Keresés

Részletes keresés

királyfurfang Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128082

Abszolúte igaz. Baselt ütni kell, amitől inkább tartok, az a skót meccs. Ezek menni fognak nagyon odahaza...

 

Mindegy. Ha nem tudunk legalább x-elni skóciában ill, nyerni a Basel ellen, akkor nem is érdemeljük meg, hogy továbbmenjünk.

 

HAJRÁ FRADI!

 

ui.: A Honvédot üssük meg, hogy szépen zárjuk az őszi szezont az NB1-ben :)

Előzmény: Kevin (128077)
GOUDALE Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128081
Viszont ha Skociaban nyerunk es a Basellel x-elunk, akkor a biztos tovabbjutashoz az kell hogy a Basel verje a Feyenoordot.
Előzmény: Kevin (128077)
GOUDALE Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128080
Ne higyjel a mendemondaknak ;-)
Előzmény: Matt (128078)
Itamás Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128079
úgy néz ki,ül a számításod...

egyetértek
Előzmény: Kevin (128077)
Matt Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128078

szerinted?

tegnap este sokat hallottam felőled. :))

BOTRÁNY! :)

Előzmény: GOUDALE (128074)
Kevin Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128077
Doki,

Nem kell mind2-t verni a tovabbjutashoz. Meg negy pontot kell szereznunk. Ha a Schalke megverne a Feyenordot (ami nekunk nagyon jol jonne!), akkor az is mind1, hogy milyen formaban szerzunk negy pontot: (A Schalke mar tovabbment)

X a Basellal es nyerunk Skociaban:

a Basel-Feyenord 1 -es

Fradi 5 pont
Basel5 pont
Feyenord 4 pont
Hearts 3 pont

a Basel-Feyenord x

Fradi 5 pont
Feyenord 5 pont
Basel 3 pont
Hearts 3 pont

a Basel-Feyenord 2-es

Feyenord 7 pont
Fradi 5 pont
Hearts 3 pont
Basel 2 pont


Ha megverjuk a Baselt es pontot szerzunk Skociaban, akkor mindegy, mi a tobbi meccs eredmenye, biztosan tovabbjutottunk.

Előzmény: Dr.W.Gy. (128034)
Fatboy Slim Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128076

Én nem voltam és vagyok vele ennyire diplomatikus. Tegnap ha megláttam volna.... Lehet úgy járt volna, mint a horvát focista a szurkolójával egy nagy zakós meccs után...

Qrva pipa vagyok rá még mindig, ráadásul a fél ország, Németország és Európa rajtunk röhög a Gyepes öngóljai miatt. Ezt a palit bazze... Mi a célja? Hogy akar majd innen eligazolni, amikor az lesz a beceneve, hogy az öngólkirály? És miért van ember, aki még védi, mondván sok meccset hozott már? Ezek, meg hogy hajt, stb.. alap. Az, hogy rendszeresen szarvashibákat vét, megbocsájthatatlan. Ki kell b...i innen.

Szerintem

A hozzáállása miatt is, amiért ő b.....a le a Lajost, hogy "mit csináltál?" "mé nem fogtad?"

eeeeehhhhhhh

Ráadásul a Schalke simán verhető csapat benyomását keltette tegnap. Ha nem Zava, vagy Bajevszki, hanem vmi csatár kapták volna helyzetben azokat a labdákat, akkor 2-1 vagy 1-1.... A Gyepes öngóljánál meg helyzet sem volt. Egy bedobásból kaptuk a gólt, emberek!!!!! Mondanom sem kell, nekünk mekkora hátrányt, az ellenfélnek pedig mekkora előnyt jelentett mindez.

Doktor WGY-nek teljesen igaza van. Egy idegenbeli meccset kellene legalább hoznunk. ha nem lesz így, megérdemelten esünk ki ebből a szar csoportból.

 

Majd visszajövök, ha lehiggadtam

 

Egy mérges Fatboy

Előzmény: Apus (128069)
Itamás Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128075
köszi...jogos...
szal Basel-feyenoord...

bocs
Előzmény: Kevin (128070)
GOUDALE Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128074
Raadasul Kisgonosz ejjel fel 2-kor felhivott. De hogy minek?
Előzmény: Matt (128068)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128073

"Ha Skociaban nyerunk, es a Baselt nem tudjuk megverni, akkor attol fugg a dolog hogy a Basel mit jatszik a Feyenoorddal."

 

Ha a Baselt nem verjük meg itthon, akkor nem is érdemeljük meg a továbbjutást.

Hajrá Fradi!

Előzmény: GOUDALE (128071)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128072

Sziasztok!

 

Szerintem sem kell vészharagokat kongatni. A Hearts győzelme kifejezetten jól jött, hiszen így egy Basel elleni győzelemmel és egy edinburghi X-szel minden más eredménytől függetlenül továbbjutunk. Ha meg ennyit nem tudunk megtenni, akkor nem érdemlünk továbbjutást. Sőt, nagy-nagy mákkal (ha a Feyenoordot a Schalke és a Basel is ütné) másodikok is lehetünk. :-)) Na jó, ne számolgassunk. Lényeg december 1. Azért is jó szvsz a Hearts győzelme és így a mi lehetőségeink megnyílása, mert talán többen jönnek ki buzdítani a csapatot, ami létfontosságú lehet.

 

A meccsről: mindent elárul a Schalke hozzáállásáról, hogy szünetben kettős cserét hajtottak végre, kihasználva minden lehetőséget (egyet már korábban cseréltek). Ez elég nagyképű és kockázatos húzás volt szvsz Rangnicktól, de bejött neki. Tingli-tangli ment szinte az egész meccsen, azt éreztem, hogy 60-70%-ot adnak csak ki magukból. Megérdemelten nyertek.

 

Ettől függetlenül jól játszottunk helyenként, és egyenrangú félként tudtunk fellépni a meccs nagy részében.

 

Lajos: bravúrok, a gólokról nem tehetett.

Vuki: szerintem gyenge volt most, bár védőfeladatát többnyire megoldotta, azért Lincoln egy-kétszer beültette a hintába.

Lippi: ami lehetett, megtett, és ha az a szabadrúgás bemegy... Nagyon nagy bravúr volt Rost-tól

Gyepi: nem tudok mit mondani. Megint az egyik legjobbunk volt, ha nincs az öngól. Valami fejben nem stimmel a gyereknél. Egyébként nem értek egyet Mészöllyel, hogy visszaszólt, és miért nem zuhant magába. Az lett volna a rosszabb. Így felpörgött, dolgozott benne némi dac és bizonyítási vágy.

Leo: kifejezetten jó volt, főleg a második félidő első 15-20 percében. Neki is volt egy nagy hibája, amikor odacsúsztatta Aílton elé.

Zava: az egyik kellemes meglepetés. Az első félidőben nagyon jó volt, kár, hogy a másodikban szinte a nevét sem lehetett hallani.

Kapics: a szokott formáját hozta, jó volt.

Rósa: szintén, de sok labdát eladott.

Huszti: nulla, nagyon rossz formában van.

Penksa: a másik kellemes meglepetés, szerintem jól játszott, csak hát 150 centisen és 45 kilósan német védelemmel szemben nehéz.

Bajevszki: a labdákat jól tartotta meg, de a helyzeteit be kellett volna rúgnia.

Tőzsér: fos, mint mindig, egy nagy nulla.

Vagner: óriási alibi, felháborító. Bár volt egy-két szép megmozdulása.

Sowunmi: alig volt ideje.

 

A bíró nagyon korrekt volt, Faragó szerint 10 éve nem volt ilyen korrekt játékvezetés magyar meccsen. Biztosan nem látta a PAOK-Lokit...

 

Mindenki a Basel ellen!

 

Hajrá Fradi!

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

GOUDALE Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128071

Doki, ahogy a tobbiek is leirtak, ez nekunk jo. Eleg a Baselt verni, es Skociaban eleg egy x, megvan a 3. hely.

Ha Skociaban nyerunk, es a Baselt nem tudjuk megverni, akkor attol fugg a dolog hogy a Basel mit jatszik a Feyenoorddal.

Előzmény: Dr.W.Gy. (128034)
Kevin Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128070
Asszem levertek mar oket 3:0-ra.
Előzmény: Itamás (128065)
Apus Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128069

Helló Mindenki!

 

Sajnos csak részleteket láttam a meccsből, így kerek véleményt nem tudok formálni róla. A gólokat láttam....

Az elsőnél, ha Lippi szólt Gyepinek, akkor Gyepié a gól. Ha nem szólt, akkor mindkét játékost hibáztatni lehet, talán 60-40% Lippi javára (ha azt nézzük, kié a nagyobb hiba). Sajnos be kell vallani, hogy Gyepi nem egy észjátékos, az öngólok sokasága szerintem ennek számlájára írható. Fel kellene tolni támadóba, ha ilyen gólérzékeny! Vagy pedig kölcsönadni az aktuális ellenfélnek! :)

Namindegy... idén már nem szabad pontot veszíteni, hogy az álmaink tovább éljenek!

HAJRÁ FRADI!

 

Matt Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128068

Jó reggelt Fradisták!

 

Látszik, hogy Kisgonosz, és TOmika sportolni volt. A kis köcsög prokátor meg is jelent. Sajnos tartottam tőle, hogy ez így lesz.

 

A meccsről: Gyepes hatalmasat hibázott megint, egészen hihetetlen öngól volt, de nem is ez zavar főleg, hanem az, ahogyan hozzáállt az egészhez. (széttárt kezek, "mi van" visszaszólás) egyébként az a véleményem, ha nem ő szerzi a gólt, megtette volna helyette valaki más. a Schalke győzelméhez szemernyi kétség sem férhetett, ennyire akartak. az egész második félidőben félgőzzel játszottak, magabiztosan hozták a győzelmet.

 

mi ennyire voltunk képesek. mezőnyben partiban voltunk, a kapu előtt elfogyott a fantázia. a védelem sem állt a helyzet magaslatán, mindkét gólunk hatalmas védelmi hibából született. a másodikat Gyepes, Lipcsei, és Kapics jól összehozta, de ha nem ők hozzák össze, berúgja a Schalke.

 

egyébként rossz volt nézni, ahogyan Lincoln forgatta a védőinket. a másik meccsen a Hearts győzelme jó nekünk, itthon KÖTELEZŐ megverni a Baselt, a skótok ellen pedig egy X-nek elégnek kell lennie.

 

szóval nem veszett semmi, itt egyébként sem győzelemre számítottunk.

 

HAJRÁ FRADI, RESZKESS HONVÉD!

Itamás Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128065
Jó reggelt Fradisták!

Sajnálom a tegnapi meccset...nem volt olyan nagy szám a Schalke 04.
Ez már csak azért is igaz,mert a német barátaim ma reggeli maileikben méltatják a Fradit és elég kritikusak a saját csapatukkal...tudom,ez nem ér semmit nekünk,pláne nem pontot...de elismerés...és az is jól jön.

Gyepit sajnálom..szerencsétlen gól volt,de ennek ellenére a védelem legjobbja volt...Lippi továbbra sem védő,ezt kizárólag LCS - nek nézem el,különben már köpködnék arra az edzőre,aki nem érti,hogy Lippinek a kpályán a helye...vagy szűrőben..vagy mittomén hol...de NEM hátul.

Összességében partiban voltunk.Ez bíztató..nagyon is...ilyen játékkal ütjük a Baselt,aki otthon szívott a skótoktól...ez viszont figyelmeztetés!!!

Skóciában én elégedett lennék egy döntetlennel...és azzal az 5 ponttal továbbmennénk.


Szvsz a háralevő két meccs közül a skót lesz a nehezebb...pedig a sorsoláskor nem gondoltam volna.


Ps:nem hinném,hogy a hollandok eladják a skótok elleni meccset...ugyan gyerekek...az Európa...
zlotyi11 Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128064

ez lemaradt:

 

HAJRÁ FRADI!

Előzmény: zlotyi11 (128063)
zlotyi11 Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128063

Jó reggelt!

 

Sajnos tegnap nem sikerült a bravúr és ahogy Nyíl is mondta sajnos ez a realitás.

Nem is ez a meccs volt az amin nyerni kellett volna.Azok még csak most jönnek.

Itthon nyerni kell a Basel ellen és akkor jók vagyunk.Idegenben aztán jöhet a ki-ki meccs.

A meccsről csak annyit, hogy a németek pont annyit adtak ki magukból ami elég volt a győzelemhez.

Nem kell nekik helyzeteket kialakítani ha mi úgy is kialakítjuk nekik.

Azért nem volt rossz a csapat de sajnos látszott a különbség.

Ez van jövőhéten itthon lehet, sőt kell is javítani!

Törölt nick Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128062

Zöld-fehér jó reggelt!

 

Hát igen nehéz bármit is mondani a tegnapi meccsről. Sajnos megint ott kell kezdeni hogy megint hiányzott egy kis "valami" ahhoz, hogy csodát tegyünk. Nem igazán a  mi napunk volt a tegnapi. Mondom ezt annak ellenére, hogy sokakanak talán jó eredménynek tűnik a "tisztes vereség".

 

Sokat kell elemezni a meccset (itt nam csak Gyepire gondolok) és kielemezni az egyéni hibákat, mert azok voltak a döntők. Mindenkinek fel kell nőni a feladathoz. Egyeseknek nem csak szavakban, hanem a tettekben is. Természetesen voltak pozitív dolgok is, de egyenlőre (legalábbis nálam) kissé még keserű a szájíz.

 

A Baselt szerdán verni kell itthon mindenféleképpen. Ez most a cél. Sajnos a kis skót csapat bekavart a számításokba, de nincs veszve semmi.

 

Hiszen ahogy mindig is mondjuk "...itt küzdeni hajtani kell, feladni sosem lehet...szárnyaljatok zöld sasok a jobbak Ti vagytok! A Fradiért éljetek, érte haljatok!"" 

 

 

 

Austin_Powers Creative Commons License 2004.11.26 0 0 128059

újra itthon

 

Gyepi miatt bepipultam rendesen. Igazán leszokhatna ezekről a hajmeresztő megoldásokról. Megértem Ramos cimbora csodálkozását...

repkedős karatés Creative Commons License 2004.11.25 0 0 128053
Hajrá Fradi
Kcsita Creative Commons License 2004.11.25 0 0 128052
Tegyük hozzá, hogy Peti meg kifejelte volna  alabdát. Csak egy kérdés van bennem, hogy a Peti nem szólt-e a Gyepinek, hogy hagyja? De mindegy.A szerdára koncentráljunk!
Előzmény: repkedős karatés (128051)
repkedős karatés Creative Commons License 2004.11.25 0 0 128051
Egy beadásba rosszul ért bele, megint. Sajnos. Vannak olyan "magyarok" akiknek ez örömet okoz.
Előzmény: Ramos_ (128047)
Ramos_ Creative Commons License 2004.11.25 0 0 128050

én nem vagyok fradista, de azért könyörgöm Gyepes egy válogatotta labdarúgó!

 

a durva az, hogy előbb utóbb meg fog dönteni valami öngól rekordot és ezen fog röhögni mindenki

 

ez a srácnak ugy el fogja venni az önbizalmát, hogy lehet hogy annyi is lesz neki

pedig magyar viszonylatban tehetséges

Előzmény: Karlovarská (128049)
Karlovarská Creative Commons License 2004.11.25 0 0 128049
Ha más csapat játékosa fejelte volna, biztos jót röhögtem volna rajta, de így valahogy nem húzott mosolyra a szám
Előzmény: Ramos_ (128047)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.25 0 0 128048
Összehozta...
Előzmény: Ramos_ (128047)
Ramos_ Creative Commons License 2004.11.25 0 0 128047

most nézem hogy Gyepes megint öngólt nyomott??:))) bazze ezt nem hiszem el komolyan mondom, mi van ezzel az emberrel?

 

valaki válaszoljon lécci, az ő hibája volt vagy teljesen vétlen öngól volt?

Törölt nick Creative Commons License 2004.11.25 0 0 128046

Igen, de az már több, mint mák lenne!

Hajrá Fradi!

Jóéjt mindenkinek!

Előzmény: Tarkus21 (128045)
Tarkus21 Creative Commons License 2004.11.25 0 0 128045
Sőt elég a 4 pont is ha óriási mákunk van :)
Előzmény: Törölt nick (128043)
FOGI Creative Commons License 2004.11.25 0 0 128044
na, hát akkor még jobb a helyzet :) jó éjt mindenkinek, HAJRÁ FRADI, HAJRÁ MAGYAROK
Előzmény: Törölt nick (128043)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!