Keresés

Részletes keresés

air Creative Commons License 2003.05.14 0 0 3935
Én biztosan egy betokosodott vén zsír vagyok, de valahogy az előző forma jobban tetszett.
Azoknál a képeknél amelyek beleférnek a maradék képernyőterületbe nincs is gond, de szerintem túl sok az, amelyiknél görgetősávos ügyeskedés kell.
Egy képnél fontosnak tartom a beállítást, és a túl kis keret lerombolhatja az ebbe fektetett munkát.
Előzmény: Egy Harmincas Pár (3919)
kékszakállné Creative Commons License 2003.05.14 0 0 3934
Nem szokásom, és általában nem is áll szándékomban, de kivételesen meg kell védenem Anterist. Azt hiszem, értem, mit akar mondani. Engem például senki nem vádolhat prüdériával, mégis úgy gondolom, hogy amíg az ember nincs izgalmi állapotban, addig a punci... hát, nem a legszebb dolog, az biztos. (Én magam is visszahőköltem nagyfotós képétől, de nem tiltakoztam, mert ízlések és pofonok, ugye...) Mondjuk a húscafat szót nem alkalmaznám, de csakis azért, hogy ne bántsak meg másokat :-)
Kicsit is izgalmi állapotba kerülve viszont minden, ami a szexszel kapcsolatban van, gyönyörű. Valószínűleg még Anterisnek is...
Előzmény: nagyfotos (3929)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2003.05.14 0 0 3933
Off
Ott van az azonosító a végén az "a" betű. Ennyi tellett tőlem annak idején :-))))
Valóban ha rákattintok az URL-re, bejön, és a valódi értéket, 12000valamennyit mutat. Ezért nem értem, mi a probléma... :-(
On
Előzmény: flx (3930)


Törőlt_nick Creative Commons License 2003.05.14 0 0 3932
Szerintem meg az a beteges aki vesz egy részt a nőből és azt fetisizálja. Kimondottam utálom azokat a képeket ahol 3 milliéterről mutogatják a női testrészeket. Ti úgy szétszeditek a nőt, mint hentes a disznót és azt várjátok el, hogy gerjedjünk az idehajított sonkák, felsálak meg a többi nyers hús látványára. A nő csak egészben ember. Sajnálom de bennem csak egy akt ébreszt vágyat.
Előzmény: nagyfotos (3929)
newsdesk Creative Commons License 2003.05.14 0 0 3931
Ha jelszóval védett albumból linkelsz, nem fog megjelenni!
Előzmény: birbigli (3926)
flx Creative Commons License 2003.05.14 0 0 3930
Sziasztok,

telleg szep lett az uj oldalatok! Gratula hozza!

Off
A szamlalo jo kerdes. elvileg szintaktikailag jo a dolog. en amit hianyolok belole, az a Ti azonositotok, ami alapjan a szamlalo szoftver tudja, hogy mirol van szo. De lehet, azt nezi, hova van belinkelve... Ha beutom csak az URL-t, akkor valami 12001-es szam latszik. emlekeim szerint ennel azert tobb latogato volt. Esetleg szedd ki a .nu utan a :80-at. bar annak nem kene sokat dobjon rajta.
On

Előzmény: Egy Harmincas Pár (3919)
nagyfotos Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3929
Anteris!

Igazán megpróbáltam kimaradni a vitából az érintettség okán, de azért ezt tényleg nehéz szó nélkül hagyni.

Azért ez a "húscafatozás" azért egy kicsit húzós, és talán már beteges. Nem érdekel, de ez esetbin nem is érdekes hogy milyen nemű vagy, de a hozzáállásod semmi esetre sem egészséges!

Tudod az ember ilyen kisseb nagyobb húscafatokból áll és ez a nagy húscafat tömeget embernek hívják. Azok az emberek akik szeretik ezt az emberi testet és szépnek kívánatosnak és érdekesnek tartják, szeretik annak minden porcikáját. Nem lehet az egészet szeretni annak aki nem szerti azt minden részletében. Csodálatos egy köldök, egy fülcimpa, egy sarok, egy váll, egy nyak, egy ... és minden porcika ami "csak" egy húscafat.

Javaslom fordulj orvosi segítségért, mert később gondjaid lehetnek, mire felnőtt leszel és tényleg beleveted magad az emberi test gyönyöreibe.

Előzmény: Törőlt_nick (3924)
BagiraThePanther Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3928
Az egy dolog, hogy rosszul viseled az exhibicionista megnyilvánulásokat (lásd punci csendélet), de nem hiszem, hogy komoly kapcsolat lenne közted és a gyengébbik nem közt, ha ez a véleményed. Ne is csodálkozz ha ezután nem találnak túl kívánatosnak a hölgyek! Egyébként meg ne menjen kertésznek, aki nem szereti a virágokat...
Előzmény: Törőlt_nick (3924)
birbigli Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3927
Most látom, hogy tar.hu-n még feldolgozás alatt vannak a képek, lehet, hogy holnap pótolnom kell magam.Bocs
birbigli Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3926
Pihe és Harmincasné gyönyörő idomai és egy kis altesti kitérő után szeretném elétek tárni a ma esti termést.Sajnos, a fényképek minősége tényleg nem üti meg nagyfotos szintjét, de nézzétek el(meg).
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Csak remélem, hogy nem a kedvenc helyzetében maradt az asszonykám, vízszintesen:-))
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3925
Szerinted.
Előzmény: Törőlt_nick (3924)
Törőlt_nick Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3924
Nézd ha józan fejjel akarja az amber megitélni a nők vulváját hát nem sok érvet tud felsorakoztatni mellette. Bármit is mondasz, egyszerűen csúnya és kész. Egy rakás húscafat, hogy öszinték legyünk.
Előzmény: márton (3923)
márton Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3923
"hogy a "fütykös" egyszerüen formásabb"

Joana_

Szerintem egy punci sokkal, de sokkal szebb, a maga módján.

Érdekes, viszont hogy a nők egy bizonyos életkor alatt (26-30 év) nem szépnek sőt egyenesen csúnyának undorítónak találják "szervüket", majd csak később a sexuális érésük kibontakozásakor békélnek meg vele és szeretik meg úgy ahogy a férfiak már gyermekkorban a sajátjukat. Természetes, hogy egy nő soha nem szereti mások punciját nézegetni, mint ahogy általában egy férfi sem különösebben izgul más fütykösökre. Sőt!

Viszont fogadjuk el, hogy vannak olyan nők, akik annyira megszerették puncijukat, hogy mutatni is izgató nekik, és vannak olyan férfiak akik ezt szeretik nézni. Ebben nincs semmi perverzió!!! Azt, hogy szép-e, izgató-e, hadd döntse el aki nézi.

Persze ízléseken nem lehet vitatkozni, és egy csomó olyan ember van, akinek egyáltalán már egy ilyen fórum léte maga a beteges perverzió csúcsa. Tehát jobban tesszük, ha példát mutatunk toleranciából, és nem szabunk műfaji korlátokat a fórumban, hanem elfogadjuk vannak olyan emberek, akiket izgat ha mutagatják magukat, méginkább feleségüket, ill. vannak olyanok akik szeretik ezt nézegetni.

Álszent dolog lenne határokat szabni e tevékenységekben. Mindenki saját maga szabja meg saját magának a határokat.

Előzmény: Joana (3913)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3922
Nocsak!
Kitört rajtad az elfojtott perverzió? :-)))
Előzmény: Törőlt_nick (3921)
Törőlt_nick Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3921
hmmmm, a végén még megtetszik a harmincasné...
Előzmény: Egy Harmincas Pár (3888)
meglesz Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3920
Szia!
Erről jut eszembe, összekészítettem egy kisebb képcsomagot. Át is küldöm gyorsan mailban :)

Előzmény: Egy Harmincas Pár (3918)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3919
Váltsunk témát:
Van valakinek ötlete, miért nem jelenik meg a számláló az oldalunkon?
Egyébként az átalakulásért köszönetet kell mondjak Beeboynak. Az ötlet az övé, én csak továbbgondoltam...
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3918
Azthiszem, fölösleges hozzászólnom a dolgokhoz, hiszen ennyi közszemlére kitett képünk után nem hiszem, hogy el kellene mondanom, mely beállítások a kedvenceim. De messze nem akarnám, hogy ebből azt következtessétek ki, hogy undorodom az ominózus fotóktól. (Annálisinkább, mert régebben magam is rengeteg hasonlót készítettem, csak aztán változott az ízlésem).
A lényeg az, amit nemrég egyszer már lefirkáltam: Aki ide képet tesz be, az tulajdonképpen azt mutatja meg, hogy számára mi az izgató, neki hogyan tetszik egy nő - vagy annak egy bizonyos része. Semmi értelme annak, hogy kioktassuk "sorstársainkat" még akkor sem, ha ízlésünk fényévekre van is egymástól, mert abból semmi jó nem származik. Minek kellene a másikat saját formánkra alakítani? Ha mindenki egyforma lenne, semmi értelme nem lenne, hogy megmutassuk: mi ilyenek vagyunk.
Nem arra bíztatok senkit, hogy álszentül nyáladzon neki nemtetsző dolgok láttán is, csupán szeretném, ha kicsit visszafogottabb, építő kritikák hangzanának el, mert csak mi -publikálók- tudjuk, milyen bántó is lehet, ha csak kemény negatív kritika érkezik minden irányból...
tolerans Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3917
Én is osztom a véleményed, Pasikám! Föleg az esztétikai élményt hiányolom a makró fotóknál. Vagyis a lágy formák, színek, fények és árnyékok harmóniáját.
Előzmény: pasi-bp (3907)
Anus Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3916
Vélemény (ha már kérted): Szerintem nyugodtan be lehet tenni ilyen képeket, de egyetértek azzal, hogy mondjuk legyen kis formátumú, igy aki nem akarja, nem fogja megnézni nagyban. Én pl. nem tartom izgatónak az ilyen közeli, egy testrészről kiragadott részleteket, jobban tetszenek az egészalakos képek, de tény, hogy mindig megnézem ezeket is, összehasonlitom, hogy az én alkatrészem ehhez képest nekem jobban tetsző-e vagy sem. ( Tehát felőlem jöhetnek.) :-))))
Előzmény: nagyfotos (3902)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3915
a punci magában nem érdekes
még kinagyítva se
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3914
kinek a pap, kinek a papé :-)
Előzmény: Joana (3913)
Joana Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3913
Gondosan listába szedett črveidet halomba döntöm azzal, hogy a "fütykös" egyszerüen formásabb :)
Na befejeztem az offolást. :)
Előzmény: Varázsceruza (3912)
Varázsceruza Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3912
kedves Joana_
No látod, mi is valahogy hasonlóképpen vagyunk, csak "tükrözve". Egy punci premierplánból

- egyfelől érdekesség
- másrészt szexuális továbbképzés (milyenek az ajkacskák, stb
- harmadrészt erotikus ingerforrás

Szerényképességű férfieszemtől vezettetvén azt kell gondolnom, a nők is pont ilyesmiért nézik a fütykösöket... :-)

Előzmény: Joana (3909)
birbigli Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3911
Szívemből szólottál
Előzmény: pasi-bp (3907)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3910
Semmi nem lehet undorító ami ilyen élvezetet okoz, de a topic télleg nem erről szól, ízlések és pofonok, mindenki gyönyörködjön abban, ami épp neki tetszik, és görgesse tovább a kevésbé tetszőket :-)
Joana Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3909
Érdekes, hogy az ilyen punci nagytotálból képek tök undormányosak számomra, ám ha ott van egy "farok nagytotálból" is rajta, akkor már sokkal kevésbé tünik hányingerjesztönek.
_cseszo Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3908
Azt hiszem jól tetszett megfogalmazni. Egy fórum létének jogosságát a véleménykülönbségek igazolják.
Előzmény: pasi-bp (3907)
pasi-bp Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3907
SziasztoK!

Új vagyok itt, hátha majd egy idő után nem leszek... :)

Gyors vélemény: Én fotózom is állítólag a profik között (bár ezt néha én kétlem... ). A nemi szerveket közelről még sosem fotóztam, de az biztos, hogy erotikáról szó sincs. Az erotika számomra egy cselekmény/látványhalmaz folyománya. Ez pont olya szvsz, mint ha egy repülőgép fékszárnyát lefotózod, meg ha az egész repülőgépet. Abban van egy dinamika, ebben nincs. Ettől függetlenül miután mindannyian mások vagyunk, szerintem helye van itt a fórumon, de csak értelmes kritikát érdemes irni is és megfogadni is. Nekem is jobban tetszenek azok a képek amelyek "megfognak egy pillanatot", nem a tárgyakat ábrázolják önnön magukban. Ha belegondolsz, egy kávéskészletet is szebben lehet bemutatni egy asztalon, körülötte hangulatos "díszlettel" mint önnmagában háttér nélkül.

De szerintem ez a fórum nem veszekedésre való, így mindenki megférhet békésen egymás mellet...

Nagyon jó közösséget látok itt.... ;)
Szívesen beszélgetnék a résztvevőkkel élőben is.

Pasi

ps. Egyszer talán fotózhatlak titeket én is... :))))

Előzmény: nagyfotos (3902)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.13 0 0 3906
Bocsánat a belekottyantásért, mert nem vagyok se fotós, se feleség, de esztétikai érzékkel én is bírok.
Tehát: persze szép a pna és szeretjük is, csak beletenni ekkora formátumban kicsit... izé, így ebéd után sok.
Erotika nincs benne semmi - és erről nem nyitok vitát, inkább orvostanhallgatók anatómia tankönyvében lenne nagyobb sikere.
Talán több szépséget találok egy képben, ha monnyuk más testrész is csatlakozik a pnához.
Egy nyers húscafat látványa egyszerűen NEM SZÉP.

Az, hogy a te fotóid élesebbek és tökéletesen látszik minden (sajnos....), az még nem ad nagyobb élményt a szemlélőnek. Inkább legyen homályos a kép de nyújtson valami esztétikai élvezetet is... (végülis ez nem egy fototanfolyás, vagy mi).

Kérlek szépen többet ne ijessz halálra.

(nem kell azzal jönni most, hogy nem kötelező olvasnom a rovatot - nem miattad tettem eddig se)

Előzmény: nagyfotos (3902)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!