnénk megtartani, de további egyeztetésekre lesz még szükségünk. Sorin Botis helyzete kicsit komplikáltabb, az ő esetében volt klubjával is meg kell állapodnunk, mert a védő eddig csak kölcsönben futballozott a Ferencvárosban. Dragóner Attilával június 15-én térünk vissza az ügyre, míg Udvarácz Milán szinte biztos, hogy nálunk folytatja.
- És az esetleges érkezők névsora?
- Van kívánságlistánk, amelyen több név is szerepel, de ezekről egyelőre még nem szeretnénk beszélni, csak, ha létrejönnek a megállapodások.
- Honlapunk úgy értesült, hogy Pomper Tibort és Zavadszky Gábort tárt karokkal várnák...
- Pomper Tibor neve régebben vetődött fel ferencvárosi berkekben, de egyelőre nincsen szó a tervezett szerződtetéséről. Őt régebben is ajánlották nekünk, de egyelőre nem várható fejlemény az ügyben. Zavadszky esete más, érdekel bennünket a középpályás, de úgy tudjuk, külföldről is vannak ajánlatai.
- Gera Zoltán hol folytatja a pályafutását?
- Azt egyelőre senki nem tudja. A Ferencvárost ugyanis hivatalosan még egyetlen csapat sem kereste meg megvételi szándékával, de tudunk a török ajánlatról. Magam is naponta megnézem a neten a török lapokat, de hangsúlyozom, egyelőre nincsen konkrét előrelépés az esetleges eladásában.
- A klub vezetői szerint mi lenne a legjobb megoldás a játékos számára?
- Gera Zoltán huszonöt éves, ereje teljében van, a magyar válogatott csapatkapitánya lett. Ezáltal nőtt a hírneve, és a szakmai megítélése is. Előbb vagy utóbb ki kell próbálnia magát egy nívós külföldi bajnokságban, ám nem minden áron mondanánk le a szolgálatairól, csak ha tényleg kedvező ajánlatot kapunk.
(s.z.)

KRIPO.67. Creative Commons License 2004.06.04 0 0 98057
Arról nem is beszélve, hogy néhány csapat a kupaindulás miatt enged meg magának a korábbiakhoz képest esetleg sokkal komolyabb erősítést, bízba a befektetett zsáknyi pénz megtérülésében.
Köztudott, hogy a Kispest nem áll tul jól anyagilag, de ha sikerül a nevezés, biztosan nem kis pénzt fognak áldozni arra, hogy ha már sok-sok év böjt után ismét bekerül a csapat neve a nemzetközi köztudatba, ne csúfosan kelljen onnan búcsúzniuk.
A Sopron sem minden évben kerül olyan helyzetbe, hogy megismerjék nevét.
Ez a debreceni sértősdi sportról, sportszerüségről, erkölcsről és soksoksoksok pénzről szól.
Ébresztő Te Barom Lokivezető!!
Cavalcanti Creative Commons License 2004.06.04 0 0 98056
Nem hiszem,hogy ennyire ki kellene centizni a kupajelentkezés időpontját,de ezek szerint a Debreceni vezetőknek ez az érdeke,nem számít,hogy a tehenünk megdöglött,de dögöljön meg a szomszéd tehene is jelszóval mindenféle visszataszító módszerrel próbálkoznak.Amennyiben ezen okok miatt nem indulhatnak a kupacsapataink a nemzetközi kupákban akkor a Debrecennek nem fogják megköszönni a Liga vezetői.
Előzmény: királyfurfang (98053)
VG206SW Creative Commons License 2004.06.04 0 0 98055
Te Ízi , az újpestben a simeken kívül tud még valaki focizni?

Még jó hogy a fradi lett a bajnok , nem azt kell nézni hogy idén kinek a legerősebb a kerete....hanem azt hogy amikor a BL-ben kell a bajnokság után bizonyítani akkor kinek lesz a legerősebb......

Debrecen....újpest....miről beszélnek.....jó ha kitudnak majd állni jövőre :-)

Előzmény: HazugFradistak (98046)
Greenie Creative Commons License 2004.06.04 0 0 98054
strong
Minek köszönhetjük az új, 69875. nickedet?
Csak nem annak, hogy a nemzet csapata a FERENCVÁROS bajnok lett?:)
Miért nem hazugdózsást választottál, jobban illik a személyiségedhez!
TABELLA?
Linkelj már egyet!
Előzmény: HazugFradistak (98050)
királyfurfang Creative Commons License 2004.06.04 0 0 98053
Nem ti akartok időpont-halasztást az óvástárgyaláshoz? Amúgy szerintem is lesz lezárás 15.-ig. Ha netán mégse, és emiatt lecsúszunk egy jó sorsolás lehetőségéről, akkor...
A szimpátia most meg nem érdekes mi? De ti mindig azzal jöttök, hogy a Fradistákat mennyien utálják, és ez milyen jó...
Ennyit rólatok.
Előzmény: sx7 (98049)
takacsi Creative Commons License 2004.06.04 0 0 98052
Kár háborogni!

Az MLL csinált valamit, nekik kell elboronálniuk.
Elképzelhetetlen, hogy bárki kiiktatná magát Magyarországról baromságával.
Felesleges vele most foglalkozni, csak a fontosságát növeljük.
Kapnak két ultimátumot és vége...

takacsi Creative Commons License 2004.06.04 0 0 98051
Trianon. 1920. június 4.

Hitvallás

Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában,
Hiszek egy isteni örök igazságban,
Hiszek Magyarország feltámadásában.

Ez az én vallásom, ez az én életem,
Ezért a keresztet vállaimra veszem,
Ezért magamat is reá feszíttetem.

.....
Magyar, legyen hited és lészen országod,
Minden nemzetek közt az első, az áldott,
Isten amit néked címeredbe vágott....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!