Keresés

Részletes keresés

csipkerozsi Creative Commons License 2013.12.15 0 0 73504

 

 

                      Tesókám Csillagom!

 

 

Szülinapod alkalmából kívánok erőt, egészséget, boldogságot és minden elképzelhető jót!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

süti angyalkák

 

 

 

 

 

 

 

 

  nagy ölelés, sok szeretettel:)))

 

 

 

 

tmari28 Creative Commons License 2013.12.15 0 0 73503

 

Sziasztok!

Felháborodtam az Ítélőtábla ítéletén. Ezek után, ha valakit pofonvernek, megrugdosnak, eltörik a bordáját, felrepesztik a máját, csak egy kis ejnye-bejnyét kapnak az elkövetők, mert csak a becsületében sértették meg azt, akit tönkrevertek. 

 

FELHÁBORÍTÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Remélem az az ember aki ellen ezt elkövették, és az ügyvédje fellebbezni fog, nem nyelik le szó nélkül ezt a disznó ítéletet. 

 

Mit gondolnának ezek az ítélkezők, ha őket is így megsértenék a becsületükben?

 

http://www.heol.hu/heves/kek-hirek-bulvar/hagyjatok-mar-biztosan-megdoglott-itelet-harom-fiatal-ugyeben-529759

zöldtengerszem Creative Commons License 2013.12.15 0 0 73502

Terike !

 

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat , és a szép virágot is :-*)...

Előzmény: terimamy (73501)
terimamy Creative Commons License 2013.12.15 0 0 73501

ZTErzsike!

Szeretettel köszöntelek születésnapodon. Jó egészséget kivánok és hosszu boldog életet!

             

                                          

zöldtengerszem Creative Commons License 2013.12.15 0 0 73500

Borcsikám !

 

Aztán bekentem a kezemet , és semmi baja sincs már , én a klinikán annyit nyúlkáltam Klóros vízbe , hogy lett egy kis allergiám tőle ,de ha időben bekenem a kezemet , akkor nem pattogzik ki , de tényleg jó ez a keményítő , nagyon szépek lettek tőle az angyalkák ! Csináltam egy érdekes csengőt is , majd mutatom , ha lefotóztam . Ja és a horgolt angyalkákat amiket tőletek kaptam én csak azért nem teszem a fára , mert állandóan fel vannak akasztva a szekrényem gombjaira , és ott a helyük , hiányolnám őket a helyükről , ha át lennének téve a fára. Örülök , ha csinálsz párját az angyalkámnak , legalább nem lesz egyedül :-) ...

 

Pusziii :*)

 

Előzmény: borcsimama (73495)
zöldtengerszem Creative Commons License 2013.12.15 0 0 73499

Drága szívemnek oly kedves két Margitkám , és Drága szívemnek nem kevésbé kedves Borcsikám !

 

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat , a szép virágokat , egyebeket , és azt , hogy gondoltatok rám  a születésnapomon !

 

Ölellek szeretettel mindnyájatokat , és remélem h ezt még sokszor megtehetem , hisz a mai időkben oly nagy szerepe van az emberi kapcsolatoknak , és a jókedvnek , derűnek , veletek mindig jól telnek a napjaim , hisz ti is tudtok szeretetet adni , és jókat nevetgélni velem :-)

 

ÖLELLEK SZERETETTEL MINDNYÁJATOKAT !!! :-*)))))....

 

borcsimama Creative Commons License 2013.12.15 0 0 73498

Erzsikém!

 

Nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok, Isten éltessen sokáig!Köszönöm a vidámságod, a jó kedved, a szereteted!

 

Nagyi67 Creative Commons License 2013.12.15 0 0 73497

Erzsike!  Nagyon boldog születésnapot kívánok szeretettel!

 

              

szikralány Creative Commons License 2013.12.14 0 0 73496

Drága Erzsikém!

 

Nagyon boldog születésnapot,jó egészséget és minden eképzelhető jót puszi

 

Margitka

 

 

borcsimama Creative Commons License 2013.12.14 0 0 73495

Szervusztok, szép jó reggelt itt a csendben!

 

Erzsikém, nem tudok hozzászólni, az én kezem bírja kesztyű nélkül is, igaz, és a hypóba simán belenyúlkálok, kesztyű nélkül is és töménybe is.... hála Istennek a kezem bírja, bírta is, még a gyerekek kicsik voltak. Emlegeti is a fiam, úgy szerette a hypós illatú kezem. Az angyalkádat én is szeretgetem, és már keresem a fonalat, hogy csináljak neki testvérkét...... nagyon-nagyon jól néz ki...... köszönöm!!!

Én is fel szoktam pakolászni a fára, amit itt Tőletek kapok ajándékba!!! angyalkákat, harangokat, csillagokat!!

 

Loncika, remélem, hogy tudol majd csak jönni!!

 

Köszönöm a dicséreteket, igyekszem.... ezek a gyöngyösök tényleg saját kútfő.... rengeteg a gyöngy, valamit kell belőlük készíteni, mert ha maradnak, akkor ezzel is úgy járok mint a fonalakkal, csak halmozódnak. Szerencsére tetszenek a családnak, úgyhogy kapnak díszeket, évekig majd nem kell venniűk, most csak még merev drótot kell a páromnak kerítenie, hogy tudjon csinálni nekem csillagokat, mert amit tekercsben lehet kapni, az nagyon hajlékony, és elég nehéz vele dolgozni, mert tekeredik, és akkor a gyöngy nehezen megy fel rá... de majd beletanulunk.

 

Remélem, hogy a Többiek is jól vannak, és jelentkeznek .....

 

Szép hét végét kívánok mindenkinek, és holnap már meg kell gyújtani a egy újabb gyertyát az adventi koszorún!!!

icuska54 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 73494

Sziasztok!

 

Bocsi hogy nem voltam, de nem volt gépem amivel a netre tudtam volna jönni és rengeteg minden más dolgom akadt ezidő alatt... de itt vagyok, igaz még nem a saját netemről, de talán az is lesz holnap.

 

Borcsika nagyon szépek a hópihéid... igazán ötletesek.... gratula...

 

Olyan sok szép dolgotok van már készen és én alaposan le vagyok maradva...

zöldtengerszem Creative Commons License 2013.12.13 0 0 73493
Borcsikám nagyon szépek a gyöngyös díszeid , én is mindig előveszem és nézegetem , amiket kaptam tegnap tőled tegnap , majd fel fogom tenni a fára a Tesókámtól kapott angyalkával együtt :-) .Ma keményítettem az angyalkáimat , jó ez a szer amit vettünk tegnap veled együtt,csak szerintem van benne hypo is ,mert eléggé viszketett a kezem utána,legközelebb gumikesztyűben fogom csavargatni ,viszont csodaszép hófehérek is lettek az angyalkák tőle :-) ...
Hát igen jó volt a tegnap ,csak rövid, de azért örülök,hogy taliztunk kicsit :-) ...MennéK a karácsonyi vásárba is ,eddig minden évben kimentem,az idén sajnos valahogyan nincs hozzá hangulatom....
Megyek a másik fórumon is megnézlek titeket,itt túl nagy a csönd..,tán ott vagytok....!?
borcsimama Creative Commons License 2013.12.12 0 0 73492

 Csak egy kis ízelítő, hogy miket csináltam mostanság, a többit a másik helyen láthatjátok!

 

borcsimama Creative Commons License 2013.12.12 0 0 73491

Sziasztok!

Erzsikém, remélem, hogy összejön ma a tali, igaz, elkezdett fájni a fejem, de bekaptam már a bekapni valót, legalább nem fog fájni semmim sem, és tudok menni. Muszáj is, mert elfogytak a stopperek... már a párom kikészítette, hogy mit vegyek. Na és szeretnék venni gyöngyikéket is, mert a tekláim elfogytak. Na reménykedem, hgy talizhatunk!

 

Tegnap vettünk egy webkamerát, meg egy fülhallgatót mikrofonnal, már egy jó ideje nem működött, és olyan rossz volt, hogy nem tudtam csak írni... és olyan sok ismerősöm van, aki szívesebben beszél, mint ír.... nekem mindegy, mert én írni is szeretek.. na szóval hurrá van mikrofon.... meg minden....

 

Remélem, hgy itt is mindenki jól van.... és fogtok jönni a készülődés után, meg azért néha benéztek!!!!!!!!!!

 

BETEGENKEK JOBBULÁST, JÓ KARÁCSONYI KÉSZÜLŐDÉST KÍVÁNOK... MÁR ITT TOPOG A KARÁCSONY A KÜSZÖBÖN, ÉS MÉG IGAZÁNDIBÓL A KAJÁT NINCSENEK A HŰTŐBEN, PEDIG ITTHON VAGYUNK MINDKETTEN NYUGDÍJBAN, ÉS NINCS IDŐNK ELMENNI VÁSÁROLNI, MERT INKÁBB A LÁNYUNKAK SEGÍTÜNK, ELŐBB Ő,,,,, AZUTÁN MAJD MI!

 

SZÉP KÉZIMUNKÁS NAPOT, ÉS JÓ KÉSZÜLŐDÉST..... JA ÉS ÉN IS EL VAGYOK MARADVA A TAKARÍTÁSSAL IS, NO MEG A KARÁCSONYI ANGYALOK, HARANGOK KIKÉSZÍTÉSÉVEL IS, MUSZÁJ ŐKET FELFRISSÍTENI.... MEG VASALNI IS KÉNE, DE NEM JÖN A BEJÁRÓNŐ, NEM TUDOM, HOGY MIKOR FOG JÖNNI.... PEDIG KÉNE NAGYON..... NA MAJD MEGÍGÉREM, HOGY KAP FIZUEMELÉST, HÁTHA ELHISZI, ÉS CSIPKEDJE MAGÁT...!!!! Mondtam már, hogy nem lesz jó, ha ilyen lusta.... utilapu lesz a talpára kötve... de nem érdekli.... hihihi

Előzmény: zöldtengerszem (73490)
zöldtengerszem Creative Commons License 2013.12.11 0 0 73490

Tesókám !

 

Ez így igaz , nem unatkozom még véletlenül sem :-) .. De vasárnap  megfőztem az ebédet , és egész délután nem csináltam semmit sem , még késő délután le is feküdtem egy kicsit aludni , rámfért egy kis pihenőőő . Hétfőn mentem Levikéért , de aznap akkora szél volt , meg hófúvás , hogy alig vártam h hazaérjek a jó meleg otthonunkba . Tegnap  Móninál voltam Vácott , nagyon helyes kis üzlete van, és sok szép fonala , estefelé jöttem csak haza onnan is ....

Ma megpróbáltam behozni a házimunkában a lemaradásaimat , de nem sikerült..., megvár , nem félek tőle h elszalad :-)))...

Hát ilyenkor nekünk háziasszonyoknak megsokasodnak a teendőink amúgy is , biztosan ezért jönnek ritkábban a többiek is , na még a vásárlással is el vagyok maradva , de jövő héten a párom pár napot szabin lesz , remélem akkor majd el fogunk tudni intézni mindent együtt...

Ja és képzeljétek , amikor Móninál voltam , na ki telefonált ??? És kivel beszélgettem én is kicsit ? Hát Vicuskával ! :-)

 

És délelőtt meg beszélgettem Nagyikával is , gondoltam tán lejön Ő is Mónihoz , de nem ért rá éppen .., előbb meg nem tudtam hívni , mert ki volt húzva a telefonzsinór náluk , állandóan foglaltat jelzett  vonal ... 

Szóval így vagyok , holnap ha igaz talizom Borcsikával is :-))) , majd még megdumcsizzuk reggel telefonon ... :-) 

 

Tinám jobbulást a lábadnak , vigyázz magadra , nehogy bajod legyen , és a névnaposoknak minden jót kívánok én is utólag ...

 

 

 

Előzmény: csipkerozsi (73477)
csipke47 Creative Commons License 2013.12.11 0 0 73489

Icuska54

Szeretném az angyalka mintáit elkérni Köszönöm

borcsimama Creative Commons License 2013.12.11 0 0 73488

Szervusztok, szépséges napot Mindenkinek!

 

Rebeka 60 Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73487

Kedves Jutka!

 

Névnapodon szeretettel köszöntelek.

Veramami2 Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73486

Boldog névnapot kívánok kedves Jutka!

jucus49 Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73485

Kedveseim!

 

Nagyon szépen köszönöm a névnapi jókívánságkat. 

 

Sajnos a napokban nagyon el vagyok havazva, minden napra van valamilyen feladat.

További szép hetet kívánok: Jutka.

szikralány Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73484

Kedves Jutka!

 

Nagyon boldog Névnapot!

Isten éltessen sokáig.

 

 

 

Vica113 Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73483

Én is boldog névnapot kívánok.

Előzmény: borcsimama (73479)
Vica113 Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73482

Borcsika,köszi a finom teát mindne reggel.Én bögréből iszom,de ebben az üvegcsészében jobban tetszik.

Előzmény: borcsimama (73480)
borcsimama Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73481

Szívesen a gombát.......Évike..... mondjad tudsz már kézimunkázni???? Hogy van a szemed????????

 

 

Remélem, hogy Mindenki jól van, csak a készülődés miatt nem jártok mostanság ide!

Karácsonykor biztosan nagyobb lesz itt is az élet, meg a másik helyünkön is..... 

 

Kívánok Mindenkinek kellemes készülődést a karácsonyra....már hamarosan itt lesz.

borcsimama Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73480

borcsimama Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73479

Jutkám!

 

 Névnapodon Isten éltessen sokáig, nagyon sok boldogságot kívánok, sok-sok szeretettel:

 

 

borcsimama Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73478

Hú, tegnap nem hoztam kávét, remélem, hogy azért ittatok, kávét is, teát is.... ma bepótolom!!!

Jaj és még köszönni is elfelejtek..... Sziasztok, szép hetet kívánok, advent harmadik hetében!

 

Közeleg nagyon a szeretet ünnepe

 

csipkerozsi Creative Commons License 2013.12.08 0 0 73477

Köszönöm:))

 

Tesókám, nem unatkozol, amint látom:))

 

Borikám, köszike a gombát:))

 

nagy ölelés mindenkinek

 

szép álmokat

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: zöldtengerszem (73471)
borcsimama Creative Commons License 2013.12.08 0 0 73476

Szervusztok, szép jó reggelt MindenkinekNincs hó nálunk, és 5 fok van.... tegnap őrületes hideg volt, mert fújt a szél kegyetlenül.... a fákat majdne elhajlította derékszögbe.... de most úgy néz ki, hgy szélcsend van... fél 4-kor keltem, azóta itt bóklászom, igaz befejeztem egy angyalkát, hagyományosat, nem újat csináltam.... a régi mintával csináltam két angyalkát.... Majd ha keményítettem mutizom...Tinának az angyalkáját láttam a facén.... nagyon tetszik....

 

Kívánok kellemes vasárnapot, jó pihenést....

 

és hozom a fincsi kávét....

 

 

 

terimamy Creative Commons License 2013.12.07 0 0 73475

Szép napot !

Köszi a kávét Borcsika !

Tegnap nálunk áram volt, de 9-1/2 1 -ig se TV, se net. 

Ma hajnalban dörgés,  villámlást nem láttam, de a hó esett. Nincs nagyon hideg, de mégfehér minden. Ez karácsonykor kellene. Ez van, remélem akkor is lesz, mert karácsony hó nélkül nem az igazi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!